Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Огляд популярних конструкторів сайтів: Лендінзі, візитки і ресурси для бізнесу

 1. конструктори Лендінзі
 2. Весь інтернет-маркетинг за 19 тижнів!
 3. 1. lpgenerator
 4. 2. lpmotor
 5. 3. Landingi
 6. 4. Tilda
 7. конструктори сайтів
 8. 1. uKit
 9. 2. Wix
 10. 3. A5
 11. 4. Squarespace
 12. Що ще: покупка готових сайтів
 13. 1. Umi
 14. 2. Gophotoweb
 15. разом

Кілька років тому на Cossa виходив став надпопулярним матеріал з оглядом існували на той момент конструкторів для створення сайтів. З того часу спливло багато води, а в інтернеті набрав чинності потужний тренд на спеціалізацію проектів. Зокрема, з'явилося не тільки значна кількість нових конструкторів повноцінних сайтів, а й інструментів для створення Лендінзі.

Сьогодні ми представляємо вам новий огляд сервісів, які допомагають створювати сайти і веб-сторінки навіть користувачам без технічних навичок.

* Примітка: в цей матеріал не увійшли спеціалізовані конструктори для створення інтернет-магазинів - це окрема категорія сервісів, мова про яку піде в наступних статтях.

конструктори Лендінзі

Функціональність Лендінзі (посадкової сторінки) в порівнянні з повноцінним сайтом досить сильно обмежена - це одна єдина сторінка, яка, як правило, використовується для просування якогось конкретного торгового пропозиції. Відмітна особливість такого формату - це націленість на конкретну аудиторію і стислий формат подачі інформації.

Весь інтернет-маркетинг за 19 тижнів!

Cossa рекомендує: онлайн-курс по інтернет-маркетингу від Ingate - digital-агентства з 17-річним досвідом.

 • 17 навчальних блоків з ключових питань інтернет-маркетингу
 • підтримка менторів
 • диплом
 • Стажування в топових агентствах Росії
 • Допомога в працевлаштуванні
Дізнатися більше >>

Реклама

Від інструментів по створенню посадочних сторінок в першу чергу потрібна значна кількість доступних шаблонів, які б охоплювали різні тематики бізнесу, зручний візуальний редактор оформлення і наявність адаптивної верстки, щоб бізнес не втрачав потенційних клієнтів, які прийшли з мобільних пристроїв.

1. lpgenerator

Запуск: 2011 рік
Кількість шаблонів: 250+
Безкоштовна версія: 7 днів
Візуальний редактор оформлення: так
Адаптивна верстка в макетах: так

Платформа популярна у користувачів Рунета в першу чергу завдяки серйозній функціональності. Сервіс виділяється не тільки значною кількістю шаблонів, але і можливостями інтеграції з Bitrix24.ru, Mailchimp.com, JivoSite.ru, сервісом JustClick.ru. і іншими. Крім того, ресурс пропонує набір готових віджетів (таймер зворотного відліку для акцій, що спливає форма, слайдер, галерея, платіжний термінал) і зручну CRM-систему управління лідамі.

Платна версія ресурсу представлена ​​3 тарифами - White Label (15 730 рублів на місяць), «Безлімітний» (3999 рублів на місяць) і «Високий рівень» (2156 рублів на місяць). Більш детально ознайомитися з тарифами можна по засланні .

Більш детально ознайомитися з тарифами можна по  засланні

2. lpmotor

Запуск діє до: 2013 рік
Кількість шаблонів: 78
Безкоштовна версія: до моменту публікації сайту
Візуальний редактор оформлення: так
Адаптивна верстка в макетах: так

Бібліотека цікавих шаблонів дозволяє створювати якісний сайт з нуля, хоча їх кількість і значно менше, ніж в разі Lpgenerator. Шаблони секцій розділені на категорії. Система адміністрування пропонує підказки, в тому випадку, якщо користувач надовго «завис» на вирішенні якогось завдання.

З цікавих функцій системи можна виділити можливість відстеження ефективності сторінки за допомогою автоматичної воронки продажів, в якій показуються основні показники сайту.

Користувачам доступно три тарифу - «Міні», «Нано», «Безліміт». Важливий момент полягає в відсутності обмежень щодо використання тестового періоду - створювати сайт можна як завгодно довго, але щоб його опублікувати, потрібно буде перейти на тариф. Тарифікація йде в залежності від кількості публікованих сайтів (від 1 до нескінченності) і становить від 300 рублів на місяць за 1 сайт при оплаті на рік. Більш детально ознайомитися з тарифами можна по засланні .

3. Landingi

Запуск діє до: 2012 рік
Кількість шаблонів: 100+
Безкоштовна версія: 30 днів
Візуальний редактор оформлення: так
Адаптивна верстка в шаблонах: так

У розробників вийшло в одному сервісі об'єднати все необхідне для успішної лідогенераціі: це і потужний, інтуїтивно зрозумілий редактор сторінок і набір інструментів для підвищення конверсії - А / Б-тестування і статистика відвідувань, а також інтеграція з сервісами оплати Pay Pal, PayAnyWay. Крім цього, передбачено безліч інших інтеграцій: з MailChimp.com, iContact.com, SARE.org, FreshMail.com, UniSender.com.

Вартість теж можна віднести до переваг. Вона варіюється від кількість лидов. При 1000 лидов вартість становить $ 29 (≈1900 рублів) на місяць. Розрахувати точну вартість при іншій кількості лідів можна тут .

4. Tilda

Запуск діє до: 2015 рік
Кількість шаблонів: 350+
Безкоштовна версія: безстроково
Візуальний редактор оформлення: так
Адаптивна верстка в шаблонах: так

Tilda Publishing - це одна з найбільш «трендових» платформ для створення контентнооріентірованних веб-проектів: інтерактивних статей, лонгрідов, фотоісторій, Лендінзі, портфоліо і невеликих сайтів.

Творці конструктора звернули особливу увагу на якісну типографіку і чистий мінімалістичний дизайн. Зручна ширина рядка, інтерліньяж, розмір шрифту, комбінації заголовків полегшують сприйняття контенту. Вибір шрифтів досить великий, допускається підключення своїх або використання Google Fonts.

Сторінка на «Тільда» збирається з блоків, які зберігаються в бібліотеці системи. Бібліотека блоків регулярно оновлюється. Розробники регулярно відстежують тренди в веб- і Едіторіал-дизайні, тому все, що створено на Tilda, виглядає актуально.

Розробники регулярно відстежують тренди в веб- і Едіторіал-дизайні, тому все, що створено на Tilda, виглядає актуально

Не варто забувати, що основний фокус «Тільди» - використання для медіапроектів, тому інструмент більше «заточений» не під розробку бізнес-сайтів. Подібна функціональність присутня, але обійдеться користувачеві дорожче, ніж в разі конструкторів з ніші сайтів для бізнесу.

Що стосується цін, то сервіс пропонує три тарифні плани - безкоштовний, персональний (500 рублів на місяць при оплаті за рік) і бізнес (1000 рублів на місяць при оплаті за рік). Безкоштовний тарифний план найпримітивніший. При тарифі «бізнес» є експорт коду і інтеграція. Для тарифу «персональний» передбачається підключення свого домену, статистка і наявність різних блоків оформлення. Однак в цьому трапляється користувач зіткнеться з обмеженнями на 1 сайт і 30 сторінок.

Tilda підійде тим, для кого в пріоритеті креативна і ефектна подача інформації. Як приклади сайтів, створених за допомогою цього конструктора, можна привести особистий блог дизайнера Олега Лук'янова, і сайт студії Vader, яка робить графіку для телепроектів і презентацій.

конструктори сайтів

На відміну від інструментів для створення Лендінзі, конструктори сайтів - це повнофункціональні «комбайни», які можуть вирішувати цілий ряд завдань. З їх допомогою можна створювати інтернет-магазини, корпоративні сайти, лонгріди і часто ті ж Лендінзі.

Фактори, які важливі при виборі конструктора, в цілому збігаються з критеріями вибору Лендінзі, проте важливість швидкої і надійної роботи може бути ще вище - якщо умовний інтернет-магазин буде «гальмувати», то це призведе до втрати реальних покупців.

1. uKit

uKit

Запуск діє до: 2015 рік
Кількість шаблонів: 250+
Безкоштовна версія: безстроково
Візуальний редактор оформлення: так
Адаптивна верстка в шаблонах: так

uKit - один з найбільш популярних конструкторів в ніші сайтів для малого бізнесу і сайтів-візиток. Крім того, багатьох приваблює функція, завдяки якій можна зробити сайт з сторінки в Facebook .

uKit орієнтований на підприємців - сервіс пропонує більше 250 тематичних шаблонів сайтів для двох десятків галузей бізнесу, найбільш популярних в Росії. Конструктор підходить для створення сайтів-візиток малого бізнесу, який спеціалізуються на наданні різних послуг - від ремонту авто і квартир до продажу нерухомості і юридичної допомоги .

Буває, uKit використовують для створення не тільки бізнес-сайтів, а й для сайтів некомерційних проектів. До речі, саме на цьому конструкторі зроблений сайт «Найгіршого будинку Москви», про який недавно писали всі великі ЗМІ.

Творці uKit передбачили також можливості для SEO-просування, крім того користувачам доступна статистика. Крім того, проект виділяється великою кількістю вбудованих сервісів і рішень для бізнесу, таких як онлайн-консультанти (наприклад, Jivosite або LiveChat), віджети замовлення зворотного дзвінка, таймери зворотного відліку, інтерактивні прайс-листи і віджети соцмереж.

Назва сайту без власного домену на платформі uKit буде виглядати так: username.ulcraft.com. Конкурентних переваг uKit є і те, що, створений на цій платформі сайт, коректно відображається на всіх типах пристроїв - в разі інших конструкторів (наприклад, Wix або а5) часто зламати верстку можна випадково.

При створенні сайту дається безкоштовний пробний період терміном 7 днів. Після цього користувач може оплатити підписку або залишитися на безкоштовній версії - в цьому випадку на сайті буде відображатися промоблок конструктора, але сам сайт залишається доступним в будь-якому випадку. Коштувати підписка буде в залежності від терміну на який оплачується - від $ 5 до $ 4 в місяць (при оплаті на 1 або 12 місяців).

Крім того, компанія uCoz, що розробляє uKit, продовжує розвивати і однойменний сервіс для створення домашніх сторінок.

2. Wix

Wix

Запуск: 2006 рік
Кількість шаблонів: 500+
Безкоштовна версія: безстроково
Візуальний редактор оформлення: так
Адаптивна верстка в шаблонах: немає

Один з найбільш популярних конструкторів. Wix частіше вибирають для створення свого онлайн-портфоліо фотографи , моделі , Дизайнери, художники, музиканти і інші представники креативних індустрій.

Незважаючи на те, що Wix - це закордонний проект (його батьківщина Ізраїль), інтерфейс системи русифікований. До того ж, в мережі можна зустріти безліч згадок про його простоті і інтуїтивності. У базі Wix більше 500 розбитих за категоріями шаблонів.

У базі Wix більше 500 розбитих за категоріями шаблонів

Вибравши шаблон, користувач потрапляє в редактор, де і здійснюється вся робота над сайтом: можна змінити або додати будь-який елемент, завантажити зображення, відео, тексти. По завершенню, сайт з'являється в публічному доступі. При використанні безкоштовної версії Wix адреса сайту буде мати вигляд user.wix.com/sitename .

На платформі існує спеціальний маркет з більш ніж 200 додатками, які допоможуть підключитися до соцмереж, налаштувати контактні форми або додати зворотний відлік до найближчого події.

Серйозним мінусом Wix є відсутність адаптивної верстки. Користувачі все ж можуть створювати мобільну версію ресурсу, проте в деяких випадках залишаються питання по швидкості її завантаження - як відомо, цей показник також впливає на позиції сайту в пошуковій видачі. Крім того, її розміри не будуть автоматично підлаштовуватися під різні екрани смартфонів.

Вартість використання Wix коливається від 123 до 488 рублів на місяць.

3. A5

Запуск: 2011 рік
Кількість шаблонів: 300+
Безкоштовна версія: безстроково
Візуальний редактор оформлення: так
Адаптивна верстка в шаблонах: так

A5.ru - популярний в Рунеті конструктор сайтів. Функціональність цього проекту майже повністю повторює Wix.com. Сервіс позиціонується як простий і зручний конструктор бізнес-сайтів.

Сервіс позиціонується як простий і зручний конструктор бізнес-сайтів

Для створення сайтів використовується повністю інтерактивний редактор - будь-який його компонент можна пересувати за допомогою мишки. A5 пропонує користувачам менше число віджетів, ніж конкуренти - однак вбудувати стороннє додаток можна за допомогою html-коду.

Це, крім іншого, означає, що для розвитку сайту його власнику необхідно мати навички верстки та роботи з html-кодом або наймати фахівця, який міг би цим займатися.

А5 пропонує тарифи двох типів - стандартні, що використовуються для «звичайних» і бізнес-сайтів, а також тарифи для інтернет-магазинів. Перші починаються від 83 рублів на місяць, а другі - від 825 рублів на місяць.

Після публікації сайт доступний за URL виду sitename.a5.ru - користувач отримує і пошту на корпоративному домені.

4. Squarespace

Запуск: 2004 рік
Кількість шаблонів: 30+
Безкоштовна версія: безстроково
Візуальний редактор оформлення: так
Адаптивна верстка в шаблонах: так

Так само, як і в попередніх конструкторах, на Squarespace доступна велика кількість шаблонів для створення сайтів. Зразки містять фотографії високої якості, тому шаблони добре підійдуть художникам, ілюстраторам, музикантам, скульпторам і іншим діячам мистецтва для демонстрації робіт. Крім людей творчих професій, своєю цільовою аудиторією Squarespace бачить і представників будь-якого малого бізнесу, яким потрібен сучасний і недорогий блог або сайт.

Крім людей творчих професій, своєю цільовою аудиторією Squarespace бачить і представників будь-якого малого бізнесу, яким потрібен сучасний і недорогий блог або сайт

Редактор Squarespace дозволяє багато чого змінювати і налаштовувати на свій розсуд. Можливості редагування настільки великі, що новачкам навіть може бути непросто з ними розібратися. Ще одним мінусом може бути і те, що шаблони і админка не русифікована.

Тимчасова адреса сайту на демо-період роботи з конструктором матиме вигляд username.squarespace.com . Після розміщення, Squarespace надає користувачам безкоштовне доменне ім'я на рік або можливість підключити свій домен.

Squarespace пропонує користувачам три варіанти підписки:

1) 20 сторінок і 2 ГБ місця для завантаження файлів за $ 8 в місяць;
2) необмежену кількість сторінок і завантажень, експорт в Facebook і робота з Google Apps за $ 16 в місяць;
3) повноцінний бізнес-аккаунт з трекингом доставок, мобільним магазином і доступом до режиму розробника за $ 24 в місяць.

Що ще: покупка готових сайтів

Незважаючи на те, що створити сайт або посадкову сторінку за допомогою конструкторів досить легко, все ж і цей процес може викликати складності у непідготовлених користувачів. Однак навіть люди, які зовсім не знайомі з Інтернетом, можуть створювати сайти - для цього є сервіси, які, по суті, пропонують клієнтам купити готовий сайт.

Такі проекти пропонують вибрати оформлення і внести в шаблон лише косметичні зміни - без необхідності роботи з різними блоками сайту в потужному візуальному редакторі. Нижче представлена ​​пара прикладів таких проектів.

1. Umi

Umi

Запуск: 2011 рік
Кількість шаблонів: 550+
Безкоштовна версія: безстроково
Візуальний редактор оформлення: так
Адаптивна верстка в шаблонах: так

сервіс umi.ru орієнтований, перш за все, на створення магазинів, про що говорить функціональність і основні переваги. До них відносяться інтеграція з соціальними мережами і можливість підключення коментарів, синхронізація каталогу і замовлень з 1С, створення категорій і характеристик товару, синхронізація складу і цін, підключення платіжних систем.

Як приклади сайтів, створених на Umi, можна привести якісний корпоративний сайт оптики Veko, наповнений великою кількістю інформації.

Як приклади сайтів, створених на Umi, можна привести якісний корпоративний  сайт  оптики Veko, наповнений великою кількістю інформації

Плюсом umi.ru можна також назвати відсутність реклами в редакторі. При використанні безкоштовного тарифу URL створюваного сайту має вигляд sitename.umi.ru .

У базі сервісу зберігаються різні шаблони оформлення сайту, проте вони досить однотипні і їх об'єктивно менше, ніж в інших конструкторах. До того ж Umi - це єдина платформа, яка не дає можливості змінювати колір тексту. Кількість блоків контенту значно менше, ніж у більш прогресивних конкурентів.

Сервіс пропонує чотири безкоштовних продукту: «Сайт фахівця», «Лендінгем», «Сайт компанії» і «Інтернет-магазин». Звичайно, кожен тариф відрізняється від іншого. Але, все ж, у них є спільні можливості.

На будь-якому з безкоштовних тарифів можна створити сторінки, новини, блог і фотогалерею. Є форма зворотного зв'язку, відображення карти «Яндекса» або Google, можливість включити коментарі з соціальних мереж на сторінках сайту. Також видно статистика відвідуваності.

Продукт «Сайт компанії" відрізняється від «Сайту фахівця» можливістю створити каталог з товарами або послугами та управляти ними, що особливо важливо для корпоративних сайтів.

Продукт «Інтернет-магазин» відрізняється від попередніх пакетів наявністю широких можливостей по створенню інтернет-магазину з кошиком товарів і багатьма іншими функціями.

Продукт «Лендінгем» призначений для створення посадкової сторінки і покликаний акцентувати увагу клієнта на одному реченні або продукті. Лендінгем містить всі необхідні тематичні блоки і кілька варіантів форм зворотного зв'язку.

Безкоштовні тарифи, на відміну від платних, мають деякі обмеження. Так, наприклад, дисковий простір буде мати 100 Мб, а домен буде мати вигляд «імя_сайта.umi.ru».

Платні версії цих же продуктів розкривають додаткові можливості для того, щоб вивести сайт на новий рівень. Більш детально ознайомитися з цінами можна тут .

2. Gophotoweb

Запуск: 2010 рік
Кількість шаблонів: 16
Безкоштовна версія: немає
Візуальний редактор оформлення: так
Адаптивна верстка в шаблонах: так

Творці проекту Gophotoweb зробили ставку на простоту і відсутність великої кількості варіантів для користувача. Безкоштовна версія сервісу просто відсутня - редагувати сайт можна тільки після оплати, крім того є всього лише півтора десятка шаблонів дизайну.

Основна аудиторія Gophotoweb - творчі проекти і малі бізнеси. Серед них - фотографи, дизайнери, архітектори, ювеліри, hand-made проекти.

За допомогою сервісу користувач може швидко купити готовий сайт і налаштувати його під свій проект. У візуальному редакторі можна вибирати і перетягувати на сторінку заголовки, тексти, фото і відео, кнопки, стрічку інстаграма, карти, декоративні роздільники та інші блоки. Відмінність від інших конструкторів - готові шаблони для різних типів сторінок - Про мене, Новини, Події, Ціни, Відгуки, Про команду і інші. Кожен шаблон можна відредагувати і налаштовувати під свій сайт.

На кожному сайті Gophotoweb за замовчуванню підключеній блог, в якому такоже налаштовується свой дизайн - слайдер, вид стрічки и записи блогу. Такоже можна создать інтернет-магазин. У будь-який момент користувач може змінити дизайн сайту і йому не доведеться заново його заповнювати - весь контент автоматично переноситься новий дизайн.

Готовий сайт користувач запускає під власним доменом. Існує два тарифи: сайт коштує 55 у.о. / рік, інтернет-магазин - 95 у.о. / рік. В обидва тарифи входить необмежений хостинг. Вартість внутрішньої валюти сервісу прив'язана до курсу долара, зараз 1 у.о. дорівнює 67 рублям.

разом

Кожен з описаних варіантів створення сайтів має свої переваги. Творці Лендінзі можуть, не відволікаючись на непотрібні їм елементи, створити якісну сторінку для просування конкретних товарів і послуг. Існує велика кількість інструментів для створення Лендінзі, і у кожного з них свої переваги. Хтось пропонує найбільшу база шаблонів, а платформа Landingi пропонує найбільший тестовий період.

У свою чергу, повнофункціональні конструктори сайтів дозволяють створювати ресурси, які вирішують найрізноманітніші завдання бізнесу і готові до просування і оптимізації. Існує велика кількість як російських, так і зарубіжних конструкторів, які підходять для створення сайтів різних типів - від сайтів малого бізнесу, блогів і функціональних інтернет-магазинів до сучасних медіа-проектів.

Для тих же, хто не бачить в собі сил по копіткій роботі з дизайном майбутнього сайту, існують ресурси, що дозволяють купити вже практично повністю готовий сайт, в який потрібно внести лише косметичні правки.

Читати по темі: Чи варто студії дизайну робити свій сайт в конструкторі? Наша історія

Думка редакции может НЕ збігатіся з думкою автора. Если у вас є, что доповніті - будемо раді вашим Коментар. Если ви хочете Написати статтю з вашою точкою зору - прочитайте правила Публікації на Cossa.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: