Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Огляд безкоштовних конструкторів для створення сайтів

 1. Wix.com
 2. A5.ru
 3. Squarespace.com
 4. SnapPages
 5. Webs
 6. Webnode
 7. UPD: Umi.ru
* Ця стаття була написана в 2012 році і вже неабияк застаріла.Свіжий (серпень 2016) огляд конструкторів сайтів читайте тут .

Конструктори flash і html-сайтів дають користувачеві можливість зосередитися на самому оформленні сайту і створенні контенту для нього, не відволікаючись на думки про хостинг, скрипти та інших малозрозумілих для простої людини речах. Отже, які системи краще відповідатимуть вашим цілям?

Wix.com

Інтерфейс системи являє собою простий редактор, в якому можна з готових елементів створювати простий, красивий і функціональний сайт на html5.

Тут можна скористатися готовими шаблонами сайтів (вони розбиті по категоріям, наприклад: ресторани і готелі, інтернет-магазини і т. П.) Або створити свій власний.

Після вибору шаблону користувач потрапляє в редактор, де і здійснюється вся робота над сайтом:

Після того, як робота закінчена, можна додати сайт в публічний доступ. При використанні безкоштовної версії конструктора ваш URL буде мати вигляд user.wix.com/sitename . При публікації можна встановити галочку «Дозволити індексацію мого сайту пошуковими системами», і тоді його можна буде знайти через пошукові системи.

Доступна і платна версія конструктора. Існує кілька тарифів вартістю від $ 4 до $ 16 в місяць. eCommerce (для інтернет-магазинів), Combo (для особистих сайтів), ConnectDomain (для того, щоб підключити до сайту свій домен) і Unlimited (для фрілансерів і підприємців). За допомогою преміум-тарифів можна підключити до сайту свій домен, прибрати з редактора рекламу, збільшити дисковий простір під сайт і смугу пропускання, отримати доступ до аналітики і технічну підтримку. З недавніх пір сервіс переведений і на російську мову.

Розширити функціонал свого wix-сайту можна за допомогою додатків, для яких існує спеціальний маркет. З їх допомогою можна підключити на сайт стрічку Instagram, форму логіна або Google Maps і т. П.

Wix використовують фотографи, моделі, дизайнери, художники, фрілансери, невеликі інтернет-магазини і представники малого бізнесу.

A5.ru

Російський проект, резидент бізнес-інкубатора ГУ-ВШЕ. Являє собою вельми якісний клон західного проекту (в даному випадку, wix.com) .Функціонал практично повністю збігається з wix.com.

Доступна велика кількість шаблонів сайтів і можна створювати свої (в тому числі на продаж). Робота над сайтом проходить під flash-редакторі:

Робота над сайтом проходить під flash-редакторі:

Після публікації сайт доступний за URL виду sitename.a5.ru

Існують преміум тарифи, які потрібні тим, хто хоче підключити до сайту свій домен, збільшити місце на диску, отримати можливість створювати більше сторінок і т. П.

Squarespace.com

Безкоштовний тільки протягом двох тижнів в ході демо-періоду. Так само, як і в попередніх конструкторах, на squarespace доступна велика кількість шаблонів для створення сайтів.

Робота над сайтом проходить в самому зручному з усіх описаних сервісів. Він дозволяє змінювати і налаштовувати все, що може прийти в голову. Крім того, він має приємний дизайн, і в ньому просто приємно працювати:

Тимчасова адреса сайту на демо-період роботи з сервісом виглядає як username.squarespace.com , А після публікації сайту Squarespace представляє безкоштовне доменне ім'я на рік, або користувач може підключити свій домен. Одним з плюсів цього сервісу є вбудована аналітика.

Сам редактор тут, на перший погляд, складніше і не так інформативний, як в попередніх проектах, але, варто звикнути, і користуватися ним стає зручно.

SnapPages

Ще один проект для створення сайтів. Існує два види акаунтів - безкоштовний і Pro ($ 8 в місяць) зі звичайними для платних версій перевагами типу можливості додавання свого домену, вставок коду, коштів аналітик і так далі.

Щоб почати працювати над сайтом, користувачеві потрібно пройти кілька кроків. Спочатку вибирається тип майбутнього сайту, потім шаблон оформлення (в майбутньому його можна змінити). Деякі шаблони доступні тільки власникам Pro-акаунтів.

На третьому кроці необхідно написати назву сайту, його короткий і повний виклад. Після цього користувач може подивитися навчальне відео по роботі в редакторі і приступити до побудови сайту. Редактор досить простий і зрозумілий, плюс, як і в wix.com, тут є додатки (apps), за допомогою яких можна розширити функціонал сайту:

com, тут є додатки (apps), за допомогою яких можна розширити функціонал сайту:

Після публікації, в разі використання безкоштовної версії сервісу, URL адреси сайту буде мати вигляд username.snappages.com

Варто звернути увагу:

Webs

У цьому конструкторі сайтів для початку роботи потрібно вказати реєстраційні дані користувача і вибрати ім'я і категорію свого сайту. Потім - шаблон оформлення і базові сторінки, які будуть на сайті (домашня, новини, про компанії, контактна інформація т. П.). Все це робиться на одній сторінці, що дуже зручно.

Редактор простий у використанні - модулі сайту потрібно просто перетягувати мишкою в область редакторіванія - і приємний на вид. Працювати з ним зможе навіть далекий від створення сайтів людина. При цьому всі основні можливості, необхідні для створення блогів, сайтів малого бізнесу і тому подібних ресурсів тут є:

При цьому всі основні можливості, необхідні для створення блогів, сайтів малого бізнесу і тому подібних ресурсів тут є:

Тарифи мало чим відрізняються від інших подібних сайтів - є можливість використовувати сервіс безкоштовно, з підключенням свого домену, «покращений» тариф і тариф Pro, який використовується для онлайн-торгівлі. Безкоштовні сайти мають URL виду username.webs.com

Webnode

Безперечним плюсом цього проекту є те, що він локалізований, і їм можна користуватися російською мовою. Цей конструктор простий у використанні, а його тарифна політика досить демократична: 275 рублів на місяць за цілком придатний для роботи тариф Міні (свій домен, 300 Мб місця на диску, 3 ГБ трафіку, 1 поштовий ящик, 100 продуктів для продажу, резервне копіювання) , 667 р / місяць за тариф Стандарт і 1 250 рублів за тариф Профі.

Доступно три види сайтів: особистий (блоги, фотогалереї і т. П.), Бізнес-сайт і інтернет-магазин. Для кожного з них потрібно вказати назву і слоган, для бізнес сайтів потрібно також категорія бізнесу, а для особистого і інтернет-магазинів їхню мову. Далі вибирається шаблон оформлення.

Мінусом Webnode можна назвати складний і неінтуітівнимі редактор, з яким потрібно досить довго розбиратися, перш ніж що-небудь вийде.

UPD: Umi.ru

Відгалуження популярної UMI.CMS - конструктор сайтів umi.ru цілком підійде представникам малого бізнесу - він простий у використанні, існують різні шаблони оформлення сайту (хоч і об'єктивно менше, ніж в інших конструкторах), і сайти, зроблені за допомогою цієї системи виходять цілком симпатичні . За даними самого сервісу, з його допомогою створено вже понад 100 тисяч сайтів.

Після реєстрації в системі користувачеві необхідно вибрати тип його сайту - сайт фахівці, компанії або інтернет-магазин. Потім вибирається один з шаблонів оформлення, відповідний конкретному типу сайту, і починається, власне, робота зі створення сайту. Пристрій редактора тут трохи відрізняється від інших систем: головне меню розташовано в панелі зліва і вона не поєднана з редактором, в якому можна відразу ж подивитися сайт. Контент, дизайн і інші настройки виконуються окремо:

Контент, дизайн і інші настройки виконуються окремо:

В цілому, це більше схоже на звичайну CMS систему, так що ті, хто працював з подібними системами (особливо UMI CMS) легко розберуться що до чого.

Плюсом umi.ru можна назвати відсутність реклами в редакторі. При використанні безкоштовного тарифу URL створюваного сайту має вигляд sitename.umi.ru. Крім того, якщо після закінчення часу користувач вирішить, що функціоналу конструктора сайтів йому недостатньо і потрібно «переїхати» на хостинг, то він може це зробити, прямо в адмінці umi.ru сплативши висновок сайту на хостинг з покупкою ліцензії системи управління сайтом UMI.CMS .

Посилання по темі:

www.wix.com
www.a5.ru
www.squarespace.com
www.snappages.com
www.webs.com
www.webnode.com
www.umi.ru

Отже, які системи краще відповідатимуть вашим цілям?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: