Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Особистий щоденник. | Допомога початківцям

 1. Паперовий щоденник.
 2. Електронний щоденник.
 3. Онлайн щоденник.
 4. Мій щоденник.
 5. Сервіс щоденників Liveinternet.
 6. Програма «Щоденник».

Автор: А.Е.Маричев

Кожен з нас рано чи пізно звертався до щоденника Кожен з нас рано чи пізно звертався до щоденника. Хтось вирішив описати своє епохальна подія, а хтось звик фіксувати кожен день, записуючи все в свій щоденник. Згодом це стає сенсом життя і потреба в одкровеннях на сторінках щоденника-необхідністю. Ми часом довіряли йому найпотаємніше ... А згадайте, як ми ховали цей щоденник від сторонніх очей, особливо від брата або сестри. Адже і не дивно, вели ми щоденник в простий зошити.

Але в наше століття девайсів і гаджетів (Девайс-пристрої, пристосування, ті чи інші технічні засоби, які використовуються в різних областях науки і повсякденному житті) все змінилось. Тепер в інтернеті можна знайти все, що побажаєте. Онлайн сервіси та програми на будь-який смак і потреби. Ось і наш щоденник ... Можна вести його в онлайн або завантажити та встановити програму. А можна скористатися паперовою версією.

Що таке щоденник ?.

Щоденник - сукупність фрагментарних записів, які робляться як правило в одній книзі (зошити або на іншому носії інформації) за певний період часу для себе, ведуться регулярно і найчастіше супроводжуються зазначенням дати (зазвичай записи, що знаходяться «під даною датою» відповідають їй). При цьому щоденники за різні періоди часу зі зрозумілих причин розташовуються частіше в різних книгах (зошитах і т. Д.) Такі записи ( «записки») організовують індивідуальний досвід і як письмовий жанр супроводжують становлення індивідуальності в культурі, формування «я» - паралельно з ними розвиваються форми мемуаристики і автобіографії. За змістом щоденники, мемуари, автобіографії є ​​«взаємно жанрами», аж до того, що, наприклад, в автобіографії можуть цитироваться щоденники за якийсь період. Якщо говорити простою, людською мовою, то особистий щоденник, це ті емоції які ти не в змозі з якихось причин розповісти людям і щоб виплеснути ці переживання записавши в особистий щоденник!

Але давайте розберемося, а що краще-паперовий щоденник або програма (Нехай і онлайн)?

Зміст статті

Паперовий щоденник.

переваги:

Напевно найголовніша перевага-Вам не потрібно інтернет підключення і раптовий розрив з'єднання не приведе до фатальної втрати вашого смислового настрою і ви забудете про що намагалися розповісти. Зошит і ручка завжди поруч, а технічні неполадки ніколи не завадять Вам записати все найважливіше. Далеко не секрет, ми все більше і більше часу проводимо в мережі інтернету «offline». Ми постійно зависаємо в інтернеті в робочий час, навіть якщо цього не передбачають наші робочі обов'язки. Приходимо додому - історія повторюється. Приїжджаємо в гості до рідних або друзям, або просто йдемо на прогулянку - картина все та ж, інтернет завжди під рукою в нашому смартфоні.

З огляду на, що для того, щоб поділитися своїми думками та описати все, що сталося з вами за день, вам знадобиться в середньому 30 хвилин, паперовий щоденник - це відмінний спосіб проводити менше часу у Всесвітній павутині і просто за комп'ютером.

недоліки:

На жаль є і недоліки у веденні паперового щоденника. Це перш за все можливість потрапляння його в чужі руки, а сховавши його «надійніше» може привести до повної втрати, елементарно забули де сховали.

Іноді нападає лінь-матінка і якийсь період зовсім не до щоденника.

У паперовому щоденнику ви будете писати новини, навіть можете прикріпити фотографії і квитки, буклети, календарики та іншу паперову мелочевку, яка залишилася від милого серцю знаменної події.

Але ви не зможете вставити в свій паперовий щоденник гифку, аудіо- відеозапис, яка зараз так точно відображає ваш настрій. У цьому паперовий щоденник програє електронного.

Електронний щоденник.

переваги:

Напевно основне і головна перевага електронної версії щоденника, це те що його неможливо втратити або зіпсувати. Іноді ми хочемо більш тісного спілкування з друзями. Нам хочеться розповісти про свої перемоги, поділитися успіхами і досягненнями, іноді навіть проблемами, хочемо отримати пораду чи підтримку. В цьому і є плюс електронного щоденника: ми можемо дати до нього доступ іншим людям, думка яких для нас важливо. Крім того, увійшовши у смак, з особистого щоденника можна зробити власний блог.

недоліки:

Буває момент, коли ви забули заплатити за інтернет, у вас проблеми з інтернет-з'єднанням і ви не зможете зайти в своє електронне дітище.

Якщо ви ведете відкритий електронний щоденник, то іноді, самі того не усвідомлюючи, починаєте працювати на публіку, кривити душею і не робити головного - ділитися своїми справжніми думками. А може статися й гірше, ми виконуємо стоїть перед нами завдання регулярно поповнювати свій щоденник записами, але не робимо головне - не ділимося своїми думками і враженнями, а вивалюємо цікаві, але все ж чужі думки.

Але давайте перейдемо до огляду варіантів щоденників і вибрати найкращий і почнемо з:

Онлайн щоденник.

У цьому списку досить багато різних варіантів, але я обмежуся трьома, найпопулярнішими.

Непублікуемие щоденник.

На відміну від величезної кількості існуючих мережевих щоденників, записи цього щоденника ніколи не будуть опубліковані. Тут твій щоденник існує тільки для тебе. Ніхто ніколи не прочитає його, не коментуватиме твої записи, критикувати твої погляди і переконання, чіплятися до твоїх слів. Все, що відбувається між тобою і твоїм щоденником, назавжди залишиться тільки між вами. Тут ти не граєш роль, не намагаєшся справити враження, можеш бути просто самим собою, виявляючи як кращі якості, так і недоліки, від яких хочеш позбутися, в чому і допоможе тобі ведення щоденника.

Непублікуемие щоденник, це проста реєстрація, пароль доступний тільки вам, простота роботи на сайті і ще багато іншого.

Мій щоденник.

Це молодий, але вже популярний унікальний сервіс Мій щоденник.

Зайшовши на сайт, в правому верхньому куті знайдіть кнопку «Створити щоденник» і пройдіть просту реєстрацію. Все, тепер у вас є свій щоденник.

Сервіс щоденників Liveinternet.

Найбільший в російському Інтернеті сервіс , Що надає кожному користувачеві можливість ведення власного щоденника, інтегруючого блоги різних користувачів, що організує спілкування між користувачами блогів, а також підписку на оновлення в блогах цікавлять вас людей.

Безліч різних додаткових до щоденникам можливостей і сервісів об'єднані в додатки, їх будь-який користувач, що вміє програмувати, може розробляти (або підключати вже працюють) самостійно. Можлива інтеграція зовнішніх сервісів для додавання записів в щоденники користувачів.

Спілкування в щоденниках регламентується правилами сервісу, для зручності користувачів існує FAQ - список відповідей на самі часто задаються.

Але є і недолік цього сервісу. Він настільки популярний, що реєстрація на ньому скрутна, необхідний дозвіл адміністратора.

Програма «Щоденник».

Але мабуть більш надійний щоденник, це електронна версія. Я довго підбирав, яку програму вам запропонувати і зупинився на програмі «Щоденник». Російськомовна, легка в освоєнні, але в той же час досить функціональна, програма «Щоденник» призначена для ведення свого електронного щоденника. Свої записи ви можете оформляти з використанням анімованих смайликів, які будуть висловлювати ваші почуття. Додавати картинки і фотографії. Всі Ваші таємниці і бажання збережуться під надійним паролем, доступного тільки вам. Ця електронна записна книжка має безліч додаткових можливостей з ведення щоденника.

Програма Ежедневник 4.2
Розробник Ласкін Андрій Олегович
Система Windows XP, Vista, 7
Інтерфейс Багатомовний (є Русский)
Розмір 5.73 Mb
Ліцензія FreeWare (безкоштовно)

Завантажити архів.

Установка програми проста, дотримуйтесь вказівок майстра установки. А далі потрібно створення користувача і щоденника.

А далі потрібно створення користувача і щоденника

Тут все зрозуміло і просто.

Тут все зрозуміло і просто

Вводите всі дані і тиснете «Створити» і ось перед вами робоча зона програми:

Вводите всі дані і тиснете «Створити» і ось перед вами робоча зона програми:

Все можна розділити на чотири робочі зони. У лівій боковій частині розташовуються ховаються панелі:

У лівій боковій частині розташовуються ховаються панелі:

У верхній частині, за традицією, розташована панель інструментів.

У верхній частині, за традицією, розташована панель інструментів

Тут дві групи: шрифти для написання текстів і різні вставки, а саме: дата, картинки, смайли.

У правій частині календар, смайлик дня і музика.

Ну і центральна, найбільша майданчик для написання ваших текстів.

І ще нам буде цікава вкладка розташована в сомом верхньому, лівому кутку.

Тут крім таких потрібних функцій, як створити, завантажити, зберегти і так далі, присутня опція Довідка та Параметри щоденники. (До речі Довідку можна відкрити за допомогою гарячої клавіші F1) Якщо у вас не виходить розібратися з програмою самостійно, ви завжди можете звернутися до довідки і там знайдете відповіді на всі питання.

А я закінчую наше знайомство з варіантами вашого особистого щоденника. Який вам до вподоби вирішувати тільки Вам. Я не нав'язую, а тільки рекомендую.

Я не нав'язую, а тільки рекомендую

Схожі статті на блозі

Що таке щоденник ?
Але давайте розберемося, а що краще-паперовий щоденник або програма (Нехай і онлайн)?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: