Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Перший досвід блокування популярних сайтів виявився вельми

З такими заголовками сьогодні публікуються пости в ЖЖ і на інших незалежних ресурсах. Ну, як незалежних? До пори до часу )


Мій провайдер Sumtel вже заблокував доступ до блогів Wordpress.
Причому, IP 76.74.254.123 потрапив в говнореестр за рішенням суду республіки Комі через двох ісламіcтскіх блогів, які ніхто не читає. Ні, реально ніхто. Там взагалі немає комментов до записів. Так що тепер всі провайдери зобов'язані блокувати цей IP і потрапити в будь-який блог Wordpress можна буде тільки через проксі.
Ну а де Wordpress, там і до ЖЖ недалеко.

З стрічки новин:

Дивна заява, з урахуванням того, що ми, наприклад, спокійно відкрили цей сайт. Реклама чи що? Є підозри, що "інформаційна війна" - це крім усього іншого неслабкий піар-баян.

Як показала практика, провайдери не блокують окремі сайти або розділи сайтів із забороненим контентом, а закривають відповідний IP-адреса ... Разом з тим блокування по IP-адресою не вирішує всіх проблем. По-перше, сайт можна оперативно перенести на інший IP. І по-друге, на одному IP-адресу часто розташовуються і інші сайти, які не мають відношення до забороненого ... У Преображенському районному суді Москви розглядалася справа про визнання екстремістським блогу одного з користувачів Livejournal.com. Однак в позові прокуратури правоохоронці вимагали від Акадо заблокувати весь ЖЖ, що також є некоректним по відношенню до постів інших користувачів ...

"Известия" пишуть:
Роскомнадзор зажадав ліквідувати один з розділів сайту pobedish.ru, спрямованого на профілактику самогубств. Про це повідомив «Известиям» творець сайту, Дмитро Семеник.
- Протягом доби власник сайту в Мережі зобов'язаний видалити інтернет-сторінку, яка містить інформацію, поширення якої в Російській Федерації заборонено, - йдеться в листі з Роскомнадзора.
Йдеться про розподіл під назвою «Способи самогубства». Описи причин прийнятого рішення в повідомленні немає. Залишається тільки припускати, що дана сторінка була розцінена як заклик до зведення рахунків з життям.
Прес-секретар Роскомнадзора Володимир Пиків повідомив «Известиям», що в даному випадку відомство не приймає самостійного рішення.
- Експертизою сайтів з пропагандою суїцидальної поведінки займаються в Росспоживнагляді: вони оцінюють, наскільки сайт шкідливий, за своїми мірками. Роскомнадзор в цьому випадку виступає як технічний орган, проводить тільки попередній аналіз, - сказав Володимир Пиків і адресував кореспондентів за коментарями до відомства Геннадія Онищенка ...
Творець сайту pobedish.ru Дмитро Семеник розповів «Известиям», що для видалення зазначеної Роскомнадзором сторінки йому знадобиться допомога програміста, тому вона не відразу стане недоступною. Однак він упевнений, що призвів до самогубства, заборонених до розповсюдження законодавством Росії, розділ «способи самогубства» не містив.
- Мета зворотна: люди, які шукають легкі і безболісні способи самогубства в системах пошуку по інтернету, повинні потрапляти на нашу сторінку, здатну утримати їх від цього кроку. Це називається «пошукова оптимізація». В цьому розділі лікар-судмедексперт доводить, що рішуче всі способи самогубства не відповідають бажанням людини: вони повільні, хворобливі і ненадійні ... Все це описано для того, щоб зупинити людину і дати йому час обміркувати свій порив. Після цього психолог вже встигне допомогти ...
Дмитро Семеник прогнозує, що після закриття розділу, що відповідає на популярний пошуковий запит, відвідуваність сайту впаде приблизно на 30%.
- Якщо зараз, судячи з відгуків, сайт рятує 15 осіб в день, це означає, що п'ять життів в день будуть на совісті Роскомнадзора, - підраховує Семеник. - Щодня до нас приходить більше 6 тис. Чоловік, вже 17 тис. Чоловік за роки роботи заявили, що залишилися в живих завдяки сайту.
Оскаржити рішення про закриття розділу можна тільки через суд, сказано в повідомленні Роскомнадзора.
Сайт pobedish.ru - дочірній по відношенню до проекту «Пережіть.ру», де користувачі діляться способом пережити розставання з коханою людиною. Також в «сімействі» сайтів - memoriam.ru (про те, як подолати горе після смерті близьких), zagovor.ru (про згубні наслідки привороту і гідний), vetkaivi.ru (для жертв сімейного насильства) та інші.
PS Ура, товариші. Горезвісний реєстр заборонених сайтів розбурхує наші уми.

До речі, недавно в Мурманську пройшла зустріч місцевих інтернетчиків з представниками силових відомств. Темою бесіди було якраз горезвісний закон і практика обмеження доступу до сайтів. З боку Інтернет-спільноти на цій зустрічі прісутствал OpenTown.Ru, Blogger51, Група "Мурманськ" в ВК, Region51 і інші. Питання, яке звучало неодноразово: як будуть закривати провинилися? Відразу? Або після попередження?
Відповідь: спочатку буде попередження, вимога зняти з публікації матеріали, що не відповідає законодавству. Потім вже, якщо ні в яку, блокування. У цьому плані все як би готові співпрацювати. Однак ця процедура ніде толком не описана, і якщо на місцевому рівні ще можна чекати якоїсь лояльності, то федерали можуть блокувати сайти без жодного попередження.
Заблокувати сайт можна за 2 дні. А розблокувати - за рішенням суду. Який може тривати рік ...
У цій ситуації, звичайно, стрьомно мати відкриту стрічку коментарів, де кожен троль може бзднуть все, що завгодно - і під цю лавочку сам же і накатати заяву в органи. Мовляв, дивіться, чого на опентауне пишуть).

Люди цікавляться, і ми відповідаємо: вільний доступ до публікацій і коментування обмежувати не будемо. А в якості самозахисту збираємо айпішники всіх користувачів, щоб в разі провокації мати можливість передати ці дані поліції.
Ну, як незалежних?
Реклама чи що?
Питання, яке звучало неодноразово: як будуть закривати провинилися?
Відразу?
Або після попередження?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: