Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Персональний блог - Як самому створити свій фотосайт і заробити на ньому.

Зробити сайт, який буде продавати телефонний дзвінок до Вас - простіше простого

Зробити сайт, який буде продавати телефонний дзвінок до Вас - простіше простого. Всього З етапу створення персонального сайту фотографа і у Вас з'явиться свій персональний сайт, на якому до речі, можна непогано заробити, а виручені кошти витратити на покупку нової фототехніки.

Як самому зробити сайт фотографа

У важкій роботі фотографа з безперервним графіком бувають і часи затишшя, коли дзвінок на робочий телефон стає дуже бажаним. Що б збільшити кількість дзвінків і забезпечити себе роботою, майже всі фотографи в такі періоди зменшують ціну за фотозйомку, роблять знижки і використовують інші прийоми для демпінгу ціни.

Інші ж, використовують цей час для планового відпочинку. Що б не працювати собі в збиток і за одне поповнити свій фотоальбом фотографіями, зробленими, де ні будь в жарких країнах.

Є ще одна категорія фотографів, які в цей період затишшя в фотобізнесі відвідують різні курси і тренінги і підвищують свою саморозвиток. А після кожного пройденого тренінгу можна надрукувати статтю або зняти відео або майстер-клас. А весь матеріал викладати на своєму особистому сайті або блозі. Важливо, що б це був Ваш особистий сайт з платним доменом і хостингом.

Можливо ви запитаєте - До чого мені це ?, Навіщо мені власний сайт? »

Переваги наявності власного сайту очевидні:

1. Не ви шукайте клієнтів, а клієнти знаходять Вас.

2. На Вашому сайті є вся інформація з приводу фотозйомки. І Вас більше не дратує питання - А скільки коштує у вас годину «пофоткаться»? - в діалозі з клієнтом. І як наслідок спокій у взаєминах з клієнтом. Але в той же час Клієнт повинен недоотримати інформацію. Тільки в цьому випадку у нього виникне бажання зв'язатися з вами, зателефонувати вам і уточнити всі, що його цікавить щодо фотографій і майбутньої фотозйомки на весіллі.

3. Наявність у вас свого власного сайту, зобов'язує вас стежити за ним і оновлювати. Що вплине на якість ваших фотографій, з'являться свіжі ідеї.

4. Отримані знання на курсах і тренінгах можна викласти в друкованому вигляді на своєму сайті, тим самим закріпити отримані знання і поліпшити сприйняття навчального процесу.

5. Ви щодня ведете блог, додаєте нові фотографії в портфоліо. Тим самим збільшується кількість сторінок на вашому сайті, а з ними зростає і відвідуваність вашого фотосайту з пошукових систем, так би мовити «безкоштовний трафік».

Так, звичайно це не 100% ваші клієнти, але якщо навіть С1000 відвідувачів буде, один дзвінок, Вважайте що один додатковий замовлення вам забезпечений. Наприклад, якщо ваш сайт має відвідуваність 100 чоловік щодня, то в рік його відвідають 36500 осіб або 12 додаткових замовлень на рік. А, що якщо відвідуваність вашого сайту 1000 осіб на добу?

6. А якщо в статтях встановити контекстну рекламу - наприклад від Яндекс Директ ( Profit-partner ), Тим самим можна заробити на своєму сайті непогану суму. Все залежить від вашої старанності. Наприклад наведу свій сайт http://eskant-foto.ru/ і скажу вам по секрету, що він дає мені непогану надбавку до основного заробітку. Крім контекстної реклами є й інші способи заробітку на своєму сайті. Ну а чесно зароблені кошти можна пустити на рекламу свого сайту фотографа або ж покупку нового об'єктива або фотоапарата, або перекрити витрати на саморозвиток.

7. Сайт це візитка і стиль фотографа.
Цей пункт найважливіший, хоч і знаходиться в кінці. Всі знають, що це таке, але ніхто не може дати цьому визначення. Але це повинно бути ... тому що за хороші гроші тільки це і купують.

Ну що, я вас переконав в корисності створенні сайту для фотографа? Якщо так, то можна сміливо братися за створення свого власного сайту виконавши всього лише три етапи. Бути може саме Ваш сайт стане кращим сайтом фотографів всіх часів і народів :-)

Насправді створити свій сайт простіше простого, звичайно, все коли то буває в перший раз. І спочатку моногом може бути незрозуміло. Але я впевнений пройшовши всі три етапи по створенню свого сайту у Вас вийде те, що ви хочете.

Отож, не будемо відкладати це у довгу шухляду, а сразуже приступимо до першого етапу.

На першому етапі створення сайту для фотографа ми придумаємо і створимо назва для вашого майбутнього сайту (доменне ім'я) І розмістимо його в інтернеті. А так же встановимо на наш свіженький сайт - платформу для публікацій на сайті - WordPress.

Крок 1
Перше, що необхідно, це наявність електронного гаманця Ми будемо використовувати Яндекс Гроші: http://money.yandex.ru/ або WebMoney http://www.webmoney.ru/ Якщо у вас його ще немає, слід зареєструватися. Процедура проста і не займе багато часу.

крок 2

Необхідно придумати для свого майбутнього сайту фотографа назву. Зазвичай, назва пов'язана з темою вашої діяльності і має відображати головну ідею. Якщо виникають труднощі з вигадуванням назви, то для цілей навчання можна спробувати http //: Прізвище. (Ru, com. Net.рф.) Необхідно пам'ятати, що назва повинна бути латинськими літерами (за винятком доменів в зоні рф). Кпрімеру сайт може бути такою http://Petrov.ru або http: //Петров.рф Перш ніж переходити далі не забудьте перевірити НЕ ЗАНЯТО ЧИ доменне ім'я яке Ви вибрали! перевірити можна тут:

http://eskant-foto.ru/wp-content/uploads/2013/06/проверка-домена.jpg

крок 3

Поповнити гаманець на 330 руб. для сайтів в зоні .ru і на 500 руб. для сайтів в зоні .com (На оплату хостингу і домену) Для фотобізнесу тільки в Росії краще "ru", для міжнародного в зоні "com"

Навіщо потрібен платний хостинг

Багато сайтостротелі кажуть, що завжди потрібно вибирати платний хостинг. А ось чому, багато початківці не знають. Все-таки для багатьох новачків 100 рублів на місяць - не така вже й маленька сума (на жаль), і за таку суму ще пошукати треба, так як багато хто вимагає 200 - 300 рублів на місяць. Дак все-таки навіщо потрібен платний хостинг. В першу чергу приходить на розум який-небудь сервіс для розміщення безкоштовних сайтів, таких зараз дуже багато. І якщо вам фотографу потрібен сайт тільки для галочки, то можна скористатися одним з цих сервісів. Але врахуйте що розкручувати такий сайт буде набагато складніше.

Ось кілька причин, навіщо потрібен платний хостинг:
Відсутність реклами. Це найголовніша причина, чому не варто користуватися безкоштовним хостингом. Знайти хостинг без реклами дуже нелегко, а якщо і знайдеться, то там буде інша порція недоліків.
Дуже низька надійність. Ваш сайт буде дуже часто недоступний.
Мало можливостей. Більшість хостингів дозволяють створювати лише HTML-сайти. Ні про яке PHP, як правило, не йдеться.
Ваш сайт можуть видалити. У 90% випадках при першій же скарзі на Ваш сайт (наприклад, від конкурента) його видалять без суду і слідства. І якщо у Вас не було резервної копії, то можете попрощатися зі своїм сайтом назавжди.
Низький рівень довіри з боку користувачів. Те, що у Вас безкоштовний хостинг, зрозуміють більшість користувачів.
Безкоштовні хостинги часто закриваються. Це факт, і хостинг, який жив ще вчора, вже сьогодні може бути просто знаходиться на відстані своїми творцями, зрозуміло, з усіма сайтами.
Безкоштовний Хостіна це як мінімум домен третього рівня - а це значить що ім'я вашого сайту буде дуже громіздким, до прикладу не Petrov.ru як ви хотіли, а Petrov.besplatno.darom.ru
У підсумку, все одно потрібно буде платити - якщо хочете користуватися розширеними можливостями безкоштовного хостингу. (Наприклад, Вам необхідно викласти своє портфоліо в 100 фотографій, а дозволено тільки 50)

Як бачите, недоліків дуже багато, і я вже не став торкатися теми служби підтримки, про яку говорити просто безглуздо. Не думаю, що 100 рублів на місяць - це та сума, через яку варто так мучитися. Тому я настійно рекомендую, навіть якщо Ви новачок, створюйте сайт відразу на платному хостингу.

крок 4

Зареєструвати своє доменне ім'я і купити хостинг.

Для цього Вам знадобиться перейти на сайт Промо-код 4637 Також важливо заповнити код партнера 4637 вірно, що б була можливість у разі необхідності надати Вам технічну підтримку по Вашому сайту. Якщо ви не заповнили код партнера, то тих. Підтримка неможлива! Отже, переходимо на сайт Натискаємо кнопку замовити хостинг

http://eskant-foto.ru/wp-content/uploads/2013/06/заказ-хостинга.jpg

Далі вибираємо пункт з реєстрацією домена

- ставимо галочку навпроти - приватна персона

- вибираємо тариф «Апгрейд» - один місяць хостингу.

- заповнюємо промо код партнера 4637.

- натискаємо кнопку «відправити замовлення»

http://eskant-foto.ru/wp-content/uploads/2013/06/заказ-хостинга2.jpg

Уважно заповнюйте дані форми, а так же адресу електронної пошти. Реєстрація та активування сайту займає 3-7 годин. Це пов'язано з оновленнями в системі реєстрації сайтів. Але вплинути на прискорення процесу ніхто не може. Такий ось режим реєстрації ...

Підіб'ємо невеликий підсумок: На даному етапі створення фотосайту ми виконали следуещее:

1. Зареєстрували домен - назва Вашого майбутнього сайту. 2. Зареєстрували хостинг - віртуальний комп'ютер в інтернеті, на якому і буде розташовуватися всі дані вашого сайту. Тепер можна переходити до наступного кроку створення сайту для фотографа.

крок 5

Отже, тепер необхідно встановити на сайт движок WordPress - це потужна платформа для публікацій на сайті. Іншими словами це редактор, за допомогою якого ми будемо створювати сторінки і запису на вашому сайті. Для цього робимо следуещее: Після виконання першого етапу (реєстрація домену та хостингу), до вас на зазначену пошту прийде лист з логіном та паролем від панелі управління хостингом. Що б перейти в панель управління хостингом переходимо по посиланню https://cp.sprinthost.ru/ Заповнюємо логін і пароль вказані в листі

http://eskant-foto.ru/wp-content/uploads/2013/06/35.jpg

Натискаємо кнопку увійти і потрапляємо на сторінку управління хостингом. Далі натискаємо на пункт - "Встановлення програм"

http://eskant-foto.ru/wp-content/uploads/2013/06/4.jpg

Після чого знаходимо на сторінці наш движок і натискаємо кнопку встановити WordPress

http://eskant-foto.ru/wp-content/uploads/2013/06/5.jpg

Після установки Вордперсса вам дадуть посилання для входу в редактор Wordpress, логін і пароль. А так же вони продублюйте і прийдуть до вас на пошту, так що в разі чого логін і пароль від сайту, можна знайти на пошті.

Тепер можете спробувати ввести адресу вашого сайту в адресний рядок браузера

http://eskant-foto.ru/wp-content/uploads/2013/06/6.jpg

Якщо виходить повідомлення типу: Неможливо знайти віддалений сервер, то це означає, що домен ще не встиг пройти реєстрацію. На жаль так швидко домени не реєструє. Зазвичай це займає від кількох годин, до декількох днів. Зазвичай протягом доби Ваш домен проходить реєстрацію і ви зможете увійти в редактор вашого сайту за допомогою отриманих раніше: посилання для входу в редактор Wordpress, логіна і пароля.

Після того, як ваш сайт став доступний і ви змогли зайти в панель управління редактором WordPress слід переходити до 2 етапу створення фотосайту.

by Eskant

джерело джерело  eskant-foto eskant-foto.ru

4720

0

Можливо ви запитаєте - До чого мені це ?
Навіщо мені власний сайт?
І Вас більше не дратує питання - А скільки коштує у вас годину «пофоткаться»?
А, що якщо відвідуваність вашого сайту 1000 осіб на добу?
Ну що, я вас переконав в корисності створенні сайту для фотографа?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: