Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Огляд Acronis True Image 2016

сьогодні стала доступна нова версія вітчизняної програми для резервного копіювання - Acronis True Image 2016. У ній реалізовані значні зміни, покликані розширити функціональність і полегшити управління резервними копіями з усіх пристроїв користувача з єдиної облікового запису. Ми протестували версію 19.0.5037 для Windows і готові розповісти про головні зміни.

Десктопна версія Acronis True Image 2016 доступна користувачам на платформах PC (Windows XP - 10) і Mac. З її допомогою можна виконувати створення повного образу диска, окремих логічних розділів або обраних каталогів, використовуючи для зберігання резервних копій «зону безпеки», зовнішній жорсткий диск, мережеве сховище або фірмове хмара Acronis Cloud.

У травні цього року «Компьютерра» опублікувала детальний огляд Acronis True Image 2015 двох частинах. Інтерфейс залишився колишнім, тому ми відразу перейдемо до нових функцій, пропустивши розглянуті раніше базові можливості програми. Вона активно розвивається з 2002 року, і в кожному релізі розробникам вдається запропонувати щось цікаве.

Вся лінійка Acronis True Image побудована за тим самим добре знайомої модульній архітектурі. Нова версія містить покращений модуль для захисту даних на мобільних пристроях від втрати і пошкодження. Підтримуються смартфони та планшети з ОС Android і iOS, а також ведеться розробка версій для менш популярних операційних систем.

Підтримуються смартфони та планшети з ОС Android і iOS, а також ведеться розробка версій для менш популярних операційних систем

За допомогою мобільного додатка Acronis True Image можна отримати доступ до всіх зберігаються в хмарі резервних копій файлів, включаючи бекапи з комп'ютерів під управлінням Windows і Mac. Доступна синхронізація файлів на всіх пристроях і надання доступу до них через створення приватних або публічних посилань.

Фотографії, відеоролики, музика, документи, книги та інші призначені для користувача файли швидко відновлюються з резервної копії після невдалої перепрошивки смартфона або пошкодження картки пам'яті. На жаль, повний бекап вбудованої пам'яті смартфона зі службовим розділом, загрузчиком, встановленими програмами і налаштуваннями додаток поки не робить. Його функціональність і саме призначення істотно відрізняється від таких в деськтопной версії.

Мобільна версія True Image забезпечує легку міграцію на іншу модель зі збереженням всіх особистих даних, які інакше доводиться копіювати і відновлювати по-окремо. Додатково в новій версії був поліпшений і спрощений перенос адресної книги і записів з календаря.

Ще одна неявна особливість нової версії - примусова робота True Image з оригінальними зображеннями замість стислих. За замовчуванням в iOS знижується якість фотографій для їх локального зберігання. Під час бекапа True Image форсує використання вихідного якості знімків і зберігає їх з максимальною деталізацією.

Напевно ви спостерігали, що обсяг вільного місця слабо пов'язаний з ємністю носія. Скільки б у ньому не було спочатку, досить скоро чарівним чином все місце виявляється зайнято. True Image пропонує відразу кілька варіантів виходу з такої ситуації.

Новий модуль програми «архівування файлів і папок» сканує файлову систему, визначає давно не використовуються об'єкти і пропонує перемістити їх в хмару. Після сканування всього диска або обраних папок, рекомендовані для архівування файли відображаються згрупованими за розмірами і типами.

Фірмовий сервіс Acronis True Image Cloud надається без дискових квот. Це особливо актуально для власників мобільних пристроїв і ноутбуків з SSD невеликої ємності. Дата-центри Acronis знаходяться по всьому світу, і користувач може вибрати будь-який. За замовчуванням налаштована завантаження даних в московський ЦОД.

Додатково очистити дисковий простір допомагає модуль System Clean-up. Він видаляє тимчасові файли, неактуальні дампи, логи, а також сліди роботи в Windows і популярних додатках. Цю ж програму можна використовувати для підвищення приватності, якщо потрібно стерти всю історію призначеного для користувача сеансу (включаючи збережені паролі, списки останніх місць і відкритих файлів).

Цю ж програму можна використовувати для підвищення приватності, якщо потрібно стерти всю історію призначеного для користувача сеансу (включаючи збережені паролі, списки останніх місць і відкритих файлів)

Зазвичай локальні резервні копії зберігаються на зовнішньому диску, тому з їх обслуговуванням виникає ряд принципових моментів. Наприклад, вони можуть потрапити в чужі руки. Щоб уникнути проблем з розкриттям конфіденційної інформації рекомендується шифрувати резервні копії.

Щоб уникнути проблем з розкриттям конфіденційної інформації рекомендується шифрувати резервні копії

Якщо додатково використовується вбудоване шифрування Windows, а дані планується відновити на іншому комп'ютері, то доцільно знімати захист BitLocker перед приміщенням файлів в бекап. Для цього в True Image є окрема настройка.

Для цього в True Image є окрема настройка

Перевірка цілісності резервних копій, зашифрованих засобами Acronis, можлива без введення пароля. Програма лише порівнює відповідність блоків даних записам у метаданих, а розшифровка самих файлів з резервної копії при цьому не виконується.

Інша особливість - підключення дисків з різними інтерфейсами. Контролери USB 2.0 без проблем визначаються в будь-якому середовищі відновлення, але їх швидкість дуже мала. USB 3.0 і 3.1 часто вимагають інтеграції пропрієтарних драйверів, які недоступні в базовому варіанті завантажувального носія Acronis з ядром Linux. Для роботи з такими дисками потрібно розширена версія на основі WinPE, яку і треба вибрати в діалоговому вікні вбудованого майстра.

Підключені по інтерфейсу eSATA диски виглядають точно так само, як локально встановлені, тому їх немає в списку зовнішніх накопичувачів. Щоб зберегти або вважати копію з такого диска потрібно скористатися кнопкою «огляд» і вибрати його вручну, орієнтуючись по букві або мітці томи.

Заради зручності будь-яке середовище відновлення і сама програма Acronis True Image можуть бути записані на зовнішній диск для резервних копій. Тоді при неможливості запустити встановлену ОС можна буде завантажитися і відновити систему за одного диска без використання USB-Flash або CD / DVD. Це особливо важливо для пристроїв без приводу оптичних дисків і з малою кількістю USB-портів.

Багато цікавих утиліти, що входять до складу пакета Acronis True Image 2016, поки знаходяться поза головного вікна програми. Вони викликаються з меню «більше інструментів» у вигляді списку ярликів, які відображаються в «Провіднику». Серед них є засіб відкату будь-яких змін в системі Try & Decide, зручне для небезпечних експериментів з програмним забезпеченням, програма гарантованого знищення даних і набори «майстрів» для покрокового виконання типових задач.

Нова версія Acronis True Image оптимізована для Windows 10 і сенсорних екранів. У ній використовується поліпшений движок AnyData Engine, що дозволяє працювати з будь-якими файловими системами. Програма доступна на чотирнадцяти мовах разом з річною передплатою на безлімітний хмарний сервіс.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: