Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Новини | лабораторія Касперського

 1. Антивірус
 2. Веб-Фільтр
 3. Анти-Злодій
 4. Web Management

«Лабораторія Касперського» представляє на російському ринку Kaspersky Tablet Security - спеціалізоване рішення для захисту планшетів на базі ОС Android. Новий продукт ефективно захищає від шкідливого і шахрайського ПО, забезпечує безпеку користувача при роботі в Мережі і недоторканність особистих даних навіть у разі втрати або крадіжки пристрою.

Ринок планшетів швидко розвивається. Згідно з прогнозом міжнародної дослідницької компанії Gartner , В 2015 році будуть продані майже 300 млн планшетів. При цьому частка ринку ОС Android продовжить неухильно зростати. Поряд з популярністю цих гаджетів буде збільшуватися і кількість кібератак на їх власників. За даними «Лабораторії Касперського», в грудні 2011 року кількість шкідливих програм, націлених на мобільні пристрої, перевищило 6400. Спостерігається зростання числа зловредів, створених спеціально для платформи Android: вони складають до 65% всіх мобільних шкідливих програм. Причому такі зловредів можуть поширюватися навіть через офіційний онлайн-магазин додатків Android Market.

При створенні Kaspersky Tablet Security були враховані всі специфічні характеристики планшетів і ОС Android. Підсумком цієї роботи стало рішення c оптимальним набором функцій, що забезпечують всебічний захист особистих даних власника.


Інтерфейс Kaspersky Tablet Security
Інтерфейс Kaspersky Tablet Security


Антивірус

Традиційні антивірусні технології в поєднанні з перевіркою «в хмарі» ефективно борються з усіма видами шкідливих програм в режимі реального часу. Антивірусні бази регулярно поповнюються за допомогою невеликих за обсягом оновлень, отримання яких не знижує продуктивність пристрою. Антивірусна перевірка може проводитися за розкладом або в будь-який час за запитом користувача. Для більш успішної боротьби з новими, щойно з'явилися погрозами Kaspersky Tablet Security підтримує роботу з хмарної мережею інформаційної безпеки Kaspersky Security Network (KSN). Підозрілі програми перевіряються не тільки за допомогою бази вже відомих шкідливих програм, але і в «хмарі», що дозволяє забезпечити миттєву реакцію на нові загрози.

Веб-Фільтр

При перегляді інтернет-сторінок функція «Веб-Фільтр» визначає і блокує відкриття шкідливих посилань, в тому числі на шахрайські сайти, призначені для крадіжки реєстраційних даних і паролів до акаунтів соціальних мереж або сервісів онлайн-банкінгу.

Анти-Злодій

У разі втрати або крадіжки планшета, система «Анти-Злодій» дозволяє зробити дані, що зберігаються на планшеті, недоступними для сторонніх, а також надає можливість відстежити зловмисника.

При крадіжці або втраті планшета можна віддалено заблокувати його за допомогою команди «Блокування». Ця функція також дозволяє ввести персональне повідомлення, яке з'явиться на екрані втраченого пристрою - можливо, людина, що знайшла планшет, захоче повернути його господареві. Крім того, якщо на планшеті зберігаються важливі особисті або корпоративні дані, їх можна дистанційно стерти за допомогою функції «Видалення даних». Функція «Пошук» дозволяє визначити місцезнаходження гаджета. Використовуючи дані GPS, GSM і Wi-Fi, Kaspersky Tablet Security визначає місце розташування зниклого планшета і відправляє власникові посилання з його координатами на карті Google Maps. Якщо власнику пристрою потрібні докази того, що планшет вкрадений або використовується сторонніми, в цьому допоможе функція «Таємне фото». За допомогою фронтальної камери пристрій непомітно робить серію знімків в той момент, коли з ним виробляються певні дії - наприклад, натискання на екран. Фотографії потім відсилаються власнику гаджета.

Web Management

Спеціальний веб-портал дозволяє підтримувати зв'язок з планшетним ПК в разі його втрати або крадіжки. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс порталу Web Management дає можливість дистанційно активувати функціонал системи «Анти-Злодій»: отримувати відомості про місцезнаходження пристрою, блокувати і видаляти дані, а також переглядати фотографії, зроблені за допомогою функції «Таємне фото». При наявності інтернет-з'єднання, планшет автоматично підключається до порталу і виконує активовані власником команди.


Інтерфейс порталу Web Management
Інтерфейс порталу Web Management


«Кількість персональних пристроїв, які використовуються в повсякденному житті, постійно зростає. Дуже зручно, що інтернет і улюблені програми завжди під рукою, навіть в дорозі. Однак у випадку втрати або крадіжки мобільного пристрою під загрозою опиняються всі особисті дані користувача: повідомлення електронної пошти, акаунти в соціальних мережах, дані мобільного банкінгу, фотографії, відео та багато іншого, - пояснює Віктор Дронов, старший менеджер по продуктах «Лабораторії Касперського» для мобільних платформ. - Крім того, шкідливі і шахрайські програми також можуть заподіяти масу неприємностей, в тому числі і боляче вдарити по гаманцю. Ось чому ми створили Kaspersky Tablet Security для планшетів на базі Android. З цим рішенням користувачі можуть забути про подібні ризики і насолоджуватися своєю мобільного життям в сучасному цифровому світі ».

Kaspersky Tablet Security можна придбати онлайн на сайті «Лабораторії Касперського», а також на Android Market з 28 лютого 2012 року. Рішення забезпечує захист одного пристрою протягом року. Продукт підтримує планшети на базі ОС Android 2.2-4.x. Користувачі захисту для планшетних ПК в рамках універсального рішення Kaspersky ONE мають можливість оновити продукт до нової версії безкоштовно.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: