Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

ОК трафік - короткий курс по однокласникам для новачків. ГостьОК 2.0 Pro

 1. Акаунти в Одноклассниках
 2. Залучення і слив трафіку на однокласниках
 3. Як правильно розміщувати посилання на однокласниках
 4. Масштабування трафіку на однокласниках
 5. ГостьОК 2.0 PRO

Однокласники - досить велика соціальна мережа, яку за день, за даними LiveInternet на 10 жовтня 2016 року, відвідують близько 44 мільйонів користувачів. Тільки вдумайтеся в цю цифру - 44 мільйони! За добу!
І ви дозволите всього цього трафіку пройти повз вас?
А як же дістати частину цього трафіку собі? Однокласники дають нам такі можливості і може бути не все їх видно неозброєним поглядом, але варто лише уважніше придивитися і багато що стане зрозуміло. Оцінки фото, «Клас!», «Гості», групи, - все це сприяє отриманню трафіку, але про все по порядку.

Сьогодні в статті

Акаунти в Одноклассниках

Отже, почнемо з самого основного - облікові записи. На сьогоднішній день зареєструвати аккаунт в Одноклассниках можна виключно на номер стільникового телефону. Для цих цілей можна піти двома шляхами:

 1. Купити купу сімок;
 2. Скористатися сервісом прийому СМС, благо сервісів таких зараз досить.

Докладно зупинятися на них не буду, всі вони легко гугл, покажу принцип на прикладі одного. Тут потрібно розуміти, для яких цілей реєструється обліковий запис. Якщо під цим обліковим записом буде створюватися група, яку втратити не хочеться, то реєструвати потрібно однозначно на власний номер, до якого доступ є завжди, а ось акаунти-сателіти можна вже реєструвати на номери сервісів.

Як приклад використовую сервіс GetSMS .
Після входу в особистий кабінет ми бачимо зліва список доступних для активації сервісів із зазначенням ціни за СМС і кількістю доступних номерів, знаходимо в ньому потрібний, в нашому випадку це OK.ru (1), і клікаєм по ньому, після чого натискаємо на кнопку « отримати номер »(2).

ru (1), і клікаєм по ньому, після чого натискаємо на кнопку « отримати номер »(2)

Після цього нам видають номер, вводимо отриманий номер (1) в форму реєстрації на сайті Однокласники, вони повідомляють нам, що відправили СМС, тоді натискаємо на іконку «СМС відправлено» (2).

Після цього нам видають номер, вводимо отриманий номер (1) в форму реєстрації на сайті Однокласники, вони повідомляють нам, що відправили СМС, тоді натискаємо на іконку «СМС відправлено» (2)

Очікуємо СМС з кодом.

Очікуємо СМС з кодом

Отримуємо код з СМС (1) і вводимо його на сайті Однокласники. Якщо все пройшло нормально натискаємо на іконку «вірний код» (2).

Якщо все пройшло нормально натискаємо на іконку «вірний код» (2)

Далі продовжуємо заповнювати тільки що зареєстрований акаунт на свій розсуд.
Основна обліковий запис, звичайно, повинна бути заповнена максимально правдиво, щоб потім, якщо щось раптом пішло не так, не виникло проблем з доказами, що цей аккаунт дійсно Ваш. За акаунтів-сателітам все простіше - я заповнюю рандомних даними, завантажую пару фоток, вступаю в кілька груп. Головне - аккаунт повинен бути максимально схожий на живий, в полях «Ім'я» і «Прізвище» обов'язково повинні бути вказані ім'я та прізвище! А не "Вікна Урюпінськ», «Схудла Швидко» і т.д. Багато хто зараз скажуть: - «А чому б і ні? Он багато подібних облікових записів в однокласниках є і ніби як живі ... », так, такі акаунти зустрічаються, але живуть вони в більшості випадків, поки не проявляють високу активність, тобто поки не попалися на очі адміністрації, бо це пряме порушення правил Однокласників і при запиті в саппорт «За що такий аккаунт забанили», вони саме на ПІБ і вказують. Для таких речей існують «Групи», але про це трохи пізніше.

Про IP - зараз це напевно один з найбільш наболілих питань. Його ми зараз теж торкнемося в даному курсі за однокласниками для новачків.
Теоретично в наш час дефіциту IPv4, багато організацій і навіть в деяких випадках цілі мікрорайони сидять на одному зовнішньому IP-адресу. За моїми спостереженнями однокласники мабуть це враховують, тому що в одних випадках з одного IP- адреси спокійно працюють десятки профілів, а в інших випадках мало не на третьому фриз спрацьовує. Мій провайдер якраз використовує схему з одним IP додому, якщо не на весь мікрорайон, тому я з цього приводу особливо не переживаю, але тим не менше, вважаю за краще більше 10 профілів з однієї IP-адреси одночасно не запускати, якщо і запускаю більше, то по черзі і з перервами. А взагалі при роботі з великою кількістю акаунтів використовую проксі.

Для тих, хто не в курсі що таке проксі і де їх брати, коротко поясню: Проксі - це проміжний сервер, при підключенні до якого весь ваш інтернет-трафік проходить через нього, що в підсумку призводить до того, що кінцевий сервер, в нашому випадку це сервер «Однокласників», бачить не Ваш реальний IP-адресу, а адресу проксі-сервера. Але тут теж варто звернути увагу, що типи проксі бувають різними, докладно розбирати різницю в типах не буду, зупинюся на головному - в роботі з мультіаккаунтов важлива не анонімність, а непрозорість проксі, тобто потрібно щоб сервер «Однокласники» не бачив що ми використовуємо проксі, тому в даному випадку краще всього використовувати проксі типів SOCKS 4/5.

Звичайні ж HTTP-проксі в більшості випадків абсолютно прозорі. Так само ні в якому разі не варто використовувати паблік проксі, зібрані на просторах інтернету. Більшість з них не просто прозорі, а давно відомі «Однокласників», та й швидше за все використовують їх одночасно безліч людей, так що ви навіть і не зможете визначити скільки в даний момент часу акаунтів зайшли в ОК з цими проксі. Використовуємо тільки приватні проксі! Знайти такі проксі не складно, просто вбийте в Гуглі запит типу «купити приватні socks проксі». Проксі можуть бути як з авторизацією, так і без неї, в будь-якому випадку основний формат проксі це «IP: port», наприклад 255.255.0.0:2020.

Проксі я використовую з розрахунку один проксі на 5-10 акаунтів. При цьому жорстко прив'язую проксі до акаунтів, не використовую їх рандомно, тобто кожен раз профіль працює на тому ж проксі, що і в попередній раз. В ідеалі взагалі прив'язати проксі до аккаунту відразу в момент реєстрації та в подальшому з цим проксі і працювати, як я і роблю. Спочатку, якщо планую працювати з великою кількістю облікових записів, реєструю, наприклад, 100 акаунтів по 5-10 акаунтів на один проксі і в подальшому не міняю проксі цим учетке, скільки це можливо. Бо ОК дуже чутливі до зміни регіону, тобто якщо аккаунт завжди входить на сайт з IP-адреси Москви, а тут раптом раптово він виявився у Владивостоці, то з імовірністю 99% відбудеться фриз і профіль потрібно буде розблокувати за допомогою СМС, ладно, якщо він зареєстрований на свою сімку, а якщо на номер СМС-сервісу, то швидше за все цього номера у них вже немає і про акаунт можна забути.
При реєстрації декількох облікових записів в одному браузері не залежно від того, використовували проксі чи ні, після кожної реєстрації необхідно почистити куки. У FireFox це робиться так.

У FireFox це робиться так

Залучення і слив трафіку на однокласниках

Ось ми і підійшли до самої цікавої теми даного курсу за однокласниками для новачків - залучення і слив трафіку. Хтось для видобутку трафіку використовує рекламу, хтось спам через особисті повідомленнями і стін груп, але реклама дорого, а спам неминуче веде до бану облікових записів в більшості випадків. Мені ж більше подобається метод «гуляння», про нього я Вам і розповім.

Отже, метод «гуляння» полягає в банальному гулянні по сторінках користувачів, пропозиції дружби, оцінці їх фотографій і простановке «Клас!» Їх із записами, а далі вже в справу вступає банальне людське цікавість, викликане проявом уваги до їх персони, внаслідок чого багато в відповідь заходять на вашу сторінку.

Як же це працює? Все просто, в соціальній мережі Однокласники є три потрібні нам функції - це «Сповіщення», «Гості» і «Події».

 • «Сповіщення» показують пропозиції дружби, запрошення в групи та інше;
 • «Гості» показує хто заходив і дивився Вашу сторінку;
 • «Події» показують хто поставив оцінку вашої фотографії, поставив «Клас!» Вашої запису та інше.

Чим це корисно нам? Тим що в більшості випадків люди переглядають всі ці події і бачать там, як наш аккаунт зайшов просто в гості, або оцінку поставив, або «Клас!», А може навіть і дружбу запропонував. Людині стає цікаво хто ж це і він переходить на нашу сторінку, а якщо він нас ще і в друзі прийняв - це взагалі добре, тут відразу двох зайців ловимо - і друзі на нашому акаунті приростають і користувач, який став другом, тепер у своїй стрічці новин бачитиме події нашої учеткі, такі як зміна / додавання фото, запис на стіні, статус, що сподобалися записи та інше.

Де гуляти? Тут є кілька варіантів - потрібну аудиторію можна знаходити в «Люди зараз на сайті», серед учасників груп і серед чиїхось друзів.

В «Люди зараз на сайті» можна зробити вибірку за критеріями «Місто», «Пол», і «Вік».

А в групах можна підібрати аудиторію відповідну Вашим інтересам, тобто, якщо Ви плануєте зливати трафік на сайт знайомств, то і аудиторію можна підібрати в групах присвячених знайомствам, тому що учасники цих груп зацікавлені в знайомствах, продаєте спортивне харчування - Ваша аудиторія в групах спортсменів, розкручуєте свою групу - берете аудиторію з груп схожих за тематикою і т.д. в залежності від Ваших інтересів.

З друзями все аналогічно учасникам груп, так само можна підбирати потрібну аудиторію, в залежності від роду діяльності господаря анкети. У всіх варіантів є свої плюси і мінуси - в першому випадку можна підібрати аудиторію по гео, статтю і віком, але не факт що їх зацікавить ваша тема, а у випадку з учасниками груп і чиїмись друзями можна звузити інтереси, але, на
жаль, немає можливості відфільтрувати по гео, статтю і віком. Яким варіантом користуватися потрібно вирішувати в кожному окремому випадку, або можна комбінувати обидва, наприклад спочатку погуляли по пошуку, потім пройшлися по групах.

Чому саме «Люди зараз на сайті», а не звичайний пошук? Тому що в даному випадку показуються користувачі в поточний момент знаходяться на сайті онлайн, тобто активні профілі, а не занедбані анкети, яких на Одноклассниках дуже багато і інтересу для нас вони не уявляють.
Ось таким ось чином ми і отримуємо трафік - гуляємо по сторінках користувачів Однокласники, до кого-то просто заходимо, кому то попутно ставимо оцінки на фото і / або «класи» записам, кого-то в групи запрошуємо. І результат зазвичай не змушує себе довго чекати, про що ми і дізнаємося з вкладки «Гості» на сторінці нашого профілю.

Пол справи зроблено - трафік прийшов на сторінку нашого профілю. Що далі? А далі необхідно перенаправити його туди, куди нам потрібно - сайт, фірму, групу і т.д., залежить від Ваших цілей. Як же це зробити? Варіантів багато - можна розмістити інформацію на стіні і в статусі, можна в підписі до фото, але так можна робити тільки, наприклад, пропонуючи якісь власні послуги, без публікації контактів і зовнішніх посилань. А вже якщо посилання з особистої сторінки веде на зовнішній сайт, та ще й партнерський платник, то тут дуже висока ймовірність бана облікового запису. Я використовую інший варіант - групи. Саме цей варіант ми і розглянемо, до того ж даний варіант підходить не тільки для зливу трафіку, а й для залучення учасників в свої групи.

Акаунти я поділяю на два типи - основні і сателіти. Під основними створюються групи і вони не беруть участі в «гулянні». Ну не те, щоб зовсім не беруть участь, беруть участь, але акуратно і зовсім небагато, виключно для підтримки видимої активності. Сателіти ж гуляють по повній, ставлять оцінки, класи, ніж в результаті залучають трафік на себе.

Отже, на основному акаунті створюються групи в залежності від цілей. Якщо це якась фірма, послуга, або слив передбачається на один сайт, то створюється група для бізнесу.

У такій групі можна кожну запис присвятити саме просувається товару / послуги / сайту, в контактах можна вказати цільової сайт і в кожного запису розміщувати посилання на цільовий сайт або його розділ. Аж до того, що можна всю групу присвятити якомусь одному товару з партнерки CPA і саме його і рухати.

Якщо ж передбачається слив на різні сайти / партнерки, то краще використовувати групу за інтересами.

Якщо ж передбачається слив на різні сайти / партнерки, то краще використовувати групу за інтересами

Таку групу краще наповнити якимось розважальним контентом, тими ж демотиватори, анекдотами і іншим, а потім періодично публікувати «типу» рекламні пости, в яких вже і вказувати цільове посилання. Такий підхід не повинен викликати особливих підозр.

У статусі основного профайла (акаунту-власника групи) можна написати заклик вступити в групу, яка належить йому і посилання на цю саму групу, що теж допоможе нам в залученні трафіку.

Акаунти-сателіти в свою чергу повинні будуть вступити в групу, яка належить основний облікового запису, поставити «Клас!» Статусу основного аккаунта, поставити «Клас!» Рекламному посту групи. Не обов'язково виконувати всі ці дії разом, можна розділити їх між акаунтами, наприклад один аккаунт-сателіт поставив «Клас!» Статусу, інший записи, третій і того й іншого.
Сенс цієї дії полягає в тому, що пости і статуси, яким аккаунт поставив «Клас!» Будуть відображатися на його сторінці з позначкою «вважає класним», коли до нього зайде хтось із «гостей», а так само всі «друзі» побачать це на своїх сторінках.

Так виглядає статус основного профайла на сторінці аккаунта-сателіта, тому що сателіт поставив «Клас!» Цього статусу. Відвідувач заходить на сторінку нашого аккаунта-сателіта, бачить даний запис і, якщо йому це цікаво, переходить на сторінку групи.

Варіант же з «класом» рекламного поста ще цікавіше.

Схема та ж - відвідувач заходить на сторінку нашого аккаунта-сателіта і бачить на його сторінці «рекламну» запис з групи нашого основного аккаунта так само з позначкою «вважає класним».

Але, в даному випадку відвідувачеві навіть не потрібно заходити в саму групу, якщо його зацікавила пропозиція в даному записі, він може перейти по посиланню прямо зі стіни нашого аккаунта-сателіта.
Виходить така собі не нав'язливим реклама, ваш профайл зайшов в гості до когось на сторінку, поставив там оцінку, дружбу запропонував (тільки не «Клас!», А то потрібні нам пости і статуси вниз підуть, а нагорі будуть чужі записи), людина з цікавості зайшов у відповідь на Ваш профіль і побачив там статус із закликом до групи, зайшов в групу, побачив рекламний пост, або відразу побачив рекламний пост на сторінці Вашого облікового запису і перейшов по посиланню.

За акаунтів-сателітам так само хочу зауважити, що не варто свежерегі відразу пускати в роботу. Краще, якщо перший тиждень вони просто погуляють за профілями, поставлять «класи», оцінки, вступлять в якісь популярні групи, завантажать пару, трійку фото. Загалом потрібно, щоб вони створили видимість живих профілів, а не обростали з першого дня рекламними постами і групами. Якщо хтось пропонує дружбу, то не варто відмовляти - з друзями профілі виглядають жвавіше.

Отже, в підсумку схема роботи по однокласникам для новачків у нас вийшла приблизно наступна:

 • Реєструємо основні акаунти;
 • створюємо групи під основними обліковими записами;
 • розміщуємо в групах рекламні пости;
 • ставимо в статус основного профілю посилання на його групу;
 • реєструємо акаунти-сателіти;
 • перший тиждень створюємо сателітам видимість живих акаунтів;
 • акаунтами-сателітами ставимо «Клас!» статусам основних акаунтів і / або рекламним постам груп;
 • підбираємо потрібну нам аудиторію в «Люди зараз на сайті», або серед учасників груп, або чиїх то друзів, відповідних нашим інтересам;
 • «Гуляємо» акаунтами-сателітами за обраною нами аудиторії;
 • отримуємо відповідні відвідування;
 • ПРОФІТ!

І звичайно ж не потрібно забувати про обережність:

 • не гуляє з одного аккаунта занадто багато, відвідали 200-250 користувачів - зробили перерву хоча б на годину-півтора;
 • не використовуйте одночасно більше п'яти акаунтів з однієї IP-адреси, якщо не впевнені;
 • Не робіть одну і ту ж схему дій з кожним користувачем, не потрібно кожному, до кого Ви зайшли, ставити оцінки, класи, пропонувати дружбу / участь в групі, розбавляйте оцінки і класи хоча б 1: 3 відвідинам, а інвайт дружити і в групу хоча б 1: 8 відвідинам;
 • не ставте на сторінках акаунтів зовнішні посилання, особливо на платники;
 • використовуйте в акаунтах тільки людські імена і прізвища;

Як правильно розміщувати посилання на однокласниках

Тепер поговоримо про розміщувані нами посиланнях. Якщо Ви працюєте з партнерськими програмами, то такі посилання в чистому вигляді розміщувати не можна, можливі санкції аж до бана групи і аккаунта творця цієї групи, в залежності від тематики партнерки. Намагатися ховати такі посилання за публічні сокращателі (редіректи) теж не варто, більшість з них прозорі, до того ж при кліці по такому посиланню відвідувач побачить щось подібне.

Така картина відлякує багатьох відвідувачів.

Як же бути? Використовувати власні редіректи - або на власному домені і хостингу, або на безкоштовному, але другий варіант потрібно спочатку перевіряти, так як з багатьма безкоштовними хостингами теж перед переходом показується прокладка, як на попередньому зображенні. Я користуюся обома варіантами. Для редиректу нам знадобиться створити текстовий файл index.html такого змісту і розмістити його в папці на вашому хостингу.

html такого змісту і розмістити його в папці на вашому хостингу

Де «Тематичний заголовок» - це заголовок відповідає тематиці партнерського сайту, «http: // цільова посилання /» - це ваша партнерська посилання, а «тематична картінка.jpg» - це яка-небудь картинка, так само відповідна тематиці партнерського сайту, або інша , на розсуд.

В результаті у вас для розміщення в «Одноклассниках» буде посилання виду http: // ваш_домен / папка_с_файлом /, після кліка по якій, користувач вже буде перенаправлений за цільовою посиланням.
Вказувати відповідний заголовок і посилання на відповідну картинку обов'язково, так посилання в Одноклассниках буде виглядати привабливіше.

Так виглядає пост з посиланням, якщо в файлі редиректу не вказані тайтл і картинка.

А так виглядає пост, коли в файлі редиректу вказані тайтл і картинка.

Погодьтеся, з заголовком і картинкою більш привабливо.

Якщо ж Ви не вмієте поводитися з власним доменом і хостингом, або просто не хочете з цим морочитися, то можна використовувати безкоштовні хостинги з конструкторами, де є можливість ручного редагування коду хоча б головної сторінки, наприклад UCOZ. Там порядок дій буде трохи інший - при створенні сайту відразу вказуєте заголовок, потім завантажуєте картинку на головній сторінці, після чого приступаєте до виправлення коду і де-небудь після тега «» вставляєте тільки код.

Там порядок дій буде трохи інший - при створенні сайту відразу вказуєте заголовок, потім завантажуєте картинку на головній сторінці, після чого приступаєте до виправлення коду і де-небудь після тега «» вставляєте тільки код

Де «http: // цільова посилання /» - це Ваша партнерська посилання. Але тут потрібно відразу враховувати, що якщо UCOZ дізнається, що їх фріхост використовується під редіректи, то аккаунт ваш заблокують, тому редирект бажано ставити не на головній сторінці. В даному варіанті, відповідно, Ваша посилання для вставки в пост на «однокласниках» буде посилання на сторінку з перенаправленням.

Масштабування трафіку на однокласниках

Обговоримо трохи питання масштабування. Масштабувати можна різним спеціалізованим софтом, можна написати або замовити шаблон для Зено-постера, але на перших порах не варто кидатися у вир з головою і набирати різний софт на багато тисяч рублів. Для початку потрібно попрацювати все-таки руками, щоб, так би мовити, відчути весь процес і можливо знайти для себе щось нове. Ручну роботу теж можна масштабувати, звичайно не в таких розмірах, як програмно, але все ж, а допоможе нам в цьому старий добрий FireFox, а точніше одна з його корисних фішок - «Менеджер профілів».

Як це працює.

Виносимо ярлик FireFox на робочий стіл і натискаємо по ньому правою кнопкою миші, в меню вибираємо «Властивості» і в полі «Об'єкт» в кінці рядка шляху після лапки прописуємо -no-remote -.

Тепер при запуску FireFox ми будемо бачити таке меню.

У цьому меню можна створити кілька профілів, що зберігають свої дані в різних папках і запускати кілька примірників FireFox не мають загальних куки, проксі, тимчасових файлів і іншого. Тобто ми можемо відкрити одночасно кілька FireFox і в кожному примірнику авторизуватися з різних акаунтів в Одноклассниках і поки вантажиться сторінка в одному, ми можемо зробити якусь дію в іншому. Тим самим ми значно прискоримо процес гуляння, але відповідно при такому підході потрібно постійно перемикатися з одного вікна на інше і кликати, кликати і ще раз клікати. Тому рано чи пізно при успішній діяльності постане питання про придбання спеціалізованого софту або шаблонів під Зенко.

ГостьОК 2.0 PRO

Тепер давайте розглянемо варіант масштабування з використанням спеціалізованого софту ГостьОК 2.0 Pro.

Дана програма здатна значно спростити отримання трафіку в «Однокласниках».
Програма ГостьОК 2.0 PRO здатна працювати в багатопотоковому режимі і підтримує одночасну роботу до ста акаунтів, що значно розширює можливості, так само підтримується підключення через проксі сервера і є можливість прив'язувати окремий проксі кожному аккаунту. Практично всю роботу акаунтів-сателітів можна автоматизувати за допомогою даної програми.

Почнемо по порядку - ми зареєстрували наші основні акаунти, створили під ними групи, що обговорювалося вище.

Тепер ми реєструємо акаунти-сателіти. У тому випадку якщо акаунти ми реєстрували через проксі, не забуваємо записати до кожного аккаунту проксі, на якому він реєструвався, таким чином ми знизимо ймовірність фриза через зміну регіону IP.

Отже, відкриваємо нашу програму і в першу чергу вносимо в неї акаунти, для цього переходимо на вкладку «Акаунти» (1) і натискаємо кнопку «Додати акаунти» (2).

Отже, відкриваємо нашу програму і в першу чергу вносимо в неї акаунти, для цього переходимо на вкладку «Акаунти» (1) і натискаємо кнопку «Додати акаунти» (2)

У нас відкрилося вікно «Додавання акаунтів», в якому ми бачимо поле для введення акаунтів формату «номер_телефона: пароль» (1), меню, що випадає для вказівки типу проксі (2), поле для введення проксі формату «ip: port», поля « Логін »(5) і« Пароль »(6) для проксі вимагають авторизацію.

У нас відкрилося вікно «Додавання акаунтів», в якому ми бачимо поле для введення акаунтів формату «номер_телефона: пароль» (1), меню, що випадає для вказівки типу проксі (2), поле для введення проксі формату «ip: port», поля « Логін »(5) і« Пароль »(6) для проксі вимагають авторизацію

Отже, в поле 1 вводимо наші аккаунти, аккаунти потрібно обов'язково вказувати в форматі «номер_телефона: пароль», роздільником служить двокрапка «:», одночасно можна вказати цілий список акаунтів, кожен аккаунт вказується з нового рядка.

Якщо потрібно вказати проксі-сервер, то в першу чергу необхідно вибрати тип проксі в випадаючому меню 2, після чого інші поля стануть активними, тепер потрібно вказати проксі в поле 3, проксі вказується у вигляді «ip: port», підтримуються тільки проксі з IPv4 , якщо ваші проксі-сервера вимагають авторизацію, поставте галку в чекбоксі 4, після чого поля 5 і 6 стануть активні, в них введіть логін і пароль для зазначеного проксі. Після заповнення всіх необхідних даних тиснемо кнопку «Зберегти» (7), вікно закриється і акаунти відобразяться в програмі. При введенні відразу декількох акаунтів один проксі присвоїти всім цим акаунтів, тобто можна зробити так - ввели кілька акаунтів, вказали один проксі, натиснули «Зберегти», збереглися ці акаунти з одним проксі, знову відкрили додавання акаунтів, вказали ще кілька акаунтів, вказали інший проксі, ці акаунти збережуться вже з цим проксі в міру необхідності.

Наступним кроком необхідно налаштувати завдання для акаунтів, почнемо зі вкладки «Профіль».

Наступним кроком необхідно налаштувати завдання для акаунтів, почнемо зі вкладки «Профіль»

Якщо акаунти вже гуляли, рекомендую включити «приймати пропозиції дружби» (1), так як, можливо, після гулянь хтось сам запропонував дружбу нашим акаунтів, а чим більше друзів, тим краще - користувачі бачать в своїх новинних стрічках події друзів, наприклад пости, яким наші аккаунти поставили «Клас!» або статуси, нові фото та інше. Особливо багато надходить пропозицій дружити на жіночі акаунти. «Установка статусу» (2) - проставляє статуси в акаунтах. Навіть якщо і не використовувати статуси для реклами, то все одно періодично не погано міняти їх, це надає додаткову «жвавість» аккаунту. Не рекомендую ставити в статуси посилання на зовнішні сайти, особливо партнерки, ймовірність бана аккаунта буде занадто висока, про це ми говорили вище. У програмі підтримується функція сінонімізаціі тексту шляхом створення конструкцій, розглянемо приклад зі скрін.

«Всім {привіт | здрастє} !!!!», за будь-якої генерації тексту буде братися випадкове слово з фігурних дужок, наприклад в одному випадку фраза буде «Всім привіт !!!!», а в іншому «Всім здрастє !!!! ». Таких конструкцій в одному тексті можна використовувати кілька, але вони не повинні бути вкладеними. Вид конструкції {слово1 | слово2 | слово3 | слово4 | слово5}. Можна використовувати не поодинокі слова, а цілі фрази. Чим більше таких конструкцій використовується, тим вище шанси, що у різних акаунтів будуть різні статуси.

«Завантаження фото» (3) - завантажує по одному випадковому фото в кожен аккаунт з вказаної папки. Натиснувши кнопку «огляд» потрібно вибрати папку з фотографіями, фотографії повинні бути з розширенням «.jpg». Так само можна додати опис до фотографій (4), тут може використовуватися той же принцип сінонімізаціі, як і в статусах.

«Свої групи» - використовується для вступу акаунтів в зазначені групи і простановке «Клас!» Записам груп. Як ми раніше обговорювали, тут буде доцільно вказати групи наших основних акаунтів, щоб не заходити кожним новим аккаунтом-сателітом через браузер для вступу, до того ж, якщо ми хочемо запрошувати людей в ці групи, наші аккаунти обов'язково повинні самі складатися в них. Групи необхідно вказувати у вигляді цифрового ID, кожен з нового рядка.

Тільки ID !, Не url!

Підіб'ємо підсумок по вкладці «Профіль»:

 • «Приймати пропозиції дружби» краще завжди тримати включеним, більше друзів, більше траф, користувачі бачать події своїх «друзів»;
 • «Установка статусу» не варто міняти статус по кілька разів на день, особливого сенсу в цьому немає, якщо звичайно ви не вирішите використовувати хардкорний слив посиланням в статусі, але про мінуси такого зливу я говорив вище;
 • «Завантаження фото» час від часу варто включати, щоб створити видимість «живого» аккаунта, але рекламу ставити в фото не рекомендую, адміни ОК цього дуже не люблять;
 • «Свої групи» використовуйте, якщо ваші акаунти ще не перебувають у цих групах, або це регулярно оновлювана група, тоді шляхом проставляння «Клас!» Запис з цієї групи з'явиться на стіні аккаунта-сателіта і в стрічках його друзів (вище обговорювали групи і рекламні пости).

Продовжимо - наступна вкладка безпосередньо сама «Гулялка». Тут вже будуть налаштовуватися основні завдання для наших акаунтів.

«Відвідини» (1) - тут задається бажану кількість користувачів до яких зайде КОЖЕН наш аккаунт. Я вважаю найбільш адекватним кількість 150-250. Для кожного аккаунта програма визначить випадкове число відвідувань з діапазону від 150 до 250 - якийсь аккаунт зайде наприклад до 210, якийсь до 180, якийсь до 233 і т.д. Більше 250 ставити не рекомендую, можуть бути фризи акаунтів через підвищену активність. Краще якщо аккаунт прогуляв, в межах 250, потім зробили перерву годинку-півтори і потім можна повторити. Ну і не забуваємо, що програма дозволяє одночасно запустити до 100 акаунтів, а 250 * 100 = 25000 і це вже досить приваблива цифра, тому краще більше акаунтів з невеликою кількістю відвідувань для кожного, ніж один акаунт з космічної цифрою, який швидше за все зафрізят за таку активність.

«Критерії пошуку профілів» (2) - відповідно налаштовуємо, де і кого шукати. Програма шукає людей в пошуку «Люди зараз на сайті», це ті користувачі, які саме в цей момент онлайн. Можна вказати місто, стать, вік, з мобільного пристрою користувачі або все. Міст можна вказати кілька через кому, тоді кожному аккаунту буде виданий випадковий місто зі списку. Якщо ж місто й вказати зовсім, тоді програма буде шукати по місту, зазначеному в профілі облікового запису. Так само можна не користуватися вбудованим пошуком, а завантажувати ID користувачів з файлу, отриманого наприклад, при парсінгу груп, що цікавить нас тематики.

«Оцінка фотографій» (3) - простановка оцінок фотографій користувачів. Можна вибрати від 1 до 5 +, але варто враховувати, що 5 + - це платна опція у ОК, ця послуга попередньо повинна бути підключена на акаунтах.

Бігунок «Імовірність» працює за наступним принципом: при встановленні значення в 0 оцінки не будуть проставлятися взагалі, при установці в 10 - оцінки будуть ставитися фотографій кожного користувача, до якого зайде аккаунт (якщо є така можливість). Наприклад, аккаунт зайшов до 100 користувачам з ймовірністю проставляння оцінок 3, буде проставлено оцінок фотографій приблизно 33 користувачів, плюс / мінус, тому що не у всіх є фото або якимось вже ставили оцінки. Але це не означає, що ставити буде кожному третьому, може поставити, наприклад 5 поспіль, а потім 10 пропустити, потім одному, потім 2 пропустити, але за підсумком загальне число буде приблизно дорівнює 33. Це зроблено спеціально, щоб дії не виглядали автоматичними.

«Клас! Записам в стрічці »(4) - простановка класів записів користувачів, до яких зайшли. Імовірність працює за тим же принципом, що і у оцінок фотографій.

УВАГА! При використанні зливу методом описаним в даному курсі відключайте класи! Інакше сторінки ваших акаунтів будуть заповнені непотрібними записами інших користувачів, а потрібні нам рекламні пости і статуси з основних акаунтів і їх груп підуть далеко вниз і не факт, що їх там хтось побачить.

«Пропозиція дружби» - пропозиції дружби користувачам. Корисно відразу з двох сторін: по-перше привернемо увагу користувача на сторінку нашого аккаунта, по-друге, якщо користувач прийме пропозицію, то буде бачити події нашого аккаунта. При кількості відвідувань 150-250 не рекомендую ставити ймовірність вище двійки, можливий фриз за підозрілу активність. Сам принцип ймовірності такої ж, як в оцінках фото.

«Запрошення в групи» - запрошення користувачів в групи. Тут відповідно вказуємо цифрові ID наших груп. Аккаунт, що виконує запрошення, повинен сам складатися в групі, в яку запрошує. Імовірність, як і в випадку з дружбою, не рекомендую ставити вище двійки на 150-250 відвідувань. Це звичайно не багато, але відносно безпечно, до того ж ми обговорили вище м'якші способи заманити користувачів в наші групи. Принцип ймовірності той же, що і в фото.

Тепер відкриємо вкладку «Налаштування».

«Потоки» - тут вказується кількість одночасно працюючих акаунтів. Наприклад, у нас задано для роботи 50 акаунтів, але потоків вибрано тільки 5, значить одночасно працюватимуть 5 акаунтів, але в міру завершення завдання будь-яким з акаунтів його місце займе наступний і так поки не відпрацюють всі 50 одноразово працюватимуть 5.

«Паузи» - настройка пауз між діями, мається на увазі не між заходами, оцінками тощо, а саме між діями, тобто між «кліками». Малі паузи використовуються між діями, де зазвичай користувач не затримується, наприклад - підтвердження будь-якого дії, а великі паузи при емуляції читання стрічки, перегляду фотографій і іншого. Оптимальними вважаю малі - 5-10 секунд, великі - 12-30 секунд. З мого досвіду цього цілком достатньо.

«Журнал відвідувань» в програмі потрібен для того, щоб акаунти не заходили до одних і тих же користувачам. При першому відвідуванні користувача його ID вноситься в журнал і до тих пір поки ця запис є в журналі, повторно до нього акаунти заходити не будуть. Журнал використовує циклічну запис, наприклад, вказали розмір журналу 1000 записів, в журнал запишеться 1000 ID, але при перевищенні даного числа будуть видалятися перші (старі) записи, а в кінець будуть писатися нові.

«Чорний список» використовується для того, щоб програма не йшлося до вказаних тут користувачам. Наприклад, ви Спарс учасників чужої групи і запрошуєте їх в свою, власникам тієї групи це явно не сподобатися, ну і щоб випадково не привернути їх увагу до себе, вносимо їх в чорний список і гулялка НЕ ​​буде до них заходити.

Тепер знову переходимо на вкладку «Акаунти».

Відзначаємо акаунти, які хочемо запустити в роботу. До речі з приводу даної вкладки є невелика хитрість. Наприклад у вас є 10 акаунтів, можна їх розмножити, внести їх кілька разів, тільки не підряд, а за принципом 1-2-3-4-5-6- 7-8-9-10-1-2-3-4 -5-6-7-8-9-10-1-2-3 ... 10. Потім виставити роботу в 3-5 потоків, тобто в 2-3 рази менше числа реально наявних акаунтів, ні в якому разі не більше, інакше якщо один акаунт спробує двічі одноразово авторизуватися, можуть його зафрізіть. І отримуємо наступне (при 10 акаунтах і 3 потоках і 150-250 відвідини на аккаунт) - 1,2,3 акки відпрацювали, запустилися 4,5,6, відпрацювали ці, запустилися 7,8,9. До того моменту, як черга дійде знову до 1, він вже відпочине достатню кількість часу і зможе знову працювати і так можна повторювати цикл скільки необхідно. Але враховуйте, що акаунти не повинні гуляти 24 години, це видасть те, що вони роботи, реальним то людям частину доби хоча б спати треба. Тому на ніч краще не залишати, якщо не хочете виявити масові фризи.

Отже, все налаштували, тиснемо «Старт» і програма автоматично перемикається на вкладку «Прогрес».

Отже, все налаштували, тиснемо «Старт» і програма автоматично перемикається на вкладку «Прогрес»

Тут ми можемо спостерігати за роботою програми - які акаунти зараз працюють і яку дію в даний момент виконується, а так само у кожного аккаунта присутній статистика - скільки відвідувань зроблено, скільки фоток оцінено та інше. Акаунти-сателіти свежерегі так само можна крутити за допомогою програми ГостьОК. Рекомендую відразу після реєстрації не кидати акаунти в роботу, не классать рекламні пости і не запрошувати в обнародувано групи. На перший тиждень краще вкладку профіль використовувати повністю - приймати дружбу, міняти статуси, завантажувати фото, а в розділі «Свої групи» вказуємо список будь-яких популярних груп, на вкладці гулялка ставимо бігунки ймовірності класів і оцінок на ймовірність 5, дружби на 1-2, запрошення в групи на 1 або взагалі без них. В іншому настройки такі ж, як і для робітників акаунтів. Якщо у вас вже є відлежатися акаунти в роботі, то свежерегі можна винести в окрему копію програми, а через тиждень перенести їх до робочих акаунтів. На одному комп'ютері можна запустити до п'яти копій програми ГостьОК одночасно, але копії повинні бути встановлені в різні папки, щоб вони не конфліктували один з одним і мали кожна свої власні настройки.

З програмою схема нашої роботи трохи змінилася і спростилася, тепер вона вийшла приблизно наступна:

 • реєструємо основні акаунти;
 • створюємо групи під основними акаунтами;
 • розміщуємо в групах рекламні пости;
 • ставимо в статус основного аккаунта посилання на його групу;
 • реєструємо акаунти-сателіти;
 • перший тиждень крутимо свежерегі в холосту для додання їм живого виду;
 • акаунтами-сателітами ставимо «Клас!» статусам основних акаунтів і / або рекламним постам груп;
 • запускаємо програму ГостьОК;
 • завантажуємо в неї наші аккаунти-сателіти;
 • налаштовуємо програму і запускаємо виконання;
 • отримуємо відповідні відвідування;
 • ПРОФІТ!

Програма працює за нас і значно продуктивніше, а ми тим часом можемо відпочити або зайнятися іншими справами.
Ось ми і розібралися, як отримувати і як злити трафік з соціальної мережі «Однокласники». Ну а куди саме злити цей трафік вибір залишається за вами, тут варіантів маса - просування власних послуг, товарні партнерки, просто розкрутка своєї групи і так далі, в загальному, куди завгодно, де можна використовувати його для заробітку в інтернеті .

І ви дозволите всього цього трафіку пройти повз вас?
А як же дістати частину цього трафіку собі?
Багато хто зараз скажуть: - «А чому б і ні?
Як же це працює?
Чим це корисно нам?
Де гуляти?
Чому саме «Люди зараз на сайті», а не звичайний пошук?
Що далі?
Як же це зробити?
Як же бути?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: