Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Обсяг статті блогу: яким він повинен бути?

Автор: Дмитро Сироткін  Здавалося б, це один з тих питань ведення блогу, на який повинен бути абсолютно точну відповідь Автор: Дмитро Сироткін

Здавалося б, це один з тих питань ведення блогу, на який повинен бути абсолютно точну відповідь.

Проте, думки блогерів по ньому досить суперечливі. Спробуємо розібратися.

По-крупному можна виділити три позиції з цього питання:

 • Одні вважають, що статті повинні бути досить короткими, тому що переважна в Мережі молодіжна аудиторія не любить читати довгих статей, а хоче отримати швидкий і ясну відповідь на свій запит в пошуковій системі. І схильна піти з блогу, які не дочитавши вашого натхненного, але затягнутого вступу.
 • Інші вважають, чим більше - тим краще. І тут теж є своя логіка: щоб потрапити в топ видачі пошуковика, потрібно написати щось, чого немає в аналогічних статтях. І чим коротше стаття, тим це складніше. А в довгій статті якраз можна прописати додаткові моменти, яких немає у інших.
 • Треті орієнтуються на дотримання якоїсь золотої середини (наприклад, 2-3 тисячі знаків), як на оптимальне співвідношення змістовності і трудовитрат на написання статті. Це теж важливий аргумент. Адже якщо ви будете писати по одній розгорнутій статті в місяць або ще рідше, то на блозі їх буде занадто мало, і у відвідувачів не буде інтересу повертатися на блог (вони і так вже переглянули все, що хотіли).

Як це нерідко буває, хоча кожен з аргументів досить резонне, але ось який висновок зробити з усіх їх разом - незрозуміло. У такому випадку корисно звернутися до практики успішних блогів.

За моїми спостереженнями, на блогах з високою відвідуваністю зазвичай розміщуються досить розгорнуті статті, які можуть претендувати на лідерство серед статей на цю тему. Втім, зустрічаються і блоги з кількома тисячами відвідувачів в день, на яких публікується досить багато невеликих за розміром статей.

Напевно, вибір розміру статей залежить від специфіки і тематики вашого блогу (наприклад, це «довідкова» з відповідями на досить прості питання або «джерело мудрості», де розкриваються найскладніші питання нашого життя), а також від тактики написання статей (рідше, але пошедевральней, або середньої якості, але частіше).

Я ж хочу запропонувати вам для обговорення наступний диференційований підхід до вибору розміру чергової статті, заснований на ідеї ефективності підготовлюваної статті. Він полягає в тому, що чим вище частота запитів по темі статті, тим більше повинен бути обсяг статті. А додатковий фактор: складність / простота запитуваної інформації. Наприклад, запит «формула площі кола» - досить високочастотний, але при цьому запитувачу потрібно просто інформація.

У структурованому вигляді це виглядає так:

Сподіваюся, що це не просто умоглядне побудова, а схема, яку можна використовувати на практиці. По крайней мере, глянувши з цієї точки зору на свої статті на буріди, я з жалем констатував, що в ряді випадків неефективно витратив свої ресурси на написання великих статей по низькочастотної тематиці.

Буду радий дізнатися вашу думку і навіть - почути критику. Залишайте свої коментарі!

Хоча тема блогинга не входить в число пріоритетних тем, що розвиваються на буріди (фітнес, схуднення, вивчення англійської мови, вибір книг), мені було приємно повернутися до неї зараз. Давно нічого по ній не писав.

А по темі написання статей блогу на буріди можна прочитати ще два матеріали: як писати статті для блогу (Розглядається три підходи) і вибір назви статті блогу .

Припускаю також, що якщо ви ведете свій блог, то вас не залишить байдужим тема статті Сайт під АГС: про хороше .

Якщо вам сподобався цей пост і ви захотіли поділитися з друзями посиланням на нього в соціальній мережі, то адже я тільки за!

Просто скористайтеся кнопками мереж нижче.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: