Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Огляд невеликих утиліт. Грудень 2006 року


СодержаніеAIMP Classic 1.54

Офіційний сайт: http://aimp.ru
Розмір: 2918 КБ
Ціна: безкоштовний
Призначення: програвач аудіо

AIMP Classic

AIMP Classic - програвач, створений російською командою розробників. Він створювався на основі прохань і побажань користувачів інших плеєрів. Як наслідок, в AIMP Classic зібрані найбільш затребувані нашими співвітчизниками, функції.

Старт програми супроводжується численними питаннями про настройках за умовчанням, після чого відкривається вікно програми, дуже нагадує Winamp. І починає звучати пісня, реп. Композиція про AIMP Classic - емоційний переказ його функціональних можливостей. Між іншим, не варто сміятися - голос з колонок дуже дохідливо пояснює особливості роботи продукту.

Перше, на що варто звернути увагу - це потужний 18-ти смуговий еквалайзер. Ви можете управляти малюнком звуку, не тільки переміщаючи будь-який з повзунків, але і візуально редагуючи графік розподілу гучності частот. Крім того, програвач дозволяє плавно регулювати швидкість відтворення, додавати ефект луни, реверберацію, flanger (гітаристи зрозуміють, про що мова) і chorus. Ваші настройки можуть бути збережені в окремий файл.

До складу програвача включено один модуль візуалізації, що відображає в робочому вікні програми аналогові індикатори рівня сигналу, які використовувалися, наприклад, в старих радянських котушкові магнітофонах. Решта модулі можна підключати у вигляді плагінів, які не входять до базового дистрибутив програвача.

AIMP Classic містить чотири додаткових утиліти. За допомогою аудіо-конвертора можна перетворити формати даних, а також отримати доріжки з Audio CD. Друга утиліта - звукозапис. Запис даних може здійснюватися не тільки з мікрофона, а й з будь-якого аудіо-джерела в системі. Важливо відзначити, що під час запису дані можуть відразу кодуватися в MP3, WMA, WAV, OGG і Monkey Audio. Кожен формат можна налаштувати на оптимальну якість.

AIMP Classic має досить потужний редактор ID3-тегів. Ви можете працювати з кожним файлом окремо, а також застосовувати пакетне перетворення. Крім обробки тегів, допускається інтелектуальне перейменування файлів.

Четверта утиліта дозволяє записувати оптичні диски. Ви можете включати режим мультисессии, використовувати файлову систему JFS, вибирати, чи потрібно закривати диски. Чесно кажучи, дивно, що у цієї утиліти немає функції швидкого імпорту поточного списку відтворення. Інакше, в чому її цінність?

AIMP Classic підтримує підключення плагінів від WINAMP (Input, DSP і GPP). Для того щоб встановити додаткові модулі, необхідно скопіювати їх в папку ... AIMP ClassicPlugIns, після чого перезапустити програвач.

Згідно з інформацією з офіційного сайту, AIMP Classic може відтворювати формати WAV, OGG, WMA, CDA, CDA, MP3, MP2, MP1, MTM, MOD, XM, IT, AIF, UMX, S3M, MO3 і інші. Як ми бачимо, плеєр розуміє не тільки потокове аудіо, але і безліч трекерна форматів.

Програвач містить в дистрибутиві російський, естонський, польську та англійську модулі, а також здатний відображати меню з використанням транслітерації.

До змісту BurnInTest 5.1

Офіційний сайт: www.passmark.com
Розмір: 2695 КБ
Ціна: 24.00 $
Призначення: тестування комп'ютера

BurnInTest

Досвідчені лікарі попереджають, що найкраще лікування - це профілактика. Крім того, вміння виявити хвороби на ранній стадії часто може навіть врятувати людське життя. Ми любимо свої комп'ютери, як додаткових членів сім'ї і, звичайно ж, щиро бажаємо їм системного здоров'я і довгих років життя без збоїв аж і подальшої заміни комплектуючих.

Програма BurnInTest дозволяє протестувати апаратну частину комп'ютера і виявити безліч потенційних неполадок. Перед початком перевірки системи виберіть набір тестів і вкажіть їх тривалість. Незареєстрована версія програми обмежує даний час п'ятнадцятьма хвилинами. Перевірці може піддаватися центральний процесор, оперативна пам'ять, порти, підсистема відео (2D і 3D), звук, мережеві пристрої, принтер, жорсткі і оптично накопичувачі.

Після завершення всіх приготувань, ви запускаєте тест, і екран заповнюють численні робочі вікна додатків, в яких відбувається тестування окремих компонентів. Після завершення всіх процедур, результат виводиться у вигляді таблиці, в якій відображається кількість проведених операцій з тих чи інших пристроєм, а також кінцевий діагноз. Якщо включення програми виявила помилок у роботі, то виводиться напис No error, в іншому ж випадку буде показано короткий опис проблеми.

Програма може запускатися не тільки з жорсткого диска, але і з оптичного носія або з USB-flash.

До змісту Dirkey 2.0

Офіційний сайт: www.protonfx.com
Розмір: 144 КБ
Ціна: безкоштовний
Призначення: швидкий доступ до папок

Dirkey

За допомогою програми Dirkey ви можете створити дев'ять ярликів швидкого доступу до найбільш затребуваних папок.

Налаштування Dirkey здійснюється з меню Bookmarks. Ви вказуєте папку на жорсткому диску, після чого можете призначити їй будь-яку цифру від 1 до 9. За замовчуванням, в якості модифікатора виступає клавіша Ctrl.

Після завершення всіх налаштувань ви можете швидко перемикатися між папками за допомогою клавіатурних сполучень Ctrl + [1 ... 9] в стандартних вікнах відкриття / збереження файлів, а також в робочому вікні Провідника.

У налаштуваннях програми ви можете змінювати клавішу - модифікатор. Зміна модифікатора не впливає на працездатність програми, зміна папок в інших додатках як і раніше не працює.

Втім, ви маєте право призначати також і глобальні модифікатори. З їх допомогою можна відкривати закладки у вікні Провідника, працюючи в будь-якому додатку.

Програма підтримує підключення плагінів. У базовий дистрибутив включений один модуль, що дозволяє програмі працювати в діалогових вікнах відкриття / збереження MS Office.

До змісту FastStone Capture 4.8

Офіційний сайт: www.faststone.org
Розмір: 1273 КБ
Ціна: безкоштовний
Призначення: створення знімків робочого столу

Панель управління FastStone Capture


Редактор знімків екрану FastStone Capture

При бажанні, в Мережі можна знайти чимало програм, призначених для створення знімків робочого столу і вікон додатків. FastStone Capture гідний окремого розгляду, завдяки наявності приємний бонус у вигляді простого і зручного редактора зображень.

Налаштування програми дозволяють вказати унікальні поєднання клавіш для багатьох операцій пов'язаних з фотографуванням робочого столу. Ви можете робити знімки активного робочого вікна, а також його довільного об'єкта. При цьому на екрані з'являється червона рамка, яку можна переміщати за допомогою стрілок курсору. Наприклад, ви хочете виділити лише головне меню програми. Виділяйте, натискайте Enter - знімок готовий. Можна також виділяти лише області даних, окремі меню, панелі інструментів.

Далі ви можете робити знімки довільних областей екрану. Допускається застосування прямокутного шаблона, а також інструменту виділення довільних областей екрану, на зразок олівця.

Мета створення знімка також може здаватися вручну. Допускається передача даних вбудованому графічному редактору, в буфер обміну, в файл і на принтер. При цьому ви можете заздалегідь потурбуватися про шаблон імені файлу. Для генерації імені можна використовуватися безліч змінних (дата, час, текстові підрядка).

До складу FastStone Capture входить також екранна лупа і інструмент вилучення поточного кольору. Але основна увага варто приділити графічного редактора. У вікні статусу можна відразу бачити лінійне здатність знімка і його масштаб. Програма містить інструменти обрізання і масштабування зображень. Якщо зменшений знімок втратив різкість, можна її підвищити за допомогою фільтра Sharpen. Редактор містить також інструменти регулювання колірної насиченості, балансу білого, перетворення зображення в чорно-білий режим і сепію, а також отримання негативу.

Ілюстрації до даної статті створені за допомогою FastStone Capture. Ви можете ознайомитися також з програмами схожого призначення, розглянутими раніше - Gadwin Print Screen і Screenshot Creator .

До змісту ICE Book Reader Pro 8.7.1

Офіційний сайт: www.ice-graphics.com
Розмір: +1826 КБ
Ціна: безкоштовний
Призначення: читання електронних книг

ICE Book Reader Pro

Давайте подумки перемістимося років на 20 назад. Книжкова шафа, заповнений вщерть цікавою літературою. Твори класиків живуть по сусідству з сучасними детективами, фантастичні утопії переплітаються з любовними романами. Ви берете з полку одну з книг, струшує наліт пилу і починаєте гортати трохи пожовклі сторінки. Попалася цікава книга, варто ознайомитися з нею ближче. Найближчі вечора будуть присвячені умиротворення читання на дивані під затишним світлом бра.

Прийнято вважати, що сьогоднішня молодь стала менше читати. Іноді ця теза викликає сумнів. Дійсно, повальне читання і колекціонування друкованої продукції - справи минулих днів. Але на зміну важким томів і товстим палітурки поспішають продукти високих технологій - електронні книги.

Читання з екрану - досить втомлива справу. Яскраві кольори, необхідність постійної навігації по тексту, неприємне для очей форматування - все це не сприяє повному зануренню в матеріал. Втім, всьому є рішення. М'яке крісло, старенький ноутбук і програма для читання електронних книг, ICE Book Reader Pro дозволяє в повній мірі розслабитися за захоплюючим процесом читання.

ICE Book Reader Pro дозволяє читати книги в форматах LIT і CHM. При цьому програма не використовує Microsoft Reader або Microsoft HELP. Крім того, ви можете конвертувати файли форматів TXT, HTML, DOC, PDB і FB2.

Програма містить вбудовану базу даних книг. Ви можете задіяти автоматичні режими упорядкування книжкової колекції. Бібліотека ICE Book Reader Pro зберігає всі книги у вигляді окремих файлів. Ви можете вільно копіювати їх, видаляти або перейменовувати. У будь-якому випадку, програма забезпечить цілісність бази даних, так як використовується гетерогенна структура.

Швидкість руху тексту по екрану може регулюватися. Втім, далеко не всі люблять читати текст під час скролінгу. У ICE Book Reader Pro є режим автоматичного перегортання. Пауза між зміною сторінок може бути як фіксованою, так і змінною.

ICE Book Reader дозволяє читати файли з архівів ZIP, RAR, ARJ, LZH і HA. Зовнішні архіватори при цьому не потрібні. За допомогою вбудованого контейнера програма може здійснювати швидку компресію на льоту з довільним доступом до будь-якої частини книги без розпакування всього матеріалу.

Російська версія ICE Book Reader дозволяє переглядати текст в кодуваннях 866, 1251, KOI8, ISO, MAC і UTF-8.

До змісту RapGet 1.26

Офіційний сайт: www.rapget.com
Розмір: 221 КБ
Ціна: безкоштовний
Призначення: автоматичне завантаження файлів з популярних серверів

RapGet

На багатьох популярних ресурсах посилання на завантаження файлів відсилають до спеціальних файлообмінним серверів. У кожного такого сервера є свої правила завантаження інформації. Найчастіше вам пропонується два типи облікових записів. У разі вибору безкоштовного завантаження на вашу голову обрушується низка обмежень, заборон та інших умовностей. Складається враження, що перед кожним завантаженням вас хочуть неабияк помучити, щоб ви знайшли порятунок у купівлі платній облікового запису. Зрозуміло, після покупки абонемента, перед вами відкривається повна свобода дій. Завантажуйте все, що хочете, ласкаво просимо.

На щастя, ми з вами, які не звикли платити за подібні послуги, володіємо унікальною національної кмітливістю, яка в поєднанні з навиком програмування народжує на світло продукти, подібні RapGet.

Цей продукт повністю легальний, тому що не використовує ніякі заборонені методи злому або обходу існуючих правил використання серверів обміну файлами. Програма всього лише дозволяє повністю автоматизувати процес завантаження інформації. Поточна версія RapGet підтримує 67 серверів. Ви вводите посилання, запускаєте завантаження, після чого програма починає автоматично обробляти всі пункти сценаріїв завантаження. Якщо сервер просить, наприклад, почекати годину, програма слухняно виставить аналогічну паузу і звернутися за файлом через зазначений час.

Особливістю RapGet є також можливість одночасного завантаження декількох файлів. Будь-яку завантаження можна призначити на певний час за допомогою вбудованого планувальника завдань.

Ви можете обмежувати максимальне споживання програмою трафіку, щоб її робота не заважала браузеру подорожувати по Всесвітній павутині. Підключення до Мережі може здійснюватися через проксі-сервер. Управляти RapGet можна через Web-інтерфейс.

До змісту SearchInform 3.1

Офіційний сайт: www.searchinform.com
Розмір: 5529 КБ
Ціна: безкоштовний
Призначення: повнотекстовий пошук документів

SearchInform

Пошук деяких текстових документів може перетворитися на справжнє детективне розслідування, якщо ви не пам'ятаєте розташування файлу, а його вміст викликає лише туманні спогади. Немає сенсу задіяти традиційний пошук по імені файлу і входженню текстового рядка, адже процедура може затягнутися на десятки хвилин, а результат, швидше за все, буде невтішним.

Для пошуку текстових документів краще використовувати спеціальне програмне забезпечення, що дозволяє значно прискорити всі процеси і помітно підвищити ймовірність успішного результату. SearchInform - програма повнотекстового пошуку документів. Під час першого старту вас зустрічає Помічник, який, поставивши кілька запитань, дозволяє швидко здійснити індексацію обраних вами розділів жорстких дисків або окремих папок. Згідно з даними офіційного сайту, швидкість індексування становить в середньому 15Гб в годину. Програма підтримує обробку документів в форматах TXT, DOC, RTF, PDF, HTML і SXW. Останній формат активно використовувався лише в ранніх версіях OpenOffice.org, так як кілька років тому Єврокомісією був схвалений стандарт Open Document, що став основою для другої версії вільного офісу. Втім, в Росії левова частка документообігу проходить в форматах DOC і RTF, які SearchInform індексує без проблем.

Крім текстових документів, платна версія Professional виробляє індексування полів інформаційних систем Access, MS SQL, Oracle та інших СУБД, що підтримують SQL.

Пошук схожих за змістом файлів заснований на технології SoftInform Search Technology і здійснюється за допомогою математичного аналізу структури документа і вибору схожих слів, словосполучень і масивів тексту. При пошуку схожих за змістом документів задіяно всі безліч слів, що зустрічаються в документі з урахуванням всіх словоформ і синонімів.

Робота з програмою досить проста. Якщо ви створили кілька індексних файлів, то спочатку необхідно вибрати потрібний елемент. Після цього в рядку Look for ви вводите шукане слово або словосполучення. У вікні Found Word відображаються всі знайдені в словнику схожі слова з урахуванням вимог орфографії того мови, на якому набрано вихідне слово. Російська мова працює без будь-яких нарікань - іменники представляються в будь-якому відмінку, дієслова в будь-якому відмінюванні і т.д. Результати пошуку виводяться у вигляді списку документів із зазначенням рейтингу точності збігу. Його значення може змінюватися від одного до п'яти.

Нижня частина робочого вікна відводиться під попередній перегляд. Ви не побачите форматування вихідного документа, але отримати загальне уявлення про вміст файлу неважко. Кирилиця відображається без проблем.

Програма містить величезну кількість тонких налаштувань пошуку, гнучкий менеджер синонімів і «важливих» слів.

До змісту Weather Watcher 5.6.15

Офіційний сайт: www.singerscreations.com
Розмір: 2256 КБ
Ціна: безкоштовний
Призначення: прогноз погоди

Weather Watcher

Прогноз погоди, що йде по телебаченню традиційно після випусків новин - вельми корисна інформація в світлі прийдешніх заходів. Ви збираєтеся завтра відправитися на прогулянку з коханою людиною. Чи брати з собою парасольку, одягати чи теплі штани - на багато питань дає прогноз погоди.

Існує досить багато різних утиліт, що надають пророкування погоди на найближчий час. Втім, ви можете також відвідувати спеціальні сайти, підписуватися на розсилки. Перевага програми Weather Watcher полягає в гнучкості її налаштувань, в повноті наданої інформації, в зручності її подачі.

Ви встановлюєте програму, після чого можете вказати довільне число міст, в яких ходите бачити погоду. Перемикання між локаціями відбувається моментально з окремого меню. Не забудьте включити графіку в Internet Explorer, так як програма використовує його движок. Немає графіки - немає симпатичних піктограм з хмарами, дощем і снігом. Другий обов'язковий етап початкового налаштування - переклад всіх одиниць виміру в зрозуміла кожному росіянину метричну систему. Крім того, у нас прийнято використовувати шкалу Цельсія, а не Фаренгейта (за замовчуванням).

Програма підтримує понад 77 тисяч населених пунктів, в число яких увійшов і маленький поволзький містечко, в якому зараз народжуються ці рядки.

У системному лотку за замовчуванням відображається поточна температура повітря. Якщо навести курсор миші на значок, то з'явиться спливаюче вікно, в якому поточна погода буде представлена ​​більш детально.

С помощью панелі ІНСТРУМЕНТІВ можна перемікатіся между режимами відображення постривай - на поточний день, на кілька Наступний днів и Довгострокова прогноз. Програма містить також невеликий місячний календар з щоденним відображенням фаз природного супутника Землі (пам'ятка перевертням?). У робочому вікні програми наочно показаний барометр, що відображає тиск повітря й щось на кшталт компаса, на якому стрілка вказує напрямок вітру.

Програма може працювати в якості своєрідного «буревісника», завдяки інструменту Alerts. Ви вказуєте критичні параметри погоди, перевищення яких має супроводжуватися відображенням попередження. Якщо насувається страшна погодна катастрофа, Weather Watcher дасть про неї знати заздалегідь, завчасно забивши тривогу.

За допомогою функції Maps ви можете дивитися на світ з супутника. Росія входить до числа країн, які можна розглянути за допомогою Weather Watcher з космосу. Подібні фотографії можна навіть поміщати в якості шпалер на робочому столі. Програма дозволяє вказувати інтервал оновлення файлу зображення і допускає широкий вибір форматів. Використовуючи технологію Active Desktop, можна навіть поміщати на робочий стіл HTML-сторінку з постійно оновлюваною фотографією вашої місцевості з космосу.

Weather Watcher підтримує зміну тим оформлення. Причому, ви можете комбінувати в різних вікнах елементи кількох тем.

Якщо ви вирішите завантажити Weather Watcher, то зверніть увагу на дві різних збірки продукту. У даній статті описується версія Full. Існує також версія Вundle, що має розмір дистрибутива трохи більше 2.5Мб. У нього включений шпигунський рекламний модуль WhenU SaveNow .

до змісту WinPaster 1.0

Офіційний сайт: www.winpaster.com
Розмір: 1898 КБ
Ціна: 23.00 $
Призначення: швидка вставка заздалегідь підготовлених шаблонів

WinPaster

Досить часто виникають ситуації, коли вам доводиться в великих кількостях вставляти в документи ідентичні фрагменти тексту або графіки. Вельми незручно кожен раз шукати і відкривати джерело, копіювати інформацію в буфер обміну, перемикатися на старе додаток, вставляти дані. Чи можна як-небудь автоматизувати даний процес? Можна, можливо.

WinPaster дозволяє швидко поміщати заздалегідь підготовлений текст або графічні дані в будь-який додаток, використовуючи буфер обміну.

Програма завантажується в системний лоток і може бути викликана як за допомогою миші, так і шляхом натискання певної комбінації клавіш.

У робочому вікні програми відображається список заздалегідь підготовлених шаблонів, вибір яких здійснюється за допомогою клавіші Enter. Після цього вибрані дані будуть скопійовані в буфер обміну і автоматично вставляються в додаток, з яким ви працювали перед тим, як викликати WinPaster.

Для створення нового запису вам необхідно скопіювати необхідну інформацію в буфер обміну і викликати дану програму. Ви створюєте в ній новий запис. Її тип вказується в залежності від скопійованої інформації - текст, зображення або точна копія вмісту буфера обміну (Raw Clipboard). WinPaster копіює дані в свою базу даних.

Програма дозволяє підключати додаткові модулі. З їх допомогою ви можете здійснювати специфічні операції, наприклад, вставляти поточний час і дату або робити математичні операції над числами в буфері обміну.

Програма вимагає платної реєстрації, але незареєстрована копія буде працювати без обмежень за часом. Обмеження стосуються лише двадцяти записів в базі даних, неможливості створення елементів з файлів і обмеженням на кількість підключаються додаткових модулів (на офіційній сторінці не вказана точна цифра).

до змісту Строгий тато 2.2.8

Офіційний сайт: www.milasoft.net
Розмір: 1 367 КБ
Ціна: 1.00 $
Призначення: обмеження часу доступу до комп'ютера

строгий тато

Багато батьків стикаються з проблемою, що їх дитина довго сидить біля комп'ютера. Зрозуміло, порятунок всесвіту в модній іграшці - справа поважний, ніж прохання матері з батьком про заощадження зору, постави, про необхідність прогулянок на свіжому повітрі.

Коли дитина зовсім не слухається, і терпінню суворого батька приходить кінець - настав час задуматися про установку спеціального програмного забезпечення, що обмежує перебування чада у комп'ютера.

Суть роботи програми «Строгий тато» зводиться до закриття сеансу користувача без попередження після закінчення певного часу. Система автоматично виходить в меню реєстрації.

Перед установкою програми необхідно завести кожній дитині свій профіль з паролем. Установка Точного тата повинна здійснюватися з облікового запису з правами адміністратора.

Програма прописує завантаження власного модуля для всіх користувачів в системі, тому подбайте і про власний розкладі, інакше вас також відправлять спати в найцікавіший момент.

Строгий тато дозволяє вказувати діапазон часу, відведений для роботи за комп'ютером. Крім того, за допомогою окремого графіка ви можете вказувати для кожного дня окремо кількість часу, відпущений усім користувачам для роботи за комп'ютером.

Програма мають досить примітивну захист від «просунутого» дитини. Ви не знайдете в диспетчері завдань Windows запущеного процесу додатки. Втім, методи «злому» настільки очевидні, що не має навіть сенсу їх тут озвучувати. Раптом ваша дитина любить читати iXBT?

до змісту

Інакше, в чому її цінність?
Пам'ятка перевертням?
Чи можна як-небудь автоматизувати даний процес?
Раптом ваша дитина любить читати iXBT?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: