Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Opera Neon - новий експериментальний браузер з незвичайними функціями. Огляд в скріншотах

Виробники автомобілів роблять концепт-кари, щоб потестувати нові ідеї і розважити публіку. Розробники браузерів теж іноді радують нас чимось подібним. браузер Neon не схожий ні на Opera, ні на будь-який інший сучасний браузер. У ньому немає багатьох звичних речей, зате є нові фішки і незвичайний інтерфейс.

Перше, що ми бачимо, вперше запустивши Neon, - це пошуковий рядок Google і одинадцять значків сайтів. Серед соцмереж підозріло відсутня Twitter, зате є пара технічних блогів. В якості фону використовуються встановлені в системі шпалери на робочий стіл.

В якості фону використовуються встановлені в системі шпалери на робочий стіл

Кількома на який-небудь сайт і бачимо, що він відкривається як вкладене вікно. Значок поміщається в правий стовпчик, а в заголовку, крім адреси сторінки, є кнопки «Перезавантажити» і «Згорнути». Якщо навести курсор миші на значок в правій колонці, з'являється кнопка «Закрити».

Якщо навести курсор миші на значок в правій колонці, з'являється кнопка «Закрити»

Вибираємо інший сайт, праворуч з'являється новий значок. В цілому ідея гранично ясна. Думаю, іконки сайтів праворуч можна сміливо називати вкладками.

Думаю, іконки сайтів праворуч можна сміливо називати вкладками

Кнопка «Згорнути» і плюсик в лівій панелі роблять одне і те ж - вікно згортається, і перед нами знову пошук і обране. Якщо в пошуковому рядку набрати адресу сайту, поруч з ним з'являється гурток - знак того, що можна перейти безпосередньо, минаючи сторінку видачі.

Якщо в пошуковому рядку набрати адресу сайту, поруч з ним з'являється гурток - знак того, що можна перейти безпосередньо, минаючи сторінку видачі

Перетягуємо будь-який сайт з шпальти справа в центральну область. Сайт буде додано до списку вибраного. Прибрати звідти щось можна за допомогою хрестика, який з'являється при наведенні курсору, а ось перетягнути значок на інше місце поки що не можна. Зате є забавна фіча - можна перетягувати і в зворотному напрямку (з обраного у вкладки), тоді сайт відкриється в тлі.

Зате є забавна фіча - можна перетягувати і в зворотному напрямку (з обраного у вкладки), тоді сайт відкриється в тлі

Йдемо дивитися, що ще цікавого є в меню зліва. Другий значок (Play) - це список відкритих медіафайлів. Браузер автоматично знаходить програвачі на сторінках і витягує сюди.

Браузер автоматично знаходить програвачі на сторінках і витягує сюди

Наприклад, можна зайти на YouTube, включити відеокліп, потім перейти на іншу вкладку і продовжити слухати музику. Ставити на паузу можна з того ж меню.

Ставити на паузу можна з того ж меню

Якщо одного тільки звуку недостатньо, можна в будь-який момент відкрити меню Player і клікнути по значку з роликом. Відкриється спливаюче вікно. Можна міняти його розміри (поки це працює злегка глючновато, але можна пристосуватися), до того ж воно не закріплено всередині основного вікна. Витягуємо куди завгодно і продовжуємо дивитися.

Витягуємо куди завгодно і продовжуємо дивитися

Можна закрити відео назовсім або ж повернутися на сторінку з плеєром, натиснувши на значок сайту. Досить зручно для тих, хто дивиться багато відео.

Досить зручно для тих, хто дивиться багато відео

«Вконтакте» повністю підтримується: підхоплюється і відео, і аудіо. Один недолік - в панелі Player немає кнопок для перемотування.

Один недолік - в панелі Player немає кнопок для перемотування

Третя і четверта кнопка в лівому меню присвячені скриншотам. Одна з них називається Snap, інша - Gallery. Сенс гранично ясний: робимо скріншоти веб-сайтів і заглядаємо в галерею, щоб подивитися, що назнімали.

Сенс гранично ясний: робимо скріншоти веб-сайтів і заглядаємо в галерею, щоб подивитися, що назнімали

Плюс такого методу в тому, що з Gallery завжди можна не тільки перейти до повнорозмірною версії картинки, а й повернутися на сайт, з якого ми вирізали шматочок. Для цього досить ткнути на favicon, який з'являється, якщо навести курсор на картинку. Щоб зберегти зображення на диск, просто перетягуємо його назовні. До речі, можна перетягувати і ззовні - сюди.

До речі, можна перетягувати і ззовні - сюди

П'ятий значок - меню завантажень. Думаю, тут пояснення не потрібні.

Думаю, тут пояснення не потрібні

Завантажені файли, які Neon підтримує нативної (наприклад, PDF), будуть відкриватися в ньому ж.

Завантажені файли, які Neon підтримує нативної (наприклад, PDF), будуть відкриватися в ньому ж

Залишилося заглянути в меню, яке відкривається, якщо натиснути смугастий значок в нижньому лівому кутку. Тут все виглядає дуже буденно.

Тут все виглядає дуже буденно

Зате режим «Інкогніто» забезпечений веселенькою картинкою з неонової вивіскою в стилі американських мотелів.

Зате режим «Інкогніто» забезпечений веселенькою картинкою з неонової вивіскою в стилі американських мотелів

Здається, розробники «Опери» прекрасно знають, навіщо його зазвичай використовують.

Здається, розробники «Опери» прекрасно знають, навіщо його зазвичай використовують

Історія відвідувань мало відрізняється від того, що можна зустріти в будь-якому браузері на основі Chromium.

Історія відвідувань мало відрізняється від того, що можна зустріти в будь-якому браузері на основі Chromium

Так само як і настройки. В очі кидається хіба що мале число вкладок (розширення відсутні).

В очі кидається хіба що мале число вкладок (розширення відсутні)

Наостанок я швиденько прогнав тест JetStream. Відразу обмовлюся: я не перезавантажувати ноутбук і не чистив пам'ять, так що можна вважати це тестом в бойових умовах.

Відразу обмовлюся: я не перезавантажувати ноутбук і не чистив пам'ять, так що можна вважати це тестом в бойових умовах

172 очка - приблизно стільки ж я отримую при запуску того ж тесту в Chrome, тобто за швидкістю Neon як мінімум не гірше.

Хочеться відзначити, що в Neon немає більшості функцій, які відрізняють Opera від інших браузерів. Ні блокувальника банерів, ні VPN, ні навіть підтримки розширень, які допомогли б заповнити ці втрати. Neon - це всього лише концепт, і він поки що ні мітить на роль основного браузера для просунутих користувачів. Проте на нього було цікаво подивитися, і, можливо, він годиться, щоб рекомендувати менш вимогливим знайомим.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: