Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Офіційний сайт Дяді Зорича

Поштова програма - незамінний інструмент для тих, хто часто користується електронною поштою. Багато заводять кілька поштових скриньок. Один для особистого листування, інший - по роботі, третій - для реєстрації на всіляких сайтах, коли ймовірність попадання вашого e-mail'а в списки спамерських розсилок досить висока, четвертий - ще для якихось цілей. Всі поштові служби дозволяють отримувати доступ до пошти через веб-інтерфейс. Але набагато зручніше користуватися програмами для роботи з електронною поштою, т.зв. поштовиками.
Звичайно, в Windows вже є вбудований поштовий клієнт Outlook Express. І він, треба сказати, зовсім не такий поганий, як кажуть деякі. Але мені приємніше (вже не знаю чому) користуватися програмами сторонніх розробників, а не тим, що пропонує в навантаження до операційної системи компанія Microsoft. The Bat! хороша всім крім одного: вона не безкоштовна. Тому півтора роки тому я вирішив перейти з неї на безкоштовний поштовик Mozilla Thunderbird (читається як "Тандерберд", перекладається як "громова птиця"). Про інший розробці корпорації Mozilla веб-браузері Firefox ви напевно чули. У порівнянні з браузером розробники приділяють менше уваги. Вона не так поширена і рідше оновлюється. Можливо, все зміниться з виходом третьої версії поштової програми, роботи над якою були розпочаті в лютому 2008 року. На середину вересня була доступна друга альфа-версія, фінальна повинна з'явитися до кінця року. А поки познайомимося з актуальною на даний момент часу версією Thunderbird 2.0.0.18. Посилання - http://www.mozilla-russia.org/products/thunderbird/ >>>

Довідкова інформація
Mozilla Thunderbird - безкоштовна, кроссплатформенная (у всіх платформах Windows, Mac OS X і GNU / Linux можливості однакові), вільно поширювана програма для роботи з електронною поштою і групами новин. Підтримує наступні протоколи: SMTP, POP3, IMAP, NNTP, RSS. Можлива зміна теми і установка додаткових розширень. Є portable-версія http://www.mozilla-russia.org/products/thunderbird.
Поштовий клієнт має простий і зручний інтерфейс. Кнопки на панелі можна додавати і видаляти, змінювати розкладки вікон. Підтримуються цифрові підписи, шифрування повідомлень, а також перевірка сертифікатів. HTML-редактор листів створює компактний код (той же лист, написаний в Outlook Express буде мати розмір в кілька разів більший).
Mozilla Thunderbird не вказує шрифти, якими буде набиратися повідомлення, тому отримувати прочітатает повідомлення таким шрифтом, який подобається йому, а не відправнику. Смайли поміщаються в повідомлення як HTML теги, а не картинки - економія розміру листи. Проблем з кодуваннями, за запевненням розробників, не повинно бути, а сам TB створює коректні повідомлення, які легко зрозуміють інші поштові клієнти.
Пошта може зберігатися як в окремих папках для кожного ящика, так і в загальній для всіх. Це унікальна особливість програми.
Налаштування облікового запису
Складнощів в установці виникнути не повинно. Якщо ви хочете поставити програму на диск, відмінні від системного, використовуйте "вибіркову" установку.
Припустимо, у вас є три поштові скриньки (на @ list.ru, на @ rambler.ru і на @ yandex.ru.) І поштовими клієнтами раніше ви не користувалися (Інструкцію з міграції з Outlook Express і The Bat! Читайте в кінці статті ). Розглянемо налаштування облікового запису.
При першому запуску Thunderbird запропонує вибір з чотирьох пунктів: "обліковий запис електронної пошти", "блоги і стрічки новин", "gmail", "обліковий запис новин". Вибираємо перший пункт. Вводимо ім'я, яке буде показувати при відправка: "Максим Іванов" і вашої поштової скриньки: Ця електронна адреса e-mail захищений від спам-ботів. Щоб побачити її потрібно активувати Java-Script Вам потрібно ввести свої дані.
Тепер вибираємо тип сервера для вхідної пошти: POP3 або IMAP. IMAP надає більш широкі можливості для роботи з поштовими скриньками, що знаходяться на центральному сервері. Ви зможете отримати доступ до сервера і будете працювати з ним безпосередньо через домашній комп'ютер. Але поки POP3 більш поширений, тому вибираємо його: pop3.yandex.ru (ці дані ви можете отримати в розділі допомогу на офіційних сайтах поштових серверів). Як сервер вихідної пошти вибираємо SMTP: smtp.yandex.ru. Не забуваємо зняти галочку "Використовувати загальну папку" Вхідні "в тому ж вікні, щоб розділити облікові записи. В іншому випадку ви будете працювати з однієї локальної папкою (тобто всі листи будуть приходити в одну папку). Кому як зручніше, мені простіше працювати з трьома окремими обліковими записами.
Далі вводимо ім'я користувача, дане вам провайдером електронної пошти (неважливо яке) і ім'я користувача на сервері вихідної пошти. У нашому випадку буде і там, і тут ivanov1825. Але кому-то буде зручніше назвати їх наступним чином: "домашня", "робоча", "особиста" і т.п ..
Тепер можете подивитися не допустили ви помилку при введенні даних. Якщо так, то можна повернутися і поправити. Втім, це можна зробити в будь-який момент через меню "Інструменти> Параметри облікового запису".
Залишилося натиснути кнопку "Готово". Галочку "Завантажити повідомлення" поки приберемо. Справа в тому, що поштовий клієнт за замовчуванням налаштований так, щоб завантажити всі листи і видалити їх сервера. А так як ми тільки починаємо працювати з програмою, нам це не потрібно. Тому заходимо свого облікового запису "Інструменти> Параметри облікового запису> Ця електронна адреса e-mail захищений від спам-ботів. Щоб побачити її потрібно активувати Java-Script> Параметри сервера "і ставимо галочку в пункті« Залишати копії повідомлень на сервері ». Можна зробити так, що листи через деякий час автоматично віддалялися з сервера. Я виставляю днів ". На всякий випадок.
Залишилося створити ще дві облікові записи через меню "Файл> Створити Обліковий запис" або меню "Інструменти> Параметри облікового запису> Додати обліковий запис". Не забуваємо прибирати галочку в пункті "Використовувати загальну папку" Вхідні "(зберігати пошту в" Локальних папки ")" і деактивувати автоматичне видалення листів з серверів.
Тепер пошта приходить з трьох адрес, але відправляється тільки через один, найперший. Заходимо в "Параметри облікового запису" і під усіма обліковими записами знаходиться пункт "Сервер вихідної пошти (SMTP)". Додаємо ще дві адреси: в нашому випадку це smtp.list.ru і smtp.rambler.ru. Не забудьте правильно вказати адресу сервера і ім'я поштової скриньки (то, що знаходиться до знака Можна сміливо працювати. Тиснемо "Отримати" у верхньому лівому кутку (гаряча клавіша

Загальні налаштування програми ( "Інструменти> Налаштування")
За замовчуванням після отримання пошти в правому нижньому куті робочого столу надходить сповіщення (можна налаштувати що показувати: частина тексту, адреса відправника та тему) і звучить звуковий сигнал. Відключити їх можна в меню "Налаштування> Основні". Там же: перевіряти чи при кожному запуску, чи є TB поштовим клієнтом за замовчуванням і призначити або відключити стартову сторінку. Адреса треба вводити повністю у вигляді "http://www.gmi.ru". При натисканні на будь-яке посилання на сторінці автоматично завантажиться браузер.
У наступній вкладці "Відображення" можна налаштувати кольору, формат простих текстових повідомлень, шрифти та кодування.
Вкладка "Складання". Налаштування для текстових повідомлень, написаних вами. Підменю "Адресація" відповідає за автозаповнення адрес (в адресну книгу автоматично закидають всі вихідні адреси). Підменю "Орфографія" перевірить вашу грамотність. Там же можна завантажити додаткові словники.
Вкладка "Приватність" служить вашої безпеки. Є налаштування для роботи зі спамом. Можна дозволити антивірусу поміщати в каратин підозрілі листи (спочатку відключена). Там же (як і в Мозілли) зберігаються ваші паролі.
У вкладці "Вкладені файли" можна налаштувати куди їх зберігати і що автоматично робити з вкладеннями певних типів.
Вкладка "Додатково". Кожне прочитання повідомлення відразу позначається як прочитане. Раджу виставити значення "Чекати 10 секунд перед позначкою повідомлення ка прочитаного".
До речі, під панеллю швидкого пошуку "Шукає тему або відправника" є значок, клацнувши по якому, можна опинитися в підміню вибору показу колонок. Рекомендую додати "Розмір листів".
Налаштування параметрів облікового запису (найважливіше)
У підміню "Параметри сервера" можна вибрати, як часто перевіряти наявність нових повідомлень, завантажувати чи повідомлення повністю або лише заголовки. Є опція "Очищати" Дистанційні "при виході".
При бажанні можна створити загальні папки для чернеток, важливої ​​інформації, відправлених і т.п. Все це налаштовується в меню "Копії та папки".
У підміню "Складання повідомлень та адресація" відключається опція автоматичного цитування оригінальне повідомлення при написанні відповіді.
Підменю "дисковий простір" буде цікаво тим, у кого виникають труднощі з розміром вінчествера. Можна поставити фільтр, щоб не завантажувати повідомлення більше певного розміру. Або налаштувати видалення повідомлень: залишати, наприклад, тільки 30 останніх або видаляти все старше 30 днів. "Шпигуни" можуть активувати опцію "Завжди видаляти переглянуті повідомлення".
Підменю "Налаштування анти-спам фільтра", відповідає за фільтрацію спаму. Однак його потрібно налаштовувати. При получаеніі спаму клацаєте по письма правою кнопкою миші і вибираєте "Відзначити> Як спам".
Як перевести пошту і адресну книгу на TB з інших клієнтів?
На сторінці http://forum.mozilla-russia.org/doku.php?id=thunderbird:emigrantmanual описані способи міграції з популярних поштових програм. Поради складені для версії 1.0, але актуальні й досі. Коротко розглянемо способи міграції з двох популярних поштових клієнтів.
The Bat. Експортуйте вашу пошту в формат поштової скриньки Unix (mbx). Тепер у отриманого файлу вилучили розширення. В імені експортованого файлу не повинно бути ніяких спеціальних символів типу або Тепер закрийте Thunderbird, скопіюйте цей файл в каталог Mail / Local Folders в вашому каталозі профілю (у мене це C: \ Documents and Settings \ Admin \ Application Data \ Thunderbird \ Profiles). Завантажте TB. Ваша стара пошта тепер повинна бути доступна. Щоб імпортувати адресну книгу, експортуйте їх у формат LDIF. Далі в Thunderbird відкрийте меню «Інструменти»> «Імпорт» та виберіть «Адресні книги». Виберіть текстовий файл (LDIF, tab, csv, txt) і зроблений вами LDIF файл. Повинно з'явитися повідомлення, що адресна книга успішно імпортована з текстового файлу.
Мігіровать з Microsoft Outlook або Outlook Express простіше. У TB меню зайдіть в меню «Інструменти»> «Імпорт» та дотримуйтесь інструкцій майстра імпорту. Дотримуйтесь інструкцій майстра імпортування. Тільки не видаляйте відразу старі поштові клієнти - спочатку освойте з Mozilla Thunderbird. Хоча, думаю, ви вже освоїлися.144264 переглядів

Як перевести пошту і адресну книгу на TB з інших клієнтів?
Php?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: