Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Особистий кабінет Яндекс гроші

 1. Вхід в особистий кабінет Яндекс гроші
 2. Реєстрація в особистому кабінеті Яндекс гроші
 3. Дізнатися баланс в особистому кабінеті Яндекс гроші
 4. Як створити особистий кабінет в Яндекс гроші?
 5. Функціонал особистого кабінету
 6. особливості інтерфейсу
 7. Реєстрація в кабінеті
 8. Авторизація в особистому кабінеті Яндекс Гроші
 9. Мобільний додаток особистого кабінету
 10. Клієнтська підтримка через кабінет
 11. Як відключити особистий кабінет Яндекс Гроші?
 12. повне видалення
 13. Видалення тільки гаманця
 14. Правила безпеки і конфіденційності

Яндекс-гроші - одна з найбільш зручних, швидких і надійних систем електронних грошей. Вона підходить всім, хто відвідує інтернет-магазини, активно використовує всесвітню мережу для проведення різних платежів і оплати послуг, в тому числі і кредитів . Сьогодні ресурси, що дозволяють працювати з віртуальними грошовими коштами, набувають все більшого поширення, тому що вони значно економлять час, надійні, безпечні і дуже зручні. Вітчизняні «Яндекс гроші» зараз складають гідну конкуренцію навіть таким загальновизнаним міжнародним сервісу, як WebMoney. Це гідний ресурс, який коштує того, щоб його спробувати. Але для початку необхідно створити особистий кабінет Яндекс гроші - то саме інтернет-простір, яке буде належати тільки вам, і в якому можна буде виконувати всі операції.

Вхід в особистий кабінет Яндекс гроші

Отже, щоб успішно здійснити вхід в особистий кабінет Яндекс гроші, необхідно спочатку зареєструватися в системі. По суті, дана процедура нічого складного собою не представляє, зрозуміла інтуїтивно, вимагає не більше декількох хвилин. Для початку вбиваємо в пошуковому рядку браузера адресу сайту Яндекс Гроші. До речі, якщо у вас основною системою для пошуку інформації в інтернет виступає «Яндекс», тоді можна просто клацнути по посиланню «Гроші», яка завжди знаходиться в сірому прямокутнику в верхньому правому куті. В тому і в іншому випадку результат буде ідентичним: відкриється головна сторінка ресурсу.

Для того щоб почати реєстрацію, натискаємо на кнопку «Відкрити гаманець». З'являється наступна сторінка:

З'являється наступна сторінка:

Як видно, можна зареєструватися двома способами:

 1. Заповнити всі зазначені в таблиці поля, натиснути кнопку «Продовжити», отримати кодове повідомлення, відправити його - і готово.
 2. Пройти більш спрощену процедуру, використовуючи свій аккаунт в одній із соціальних мереж, чиї логотипи обведені червоним овалом.

Самі творці системи відзначають, що другий спосіб більш швидкий. Розглянемо його більш докладно трохи нижче.

Закінчивши реєстрацію на сайті, ви отримуєте доступ до власного електронного гаманця, за допомогою якого зможете:

 • Розплачуватися в більшості інтернет-магазинів;
 • Отримувати і переводити кошти (особливо корисно тим, хто має стабільний дохід у всесвітній мережі);
 • Переводити наявні грошові кошти (для цього сервіс пропонує кілька способів: висновок в будь-який зручний банк, використання різних систем переказів, послуги пошти, пластикову кредитну карту );
 • Розплачуватися в магазинах за безготівковим розрахунком, використовуючи спеціальну карту «Яндкес гроші».

Взагалі, можливостей дуже багато, їх неможливо перерахувати. Практично всі фінансові операції ви можете здійснювати віддалено, тільки лише створивши власний профіль в системі.

Реєстрація в особистому кабінеті Яндекс гроші

Як ми вже говорили вище, реєстрація в особистому кабінеті Яндекс гроші можлива двома способами. Однак самі розробники сервісу відзначають, що через соціальні мережі зручніше. Якщо у вас є акаунт на «Фейсбуці», «В контакті», «Однокласниках», «Мейл», «Твіттері» або «Гугл хромі», скористайтеся ним, клацнувши по відповідному логотипу. Відкриється вікно:

Тиснемо на кнопку «Дозволити» і далі прив'язуємо свій профіль в соцмережі до електронного гаманця в «Яндекс грошах». Тепер можна здійснювати вхід в грошову систему безпосередньо через акаунт, не вводячи пароль і логін. Однак це зручно тільки тим користувачам, хто зареєстрований на одному з перерахованих сайтів. Якщо вас там немає або ж вам подібна прив'язка не потрібно, тоді скористайтеся першим способом, просто заповніть всі поля та активуйте створений особистий кабінет.

Дізнатися баланс в особистому кабінеті Яндекс гроші

Один з основних питань користувачів: як дізнатися баланс в особистому кабінеті Яндекс гроші? Насправді, тут немає ніякої проблеми. Якщо ви вже зареєструвалися в системі, просто відкрийте пошукову сторінку «Яндекса». На ній автоматично вказуватиметься баланс коштів на вашому електронному гаманці. Особливо зручно, якщо ви постійно користуєтеся даними пошукачем.

Взагалі, дана електронна грошова система, мабуть, краще за всіх аналогічних адаптована для вітчизняних користувачів. Вона оперативна, прозора, має великі можливості і масу варіантів роботи з грошима.

Як створити особистий кабінет в Яндекс гроші?

Ви не розумієте, як створити особистий кабінет в Яндекс гроші? Що ж, зараз ми все пояснимо. Взагалі, нічого спеціально робити не доведеться. Після завершення реєстрації, це віртуальний простір владнається само собою. У вас з'явиться акаунт, який, по суті, і є особистим кабінетом. Заходьте в нього, вводячи логін і пароль, а якщо використовуєте власний персональний комп'ютер, то просто клацнувши на посилання «Гроші» на сторінці відповідного пошукача. Так само можна опинитися всередині системи, використовуючи обліковий запис в соцмережі, про що ми говорили вище.

Робота з електронними платіжними ресурсами приносить одне задоволення. Вона позбавляє від необхідності чекати в чергах, розкриває великий спектр можливостей, дозволяє здійснювати покупки, переклади, оплати, не відходячи від комп'ютера або за допомогою мобільного пристрою. Увійдіть в «Яндекс грошах», випробуйте систему, зрозумійте її, і вам обов'язково сподобається такий варіант роботи з фінансами! Недарма все більшу кількість користувачів вибирає на користь подібних сервісів. Ось відео про ресурс:

Функціонал особистого кабінету

В Особистому кабінеті доступні всі основні функції, але тільки ідентифікованим учасникам системи. Тобто, щоб користуватися послугами в повному обсязі, необхідно надати свої паспортні дані. Для громадян РФ ідентифікація доступна через інтернет. Жителі інших країн відправляють свої документи поштою в головний офіс платіжної системи або користуються послугами спеціальних агентів. Такі заходи вжито у зв'язку з особливістю законодавства РФ, крім того, ідентифікація допомагає зменшити число шахраїв.

Люди, які не хочуть надавати персональні дані, отримують статус аноніма. У них встановлені ліміти: 15 тис. Руб. - на зберігання і 5 тис. Руб. - на зняття. Оплачувати послуги аноніми можуть тільки в межах Росії.

Оплачувати послуги аноніми можуть тільки в межах Росії

особливості інтерфейсу

Оформлений Особистий кабінет максимально просто: з лівого боку розташовано меню, а посередині будуть відкриватися розділи і форми для заповнення. Вгорі праворуч відображається баланс і основні функції: зняти і поповнити. Особистий кабінет оформлений в біло-сірих тонах. Важливі пункти відзначені традиційним для платіжної системи помаранчевим кольором.

Реєстрація в кабінеті

Щоб відкрити рахунок в Яндекс Гроші треба спочатку створити поштову скриньку в Yandex. Його адреса потім і буде логіном для входу в ЛК. Але можна обійтися і без цього кроку, оскільки коли в реєстраційну форму вписується логін він автоматично і стає адресою поштової скриньки. Уважно стежте за тим, щоб логін не були зайняті, інакше відкрити Особистий кабінет не вийде.

Авторизація в особистому кабінеті Яндекс Гроші

Авторизація відбувається шляхом введення логіна і пароля. Але при втраті коду доступу можна скористатися наступними прийомами:

 1. Натиснути на напис «Забули пароль». На телефон прийде одноразовий код для входу. Потім потрібно придумати новий ключ для авторизації.
 2. Ввести аварійний код. Отримати список з 25 штук можна в меню налаштувань. Його треба роздрукувати, або переписати на аркуш паперу і зберегти.

Його треба роздрукувати, або переписати на аркуш паперу і зберегти

Якщо все реквізити введені правильно, а в акаунт зайти не вдається, то слід спробувати інший браузер або оновити його до самої останньої версії.

Мобільний додаток особистого кабінету

Додаток було розроблено для:

 • Пристроїв з операційною системою Android (не нижче 4.2);
 • iPad або iPhone з iOS версії 9.3 або вище.

У додатку реалізовані практично всі функції повноцінного Особистого кабінету. Але деякі користувачі відзначають пригальмовування операцій, можливо, тому що їх обробка займає більше часу. Наприклад, треба заздалегідь подбати про випуск віртуальної карти перед проведенням оплати.

Клієнтська підтримка через кабінет

Щоб звернутися до служби технічної підтримки, необхідно натиснути на слово «Написати» в нижньому лівому кутку сторінки або перейти по посиланню https://money.yandex.ru/help.xml . Що відправити лист, відкривається спеціальна форма, заповнюється і надсилається співробітникам платіжного сервісу. Відповідь буде відправлений Вам за вказаною адресою. Якщо допомога чи консультація потрібна негайно, то рекомендується телефонувати за гарячими номерами.

Як відключити особистий кабінет Яндекс Гроші?

Якщо людина більше не хоче користуватися платіжною системою, то виникає необхідність у відключенні Особистого кабінету. Існує два варіанти видалення облікового запису:

 • повністю;
 • без видалення поштової скриньки.

повне видалення

Покрокове керівництво:

 1. Заходимо в свій аккаунт Яндекс Гроші.
 2. Кількома свій профіль, розташований в правому кутку сторінки в самому верху.
 3. На випадає вкладці натискаємо на розділ «Паспорт».
 4. Знаходимо напис «Видалити аккаунт» і натискаємо на неї. Читаємо попередження.
 5. Підтверджуємо дією натисканням відповідної кнопки і паролем з смс.

Видалення тільки гаманця

Інструкція:

 1. Виводимо всі фінанси з балансу.
 2. Пишемо лист в техпідтримку з проханням видалити тільки гаманець. На користь свого рішення потрібно привести чіткі аргументи.
 3. Чекаємо рішення служби підтримки. Воно може зайняти до місяця. Відповідь буде відправлений на пошту.

Правила безпеки і конфіденційності

За рівнем безпеки проведення фінансових операцій платіжний сервіс ЯД займає одне з перших місць, оскільки пароль для входу відрізняється від спеціального платіжного пароля. Також можна за додаткову плату (30 рублів) підключити посилену авторизацію. Щоб максимально убезпечити свій аккаунт, необхідно:

 • Чи не називати свої платіжні та аварійні паролі незнайомим людям, навіть якщо вони представляються співробітниками служби безпеки.
 • Встановити антивірусну програму на свій девайс.
 • Підключити всі можливі способи захисту, а також смс-повідомлення про рух коштів по рахунку.
 • Чи не завантажувати з інтернету програми для злому акаунтів, а також будь-які підозрілі файли.
 • Чи не відправляти гроші на «чарівні» гаманці.

Як створити особистий кабінет в Яндекс гроші?
Ви не розумієте, як створити особистий кабінет в Яндекс гроші?
Як відключити особистий кабінет Яндекс Гроші?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: