Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Огляд MS Office 2016 - Cortana проти Siri і інші нові можливості

 1. Пошук, не залишаючи вікно Office
 2. колективна робота
 3. Аналітика в Excel
 4. Підвищений рівень безпеки
 5. Sway - безкоштовний онлайн-інструмент для презентацій
 6. Там, де Siri базікає, Cortana працює
 7. Коли Office стане безкоштовним?

[Responsivevoice_button voice = "Russian Female" buttontext = "Прослухати статтю"]

Днями корпорація Microsoft представила в Україні версію 2016 свого офісного пакету Office. Колись суперпопулярний пакет офісних додатків останнім часом значно поступився позиціями перед онлайн-сервісом Google Docs і різними безкоштовними і менш функціональними аналогами від інших виробників. Щоб знову відродити інтерес до MS Office, розробникам з Редмонда довелося чимало попрацювати, щоб впровадити в новий продукт безліч дійсно корисних та інноваційних технологій.

І треба визнати, що 2016 я версія «офісу» дійсно зробила великий крок вперед в порівнянні з попередніми. Основний упор був зроблений на поліпшені функції колективної роботи, підвищену безпеку, використання мобільних пристроїв, хмарні обчислення і застосування елементів штучного інтелекту для автоматизації роботи. За словами представників Microsoft, вже найближчим часом принцип використання офісних пакетів кардинально зміниться, так само як і модель поставок.

Отже, що ж нового з'явилося в Office 2016, і які зміни в концепції використання і способах поставок нас очікують в недалекому майбутньому?

Пошук, не залишаючи вікно Office

У додатку Word, Excel, PowerPoint і Outlook нового «офісу» вбудована цікава функція під назвою Smart Lookup. Суть її в тому, що якщо в процесі роботи над документом необхідно щось знайти в Інтернеті за словом або фразі з тексту документа, то досить просто виділити їх в документі і запустити з контекстного меню функцію Smart Lookup. Використовуючи пошукову систему Bing, Office 2016 швидко проведе пошук і видасть готові результати для перегляду в окремій колонці праворуч від редагованого документа. Таким чином, не потрібно перемикатися з Word в вікно браузера, а потім назад і т.д. До речі, використовуючи відповідний SDK, можна доопрацювати цю функцію так, щоб пошук здійснювався, скажімо, в корпоративної мережі компанії.

До речі, використовуючи відповідний SDK, можна доопрацювати цю функцію так, щоб пошук здійснювався, скажімо, в корпоративної мережі компанії

Щоб знайти в Інтернеті потрібну інформацію по слову або фразі з тексту документа, необхідно виділити їх в документі і виконати команду Smart Lookup.

Також, значно покращено витяг довідкової інформації згідно з додатками нового Office. Наприклад, якщо користувач хоче дізнатися, як створити специфічну діаграму в Excel, необхідно просто ввести своє питання звичайною мовою в віконці Tell Me. Функція обробить запит і видасть найбільш підходящі варіанти відповіді.

Щоб отримати допомогу щодо роботи в Office 2016, необхідно ввести своє питання звичайною мовою в віконці Tell Me

колективна робота

У категорії спільної роботи Microsoft реалізувала дуже корисну функцію: спільне редагування в реальному часі в документах Office. Поки що вона є тільки в Office Online, але незабаром з'явиться і в додатках Office 2016. Правда, подібна функція вже давно є в Google Docs.

А ось те, чого поки немає в Google Docs: можливість бачити те, що робить інший користувач групи в реальному часі. Для цього вендор розробив технологію Real Time Presence, яка дає можливість будь-якому користувачеві групи бачити, хто і де саме в документі вводить виправлення. Таким чином, колективна робота для віддалених користувачів, що працюють в групі, стане простіше.

Як уже згадувалося вище, в Office 2016 багато функцій і додатки інтегровані прямо в пакет. Тобто, щоб виконати якусь дію в колись сторонньої програмою, не треба переключатися в інше вікно. Ось і Skype інтегрували прямо в пакет Office. Наприклад, тепер можна писати текстові повідомлення або виконувати голосові і відеодзвінки прямо з інтерфейсу Word.

Наприклад, тепер можна писати текстові повідомлення або виконувати голосові і відеодзвінки прямо з інтерфейсу Word

Skype тепер інтегрований прямо в пакет додатків Office

Аналітика в Excel

У новому редакторі електронних таблиць Microsoft вбудувала кілька принципово нових аналітичних функцій. Тепер за допомогою Excel можна створювати куби даних, практично аналогічні просунутим системам BI. Крім того, модуль Power Query інтегрований в сам додаток, тепер його не потрібно встановлювати окремо. За допомогою Power Query можна завантажити в Excel як структуровані, так і неструктуровані дані з різних джерел, включаючи таблиці Вікіпедії і портал Azure Marketplace.

У Office 2016 багато зроблено для економії часу. Наприклад, програма стежить за версіями і надає останні файли, з якими велася робота.

Підвищений рівень безпеки

Microsoft впровадила кілька дуже важливих функцій для поліпшення інформаційної безпеки. Перш за все, нові засоби будуть корисні для корпоративного сегмента. Так, системні адміністратори отримали в своє розпорядження додаткові інструменти, що перешкоджають витоку даних. В результаті інсайдерам буде набагато складніше переслати конфіденційний лист за межі організації.

Нові політики безпеки дозволяють адміністратору вказати, які файли не можна відсилати за межі організації, заборонити копіювання і вставку в буфер обміну за межами, скажімо, Word і Excel. Якщо користувач порушить заборону, то робота з документом буде повністю заблокована, а системний адміністратор отримає повідомлення. Втім, заборона може бути і ослаблений, тоді користувач з поважної причини все-таки зможе відіслати секретну інформацію, проте адміністратор отримає повідомлення. Система захисту від витоків даних (Data Loss Prevention) включена в Excel, Outlook, PowerPoint і Word. Крім того, вендор додав шифрування на рівні файлів в Outlook, Word, Excel і іншого контенту.

Ще одна важлива функція з точки зору інформаційної безпеки - двухфакторая аутентифікація. Кожен раз, коли користувач заходить в робочий хмара поза корпоративної мережі, припустимо, з дому або кафе, він повинен додатково підтвердити PIN-кодом свою аутентифікацію.

В Outlook тепер можна відсилати як вкладення файли, які зберігаються в хмарі (OneDrive та інші), при цьому вказуючи тип доступу: повний або тільки для читання.

Sway - безкоштовний онлайн-інструмент для презентацій

Новинка Office 2016 - безкоштовний онлайн-сервіс Sway, за допомогою якого можна швидко і легко створювати презентації. Додаток дозволяє завантажити фотографії, відео та інші файли з хмарного сховища, локального диска, Facebook, Flickr, YouTube або іншого ресурсу в веб-браузер на ПК, або в спеціальне мобільний додаток на смартфоні або планшеті. В принципі, цей сервіс ніяк не пов'язаний з MS Office, хоча і був анонсований разом з офісним пакетом. Для нормальної роботи сервісу потрібен інтернет-канал з пропускною спроможністю 2-5 Мбіт / с.

Для нормальної роботи сервісу потрібен інтернет-канал з пропускною спроможністю 2-5 Мбіт / с

Онлайн-сервіс Sway орієнтований на використання хмарних сховищ даних

Там, де Siri базікає, Cortana працює

Вперше віртуальний голосовий помічник Cortana був анонсований в квітні 2014 року. На сьогодні він працює в мобільній ОС Windows Phone останніх версій і Windows 10, в майбутньому очікується поява сервісу в iOS, Android і Xbox One. На відміну від Siri, який просто розпізнає ваші голосові запити і видає у відповідь знайдену інформацію з пошукової системи, Cortana робить набагато більше: сервіс аналізує вашу поведінку і генерує відповідні поради і нагадування. Це повноцінний цифровий асистент, який знає, куди ви зазвичай їздите в певний період часу, коли у вас наступна зустріч, кому треба відправити email у відповідь на запит, коли день народження вашого друга чи колеги.

Щоб переконатися в тому, що Cortana має елементи штучного інтелекту і помітно перевершує Siri, ентузіасти протестували обидва сервісу, поставивши перед ними три ідентичних завдання. У першому випадку був відданий голосової наказ вивести на екран нагадування привітати друга, якщо буде вхідний дзвінок з його номера. Друге завдання стосувалася умови по геолокації: віртуальний асистент повинен був нагадати про необхідність купити ліки, якщо користувач буде проходити повз аптеки. У третьому випадку, використовуючи тільки голосові вказівки, асистент повинен був прокласти маршрут до найближчій аптеці. У всіх трьох випадках Cortana блискуче впорався із завданням, в той час як Siri все завдання проігнорував.

На сьогодні Cortana доступна англійською, німецькою, французькою, італійською, іспанською та китайською мовами, проте Андрій Бурлуцький, керівник напрямку Office «Майкрософт Україна», обіцяє, що підтримка російської та української з'явиться в найближчі 2 роки. Поки що Cortana не інтегрована з Microsoft Office, однак це також буде зроблено найближчим часом, що дозволить значно поліпшити можливості голосового управління і автоматизації «офісу».

Коли Office стане безкоштовним?

На сьогодні Office 2016 можна придбати двома шляхами: або купити автономну ліцензію, або підписку на деякий період часу, припустимо на рік. Другий варіант передбачає право на користування самої новітньої версії Office протягом терміну дії підписки, а також 1ТБ дискового простору на OneDrive і 60 хвилин міжнародних дзвінків Skype. Але цілком можливо, що модель поставок продукту незабаром зміниться, каже Андрій Бурлуцький.

Але цілком можливо, що модель поставок продукту незабаром зміниться, каже Андрій Бурлуцький

Андрій Бурлуцький прогнозує перехід на мікротрансакціонную модель оплати Office

Справа в тому, що функціональність альтернативних офісних пакетів росте. Якщо раніше безкоштовна утиліта Windows WordPad могла виконувати тільки найпримітивніші завдання по роботі з текстами, то зараз її можливості значно зросли і навіть порівняти з першими версіями текстового процесора Word для Windows. Тому модель поставок офісних додатків мігрує від моделі плати за ліцензію до оплати за сервіс. Деякі додатки вже сьогодні поставляються безкоштовно, скажімо, можна без грошей скачати програми для мобільних платформ Android і iOS. Суть в тому, що користувач закачує безкоштовну версію на свій пристрій і отримує певний набір можливостей. Якщо ж потрібно більш розширений функціонал, то потрібно купити підписку на його використання. Так, в Office 2016 близько 1 200 функцій, але чому користувач повинен платити за все, якщо він регулярно працює всього з п'ятдесятьма?

Однак Андрій Бурлуцький прогнозує подальший розвиток цієї моделі:

«- Якщо зараз ми отримуємо базовий функціонал безкоштовно, а розширений набір - за додаткові гроші, то в майбутньому ми будемо застосовувати і трансакційних модель, коли все одно буде оплачуватися за кожну мікротрансакцію. Припустимо, копіювання тексту в буфер обміну буде коштувати одну тисячну копійки, то надрукована версія - півкопійки. Суть в тому, щоб платити тільки за те, що використовується. Сьогодні це актуальний тренд розробки програмного забезпечення і постачання його кінцевому користувачеві.

Зараз навіть операційна система рухається в бік поставки в якості сервісу. Digital-ера настала занадто швидко, тому компанії виводять в онлайн всі свої процеси обробки даних. В недалекому майбутньому відпаде необхідність в роботі в офісі. Всі процеси будуть виконуватися через браузер і спеціальні додатки на мобільних та інших пристроях ».

Це навіть буде не браузер в нинішньому розумінні. Швидше за майбутнє офісного працівника можна описати як віртуальна реальність, що досягається за допомогою відповідних окулярів віртуальної реальності. Користувач надягає окуляри (сам при цьому може знаходитися де завгодно, навіть на пляжі) і потрапляє в віртуальну реальність, де відвідує конференції, проводить зустрічі, працює над документом, що-небудь проектує. Фактично, на зміну офісної реальності прийде віртуальна.

Отже, що ж нового з'явилося в Office 2016, і які зміни в концепції використання і способах поставок нас очікують в недалекому майбутньому?
Коли Office стане безкоштовним?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: