Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

НОУ ІНТУЇТ | лекція | Додавання в презентацію звукових ефектів

 1. Звуки пов'язані і впроваджені Щоб гарантувати відтворення звукового файлу для презентації, слід знати,...
 2. Пов'язані звукові файли
 3. Поради при роботі з пов'язаними файлами
 4. Мовний супровід в презентації
 5. Запроваджене і пов'язане мовний супровід
 6. Можливі проблеми при відтворенні звуку
 7. Приклад 5.1. Запис звуку для окремого слайда
 8. Якщо записаний мовної фрагмент відтворюється
 9. Приклад 5.2. Додавання музики в презентацію, з налаштуванням параметрів відтворення цієї музики
 10. 2. Налаштування параметрів відтворення для звукозапис
 11. висновки

Звуки пов'язані і впроваджені

Щоб гарантувати відтворення звукового файлу для презентації, слід знати, пов'язаний файл з презентацією або впроваджений в неї. Інакше кажучи, слід подбати про те, щоб всі файли, які пов'язані з презентацією, перебували в папках, де програма PowerPoint зможе знайти їх.

вбудовані файли

Вбудований файл є частиною презентації. Якщо скопіювати презентацію в інше місце, вбудований звуковий файл переміщується разом з презентацією і буде відтворюватися без проблем на будь-якому ПК.

Чим визначається, чи буде файл впроваджений програмою PowerPoint? Типом і розміром файлу. Якщо звуковий файл є WAV-файлом, розмір якого дорівнює або менше 100 КБ, він буде впроваджений.

Пов'язані звукові файли

Пов'язаний файл насправді не міститься в презентації. Замість цього програмою PowerPoint створюється зв'язок з файлом на основі відомостей про місце, де він перебував у момент його вставки в презентацію. Наприклад, файл може зберігатися на жорсткому або компакт диску. Таким чином, при наших діях в дійсності лише створюється зв'язок з файлом. Програма PowerPoint використовує цей зв'язок для пошуку файлу по маршруту і відтворення звукового файлу.

Неприємність полягає в тому, що якщо перемістити звуковий файл в інше місце (змінити шлях до файлу, наприклад, видалити з лотка звуковий компакт диск), то зв'язок більше не буде діяти, а програма PowerPoint не знайде звуковий файл і не відтворить його.

Чим же визначається, пов'язаний звуковий файл або вбудований (впроваджений)? Розміром і типом файлу. Програма PowerPoint створює зв'язок для будь-якого WAV-файлу, розмір якого перевищує 100 кілобайт (КБ) і для файлів всіх інших типів незалежно від їх розміру.

Поради при роботі з пов'язаними файлами

При дотриманні нижчеописаних правил, програма PowerPoint гарантовано знайде і відтворить все пов'язані звукові файли в умовах презентації.

 • Перш ніж вставити звуковий файл під час створення презентації, скопіюйте звуковий файл в ту ж папку, де знаходиться презентація. Потім вставте файл з цієї папки. Програма PowerPoint створить зв'язок з файлом, ґрунтуючись на координатах звукового файлу в папці. Якщо звуковий файл буде знаходитися в папці презентації, програма PowerPoint завжди знайде його - навіть якщо перемістити або скопіювати папку на інший комп'ютер.
 • Коли презентація створена і потрібно її скопіювати або поширити, скористайтеся функцією упаковки презентації для запису на компакт-диск. Для цього виконайте команду Файл-Зберегти та відправити-Запакувати презентацію для компакт диска. За допомогою цієї функції всі файли копіюються в одне місце (на компакт-диск або в папку) з презентацією і для всіх мультимедійних файлів автоматично оновлюються всі зв'язки.
Примітка:

Допустимий максимальний розмір впроваджуваних WAV-файлів можна збільшити. Максимум в 100 КБ є налаштуванням за замовчуванням в PowerPoint. Граничний розмір можна збільшити до 50 000 КБ, проте слід пам'ятати, що при збільшенні допустимого розміру звукових файлів розмір презентації значно зростає.

Мовний супровід в презентації

Мовний супровід може поліпшити презентацію. Засоби записи мовного супроводу також дозволяють зробити запис коментарів аудиторії під час презентації, щоб згодом можна було їх прослухати та обдумати. Пріоритет мовного супроводу вище, ніж у інших звуків, а в презентації може одночасно відтворюватися тільки один звук, тому інші звуки, для яких вказано автоматичне відтворення, будуть блоковані мовним супроводом. Тимчасові інтервали потрібні для того, щоб в автоматичному режимі синхронізувати мовний супровід та слайди презентації.

Для запису і прослуховування мовного супроводу комп'ютер повинен бути оснащений звуковою картою, мікрофоном і колонками.

Запроваджене і пов'язане мовний супровід

Мовний супровід може бути пов'язаним або впровадженим. Як вже зазначалося вище, впроваджений звуковий об'єкт це звукові дані, що містяться в файлі-джерелі і вставлені в файл призначення у вигляді об'єкта. Після впровадження об'єкт стає частиною файлу призначення. Зміни, що вносяться у впроваджений об'єкт, відбиваються в файлі призначення. Звуковий файл впровадженого мовного супроводу стає частиною презентації, переміщається разом з нею. В результаті, загальний розмір файлу презентації збільшується.

Звуковий файл пов'язаного мовного супроводу зберігається в окремому каталозі, що дозволяє зменшити розмір файлу презентації. Щоб мовний супровід відтворювалося разом з презентацією, необхідно вказати шлях до його звуковому файлу.

Якщо презентація демонструється на різних комп'ютерах, слід скопіювати пов'язаний звуковий файл на ці комп'ютери. Для перенесення презентації та пов'язаних з нею файлів найкраще скористатися засобом Упаковка для запису на компакт-диск.

Можливі проблеми при відтворенні звуку

Вставлений в презентацію звуковий файл може не відтворюватися, якщо на комп'ютері не встановлена ​​необхідна версія кодека або якщо файл закодований у форматі, який не розпізнає поточною версією операційної системи Microsoft Windows. Для вирішення проблеми встановіть потрібний кодек або перекодуйте файл в інший формат.

новий термін

Кодек (компресор / декомпресор) - програмне або апаратне забезпечення, яке використовується для стиснення і розпаковування цифрового мультимедіа. Кодуванням називається процес перетворення даних в набір нулів і одиниць.

Якщо після установки звукового кодека звук в презентації все ж не відтворюється, то, можливо, це пов'язаний, а не впроваджений об'єкт і шлях до нього порушений. Для відновлення маршруту до звуку скопіюйте звукові файли в папку, в якій знаходиться презентація. Відомості про те, впроваджений звуковий файл або пов'язаний, а також шлях до пов'язаного файлу відображаються в діалоговому вікні Параметри звуку ( Мал. 5.7 ). Клацніть в слайді на непрацюючий звук, а потім в розділі Робота зі звуками на вкладці Параметри в групі Параметри звуку клацніть на значок Відкрити діалогове вікно Параметри. У розділі Інформація поруч з полем Файл буде вказано Міститься в презентації (значить, файл впроваджений в презентацію), або вказано шлях до звукового файлу (значить, звуковий файл пов'язаний).


Мал.5.7.

Так виглядає вікно Параметри звуку, якщо звуковий файл пов'язаний

Можливий і такий випадок: презентація була скопійована на компакт-диск, і тепер на іншому комп'ютері звукові файли не відтворюються. Ймовірна причина - не було використано засіб Підготувати для компакт-диска або звукові файли були скопійовані на компакт-диск вручну. Запишіть компакт диск правильно, тобто скопіюйте звукові файли в папку з презентацією, а потім скористайтеся засобом Підготувати для компакт-диска.

Приклад 5.1. Запис звуку для окремого слайда

Відкрийте слайд, до якого потрібно додати звук або звукове примітка.

У меню Вставка в групі Мультимедіа виберіть команду Звук, а потім - Записати звук ( Мал. 5.8 ).


Мал.5.8.

Група Мультимедіа, команда Записати звук

Виконайте команду Записати звук - з'явитися інструмент Звукозапис ( Мал. 5.9 ).


Мал.5.9.

інструмент Звукозапис

Для запису звуку або звукового примітки натисніть на червону кнопку Для запису звуку або звукового примітки натисніть на червону кнопку  Запис Запис. Завершивши натисніть на середню cby .. кнопку Зупинити. Введіть в поле Назва назва звуку і натисніть на кнопку ОК - на слайді з'явиться значок звуку ( Мал. 5.10 ).


Мал.5.10.

Так ваша мікрофонна запис виглядає на слайді

Для відтворення звуку натисніть на кнопку Для відтворення звуку натисніть на кнопку  Перегляд Перегляд.

Якщо записаний мовної фрагмент відтворюється

При виникненні проблем зі звукозаписом треба мати на увазі наступне:

 1. Для запису і відтворення звукового супроводу або звукового примітки необхідна наявність звукової плати, мікрофона і аудіоколонок.
 2. ПК повинен бути правильно налаштований. На панелі управління перевірте параметри звуків і мультимедіа, щоб визначити, яке обладнання встановлено на комп'ютері і які настройки використовуються в його роботі ( Мал. 5.11 ).
  Мал. 5.11. Одна з вкладок налаштування звуків і аудіопристроїв на ПК
 3. Перевірте роботу мікрофона ( Мал. 5.12 ).

Мал.5.12.

Перевірка мікрофона

Приклад 5.2. Додавання музики в презентацію, з налаштуванням параметрів відтворення цієї музики

1. Додавання музичного звукозапис

Командою Файл-Відкрити відкрийте презентацію і клацніть на слайд, до якого потрібно додати звуковий запис. На вкладці Вставка в групі Мультимедіа виберіть команду Звук - Мал. 5.13 .


Мал.5.13.

Показана група Мультимедіа, команда Звук

Виберіть пункт музичний супровід слайда командою Звук з файлу, потім вкажіть папку, в якій знаходиться файл, і двічі клацніть на файл, який потрібно додати - Мал. 5.14 .

На слайді з'явиться значок впровадженого в презентацію звуку ( Мал. 5.15 ).


Мал.5.15.

Звук впроваджений в слайд

Для попереднє прослуховування звукозапис на слайді виберіть звукозапис на слайді і двічі клацніть на нього миша або перейдіть на вкладку Робота зі звуком (Відтворення) і в групі Перегляд натисніть на кнопку Відтворити ( Мал. 5.16 ).

2. Налаштування параметрів відтворення для звукозапис

Виберіть значок звукозапис на слайді. У розділі Робота зі звуком на вкладці Відтворення в групі Параметри звуку виконайте одну з нижченаведених дій:

 • Щоб задати автоматичне відтворення звукозапис при відображенні слайда, в списку Початок виберіть пункт Автоматично.
 • Щоб задати відтворення звукозапис вручну по клацанню на слайді, в списку Початок виберіть пункт Після клацання ( Мал. 5.17 ).
  Мал. 5.17. Приклад запуску музики одним помахом
 • Для того, щоб задати відтворення звукозапис при показі всіх слайдів презентації, в списку Початок виберіть рядок для всіх слайдів.
 • Щоб задати безперервне відтворення звукозапис до зупинки вручну, встановіть прапорець безперервне відтворення. При такому зациклення звук відтворюється безперервно до переходу до наступного слайду.

Для настройки гучності звуку в розділі Робота зі звуком на вкладці Відтворення в групі Параметри звуку натисніть на кнопку Гучність і виберіть один з наведених нижче варіантів: Тихо, Середньо, Голосно, Приглушити ( Мал. 5.18 ).


Мал.5.18.

Налаштування гучності музичного звукозапис

висновки

Можна додати звуковий запис з файлів на комп'ютері, з мережі або з області завдань Колекція картинок. Можна також записати власний звуковий файл і додати його в презентацію або використовувати музику з компакт-диска. При вставці звукозапис на слайд з'являється піктограма звуковий файл. Для проведення презентації можна налаштувати автоматичне відтворення звукозапис при відображенні слайда, відтворення одним помахом мишею або відтворення для всіх слайдів презентації. Можна також налаштувати безперервне циклічне відтворення файлу мультимедіа до зупинки вручну. Тема наступної лекції - таблиці і діаграми.

Чим визначається, чи буде файл впроваджений програмою PowerPoint?
Чим же визначається, пов'язаний звуковий файл або вбудований (впроваджений)?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: