Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Олена Ваєнга: «Мої критики - мама і тато»

 1. «Є проблемки, які я збираюся знищити»
 2. «Вчіть китайську!»
 3. «Моя мрія - врятувати людину»
 4. Особиста справа

Співачка поділилася з журналом «Телепрограма» думками про виховання сина, згадала про спадковість, зізналася в помилках і розповіла про мрії. Співачка поділилася з журналом «Телепрограма» думками про виховання сина, згадала про спадковість, зізналася в помилках і розповіла про мрії

Фото: Олена Тряпіцин

«Є проблемки, які я збираюся знищити»

- Під час кризи багато артистів відмовилися від гастролей, так як не можуть зібрати зали. У вас йде тур по країні, і глядачі розкуповують квитки. 7 квітня вдруге за півроку концерт в Кремлі. На співачці Ваєнга фінансова ситуація в країні не відбилася?

- Мене торкнулася криза. «Криза прийшла: все в порядку», - кажу я собі. Як і багато артистів, відмовилася від гастролей по деяких регіонах. Точніше, це зробили мої організатори. Я не маю права вибирати, тому що вони мене «наймають» на роботу. Це дуже важливий момент. Довгий час вважалося, що про це не треба говорити, а я вважаю, що треба. Я не вибираю міста, де хочу виступати. Мені дзвонить організатор і питає: «Ви поїдете туди-то?» Я кажу: «Так, поїду». Те, що зараз багато організаторів виключають з гастрольного графіка маленькі міста, - це правда. Зокрема, у мене так відбувається. Тому що зібрати зал неможливо. Не я не їду, а мене не везуть. Дієслова змінюють суть ситуації. Поясню, чому Ваєнга не везуть. У мене колектив не 5, 7, 8, а 17 чоловік. Вони всі дуже люблять те, чим займаються, але, вибачте, на роботу вони ходять за гроші. Оплатити працю 17 музикантів, навіть не чіпаючи мене, вже досить важко.

- Це простіше зробити, піднявши ціни на квитки?

- Я стежу за цінами, домовляюся з організаторами. Така можливість є, так як працюю з людьми, яких знаю десятиліттями. Вони беруть на себе велику кількість міст. Траплялися мені і організатори-рвачі, як я їх називаю, які зробили у Владивостоці квитки по 10 тисяч рублів. це жахлива ціна за квиток будь-якого артиста. Я не піду на концерт за 10 тисяч рублів. Вибачте, можу собі дозволити, але не піду - це дуже дорого. Тому, коли в Ульяновську роблять ціни по 7 тисяч рублів за 18-й ряд (дуже добре це запам'ятала), я кручу пальцем біля скроні і сварюся з такими організаторами. А що стосується Кремля - ​​то це ж не виступ на периферії. Москва - столиця нашої Батьківщини, тут мільйони людей проживають, тому і є можливість зробити концерт в залі на 6 тисяч осіб. А коли приїжджаєш до міста з населенням менше мільйона, то самі розумієте ... математика дуже проста.

- Ваш перший концерт в Кремлі відбувся 5 років тому. Які зміни зі співачкою Ваєнга трапилися за ці роки?

- У 35 я була однією, в 39 стала іншою. В ідеалі на це питання краще відповідати моїм соратникам, колегам-музикантам. «Я змінилася - це стало помітно, я дещо зрозуміла ...» (Сміється, цитуючи свою пісню.) В музичному плані я тепер інша: стилістично, вокально. Я стала читати на концертах вірші. Але давайте буду чесною: Соломонова - це поетеса, Полозкова - поетеса, але про себе так сказати не можу. Я змінилася, і, по-моєму, в кращу сторону. Говорити самої про це непристойно. Виходить якесь зазивання глядача, а я ненавиджу це. Розумію необхідність реклами, але терпіти її не можу в будь-якому вигляді. Робити висновки про людину, особливо творчому, треба, тільки прийшовши на живий концерт. Тому, яка я на сцені, людина повинна вирішувати сам. Тільки так.

Олена з актором Дмитром Дюжевим. Фото: instagram.com

- Нещодавно ви перенесли концерт через проблеми з голосом. Страшно буває в такі моменти?

- Я переносила концерт в БКЗ (Великий концертний зал Санкт-Петербурга. - Ред.) Через те, що грип захворіла, у мене температура була 40. Слава богу, з голосом проблем не буває , А коли виникають, все одно виходжу до глядача на сцену. Мені страшно, тільки коли хворіють близькі.

- У Інстаграме ви публікуєте не глянцева картинки, пропущені через фільтри, а фото близьких, себе в повсякденному житті. При цьому різко відповідаєте і блокуєте тих, хто чіпляється, критикує. Чи не боїтеся так розгубити передплатників?

- Так, блокую. Причому багато пишуть: «Ой, Леночка, а ви що так критику не любите?» Так, не люблю. Мої критики - це мама і тато. До того ж критика критиці ворожнечу, я завжди про це говорю. Коли пишуть, що мені не дуже йде плаття, я нормально до цього ставлюся. Але якщо починають копатися в моїй поведінці, то, вибачте, дітей своїх вчіть, мене не треба, мені майже 40. Це перебір. Не подобається - не дивитеся. Я емоційна дуже, тому відповідаю. Жорстким чином по 30 чоловік в день баню рекламників. У мене в Інстаграме немає реклами, тому що, як я вже сказала, не люблю її. Я не буду рекламувати те, що не користуюся.

Я не буду рекламувати те, що не користуюся

«З'їздила з ранку на« ринок ». Снідаю книжками »- так підписала Олена це гастрольне фото в Інстаграме. Фото: instagram.com

- Олена, яку рису характеру цінуєте в собі найбільше? Що хотілося б змінити?

- Ціную в собі і інших людях доброту, бо це найголовніше якість. З недобрим людиною я не буду мати справу. Що б я хотіла в собі змінити? Є проблемки, які я збираюся знищити. Але це дуже особисте.

«Вчіть китайську!»

- Вашому синові Вані три з половиною роки. Чим він вас радує? Як боретеся з дитячою тягою до гаджетам?

- Мене радує, що він не просить у мене в телефон пограти, у нього немає гаджетів. Це досягнення моє і моїх батьків. Все дуже просто. Дитина дивиться тільки ті мультики, які ми йому показуємо. Він не знає, що таке айфон і гаджети, тому що їх йому не дають. Коли треба зайняти Ваню, моя бабуся або мама сідають і малюють з ним будиночок з сонечком. Подруга каже: «А що ти хочеш, у нього немає друзів, він не ходить в садок, тому не бачить, які на його однолітків штани і під що вони грають». Якщо Ваню відвести в садок, то, напевно, він почне просити таке ж, «як у Свєти». Але у моїй сім'ї є рідкісна можливість: бабуся і дідусь можуть займатися дитиною, поки мама з татом ходять на роботу.

На цьому фото майбутній співачці 3 роки.Фото: Особистий архів

- Як вважаєте, з якого віку можна навантажувати дитину розвиваючими заняттями?

- У кожній родині самі розберуться, як навантажувати дитину. Не треба забувати про кризу. Може бути, у батьків багато ідей, а грошей на це немає. Якщо говорити про мене, то хотіла, щоб носій мови з 3 - 4 років займався з Ванею англійським. Але зараз починаю замислюватися, а англійським чи. Сестра, наприклад, радить вивчати китайську. І вона має рацію (сміється). Планую, щоб син обов'язково ходив у секцію східних єдиноборств, тому що він дуже спритний дитина, йому треба кудись енергію дівати. Сподіваюся дати своїй дитині хорошу освіту. У моєму розумінні це заняття спортом, літературою, природно, музикою, танцями. Папа дуже хоче, щоб син латиноамериканських танців навчався. Багато чого плануємо. Питання в тому, чи вистачить часу і здоров'я моїм батькам, тому що, повторюся, ми ходимо на роботу, а дитиною треба займатися постійно. У деяких сім'ях тата працюють, а мами сидять вдома і виховують дітей - це титанічна праця. Але багато мам, як і я, ходять на роботу, і їм доводиться віддавати дітей в садок. У цьому випадку все від виховательки залежить.

- Ви вимоглива мама? Яку професію порадите вибрати Вані?

- У питаннях навчання, освіти на сто відсотків буду вимогливою. Зараз час важке, і проблема в тому, що в пошуках роботи людина, яка отримала дві вищі освіти, не піде працювати туди і за ті гроші, куди може влаштуватися людина без освіти, - амбіції не дозволять. Моя дитина обов'язково отримає і майстрових професію. Це означає, він зуміє вбити цвях, зробити табуретку або поміняти кран і буде готовий до різних ситуацій у житті.

- Є поруч з вами людина, яка підтримує в складну хвилину?

- Якщо у людини такого друга поруч немає, це не просто біда ... Найцікавіше, що у мене не одна така людина, а багато - п'ять таких друзів точно є.

Найцікавіше, що у мене не одна така людина, а багато - п'ять таких друзів точно є

співачка в компанії Таїсії Повалій, Алсу і Любові Успенської. Фото: instagram.com

- А кажуть, що жіночої дружби не буває.

- Як чоловіки не вміють дружити, так і жінки. Як чоловіки є віддані, так і жінки. На жаль, в моєму житті чоловіки брали гроші в борг і кидали мене, а жінки - немає. Зараз взагалі поняття жіночності та мужності перемішані. Це не натяк на сексуальну орієнтацію. Просто у багатьох жінок поняття дружби, виховання, чесності і порядності, правильності, відповідальності набагато міцніше, ніж у деяких чоловіків. Все відносно.

«Моя мрія - врятувати людину»

- Олена, вірите в долю? Ваш успіх - праця або удача?

- Не випадково кажуть: від осики не народяться апельсини. Доля людини на 99% залежить від генетики. Якщо у ваших батьків вищу освіту, то навряд чи в 30 років ви запитаєте, чому Сара Бернар відрізняється від сенбернара. Діти - дзеркальне відображення батьків: генетичне, психологічне і фізичне. Якщо у дитини талант до малювання, а батьки наполягають на заняттях хімією, він стане поганим хіміком. Не треба змушувати музиканта бути хіміком, а математика - музикантом, а хіміку не треба пояснювати, з якого боку на паростки має сонце падати, щоб вони краще росли. Це не мої слова і думки, мені це говорила мама, а їй свого часу - її мама. Крім генетики важливо бажання працювати. Є велика прислів'я - «Під лежачий камінь вода не тече». Якщо ти працюєш 5 років поспіль і не отримуєш потрібного результату, значить, на 6-й рік буде так, як хочеш. Перевірено на собі. Не буває, щоб людина працювала, а вихлопу не було. Мама моя ночами не спала: вчила зі мною етюди Черні, вчителі замикали в класі, щоб я по 6 годин поспіль Баха і Гайдна грала. Я стала тим, ким я є, і справа не в карму. Я в неї взагалі не вірю, тому що православна християнка. Це все виховання і праця.

Я б не зробила тих вчинків, які завдали удару по моєму здоров'ю

Я б не зробила тих вчинків, які завдали удару по моєму здоров'ю

У березні у Олени Ваєнги почався гастрольний тур по країні. Фото: Тетяна КИСЕЛЬОВА

- У вас зараз пік кар'єри. Виходить, що багато і головне в житті вже сталося. Чого вам ще хотілося б?

- Може бути, головного-то у мене і не сталося. Коли людина народив одну дитину, а хоче другого, головне вже сталося? А може, друга дитина буде президентом чи винайде вакцину від раку? Або найкрасивіша пісня ще не написана. А може, я людини через 10 років спасу? Якщо запитати у мене, як запитують у маленької дитини: «Ленка, а яка в тебе мрія?» - відповім: мрію людини врятувати, життя хочу врятувати (сподіваюся, не ціною власного). Знаю, навіщо мені це треба. Тому що я так нашкодив свого часу ... На тому світі у мене, напевно, не буде питань до Бога, а ось він зі мною поговорить. Скаже: «Я стільки тобі дав: життя, здоров'я, заповіді ... а ти туди ж, як і всі. Чому тут неправильно відповіла, чуже навіщо взяла? Я сказав: Не кради. Читати не вмієш? »Думаю, у нас буде довга розмова.

- Якби з'явилася можливість повернутися на 10 років назад, що б ви виправили в житті?

- Я б змінила тільки поведінку. У мене є головна риса характеру: я роблю погано сама собі. Я б не зробила тих вчинків, які в першу чергу завдали удару по моєму здоров'ю. Ну і долари б купила (посміхається).

- 2040 рік. Який мрієте побачити себе?

- По-перше, для початку хочу мати можливість побачити себе в дзеркалі, поміститися в нього, і бажано, щоб за спиною стояло моє велике-велике сімейство. По-друге, я б хотіла, як моя мама зараз, бути активною - купатися в ополонці, носитися і стрибати. Вибачте, звичайно, але я не уявляю себе на сцені в 63 роки з піснею «Не палю» (сміється).

Олена Ваєнга . Концерт.
Державний Кремлівський Палац,
7 квітня, 19.00

Особиста справа

Олена Ваєнга народилася 27 січня 1977 року в місті Сєвероморську Мурманської області. Першу пісню написала в 9 років, в шкільні роки перемогла на Всесоюзному конкурсі молодих композиторів на Кольському півострові. Після школи приїхала в Санкт-Петербург. Закінчила музичне училище ім. Н. А. Римського-Корсакова по класу фортепіано і театральний факультет Балтійського інституту екології, політики і права. Випустила 10 музичних альбомів. Співачка, автор і композитор - лауреат премій « Золотий грамофон »,« Пісня року »,« Шансон року ».

На співачці Ваєнга фінансова ситуація в країні не відбилася?
Мені дзвонить організатор і питає: «Ви поїдете туди-то?
Це простіше зробити, піднявши ціни на квитки?
Які зміни зі співачкою Ваєнга трапилися за ці роки?
Страшно буває в такі моменти?
Чи не боїтеся так розгубити передплатників?
Причому багато пишуть: «Ой, Леночка, а ви що так критику не любите?
Що хотілося б змінити?
Що б я хотіла в собі змінити?
Чим він вас радує?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: