Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Оплата карткою через інтернет. Як розплатитися карткою в інтернеті?

У цій публікації я хочу розповісти вам, як здійснюється оплата картою через інтернет, тобто, як розплатитися карткою в інтернеті. Останнім часом ми все частіше стали здійснювати покупки в інтернет-магазинах та виконувати інші всілякі розрахунки в інтернеті, і пластикова карта є одним з найбільш зручних і доступних способів здійснити такий платіж.

За допомогою пластикової карти можна бронювати авіаквитки, оплачувати путівки в пансіонати, бронювати місця в готелях і готелях, оплачувати будь-які товари і послуги в будь-якій країні світу, в разі якщо на сайті підключена система оплати банківськими картами. Отже, давайте розглянемо, як розплатитися карткою в інтернеті.

Перш за все, необхідно знати, що оплату в інтернеті можна здійснити будь-якою картою міжнародних платіжної систем Visa і Mastercard крім Cirrus / Maestro. Не треба ніякої "спеціальної картки для розрахунків в інтернеті", як чомусь вважають багато.

Однак я б рекомендував відкрити для розрахунків в інтернеті окрему пластикову карту, яка б використовувалася в подальшому тільки в цих цілях, поповнюючи її безпосередньо перед вчиненням оплати і тільки на суму оплати. Це дозволить убезпечити себе від шахраїв: запобіжні заходи ніколи не бувають зайвими.

Як розплатитися карткою в інтернеті? Перш за все, потрібно переконатися, що на сайті є така можливість. При виборі форми оплати знайдіть варіант "оплатити картою" чи щось подібне і клікніть на нього. Вас повинно перекинути в вікно, що володіє спеціальним захистом (це може бути спливаюче вікно або поява значка "замок" в поточному вікні).

Далі відбувається безпосередньо оплата картою через інтернет. Як правило, вона здійснюється в два етапи:

1. Спочатку вас попросять ввести всі свої особисті дані (ім'я, прізвище, адресу електронної пошти, номер доставки). Ця інформація потрібна для того, щоб ідентифікувати вас як покупця: зрозуміти, кому і куди відправляти товар / надавати послугу, як з вами можна зв'язатися.

2. Тепер безпосередньо розрахунок карткою. Вам необхідно буде ввести прізвище-ім'я в точності так, як це написано на лицьовій стороні картки, номер картки, її термін дії цифрами, а також cvc-код - 3 цифри, надруковані на тильній стороні карти на смузі для підпису після номера карти.

На наступному малюнку наочно показано, де розташовуються всі дані, які необхідно ввести, щоб розплатитися карткою в інтернеті.

Важливо: при оплаті картою через інтернет пін-код не потрібен. Якщо вас зажадають ввести пін-код - це однозначно шахраї!

Таким чином, щоб розплатитися карткою в інтернеті, вам досить тільки тієї інформації, яка розміщена безпосередньо на вашій картці. Головним ідентифікатором розрахунку при цьому служить cvc-код.

Коли ви введете всі дані і натиснете кнопку "оплатити", в деяких випадках може знадобитися додатково ввести код перевірки, який буде вам миттєво відправлений СМС-повідомленням на вказаний номер телефону. Це відбувається не завжди, і залежить від налаштувань системи платежів, що використовується на сайті.

Потім вас перекине в нове вікно, в якому буде вказано що оплата проведена успішно, або ж стався якийсь збій.

Я настійно рекомендую в будь-якому випадку зробити і зберегти скрін вікна з інформацією про оплату. Він стане в нагоді вам при виникненні спірних моментів, наприклад, якщо списали гроші з карти , А продавець буде говорити, що оплата не пройшла. Причому це вікно часто з'являється лише на 1-2 секунди, а потім саме закривається, тому будьте заздалегідь готові зробити скрін, як тільки воно з'явиться. (Скрін екрану робиться натисканням кнопки Print Screen - це скопіює зображення в буфер, потім його можна буде вставити з буфера в будь-якому графічному редакторі (наприклад, стандартний Paint) і зберегти під потрібним ім'ям).

Оплата карткою через інтернет може відбуватися в будь-якій валюті, не обов'язково в тій, в якій у вас відкрито картковий рахунок. Якщо валюта платежу відрізняється, то станеться автоматична конвертація в потрібну валюту за курсом платіжної системи. Цей курс може бути не завжди вигідний, тому, особливо, якщо мова йде про великих платежах, завжди краще мати карту в тій валюті, в якій ви робите платіж (наприклад, в доларах, євро).

Ніяка додаткова комісія при оплаті картою через інтернет не береться. На вашому картковому рахунку заблокується, а потім спишеться саме та сума, яка була представлена ​​до оплати (або яку ви самі ввели, наприклад, при поповненні балансу свого рахунку на сайті).

Думаючи про те, як розплатитися карткою в інтернеті, зверніть увагу ще на пару важливих моментів:

1. Чим вище рівень карти, тим вище у неї ліміт здійснення платежів (за одну транзакцію, за добу, за місяць). Якщо вам необхідно розплачуватися картою в інтернеті регулярно і у великих сумах - дізнайтеся в своєму банку, які ліміти карт різних рівнів, і виберіть серед них той варіант, який вас влаштує.

2. З метою безпеки у багатьох карт при випуску автоматично встановлюється обмеження на вчинення оплати в інтернеті. Часто за замовчуванням оплата картою через інтернет взагалі заборонена. Щоб вирішити її - необхідно звернутися в службу клієнтської підтримки за безкоштовним телефоном, вказаним на тильній стороні карти, і попросити встановити необхідний вам ліміт на розрахунки карткою в інтернеті. Такий ліміт можна встановити як на постійній основі, так і на кожну операцію або на будь-яке потрібне вам час (година, доба і т.д.).

Я раджу з метою підвищення безпеки використання карти в мережі інтернет встановлювати окремі ліміти на кожну необхідну вам операцію, щоб в решті випадків оплата картою в інтернеті за замовчуванням була заблокована.

Крім того, як ви бачите, щоб розплатитися карткою в інтернеті, досить знати інформацію, нанесену на карті. Тому, знову ж таки, з метою безпеки, користуйтеся своєю карткою так, щоб ніхто не міг запам'ятати, а, тим більше, переписати її дані. Оскільки, володіючи ними, будь-який зловмисник може розрахуватися в інтернеті вашою карткою.

Тепер ви знаєте, як розплатитися карткою в інтернеті. По суті, в цьому немає нічого складного, і не потрібно цього боятися, але запобіжні заходи ніколи не бувають зайвими, а по відношенню до грошей - особливо.

На цьому все. Сподіваюся, що оплата картою через інтернет принесе у ваше життя і управління особистими фінансами додаткові зручності. Залишайтеся на фінансовому генії і підвищуйте свій рівень фінансової грамотності. До зустрічі в нових публікаціях!

Як розплатитися карткою в інтернеті?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: