Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Новий блог - 10 рад для ефективного просування

 1. Створіть блог, і «вони» прийдуть
 2. Не перестарайтеся з правками
 3. Створюйте pillar-публікації
 4. Скажіть «Ні» рекламі
 5. Знайдіть ключових гравців
 6. просування
 7. Станьте гостьовим експертом
 8. коментуйте обдумано
 9. визнання читачів
 10. монетизує
 11. Використовуйте контроль платних медіа
 12. висновок

Початкова стадія роботи блогу - найцікавіший і надихаючий процес. Ви придумали нову ідею, провели необхідні дослідження, знайшли свою нішу і твердо впевнені в тому, блог стане успішним у всіх сенсах цього слова. Існує ринок, є люди, які готові витрачати гроші на цьому ринку. Можливості практично необмежені.

Особлива чарівність притаманне дослідної стадії створення проекту. Поки ви старанно закладаєте «фундамент», проводите дослідження і шукайте свою «стезю» - ви перебуваєте в вакуумі. Але врахуйте, що як тільки запустите блог - почнеться справжня веремія. Плануйте все заздалегідь, будьте готові до труднощів і наполегливій роботі, якщо хочете домогтися успіху.

Створіть блог, і «вони» прийдуть

Тільки уявіть: ви запустили новий блог, зробили кілька відмінних публікацій і несподівано почали отримувати потужний приплив трафіку з Google. Звучить відмінно, але в реальності все інакше. Пошукова оптимізація - не панацея. До того ж, SЕО багато в чому залежить від зворотних посилань, перепис в соціальних мережах і соціального докази корисності контенту. Ні першого, ні другого, ні третього у новачків ще немає.

Тому сценарій дуже чекаємо: ви створюєте блог, а відвідувачів немає, за винятком рідкісних випадків необгрунтованого везіння. Створення блогу в чомусь схоже на побудову маленького дерев'яного будиночка посеред величезного лісу. Ніхто навіть не підозрює, що ви там є. Можливо, самотній мандрівник пройде повз, якщо дуже пощастить. Відвідувач сайту вчинить аналогічно: зайде на сайт, не оцінить вашу роботу і навряд чи повернеться. Яким же чином можна просувати блог в наші дні інформаційного пересичення?

Запам'ятайте: чим більше ви вкладете в проект - тим більше отримаєте. Чим більше ви займаєтеся просуванням, тим більший дохід отримаєте. Чим більше ви просуваєте блог, тим більше трафіку отримуєте. Всякий раз, коли ви хочете збільшити обсяг трафіку, продажів і opt-ins - задумайтеся на тим, як можна поліпшити просування.

Багато блогерів помилково вважають, що публікації нового тексту досить, щоб залучити відвідувачів. Але публікація - це ще не внесок у просування, а всього лише результат вашої роботи. Адже ніхто не знає, що ви зробили цю публікацію, а кнопка «Опублікувати» не сприяє тому, щоб на сайті з'являлися відвідувачі. Для повноцінного вкладення в розвиток необхідно просувати блог, налагоджувати спілкування з людьми і активно популяризувати блог онлайн.

Не перестарайтеся з правками

Нескінченні правки і зміни блогу часто мають на увазі розгубленість і відсутність ідей щодо подальшого розвитку. Хоча багато хто вважає, що зміна в дизайні блога принесе довготривалу вигоду, постарайтеся не піддаватися цієї поганої звички. Дизайн блогу не має ніякого значення, якщо ніхто про ваш ресурс не знає. До того ж, модернізація зазвичай перетворюється в трудомісткий процес, а внесення незначних правок - в повний редизайн майданчика.

Тому дайте собі 60 днів, за які ви приведете сайт в належне функціональний стан. А потім дайте собі ще 60 днів, протягом яких не будете нічого змінювати.

Створюйте pillar-публікації

Ідея стратегічних публікацій не нова, проте важливо пам'ятати про неї, продумуючи всю стратегію в цілому. Pillar-пост - один з основних елементів блогу. Це не звичайний текст, який забудеться і загубиться в архіві незабаром після публікації, це - флагман вашого ресурсу, покликаний моментально зацікавити відвідувачів. Підходьте до створення таких постів обдумано і серйозно. Вивчіть публікації конкурентів з вашої ніші і постарайтеся створити ще більш цікавий і якісний контент, який буде залишатися актуальним для читачів протягом досить тривалого часу.

Створіть інформаційний пост, з'єднавши свій унікальний контент з ідеями, почерпнутими ззовні в форматі поста, відеоблогу на Youtube і т.д. Це повинен бути знаковий матеріал, і до нього потрібно постійно спрямовувати читачів. Для початку буде достатньо 5 pillar-постів. Ви можете створити і більше, якщо маєте в своєму розпорядженні додатковим часом, але пам'ятайте, що ці публікації повинні відрізнятися від рядових. Велику частину часу буде займати просування сайту, а не написання постів. Але pillar-публікації - це те, що зацікавить читачів і викличе інтерес до самого ресурсу.

Скажіть «Ні» рекламі

Багато новоспечені блогери збираються заробляти гроші на своїх проектах. Проблема полягає в тому, що вони намагаються монетизувати використання реклами вже на початкових етапах існування блога. Банерна реклама - це завжди відволікаючий фактор. Вона псує дизайн і переслідує тільки одну мету: «відвести» людей подалі від вашого сайту. Вкрай нелогічно жертвувати аудиторією заради кількох рекламних доларів. Замість цього приділіть увагу важелів впливу, а зробити це можна, створивши два списки:

 1. Список електронних адрес.
 2. Список ретаргетінга.

Важливість списку розсилки навіть не ставиться під сумнів, тому потрібно ефективно опрацювати його. Слідкуйте за релевантним оновленням контенту і використовуйте це в ключових постах. Ретаргетінг має на увазі, що реклама буде показана тим відвідувачам, які її вже переглядали. Практично кожен власник блогу нехтує цим легким і недорогим способом залучення читачів.

Нарешті, встановіть Facebook Advertising Pixel на вашому сайті і дозвольте Facebook формувати призначену для користувача аудиторію.

БІЛЬШЕ КОРИСНИХ ПОРАД:

Знайдіть ключових гравців

Просування безпосередньо залежить від уміння вибудовувати комунікації. Якщо ви не знаєте, з ким «говорити» - почати буде вкрай складно. Прикладіть максимум зусиль, щоб вивчити свою нішу і дізнатися дрібних і великих гравців даної сфери, агентів впливу і лідерів думок.

Для прикладу можна розглянути роботу редакції Blog Monetization Lab , В якій є документ під назвою Market Domination Research Master File - електронна таблиця, куди учасники Lab записують дані по своїй ніші.

Для прикладу можна розглянути роботу редакції  Blog Monetization Lab  , В якій є документ під назвою Market Domination Research Master File - електронна таблиця, куди учасники Lab записують дані по своїй ніші

Сюди входять:

 • Сайти-конкуренти
 • агенти впливу
 • Спільноти і групи
 • Продукти для продажу
 • спеціалізовані подкасти
 • Основні Youtube-канали

До цього переліку можна додати й інші позиції, але суть зрозуміла: створити великий контрольний файл для всіх конкурентів в галузі. Вам потрібно дізнатися, що це за люди, кого вони обговорюють і як з ними зв'язатися. Також необхідно з'ясувати, де проводить час ваша майбутня аудиторія: блоги, спільноти, форуми і т.д. Пошук цієї інформації вимагає часу і, по суті, повинен тривати протягом усього часу роботи блогу.

просування

Отже, у вас вже є список основних гравців на ринку. Зверніть увагу, що він не повинен формуватися тільки з найвідоміших людей вашої ніші. Необхідно зібрати інформацію і про більш дрібних гравців, так як будь-який ринок складається з великої розгалуженої мережі учасників різного рівня. Склавши список, починайте контактувати з цими людьми, входите в їх інформаційне поле. Не варто розсилати електронні листи з проханням поділитися інформацією про вас в соціальних медіа. Чим популярніша людина, тим більше подібних звернень він отримує (і видаляє) щодня. Тому потрібен такий підхід, який сподобається адресату, - запропонуйте те, що потрібно йому, а не вам.

Ось кілька прикладів:

 • Чи проводять ці користувачі інтерв'ю? Якщо - так, то їм завжди потрібен гість. Можливо, ви підійдете для такої ролі. Запропонуйте цю ідею.
 • Якщо у конкретних користувачів є який-небудь продукт для продажу, вони будуть раді відгуками і практичним кейсам на вашому сайті.
 • Чи є у них пост з неробочої посиланням або посиланням на застарілу статтю? Повідомте їм про це і поцікавтеся, чи зможе один з ваших основних постів замінити це посилання?
 • Можливо, вони цікавляться тим, в чому ви могли б запропонувати кваліфіковану консультацію. Напишіть їм і запропонуйте свою допомогу (безкоштовно).

Такі спроби встановити контакт і побудувати відносини не повинні викликати почуття незручності у вас, адже ви допомагаєте не тільки собі, а й своїм майбутнім партнерам. Будьте індивідуальною особистістю і сприймайте інших так само. Чи не набридає, не "бомбити» головних дійових осіб вашої ніші в надії отримати відповідь. Якщо вам не відповідають, рухайтеся далі: з А-гравців переходите на B і C-гравців. Регулярно коментуйте їх публікації і беріть участь в обговореннях в групах. Так ваше ім'я запам'ятають і почнуть впізнавати.

Станьте гостьовим експертом

Пам'ятайте, ваша аудиторія ще не знає про ваше існування. Вони читають, слухають і дивляться кого-то другого. Привернути увагу аудиторії за допомогою таких дій:

 • станьте гостьовим автором одного з популярних блогів;
 • знайдіть подкаст, в якому проводять нтервью з гостями на регулярній основі і постарайтеся потрапити в поле зору редакторів. Цілком ймовірно, що і вас проінтервьюіруют;
 • регулярно коментуйте обговорення в активному співтоваристві, тематика якого відповідає вашій. Відповідайте на питання людей, коментуйте інші пости і т.д.

Намагайтеся мислити широко і «визирати» за межі вашої галузі. Іноді, глянувши на певну тему під іншим кутом, можна зробити її цікавою для іншого контингенту людей. Це так звана «Стратегія блакитного океану»: замість того, щоб невпинно конкурувати з безліччю гравців на малоприбуткових ринках ( «червоний океан»), вирушайте в незвідану територію «блакитного океану» і створюйте попит там.

Наприклад, можна почати працювати з малим, локальним бізнесом - сервісом по обслуговуванню галявин. Ви запускаєте сайт під назвою Blog Marketing Academy. На перший погляд, у цього сайту немає нічого спільного з галявинами і їх обслуговуванням. Але хіба контент-маркетинг не може використовуватися в малому бізнесі? Що заважає написати пост про основні маркетингові стратегії ведення блогу, «націливши» його на людей, що займаються бізнесом з обслуговування галявин? Використання Facebook Ads покаже цей пост людям, зацікавленим в даному бізнесі.

коментуйте обдумано

Хоча стратегія коментування сторонніх сайтів стара, як світ, багато користувачів як і раніше роблять це неправильно. Вони розглядають цей процес, як один із способів розміщення зворотних посилань. Але коментування та участь в форумах і групах в соцмережах - це не спосіб отримати зворотні посилання. Ви робите це для того, щоб затвердити свій авторитет і вивчити потреби і бажання свого ринку. Якщо ж спільнота пов'язано з великим брендом або блогом - ви зможете привернути увагу їх аудиторії.

Чи не перетворюйтеся в користувачів, які залишають безліч безглуздих коментарів тільки заради того, щоб розмістити зворотне посилання. Це виглядає безглуздо і дратує інших відвідувачів майданчика.

Це виглядає безглуздо і дратує інших відвідувачів майданчика

Краще виконати наступні дії:

 • Додавайте коментар тільки в тому випадку, якщо вам дійсно є, що сказати по суті питання. Робіть це під своїм власним ім'ям, не варто використовувати назву бренду.
 • Приєднуйтеся до широкого профільне співтовариство в соціальних мережах. Позиціонує себе, як авторитету в даній галузі, відповідайте на питання, в яких розбираєтеся. Чи не кидайте посилання на вашу продукцію / послугу. Просто залиште посилання на свій блог в описі на своїй сторінці або в підписі.

визнання читачів

Пам'ятайте про те, що спілкування вимагає участі двох сторін. Будучи блогером, легко загрузнути в «односторонньому потоці»: ви віщаєте і уявляєте собі анонімного читача (слухача, глядача) по іншу сторону монітора. Так не повинно бути, слід встановити зв'язок зі своєю аудиторією. Це передбачає:

 • переконати людей коментувати публікації;
 • завжди заохочувати коментаторів за їх активність.

Багатьох новоспечених блогерів пригнічує мала кількість або повна відсутність коментарів. Не варто звертати на це багато уваги, набагато важливіше брати участь в бесіді, навіть якщо вона розгортається за межами коментарів вашого блогу.

Активно сприяйте і провокуйте двостороннє спілкування. Щоб мотивувати людей заговорити або написати вам, задавайте питання, цікавтеся їхньою думкою і т.д. Просто почніть розмову. І знову таки - якщо розмова не вдається розв'язати в коментарях вашого блогу - зробіть це в «багатолюдному» місці, наприклад, у своїй групі в Facebook.

І знову таки - якщо розмова не вдається розв'язати в коментарях вашого блогу - зробіть це в «багатолюдному» місці, наприклад, у своїй групі в Facebook

Коли люди почнуть коментувати - обов'язково покажіть, що вони почуті і їх думка має значення. Відповідайте на електронні листи, коментарі. Згодом, у міру розвитку блогу, доведеться користуватися спеціальними інструментами, щоб встигати «охоплювати» всю аудиторію. Але поки ваш блог маловідомий і не має потужної бази передплатників, намагайтеся відповідати кожному, хто зацікавився вами.

монетизує

Це може здатися нелогічним, адже монетизація блогу вимагає стабільного припливу трафіку. Таку думку грунтується на тому, що більшість проведених монетизації спиралися на банерну рекламу і партнерські посилання - реактивні методи монетизації. Справа в тому, що реактивна монетизація залежить від стійкого припливу трафіку, але сама по собі не генерує трафік. Іншими словами: банерна реклама і партнерські посилання в блозі не просто не допомагають генерувати трафік, але і «відтягують» відвідувачів від вашого блогу.

Проактивний монетизація може стати в нагоді в тому випадку, коли ще немає постійного трафіку. Але є тільки один спосіб провести її - пропонувати свій власний продукт або послугу. Тобто, ви продаєте що-небудь людям, які заходять на ваш сайт.

Далі потрібно створити прибуткову воронку продажів, яка дасть блогу можливість генерувати потенційних клієнтів і дохід. Елементарна воронка повинна мати механізм захоплення електронної пошти і ще, як мінімум, одну корисну опцію. Це не означає, що блог буде генерувати дохід, для цього все одно потрібен трафік. Але за допомогою воронки ви даєте блогу потенціал для прибутку. Як саме потенціал доходу допоможе просувати блог? Переходимо до останньої стратегії просування.

Використовуйте контроль платних медіа

Ідеальна стратегія просування блогу - та, яку можна контролювати, яка приносить результат, вимірюваний в кількості трафіку. Ви можете розробити таку стратегію, якщо будете використовувати платні інструменти, під якими мають на увазі Facebook ads, Promoted tweets, Google ads, Youtube pre-roll ads і т.д.

Вкладення коштів у просування свого проекту суперечить принципам багатьох блогерів. Але подібна бізнес-короткозорість часто є причиною провалу навіть дуже непоганих блогів. Патологічне небажання вкладати будь-які засоби в свою справу - провісник швидкого кінця для блогу. Сьогодні трафік - це товар, який можна знайти і купити всюди. Намагатися збільшити його тільки органічним шляхом це що завести власну ферму і намагатися прогодувати сім'ю тільки таким способом, в той час як можна зайти в продуктовий магазин і купити все, що потрібно. Всі аргументи за самозабезпечення - не береться до уваги, адже набагато легше сходити в найближчий магазин. До того ж, фермерське господарство вимагає покупки інвентарю і солідних капіталовкладень.

Трафік можна отримати легко, але за нього потрібно заплатити. І це те, що дає передбачуваність і контроль вашої стратегії просування. Ви створили блог для того, щоб мати важелі впливу; ви даєте блогу потенціал доходу, і для цього використовуєте платний трафік. Змиріться: на початку будете витрачати більше, ніж отримувати. Тільки після того, як ви зможете компенсувати витрати на рекламу, тобто, вийдете «в нуль» - прийде час розвивати бізнес передбачуваним шляхом. Для початку потрібно зосередитися на головному: привести людей на сторінки, створені для того, щоб перетворювати людину в потенційного покупця. Є безліч способів досягти цього:

 • направте користувачів до посту, створеному для того, щоб збирати списки розсилки (opt-ins). І навіть якщо вони не підпишуться, ви можете ретаргетіровать їх;
 • направте читачів з реклами прямо на сторінку захоплення контактів;
 • направте відвідувачів на запрошення на вебінар.

Пам'ятайте про те, що це - холодний трафік. Його користувачі не знають про вас, тому не надсилайте їх купити що-небудь. Ви повинні ввійти, допомогти їм, завоювати довіру і тільки потім запропонувати продаж. Раціональніше робити пропозицію вже після того, як вони підпишуться на розсилку. Реклама не повинна бути нав'язливою.

висновок

Пам'ятайте про те, що просування блогу вимагає, щоб всі дії і зусилля були спрямовані ззовні. Не витрачайте час на написання величезної кількості текстів і зміна дизайну, наївно сподіваючись, що про вас дізнаються якимось чудодійним чином.

Чим більше проект спрямований на зовнішній світ, тим більше уваги ви отримаєте, а разом з ним приходить і зростання, і прибуток. Можливо, ви чули про Закон Парето, також відомому як принцип 80/20 . Суть цього закону полягає в тому, що 20% зусиль дають 80% результату, а інші 80% зусиль - лише 20% результату.

Суть цього закону полягає в тому, що 20% зусиль дають 80% результату, а інші 80% зусиль - лише 20% результату

Більшість же блогерів намагають сделать навпаки. Коли справа доходить до просування, вони витрачають свій час на 80% «завдань» і отримують тільки 20% результатів. Процес написання постів також потрапляє в ці 80% завдань. Якщо ви займаєтеся тільки написанням текстів і їх публікацією - не отримаєте ніяких результатів. Витрачайте тільки 20% часу на створення контенту, а решта 80% - на зовнішнє просування.

Просування нового блогу - не ядерне фізика. Все передбачувано і цілком реально, хоч і нелегко. Не можна просто «зламати» систему і обійти перераховані тут стратегії просування блогу. Докладіть зусиль - і ви отримаєте позитивні результати.

джерело: blogmarketingacademy

Яким же чином можна просувати блог в наші дні інформаційного пересичення?
Чи є у них пост з неробочої посиланням або посиланням на застарілу статтю?
Повідомте їм про це і поцікавтеся, чи зможе один з ваших основних постів замінити це посилання?
Але хіба контент-маркетинг не може використовуватися в малому бізнесі?
Що заважає написати пост про основні маркетингові стратегії ведення блогу, «націливши» його на людей, що займаються бізнесом з обслуговування галявин?
Як саме потенціал доходу допоможе просувати блог?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: