Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Огляд рейтингів блогів рунета

 1. Рейтинг блогів - BlogRate
 2. Рейтинг блогів - ePochta (update 2018 - даний рейтинг уже не існує)
 3. Рейтинг блогів - top.pr-cy.ru (update 2018 - даний рейтинг уже не існує)
 4. Рейтинг блогів - ratingblogs.com (update 2018 - даний рейтинг уже не існує)
 5. Рейтинг блогів - webmasters.ru/rating (update 2018 - даний рейтинг уже не існує)
 6. Рейтинг блогів - blogotop.info (update 2018 - даний рейтинг уже не існує)
 7. Рейтинг блогів - dobrobot.com (update 2018 - даний рейтинг уже не існує)

Чет мені захотілося якось урізноманітнити свої пости, і сьогодні поговоримо про рейтинги блогів рунета. Взагалі їх більш ніж достатньо, але для блогера будуть ефективні не всі. І взагалі чесно скажу, що як і всюди, вершки збирають тільки ті, хто треться в верхах. Втім, як і завжди. Я зареєстрований, на кшталт, у всіх цих рейтингах, але чесно скажу, що трафіку я звідти не отримую взагалі, або отримую стільки, що в статистиці LI зважаючи мізерність цього трафив просто не помічаю переходи з цих сервісів. Але все-таки необхідно прагнути підніматися в цих рейтингах якомога вище, щоб бути помітніше в блогосфері. Загалом, почнемо, мабуть:

Рейтинг блогів - BlogRate

Рейтинг блогів -  BlogRate

Автором ідеї та розробником рейтингу є Димок. Скажу, що BlogRate вже відразу після старту досить жваво став розвиватися. Позначилася, мабуть брендовість творця рейтингу. Я теж додав свій блог туди. Правда, не цей, інший. Додав в категорію «Інтернет». Там конкуренція менше, ніж в категорії «SEO», тому якщо мені не зраджує пам'ять, то певний трафік з рейтингу був, хоч і невеликий.

Рейтинг базується на кількості передплатників блогу за версією FeedBurner. Чим більше у вас постійних передплатників, тим вище буде розташовуватися ваш блог в рейтингу. До слова, на першу сторінку в рейтингу блогів категорії «SEO» можна зайняти хорошу позицію, якщо кількість ваших RSS-читачів буде більше 2000. До речі, про те, як збільшити кількість читачів я писав в статті Як збільшити кількість RSS передплатників сайту. ефективні способи .

В даному рейтингу крім усього іншого можна додати детальну інформацію про блозі, реалізована можливість швидко купити рекламу з потрібного блогу через систему Rotaban , Є можливість поставити кнопочку рейтингу у себе на блозі, можна подивитися динаміку зростання RSS-передплатників будь-якого блогу.

Загалом, корисний такий рейтинг. Я його в основному використовую для пошуку тематичних блогів

Рейтинг блогів - ePochta (update 2018 - даний рейтинг уже не існує)

Рейтинг блогів - ePochta (update 2018 - даний рейтинг уже не існує)

Теж досить давно функціонує, тільки принципи ранжирування блогів в даному рейтингу дещо відрізняються від BlogRate. В даному випадку для надання оцінки блогам використовуються такі дані як ТИЦ, PR, наявність в DMOZ , Alexa Traffic Rank , Кількість передплатників за версією FeedBurner. На основі цих даних нараховуються бали. У кого найбільше балів, той і буде розташовуватися в рейтингу вище за інших.

Завідує даними рейтингом чарівна ведуча блогу epochta.ru/blog/ Ольга Іванова. Раніше блог можна було додати в рейтинг тільки мануально, але з часом там прикрутили можливість додавати блог через спеціальну форму, тому все стало значно простіше. Тут також можна відстежити тенденцію зростання всіх даних, на основі яких будується рейтинг. Є можливість поставити собі на блог кнопочку рейтингу. Ну, а так в цілому різниці сильно великий в порівнянні з BlogRate я не бачу

Рейтинг блогів - top.pr-cy.ru (update 2018 - даний рейтинг уже не існує)

ru (update 2018 - даний рейтинг уже не існує)

Самий трафіковий рейтинг. Коли він тільки з'явився, то брали всіх без розбору. Я встиг впихнути один свій блог ще тоді. Пам'ятаю, що ще півтора року тому з кожного поста, який відображався в поле «Свіжі записи в блогах», привалювати за добу близько 70-80 чоловік. Як там зараз справи йдуть, я не знаю. Але, думаю, що трафіку там менше не стало. Тільки ось проблема одна є. Додати туди свій блог досить проблематично.

Вони якось один час просто перестали додавати блоги, і створили окрему гілку, де всі бажаючі могли написати заявку на додавання своїх блогів в рейтинг, і коротко розповісти, що представляють собою їх блоги. Загалом, кажучи просто - бажаючих потрапити в рейтинг багато, а потрапляють реально тільки лічені одиниці.

До речі, власник рейтингу - персонаж, якого всі знають, як Маул. Я писав адміну pr-cy.ru, який займається рейтингом, і питав, чому не беруть мій блог, але у відповідь - мовчання. Потім зловив Мауле в асьці. Він запитав у адміністратора pr-cy.ru типу че не беруть нормального пацана в рейтинг. Ну, типу мене До речі, власник рейтингу - персонаж, якого всі знають, як Маул Адмін сказав, що блог у мене нудний, тому і не бере. Ну, нудний та й нудний, фіг з ними. Тому не знаю, за якими критеріями там зараз відбирають блоги, але деякі все-таки потрапляють через час. Так що не втрачайте надії, і не будьте нудними

Але справедливості заради зазначу, що проект все-таки якісний. Ранжування блогів в рейтингу здійснюється за кількістю передплатників, тому верхні рядки в top.pr-cy.ru окупували і реально ті, кого знають всі, і великі специ по сливу трафив на Лендінзі. Загалом, хочеш жити - вмій крутитися! Ну, а рейтинг трафіковий, хороший, тому раджу

Рейтинг блогів - ratingblogs.com (update 2018 - даний рейтинг уже не існує)

com (update 2018 - даний рейтинг уже не існує)

Відносно молодий рейтинг, автором якого є невгамовний активіст - Володимир Карпеев, який більше відомий в мережі як Вовка. З огляду на молодість проекту, а також бажання багатьох конкурентів поставити палиці в колеса Вовкіна проекту, зараз поки не спостерігається зростання відвідуваності рейтингу, ну і взагалі стрімкого злету популярності. Я, можливо, не так висловився. Просто коли Вова анонсував проект на форумах, то я бачив незадоволені репліки деяких товаришів. Не знаю, че так завидно то? Ну ладно, це до справи не зовсім відноситься.

Знаючи Вовку, можу сказати, що проект буде розвиватися. Цікава, там, до речі, система нарахування балів, за якою блоги ранжуються в рейтингу. Тут теж є розбиття на категорії.

Для ранжирування використовується 11 параметрів:

 • Дані Alexa Rank

 • PR

 • Сукупність даних ТИЦ + ЯК (наявність або відсутність)

 • Згадки в Яндекс.Блогі

 • Twitter

 • вік блогу

 • Частота публікації постів

 • Кількість беков по Yahoo

 • Відвідуваність блогу згідно Liveinternet

 • Передплатники по FeedBurner

 • Наявність блогу в DMOZ

Є тільки одна проблемка. Адже статистика Liveinternet у багатьох закрита. Звідси і проблема в отриманні достовірних даних. По кожному блогу є окрема статистика, де можна подивитися динаміку всіх даних, які можна відстежувати. У сенсі, ті дані, які не закриті. Крім того, можна переглянути останні номери пости блогів. Так, тут теж є кнопочка рейтингу, яку можна поставити собі на блог. Взагалі в рейтингу на даний момент трохи блогів, тому йому є куди розвиватися. До речі, з дизайном, як і завжди, дуже креативно вийшло

Рейтинг блогів - webmasters.ru/rating (update 2018 - даний рейтинг уже не існує)

ru/rating (update 2018 - даний рейтинг уже не існує)

Кльовий такий рейтинг. Він мені подобається через те, що зроблений дуже якісно, ​​як, втім, і всі на webmasters.ru. Чимось нагадує top.pr-cy.ru, тільки тут значно більше відволікаючих елементів, так і трафив менше. Але в цілому аудиторія на вебмастерс.ру сидить дуже навіть цільова.

Відразу скажу, що принциповою відмінністю рейтингу є той факт, що тут все блоги веб-майстерні спрямованості. Немає будівельної тематики і т.д. Тобто, чисто «наш» рейтинг. Для ранжирування використовуються 9 параметрів. Все ті ж, що і в ratingblogs.com, тільки немає таких даних, як вік блогу і частоти публікації постів. На мій погляд, вони і не потрібні в принципі. При бажанні блоги можна відсортувати за допомогою одного з цих 9 параметрів.

Є також можливість подивитися детальну статистику по кожному блогу, де можна побачити динаміку зміни показників. До речі, так, не знаю навіщо, але прикрутили можливість залишити коментар до кожного блогу через систему коментування DISQUS.

І ось ще що. Немає кнопки рейтингу, щоб можна було поставити собі на блог. Всі блоги не потрапляють відразу в рейтинг, а тільки після схвалення. Мій блог до сих пір так туди і не потрапив. Загалом, власники рейтингу теж борються за чистоту рядів І ось ще що

Ну, а в цілому і рейтинг, та й сам проект webmasters.ru у мене викликає повагу. По-перше, за те, що проект знаходиться під потужним крилом фарма партнерки Drugrevenue. По-друге, за те, що проект зроблений якісно, ​​багато реально корисної інформації, так і компанія там тусить серйозна

Рейтинг блогів - blogotop.info (update 2018 - даний рейтинг уже не існує)

info (update 2018 - даний рейтинг уже не існує)

Рейтинг, наскільки мені відомо, належить Бездомному волоцюгу. Це той, який homelerss.ru, якщо хто не знає. Рейтинг будується на 7 даних: кількість передплатників за версією FeedBurner, Alexa Rank, згадки в Яндекс.Блогі, ТИЦ, PR, Yahoo backlinks, статистика Liveinternet.

Динаміка зміни показників не відбивається. Є скупі дані по кожному блогу, і все. Всі блоги подразбіти на категорії. Загалом, що можу сказати? Рейтинг схожий на вмираючого лебедя, тому і говорити тут особливо нічого

Рейтинг блогів - dobrobot.com (update 2018 - даний рейтинг уже не існує)

com (update 2018 - даний рейтинг уже не існує)

Я б уже завершив огляд на попередньому рейтингу, але про Добробот вирішив згадати, тому що зрідка він обдаровує мене 5-10 відвідувачів. Правда, це трапляється по великих святах, але все-таки було пару раз. Рейтинг досить старий. Є дані щодо кількості передплатників, PR, дані по останньому записі, динаміка підписки, відображення спонсорів блогу.

Загалом, нічим не примітний рейтинг. Якщо будете додаватися в різні рейтинги, то і сюди можна сунутися, так, для маси.

На закінчення хочу сказати, що рейтинги блогів рунета - це, звичайно, круто, але найкрутішим і незалежним, на мій погляд, є blogs.yandex.ru/top/. На нього, в цілому, і потрібно орієнтуватися.

Так, і ще. Якщо не згадав якийсь рейтинг, то це не означає, що я про нього не знаю. Просто я написав про найпрогресивніші на сьогодні рейтинги блогів рунета. До речі, давно не заходив на сайт рейтингу блогів Дениса Ежелева. Зараз зайшов, пише, що обліковий запис на екзохостінге, на якому висів рейтинг, не працює. Тому і про рейтинг Дениса писати не став

PS Зараз готуюся до чемпіонату з рукопашке, тому часу на блог не стільки, скільки раніше, але я обов'язково все надолужу, не хвилюйтеся. Загалом, щоб хоч трохи нюхнути пороху, хоч і з екрану, пропоную глянути відео (лідер переглядів на трубі) - кращі нокаути з К-1. До речі, там засвітився і наш Ігнашев. Олексій добре працює коліном. Респект!

Оцініть статтю за 5-бальною шкалою:


Сподобалася запис? Підпишіться на оновлення поштою:

Facebook

Не знаю, че так завидно то?
Загалом, що можу сказати?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: