Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Омніканальная персоналізація в мережі магазинів дитячих товарів «Кораблик»

 1. Автоматизація комунікації за допомогою Retail Rocket
 2. Приклад листа з рекомендаціями після скоєння офлайн-покупки:
 3. Результати за ключовими показниками

7775 переглядів

В кінці 2014 роки команда платформи для мультиканальною персоналізації онлайн-рітейлу Retail Rocket і фахівці з інтернет-маркетингу мережі магазинів дитячих товарів «Кораблик» взялися за амбітне завдання - побудова омніканальной системи персоналізованої комунікації інтернет-магазину Korablik.ru з офлайн-покупцями на основі їх поведінки в роздрібних магазинах.

Автоматизація комунікації за допомогою Retail Rocket

Омніканальний ритейл забезпечує «безшовну» інтеграцію торгівлі через всі доступні канали продажів: здійснення покупки в звичайному магазині з доставкою додому, замовлення в онлайні та отримання товару в найближчому роздрібному магазині і т.д. При цьому клієнт не повинен відчувати ніякої різниці в каналах, купуючи товари у той спосіб, яким йому комфортно в даний момент.

Основою для застосування персоналізації в «кораблику» послужили замовлення, оформлені в роздрібній мережі з використанням карт лояльності (близько 60% всіх покупок в офлайні), що дає можливість зв'язати профіль онлайн-користувача з його покупками в роздробі.

Після замовлення покупець отримує на електронну пошту лист, яке може містити:

 • Персональні рекомендації.
 • Супутні товари до досконалої транзакції.
 • Прогноз здійснення наступної найбільш вірогідною покупки.
 • Новинки з найбільш цікавих користувачеві категорій.
 • Регулярні пропозиції товарів повторного попиту.

Приклад листа з рекомендаціями після скоєння офлайн-покупки:

Приклад листа з рекомендаціями після скоєння офлайн-покупки:

Результати за ключовими показниками

Для роздрібної торгівлі федерального значення характерний величезний «трафік» в офлайн-магазини, який генерує десятки тисяч транзакцій на добу. На їх основі відправляється на порядок більше листів, ніж листів до замовлень, досконалим через інтернет-магазин.

10-20% людей (в залежності від товарної категорії), які зробили покупку в офлайн-роздробі, за допомогою критичної розсилки переходять на сайт (~ 17% аудиторії за даними Google Analytics відвідує сайт вперше, це тисячі нових клієнтів!) І потім конвертуються в замовлення в ~ 1,3% (по last-click атрибуції). Оцінка конверсії за моделлю post-click атрибуції продемонструвала сукупний показник ~ 5%.

Відправляючи персональні рекомендації, ми генеруємо новий попит у лояльної аудиторії, який потім виявляється в замовленнях в інших каналах.

202 202

Крім того, при аналізі рекламної кампанії через різні моделі атрибуції було виявлено, що залучений таким чином трафік генерує в кілька разів більше транзакцій (приблизно 4-х кратний приріст замовлень), повертаючись потім з інших рекламних джерел, тобто крім прямих продажів, які атрібуціруются Google Analytics на email-розсилки, відвідувачі через деякий час конвертуються, приходячи на сайт з інших джерел.

Це по-справжньому OMNI-Channel історія: люди оформляють замовлення в роздрібному магазині і потім відвідує інтернет-магазин, генеруючи додатковий трафік на сайт. Клієнти оформляють замовлення в інтернет-магазині і вибирають в якості точок самовивозу ті ж магазини, де вони в перший раз зробили покупку.

Таким чином, коло OMNI-Channel замикається, покупці замість того, щоб йти з роздробу до онлайн-конкурентам, залишаються в чинному бізнесі.

коментар експерта

O Retail Rocket Retail Rocket - платформа для мультиканальною персоналізації інтернет-магазину на основі Big Data . Сервіс аналізує призначене для користувача поведінку, виявляє потреби і в потрібний момент показує цікаві саме їм пропозиції на сайті, в email, CRM і display-кампаніях, збільшуючи дохід за рахунок зростання конверсії, середнього чека і частоти повторних покупок.

коментар експерта

Про мережу «Кораблик» Мережа «Кораблик» почала свою історію в 2000 році з відкриття роздрібного магазину дитячих товарів в Москві. На сьогодні мережа налічує вже 158 представництв в декількох регіонах Росії. Інтернет-магазин korablik.ru був відкритий 15 травня 2012 року. У процесі розвитку і адаптації єдиної бізнес-моделі компанія вибрала модель омніканальних продажів, яка представляє собою концепцію інтегрованого підходу до покупця.

коментар експерта

Коментар представника мережі "Кораблик": Павло Герда, керівник напрямку інтернет-маркетингу і супроводу сайту korablik.ru «Рекомендаційні листи після покупки в онлайні - відомий і популярний інструмент. Разом з Retail Rocket ми подумали: "А чому б не застосувати той же механізм і в роздробі?" Зробили інтеграцію, запустили. Результатом цілком задоволені. Персональні рекомендації - відмінний спосіб нагадати про себе. Чисельні показники (такі як відкриття листів, конверсія, дохід та інші) можна порівняти з іншими джерелами. Мінус каналу - його складно розширювати. Тому в планах не стільки збільшення потоку трафіку, скільки оптимізація, в тому числі з використанням омні-канальної аналітики. »

Назаров Ігор, Shopolog.ru

Поділитися публікацією: Підписуйтесь на наш канал в Telegram і Яндекс.Дзен , Щоб першим бути в курсі головних новин Retail.ru.

Разом з Retail Rocket ми подумали: "А чому б не застосувати той же механізм і в роздробі?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: