Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Олександр Митник: «SEO - це не шоу з тиграми»

Чи можна розкрутити сайт за 3 місяці Чи можна розкрутити сайт за 3 місяці? Чи буває безкоштовне SEO? Що таке хороший сеошник? Де можна навчитися SEO-технологій? На ці та багато інших питань в подкасті Setup.ru «Як розкрутити бізнес в інтернеті» відповів Олександр Митник, генеральний директор SEO-компанії «А-М Studio» і керівник навчального центру CyberMarketing .

Отже, спочатку поговоримо про міфи SEO. Їх три. І перший міф: SEO може займатися кожен. Чи так це?

Їх значно більше (сміється). Загалом, SEO, як і будь-яким іншим «видом спорту», ​​напевно, може займатися кожен. При певній підготовці. Це зовсім не означає, що досить прочитати одну статтю і пару книжок, і ти вже готовий SEO-спеціаліст. Цей досвід набувається з часом. У більшості хороших SEO-фахівців на це пішли роки і була набита не одна шишка. Але галузь досить молода, весь час розвивається. Виходить достатню кількість навчальних матеріалів, книг, спеціалізовані групи в соцмережах. Якщо людина реально налаштований підняти свій рівень і самостійно займатися SEO, то я не бачу причин, чому у нього це не вийде.

Тоді у мене зустрічне запитання: чому тоді відчувається брак класних фахівців?

І у мене зустрічне запитання: а в якій у нас області в країні спостерігається «хватка» висококваліфікованих фахівців? Проблема ось у чому: люди хочуть схопити «верхівки» і отримати результат. Ніхто не налаштований на планомірну довге навчання. На своїх лекціях на кібер-маркетингу я слухачам зазвичай пояснюю, що саме відвідування лекцій ще не є поведінковим чинником, за який «Яндекс» або Google поставить вас високо у видачі. І даю простеньке домашнє завдання - на сайті поставити кнопочку «Додати в обране» і написати мені про це. Я отримую після семінару або лекції, де були присутні 100-200 осіб, 5-6 повідомлень в соцмережах, що цю кнопочку поставили. Якщо люди не готові зробити найпростіше завдання, то для більшості вся ця навчання - не більше ніж шоу. Володіючи матеріалом, вони ніяк його не застосовують.

Тепер перейдемо до міфу №2: вивести сайт в ТОП з нуля за 3 місяці реально.

Так звісно. Але що таке «вивести сайт»? Щоб якась частина запитів виявилася в ТОП-10 пошукової машини «Яндекс» або Google. Свого часу навіть був такий сервіс - «зліт ракетою», суть якого в тому, що для будь-якого сайту можна знайти запит, що складається з трьох, чотирьох, п'яти-шести слів, за якими цей сайт буде знаходитися близько до топу. Можна переконати клієнта, що це дуже цільової запит, правда, низькочастотний, і набрати таких 2-3 десятка. При нескладних маніпуляціях, тільки з внутрішньою оптимізацією: прописати ключ в заголовку Н1, в тексті сторінки, в тайтла, то дійсно сайт виявиться в ТОПі. У «Яндекса» і у Google бувають періоди, коли коли з'являється баг, але фахівці цих пошуковиків дуже швидко виявляють такі діри і штопають. А якщо говорити про серйозне SEO, то мова йде про тих запитах, які принесуть комерційний цільовий трафік для бізнесу. Вивести сайт в ТОП сьогодні за 2-3 місяці не представляється можливим.

І третій міф: безкоштовне SEO існує.

Звідки беруться такі міфи? Нещодавно я відвідав семінар компанії « анатомія SEO ». Хлопці чесно сказали, що вони не оптимізатори, і просто розкажуть, як вони просували свій сайт agro-sos.ru. Вони говорять про те, що вивести можна безкоштовно. При цьому їх семінари стоять дуже недешево, 15000-20000 рублів за 8-годинний семінар, в якому про SEO йдеться години дві. Все інше - красиве «шоу з тиграми». Оптимізуючи контент на сайті, вдається вивести досить великий блок низькочастотних запитів. Однак трафіку з них недостатньо для стабільного ведення серйозного бізнесу. Тому, все-таки, ми змушені купувати посилання, мудрувати з поведінковим чинником, серйозно працювати з юзабіліті, сниппета. На щастя, ці роботи можуть робити висококласні фахівці. Посилання можна купити за допомогою сервісів. Той же Seopult.ru , На які посилаються біржах TrustLink.ru , Sape.ru . Працювати з поведінковими чинниками сьогодні тільки механіки не вдається. Щоб просувати білими методами, щоб сайт не догодив в бан пошукової системи, доводиться багато працювати осмислено. Тобто, розуміючи, як формується сниппет, щоб поліпшити поведінкові і кликабельность на видачу, як працювати з landing page, щоб утримати клієнтів на сайті, а не ростити показник відмовників і як далі вести клієнта по сайту, щоб він здійснював цільові дії.

Скажи, а якими компетенціями в сучасних умовах повинен володіти хороший SEO-спеціаліст?

На мій погляд, хороший SEO-фахівець повинен досконало володіти мовою HTML. Повинен поєднувати в собі навички хорошого верстальника, щоб сайт був більш френдлі алгоритму пошуковика. Я не кажу, що кожен сеошник повинен сидіти і заверстуються сайт. Для цього є спеціально навчені верстальники, але розуміти тонкощі верстки він повинен. Також базові знання PHP, Java Script. Крім того сеошник повинен добре собі уявляти основи юзабіліті і представляти, як в білу «накрутити» той чи інший поведінковий фактор на сайті або на видачу.

Добре. Тоді таке питання: за який термін можна вивести в ТОП висококонкурентний сайт комерційної тематики?

Якщо мова йде про нізкочастотке, я думаю, 6-8 місяців, щоб вивести 60-70% запитів в ТОП і отримати стійкий цільовий трафік. Якщо мова йде про високочастотке, то при сьогоднішньому алгоритмі «Яндекса», я думаю, що рік-півтора.

Чи можна якось убезпечити себе і на етапі укладання договору визначити, що люди, які займаються SEO, не зовсім чесні?

Нормальний договір про SEO-послуги повинен включати пункт, що сторони, попередивши один одного за розумний термін (2-3 тижні або місяць) в будь-який момент можуть припинити дію даного договору. Тобто, якщо клієнта перестає влаштовувати сеошник, щоб йому не потрібно було «тягти» цей договір до кінця року, проплачуючи ні за що суми, він має право відмовитися від його послуг зараз. Такий договір змушує SEO-фахівця хоч якийсь результат показати швидко і нарощувати його далі, щоб клієнт не розірвав контракт. З іншого боку, такий договір дозволяє і Сеошніку, в свою чергу, розпрощатися з клієнтом, якщо він маловменяем і не виконує ті вимоги, які йому ставляться в задачу.

Які ключові показники ефективності, крім позицій у видачі пошукових систем, можна ставити перед виконавцем-сеошник? За що оптимізатор відповідає і за що ні?

Ось за строго прив'язані позиції видачі, що все буде, наприклад, на 5-й позиції при сьогоднішньому алгоритмі відповісти не виходить. Це було можливо десь до 2008 року, при старому алгоритмі. В умовах самонавчального алгоритму « Матрикснет »Гарантувати точно позицію у видачі неможливо. Якщо запитів дуже багато (сотня або навіть тисяча), то 60-80% цих запитів можна гарантувати в ТОП-10. Або це прогресуюча цифра: у перші 3 місяці обіцяють 20% нізкочастоткі в ТОП-10. За наступні 6 місяців ще 30% увійдуть в ТОП-10. Далі мова йде про середньо- і високочастотке, що деякий відсоток цих запитів теж виявиться в ТОП-10. Така прогресивна схема мені здається дуже правильною. Треба пам'ятати, що позиції видачі - це показник, за яким зручно звітувати. Його можна перевірити з двох сторін, звіт прозорий. Надсилається файл клієнтові, де видно, що і на яких позиціях на поточну дату або за звітний місяць. Він порівняв зі своїми даними. Зрозуміло, що видача персоналізована і можливі невеликі розбіжності. Але я думаю, ніхто при розходженні в 3-5% відсотків даних не буде сильно обурений, якщо в цілому запити підібрані правильно, якщо йде цільовий трафік, йдуть продажу. І другий дуже важливий показник - це той самий цільовий трафік на сайт. Його теж можна оцінювати за кількістю, за якістю, з потрібних він йде регіонів. Для цього є лічильники. Будь-який замовник, витративши півгодини-годину свого часу, може такі параметри подивитися.

Наскільки актуальна сьогодні ідея, коли звітним є трафік з пошукових систем, а не позиції видачі? Мені здається, одиницям вдалося це реалізувати.

Тут проблеми виникають зі звітністю. Коли клієнтові обіцяють трафік, треба жорстко обумовити: з якого регіону, щоб раптом не виявилося, що половина трафіку китайська. Далі треба домовитися про те, які запити ми не вважаємо цільовими. Зрозуміло, що левова частина трафіку піде з тієї нізкочастоткі, запитуваної користувачами Інтернету, яка в договір увійти не могла. По одному запиту на місяць буде величезний хвіст. Оцінюючи, запит є цільовим чи ні, з боку клієнта при укладенні договору повинні бути проговорено стоп-слова. Наприклад, запит «скачати безкоштовно» або «скачати реферат" не повинні вважатися цільовими. Зазвичай це виглядає так: клієнтові показують результати роботи за місяць, де видно, що сайт відвідало 7000 осіб. Далі дивимося, з якого регіону. У будь-якому лічильнику можна подивитися, скільки з усього числа заходів було з потрібного регіону. Наприклад, з цікавій для замовника Москви і Московської області із знижуючим коефіцієнтом було тільки 70% користувачів. Далі клієнт може подивитися список запитів, за якими заходили. Ті, які він вважає непотрібними, вручну відфільтрувати. В середньому це 5-12% непотрібних запитів. Краще ввести коефіцієнт 0,9 з урахуванням «шуму». Зазвичай така схема всіх влаштовує. Я вважаю, що в трафіковий просуванні більше всіх досяг успіху Костянтин Симаков зі своїм « Traffic Lab ».

Чи існують інші бізнес-моделі в пошуковій оптимізації. Наприклад, чи вдалося комусь використовувати модель СPA в SEO, тобто оплату за дію людини, яка прийшла з пошукової системи?

За моделлю CPA в SEO працювати як раз не вдається через невисоку порядності більшості клієнтів. Мої знайомі просували по цій моделі сайт 5-6 років тому. Вони чітко бачили замовлення, що йдуть через корзину. Їх оплата росла приблизно так: перший місяць - 20000 рублів, другий місяць - 30000 рублів, третій місяць - 40000 рублів. Все корелювало з кривою зростання замовлень. Четвертий місяць - 42000 рублів, п'ятий місяць - 41000 рублів, далі 39 500 рублів. Замовлення продовжували рости на 20-40% на місяць. Чому так сталося? Дійшовши до цифри в 40000 (приблизно 1000 євро), власник бізнесу вирішив, що цього вистачить. А коли йому вказали на велику кількість замовлень, він відповів, що клієнти роблять замовлення в Інтернеті, а потім дзвонять і відмовляються. На жаль, нам так «пощастило», що бізнес клієнта, особливо інтернет-магазин, далеко не прозорий. Тому оцінити, скільки там цільових дій, неможливо. Якщо платять за Ліди, тобто за кожне замовлення незалежно від того, обробили його чи ні, то куди не йшло. Я таких моделей уникаю і вважаю, що якщо люди хочуть платити мені відсоток від прибутку, нехай візьмуть мене в засновники. Інша справа, що я фахівець з SEO, і цілі бути співзасновником в чиємусь бізнесі у мене немає. Я роблю технічну частину, ми стоїмо на вході воронки продажів. А далі існує телефонний дзвінок, спілкування з оператором, повторні продажу. І все це ми відстежити не можемо. Я спостерігав цікаву картину в офісі одного з дилерів Merсedes в Москві: телефонний дзвінок в вихідний день і сейл, беручи трубку, каже: «Де ви нас знайшли? На сайті в Інтернеті? Ви знаєте, я зараз зайнятий, передзвоніть через 40 хвилин ». Тут вся робота сеошника зводиться «в нуль». Це не те що він сам з'їздив в компанію і домовився про оптову партії мерседесів, наприклад, в таксі. Клієнт, який хоче купити машину, повернеться на видачу, зробить клік на посилання конкурента, де йому дадуть більш люб'язно. Так що до цієї моделі нам ще далеко, але тільки в SEO, але і у всіх інших видах реклами.

Чи жива сьогодні здача в оренду розкручених сайтів власникам відповідного бізнесу?

Я як раз згадав про мого колегу і друга Костянтина Сімакова, який за цією схемою працює вже більше 10 років. Всі сайти зроблені ним і його компанією, а клієнт їх орендує, оплачуючи за високі позиції сайту. Цей бізнес цікавий і клієнту, який платить оренду за сайт і відразу бачить, який трафік на сайті та його позиції. І більше, напевно, цікавий самому Сеошніку, тому що якщо клієнт раптом збанкрутував або перестав платити, розірвав контракт безпідставно, то легко береться з ТОП-20 наступний клієнт і робота триває. Я прихильник цієї моделі, у мене таких контрактів немає, на превеликий жаль. Але зараз я усвідомив, що модель, здійснена Костянтином Сімаковим, дуже живуча. І на своєму сайті сеошник чорними або сумнівними методами нічого робити не буде.

Бізнес-моделі ми обговорили. Перейдемо до організаційних питань. Чи варто брати сеошника в штат, чи справиться він з усіма специфікаціями?

Я противник сеошника в штаті. У бізнесі є поняття вигоряння співробітника. Якщо ви взяли сеошника зі своїми проектами, він буде їх вести в робочий час, який ви йому платите. Якщо SEO-фахівець буде працювати тільки у вашій сфері, він втратить нюх і широту огляду без практики в різних тематиках. Якщо ви запросили сеошника з компанії і він прийшов до вас «чистим», він не бачить картинку в цілому по ринку на своїх сайтах. Наявність сеошника в штаті - це недешеве задоволення. Якщо фрілансер має хоча б по 10000 рублів з кожного проекту і веде їх 10-15 штук, то його зарплата в місяць - 100000-150000 рублів. У мене особисто свого часу було до 47 проектів на одних руках. Простіше знайти підрядника або фрілансера, зарплата якого буде включати і витрати на посилання, і на поведінкові фактори, і на замовлення статей для сайту і т.д.

Яким чином контролювати дії підрядника? І виникне необхідність брати в штат людину, яка буде вивчати статистику і контролювати дії виконавця?

Такі безкоштовні три співробітника сьогодні є, їх будь-хто може взяти в штат. Це «Яндекс.Метрика», Google.Аnalytics, Live.Internet. Всі лічильники безкоштовні. Якщо витратити 1-2 години і навчитися ними користуватися, то роботу вашого SEO-фахівця нескладно відстежувати по пошукового трафіку і оцінці зростання або падіння. Виділити в будь-якому лічильнику пошуковий трафік просто. Само по собі там нічого не відбувається. Я рекомендую поставити все три, тому що якийсь може коректно не відобразяться. В процесі роботи ви самі зрозумієте, з яким з цих трьох лічильників вам зручніше працювати, а двох інших тримайте для контролю.

Про гарантії. Як захистити себе від невиконання підрядником зобов'язань? Наприклад, сеошник обіцяв через рік вивести в ТОП 70% запитів, а вийшло тільки 30%. Що робити?

Якщо сайт клієнта добре просунутий і приносить досить трафіку, він навіть не дивиться звіти. Наприклад, ви працюєте вже 3-5 років і змінюється начальник рекламного відділу або менеджер по роботі з вами. І через півроку-рік вас просять нагадати список запитів і умови контракту, за яким ви працюєте. Це говорить про те, що результат компанію влаштовує, кількість запитів і їх позиції клієнта не цікавлять. Інша ситуація: ви обіцяли вивести 70% в ТОП, а вивели всі 100%, але клієнт не отримує замовлень, контракт буде закритий все одно. У мене в практиці була подібна ситуація. Одна юридична контора попросила просувати їх сайт. Компанія займалася банкрутством великих підприємств. Бізнес у них йшов успішно. Вдалося поставити в ТОП запити «юридичні послуги«, «арбітраж», «банкрутство підприємств». Близько 20 високочастотних запитів. Власник компанії, дуже інтелігентна людина, сказав мені: «Скільки б ви не вивели запитів в ТОП, у мене з телефону, зазначеного на сайті, не прийшло жодного замовлення на послуги. З іншого боку, завдяки запитом «юридичні консультації», я отримую в день 20-40 дзвінків про шлюборозлучних процесах. Хоч відкривай така філія ». Замовник відмовився продовжувати контракт по закінченню поточного. Мені було дещо образливо, і я вирішив розпитати, звідки ж вони беруть клієнтів. І він відповів: «Ну хто довірить людині з вулиці банкрутити серйозний завод? Природно, за рекомендаціями довірчих людей ». В цьому і була відповідь, чому він не може взяти клієнтів з Інтернету. Повторюся, договір повинен мати пункт про розірвання в будь-який момент будь-якої зі сторін.

Зустрічне питання: а якщо попався недобросовісний замовник, який розірвав договір, коли сеошник вивів запити в ТОП. Що робити фахівця?

У авторитетного SEO-фахівця або компанії бажаючих, щоб їх взяли на просування, більше, ніж бажаючих недобросовісно піти. Тому якщо пішов, не потрібно йому заважати в цьому. Частина запитів буде давати трафік ще місяці, а то й роки, тому що нізкочастотка виведена суто на внутрішніх чинниках і буде довго залишатися в ТОПі. Але такі правила цього бізнесу.

Чи зустрічається на ринку зміна підрядника по SEO? Чи не впадуть позиції при переході до іншого фахівця?

Ризики завжди є. Якщо сайт стояв на низьких позиціях, то йти можна від попереднього сеошника спокійно. Якщо ряд запитів був в ТОПі і давав трафік, то новий підрядник розповість, як це зробити безболісно. Може, обидва домовляться про передачу посилальної маси, може бути не домовляться. Тут різні варіанти. Головне: не треба відмовлятися від послуг одного сеошника перш ніж ви знайшли іншого, хто буде займатися вашим сайтом.

Дуже давно ринок розбурхує заяву «Яндекса» про те, що він відмовиться від посилання ранжирування і в цьому році один з видних співробітників «Яндекса» ...

... Олександр Садовський в Мінську 13 березня організував чудове шоу з кнопками, де прилюдно відключив в ряді тематик за московським регіону ранжирування посилань. Організатори натиснули кнопку, і ми побачили слайд, де було написано, в яких тематиках посилання відключили. Цей сайт обійшов усі соцмережі і спільноти оптимізаторів. Однак сильного просідання ми не відчули, оскільки я думаю, що такі необдумані рішення фахівці «Яндекса» навряд чи можуть собі дозволити. У цих тематиках це готувалося давно, потихеньку зменшуючи вплив посилань і відключили їх в той момент, коли їх залишкове вплив було мізерно. Може бути можна відмовитися від посилань, але чим їх замінити? Яка буде зв'язка між сайтами? Зв'язка - це переходи користувачів, переходи - це поведінковий фактор, який дуже любить «Яндекс» і Google. Мабуть, акцент зміщується в бік покупки посилань на тих сайтах, з яких можливі переходи користувачів, з майданчиків «для людей». Наприклад, «Seopult» тут же починає перебудовувати політику. Ті посилання, з яких є переходи розцінювати дорожче, ті, з яких переходів немає, - дешевше. Від посилань ми не відмовилися.

Чи вплинуло це на ціну і на терміни просування сайтів?

Про терміни говорити складно. Анонсовано це було 13 березня, а за 3 місяці вивести можна тільки низькочастотні запити за рахунок внутрішньої оптимізації, а не за рахунок посилань. Через рік ми про це скажемо, коли побачимо, скільки часу у нас пішло на просування сайтів, які ми зараз взяли в роботу. На старих сайтах це не позначилося.

Зараз гуляє такий документ, який називається «800 факторів ранжирування, що впливають на позиції в Яндексі». Як ти ставишся до цього документа?

ТОП-менеджери «Яндекса» не раз говорили, що враховують в своєму самонавчального алгоритмі «Матрикснет» 600-800 параметрів. Було б чудово, якби не знайшлися люди, які бажають створити собі ім'я на такій інформації. Тут же з'явилося багато таких повідомлень, що ці 800 параметрів зрозумілі. І в багатьох текст такий, що перераховані будуть 20-40 основних, а повний список ніхто не бачив. Я зустрічав такий параметр як платність або безоплатність CMS. Давайте замислимося ... Основна мета пошукової машини - утримання користувача і максимально корисна інформація у видачі. Яка різниця, на якому сайті, з платним або безкоштовним движком, вона розташовується? Ніякий! Кілька років тому хтось із «Яндекса», може, Ілля Сегалович, може, Саша Садовський, пожартував, що навіть якщо під дулом автомата знає алгоритм притиснути до стінки, то алгоритм він розповість і 800 факторів близько до тексту перерахує, але вам це не допоможе, тому що алгоритм самонавчального. Тим він і хороший, оскільки його не можна «злити на сторону», і який фактор під який запит працює сильніше - не видно. Це робить машина. Вони собі їх не роздруковують, не зберігають в якихось базах даних. Тут сеошник може зрозуміти, аналізуючи ТОП-10 або ТОП-30, що спільного у цих сайтів.

SEO - це дуже цікава тема, але досить складна. Що робити, щоб завжди бути «в темі»? Що почитати, де повчитися? Отримати реальні знання, а не «шоу з тиграми».

Не можу не порекомендувати наш навчальний центр CyberMarketing, створений за допомогою і фінансовій підтримці «Seopult». У нас все 100% лекцій безкоштовні, курси читають практикуючі багато років фахівці. На лекції багатьох своїх колег, наприклад, Анни Зіміної, Марини Хаустової, Анара Бабаєва я сам ходжу з задоволенням, щоб оновити свій багаж знань. А в цілому, є кілька груп в соцмережах для сеошників, є форум Searchengines.guru . Ще я б порадив підписуватися на Facebook на акаунти SEO-фахівців. Свого часу добірка таких фахівців була дуже непогана, правда, варто було навчання дуже недешево, у Льоні Гроховського в « ТопЕксперте ». На жаль, зараз ці хлопці розійшлися, але мені пощастило працювати в приймальній комісії на дипломах. І коли готували саме ці хлопці, результати були високими. З метою інформації назву кілька прізвищ. Їх можна знайти їх в Google, подивитися записи на YouTube: Стас Ставський, Міша Сливинський, Стас Поломарь, Чекушіна Олексій, Олег Шестаков. Це дійсно фахівці в SEO та аналітики. Коли ви читаєте блог або книгу по SEO, звертайте увагу на дату випуску. Практично всі книги, що вийшли до 2009 року, до запуску Матрикснет, відсотків на 90 застаріли. Сьогодні ми говорили про поведінкових чинниках. Один з показників - це показник відмов. Якщо користувачі заходять на сайт і залишають його протягом 15 секунд, і цей показник дуже великий і прагне до 100%, то декларується пошуковику як то, що сайт людям не цікавий. Тому зараз актуальною стає правильна розробка сторінок приземлення, landing page. Це актуально не тільки для контекстної реклами. Найкраще з навчання по Лендінзі, а й недешево (17000-25000 рублів за курс), ведуть хлопці з «Convert Monster», Антон Петроченков і Євген Новіков. Сухо, по справі, з гарантією результату.

Розмовляв Олексій Пучков

Використовуйте досвід експертів - підписуйтесь на подкаст Setup.ru «Як розкрутити бізнес в інтернеті» .

Чи можна розкрутити сайт за 3 місяці?
Чи буває безкоштовне SEO?
Що таке хороший сеошник?
Де можна навчитися SEO-технологій?
Чи так це?
Тоді у мене зустрічне запитання: чому тоді відчувається брак класних фахівців?
І у мене зустрічне запитання: а в якій у нас області в країні спостерігається «хватка» висококваліфікованих фахівців?
Але що таке «вивести сайт»?
Звідки беруться такі міфи?
Скажи, а якими компетенціями в сучасних умовах повинен володіти хороший SEO-спеціаліст?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: