Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Основи SEO оптимізації для блогів

 1. 1 - Структура URL
 2. 2 Назви сторінок
 3. 3 - Дубльований контент
 4. 4 - Метатеги

Кожен власник сайту або блогу розуміє важливість трафіку з пошукових систем. При цьому оптимізація блогу під пошукові системи трохи відрізняється від оптимізації звичайних сайтів.

При роботі з блогом його власник практично не працює з кодом сторінок. У більшості випадків публікація нового поста в блог здійснюється прямо з панелі управління. Движок блогу сам генерує необхідний код. Більшість блогових платформ сьогодні в тій чи іншій мірі оптимізовані під пошукові системи (ви можете ознайомитися зі статтею англійською на цю тему: search engine-friendly code . Але все ж блогер в повному обсязі контролює цей процес.

Ми торкнемося декількох важливих моментів оптимізації блогів під пошукові системи.

1 - Структура URL

Більшість блогових движків генерують адреси сторінок, які містять знаки питання, різні символи і при цьому ніяких ключових слів. Сторінка буде набагато цінніше для пошукових систем, якщо її URL (адресу) буде містити в собі слова або фразу з пошукових запитів. Тому важливо включити ключові слова, за якими ви хочете, щоб сайт або сторінку знаходили відвідувачі, на адресу сторінки. До того ж деякі пошукачі не будуть індексувати сторінки зі стандартними адресами, які за умовчанням генерують блогові движки.

Що ви можете змінити, щоб зробити адреси сторінок більш оптимізованими під пошукові системи?

Багато блогові платформи дозволяють користувачеві вибирати, який тип адреси (урла, або ще його називають пермалінком) вибрати. для користувачів WordPress прямо в панелі управління є розділ Options (Опції), в якому потрібно вибрати пункт Permalinks (Постійні посилання). Пропонується вибір з трьох стандартних типів адрес, а також опція вільного редактірвоанія, в якій ви можете самі створити будь-який тип адреси.
Для цього блогу використовується структура "/% category% /% postname% /". Цей код дає команду вордпресс створювати адреси сторінок з назвою категорії, за яким слідує назва посади. Ви можете використовувати таку ж структуру адрес для свого блогу. Також модете почитати ідеї англійською на цю тему тут: The Undersigned і тут: Geek Notes .

🔥 До речі! Я планую випустити платний курс з просування англомовних сайтів. Якщо цікавить, можете подати заявку в ранній список через цю форму , Щоб першими дізнатися про вихід курсу і отримати спеціальну знижку.
Запрошую вас підписатися на мої канали в Telegram:
@shakinru - просування в рунеті.
@burzhunet - англомовне SEO.

2 Назви сторінок

Назви сторінок (titles, або тайтли) - один з найважливіших моментів внутрішньої оптимізації блогів під пошукові системи. На жаль, багато блогери не змінюють назви своїх сторінок. В блогах на движку WordPress ви можете змінити відображення назви сторінок (тайтлів) шляхом невеликого редагування коду у файлі header.php. Відкрийте файл
header.php в текстовому редакторі (прим. Глобатора - я рекомендую Notepad ++) і знайдіть тег title. Відредагуйте код між <title> і </ title> наступним чином:

Цим ви зміните структуру тайтла сторінок, тепер він буде починатися з назви посади і закінчуватися назвою блогу, щось набагато краще для пошукових систем
Цим ви зміните структуру тайтла сторінок, тепер він буде починатися з назви посади і закінчуватися назвою блогу, щось набагато краще для пошукових систем. Також ви можете встановити спеціальний SEO Title Tag плагін , Який дозволить легко і швидко створювати тайтли для ваших сторінок і постів.

Для користувачів блогів на платформі Movable Type назви сторінок можуть бути відредаговані в налаштуваннях блогу. Користувачі системи Blogger можуть редагувати тайтли сторінок за допомогою цієї статті: Control Your Title Tags in Blogger .

3 - Дубльований контент

Жодна пошукова система не любить дубльований контент. Навіть якщо на одному сайті дві сторінки з однієї і тієї ж інформацією, або різні сторінки на різних сайтах містять одну і ту ж інформацію, то результатом може бути потрапляння таких сторінок в так званий Google's supplemental index замість звичайного пошукового індексу.
Дубльований контент часто зустрічається на блогах на таких сторінках, як категорії і календар.

Існує кілька способів для блогерів виправити це. Перший - використовувати файл robots.txt для того, щоб вказати пошуковим системам, які сторінки вони повинні індексувати в першу чергу. Для докладної інформації з цього приводу ознайомтеся з цією статтею (англійською): Not So Boring Life .
Спосіб для користувачів WordPress: Duplicate Content Cure plugin .
Ви також можете контролювати, скільки вмісту відображається на сторінках категорій шляхом публікації статей не в повному розмірі, а в скороченому вигляді з посиланням на повну статтю. У цьому випадку пошукова система не буде вважати це дубльованим контентом. Користувачі WordPress можуть зробити це шляхом редагування шаблону з архівами. Якщо ви мспользуете дефолтну тему, то відкрийте файл archive.php, знайдіть "content" і замініть його на "excerpt".

4 - Метатеги

При створенні звичайного статичного сайту ви маєте можливість створювати метатеги (description, keywords) для кожної сторінки. Хоча метатеги і не мають першорядного значення для пошукових систем, буде не зайвим включити їх в код сторінок. Блогові движки часто не дають можливості додавати метатеги під час написання постів.

Для користувачів WordPress використання плагіна Add-Meta-Tags plugin дасть можливість додавати метатеги для кожної стрнаіци легко і швидко.

Користувачі блогів Movable Type можуть ознайомитися зі статтями англійською від Anders Jacobsen і Miles Evans . Любителі системи Blogger почерпнуть всю необхідну інформацію здаесь: ORblogs .

Хоча це поверхневий огляд, але ці моменти внутрішньої SEO оптимізації блогів вкрай важливі для просування в пошукових системах. Блог має масу переваг перед звичайними сайтами, і слідуючи вищепереліченим способам оптимізації, ви зможете ефективно просувати свій блог в пошукових системах.

джерело

Переклад з англійської: Глобатор

Підпишіться на розсилку блогу з корисними матеріалами по SEO


Оцініть, будь ласка, статтю, я намагався :):


Що ви можете змінити, щоб зробити адреси сторінок більш оптимізованими під пошукові системи?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: