Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Особливості та переваги програм для охолодження ноутбука

 1. Управління вентилятором ноутбука
 2. налаштування ОС
 3. Як налаштувати БІОС
 4. ТОП кращих програм для управління вентилятором

Серцем ноутбука є процесор, який при сильних навантаженнях збільшує кількість виділеної енергії. Процеси безпосередньо впливають на материнську плату, корпус ноута, відеокарту. Перегрів техніки загрожує поломкою деталей, виходу її з ладу в самий невідповідний момент. Спеціальна програма для охолодження ноутбука допомагає уникнути поломки, перегріву, збільшення кількості оборотів кулера, який відповідає за охолодження всієї системи.

Управління вентилятором ноутбука

Управління вентилятором ноутбука

Виробники встановлюють стандартну швидкість обертання кулера, який повинен підтримувати нормальну робочу температуру всередині ноутбука. Передбачити всі тонкощі використання техніки і навантаження, які буде давати користувач, неможливо. У зв'язку з цим температурні показники часто досягають критичних відміток, що стає небезпечним для ноутбука. Особливо це актуально для літнього часу, коли система охолодження не справляється з поставленими завданнями.

Змінити ситуацію можна, збільшивши обороти вентилятора. Керувати кольором можна самостійно, скориставшись одним із таких способів:

 1. Внесення налаштувань в операційну систему.
 2. Внесення налаштувань в БІОС.
 3. Використання спеціальних програм для охолодження кулера.

Перед внесенням змін до системи управління вентилятором, користувач зобов'язаний перевірити стан внутрішньої частини ноутбука. Підвищення температурних показників відбувається часто через скупчення пилу, волосся, шерсті домашніх улюбленців, шматочків бруду. Якщо чистка ноутбука не допомагає, тоді допомогу надасть самостійне управління операційною системою, БІОС або установка програми для збільшення швидкості кулера.

налаштування ОС

Користувач, який прагне змінити заводські настройки виробника, повинен враховувати наступний факт - швидкість обертання лопатей вентилятора впливає на рівень шуму, який виробляє ноутбук. Підвищення швидкості роботи кулера викличе збільшення гудіння вентилятора. Ще одним наслідком зміни стандартних параметрів роботи кулера стане зниження енергетично, тривалості роботи ноутбука від батареї. Такий ефект буде відбуватися і в тому випадку, коли Віндовс переустановили неправильно або стався неправильний апгрейд драйверів.

Схожі утиліти випускає Intel і Microsoft, які мають однакові принципи установки і настройки. Наважуючись на використання додатків, варто пам'ятати про їх енергоспоживанні і збільшенні шуму.

Як налаштувати БІОС

Як налаштувати БІОС

Зайти в систему BIOS може кожен користувач, але рекомендується робити це тільки в тому випадку, якщо користувач розбирається в Біосе і особливості роботи операційної системи. Покрокові дії налаштувань БІОС виглядають наступним чином:

 1. У процесі завантаження системи натискає кнопка Del. У деяких випадках доводиться натискати на f8 або f2.
 2. Перейти в розділ меню, який називається Power.
 3. Відкриється меню HW Monitor configuration. Тут розташовується функція, яка дозволяє підвищувати швидкість роботи кулера. У назві можуть бути такі слова, як fan, speed, control.
 4. Вибравши потрібну опцію, користувач повинен натиснути на ній кнопкою Enter.
 5. Встановити параметр Enable.
 6. Провести активацію Profile, що виведе на екран меню з різними варіантами режиму роботи системи.
 7. Вибирається профіль Турбо або Performance.
 8. Зберегти настройки.
 9. Перезавантажити ноут.

В результаті нескладних маніпуляцій в Біосе, робота вентилятора почне регулюватися при кожному завантаженні системи. Кулер буде крутитися на встановлених швидкостях, що викличе підвищення рівня шуму, але знизить перегрів ноутбука.

ТОП кращих програм для управління вентилятором

Різні утиліти створюються для того, щоб не змінювати систему охолодження, не вносити зміни в налаштування БІОС, не змінювати ніякі елементи в кулері. Більшість що випускаються додатків безкоштовні і не займають багато місця на жорсткому диску. Подібні утиліти керують кольором, збільшуючи швидкість його роботи.

Регулювати швидкість обертання лопатей кулера можна такими програмами, як:

 • Додаток SpeedFan. Утиліта безкоштовна, потрібно завантажити і встановити на ноутбук, потім запустити. З'явиться графік температурного режиму системи. Вибрати потрібно елемент ноута, чия температура вище норми. Після цього кілька разів натиснути на кнопку «вгору», вибрати оптимальний параметр, який дозволити знизити температуру. Програму можна закривати, щоб процес регулювання роботи вентилятора не завершився.
 • Утиліта AMD OverDrive. Встановлюється з основним пакетом програм, який надає компанія AMD. Коли пройде інсталяція, то під час запуску програми. В основному меню є розділ Fan Control, а там - підпункт Performance Control. Тут розташовується повзунки, які регулюють швидкість обертання лопатей вентилятора. Потрібно натиснути на один повзунок, довівши його значення до позначки від 70% до 100%. Зберегти значення необхідно через кнопку Apply, перейшовши потім в розділ Рreferences. Там потрібно вибрати «Налаштування» і активувати пункт «Мої останні зміни в налаштуваннях», натиснути на «ок» і закрити програму. Під час кожного завантаження системи додаток буде регулювати швидкість роботи вентилятора.
 • Riva Tuner. Це продукт від компанії Інтел, для якого характерна простота у використанні, зручність в установці і контролі вентилятора. Програма підходить для Віндовс будь-якої версії. Завантаживши і встановивши Riva Tuner, користувач запускає утиліту і переходить в розділ «Розширені настройки». Далі потрібно знайти підпункт Fan, пересунувши там повзунки до потрібних значень, які виражені у відсотках. Коли параметри обрані, тоді настройки зберігаються за допомогою натискання кнопки «ок». Після цього всі зміни вступлять в дію, і кулер стане обертатися на більш високих швидкостях.
 • MSI Afterburner. Випускає компанія MSI, утиліта призначена для розгону кулера до потрібних швидкостей. Додаток використовують на техніці від AMD і Інтел. Перевагою цієї програми є те, що всі потрібні параметри і настройки розташовані в головному меню в першому вікні, яке відкривається після установки. Швидкість роботи вентилятора підвищується, якщо в розділі Fan Speed ​​зрушити повзунок в праву сторону. Є й третя функція автоматичної настройки, яка дозволяє змінювати швидкість обертів кулера в залежності від навантажень, що йдуть на відеокарту.

Який спосіб вибрати для регулювання швидкості вентилятора і зниження рівня нагрівання ноутбука, користувач вибирає самостійно. Якщо ви не розбираєтеся в настройках, то вносити зміни в ручному режимі не варто. Оптимальним варіантом є установка утиліти, яка захистить систему від перегріву.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: