Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Огляд ICE Book Reader Professional


Проблема управління бібліотекою електронних книг на комп'ютері для багатьох актуальна. Згодом на комп'ютері накопичуються сотні файлів електронних книг різного формату, упорядкувати які іноді вельми проблематично. Читання з екрану так само доставляє певні незручності. Необхідно прокручувати читану сторінку, тримаючи руку на миші, пам'ятати те місце, де було перервано читання великої книги і так далі. Програма ICE Book Reader Professional дозволяє впорядкувати електронну бібліотеку і надає користувачеві масу інструментів для полегшення читання та управління бібліотекою. У цьому огляді будуть розглянуті налаштування програми і протестовані основні можливості.

Основні можливості програми

За допомогою ICE Book Reader можна впорядкувати колекцію електронних книг, що зберігаються на комп'ютері. Програма підтримує книги в форматах TXT, HTML, XML, RTF, DOC, книги PALM (.PDB і .PRC), книги PSION / EPOC (.TCR), книги Microsoft Reader (.LIT), Microsoft HELP files (.CHM) і FictionBook файли (всі версії) (.FB2, .XML). Книги, що знаходяться в архівах ZIP, RAR, ARJ, LZH і HA, не вимагають попередньої розархівації і можуть читатися прямо з архівів. При необхідності, за допомогою ICE Book Reader Professional, можна зберігати книги в різних форматах, використовуючи ICE Book Reader як конвертера. При читанні книг програма може прокручувати текст з настроюваної швидкістю, що дозволяє підібрати оптимальну швидкість читання. Програма може автоматично визначити швидкість Вашого читання (потрібно прочитати дві сторінки в ручному режимі скролінгу). Є можливість включити змінну швидкість прокрутки, яка буде залежати від щільності тексту, ширини вікна і шрифту. Під час читання ICE Book Reader може згладжувати шрифти, змінювати колір першої літери параграфа, створювати необмежену кількість закладок в тесті, до яких потім легко перейти і продовжити читання, змінювати шрифт, яким буде виведений текст, або використовувати оригінальний шрифт файлу і так далі.

До змісту установка

ICE Book Reader Professional поширюється безкоштовно для жителів колишнього СРСР і може бути вільно завантажена зі сторінки завантаження сайту www.ice-graphics.com .

Установка програми повністю автоматизована. Запустіть завантажений файл і дотримуйтесь інструкцій майстра установки.

До змісту інтерфейс

Після установки програма автоматично запуститься. Головне вікно програми показано на малюнку нижче.

Управління бібліотекою здійснюється за допомогою вікна налаштувань, яке представлено нижче.

Для демонстрації роботи в бібліотеку вже додано три книги, і в папці, куди встановлена ​​програма, створена підпапка з ім'ям користувача, де зберігаються його книги в стислому вигляді.

Якщо програма не змогла визначити автора книги, то це краще зробити вручну відразу після імпорту книги, виділивши її в вікні управління бібліотекою і натиснувши кнопку Редагувати. Попутно, бажано заповнити і поле Категорія. Інформація, введена в ці поля, допоможе відфільтрувати книги і швидко знайти потрібну по автору або по категорії. Програма має широкі можливості пошуку по багатьох атрибутів книги, аж до пошуку по тексту.

Подвійним клацанням по назві у вікні бібліотеки була відкрита одна з книг. Головне вікно програми із завантаженою книгою показано на наступному малюнку.

Налаштування для завантаженої книги можна викликати натисканням відповідної кнопки в головному вікні програми. Приклад вікна налаштувань продемонстрований на малюнку нижче.

За умовчанням встановлена ​​швидкість прокрутки книги 50 ліній в секунду, що занадто швидко для недосвідченого читача. Змінити цю настройку можна в вікні, зразок якого показаний вище. У цьому ж вікні можна вибрати один зі збережених в програмі профілів. Профіль дозволяє швидко змінити всі налаштування програми без необхідності модифікувати кожну з них. Можна внести в будь-який з профілів зміни, подстроив його тим самим під свої побажання, а потім зберегти профіль для подальшого використання.

Ще одна приємна особливість полягає в тому, що програма запам'ятовує місце, де читання було перервано, і при наступному відкритті книги автоматично повертається до цього місця.

Якщо читати текст з великої відстані від монітора по всій його ширині некомфотно, то в налаштуваннях можна вибрати інший стиль оформлення програми ( «скін»). Приклад оформлення, яке дуже нагадує звичайну книгу, представлений на малюнку нижче.

Запуск і зупинка прокрутки тексту здійснюється кнопкою Включити / Виключити скролінг на панелі інструментів. Якщо текст виводиться одним стовпцем, то прокрутка працює плавно, і її швидкість можна змінювати, підлаштовуючи під свою швидкість читання. Причому, швидкість прокрутки може автоматично регулюватися в залежності від кількості тексту на екрані, тобто чим його більше, тим швидкість прокрутки менше. У другому випадку, коли оформлення вибрано в стилі книги, прокрутка перегортає сторінку через певний час, таке ж, як якби сторінка була прочитана при плавній прокрутці.

Ви можете скачати 15-ти секундний відео-ролик в форматі DivX 5.0.2, який демонструє роботу програми в режимі автоматичної прокрутки тексту (розмір файлу 1,22 мегабайти).

До змісту висновок

ICE Book Reader Professional - відмінна програма для комфортного читання з екрану великих текстів, що дозволяє налаштувати параметри виведення тексту таким чином, щоб процес читання був максимально зручним. Вона дозволяє впорядкувати бібліотеку електронних книг і надає користувачеві можливість створити необмежену кількість закладок в кожній книзі для швидкого переміщення до певних главам книги.

До змісту

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: