Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Під рукою: 10 додатків для боротьби зі стресом і депресією - Wonderzine

 1. Calm
 2. Happify
 3. Headspace
 4. How Are You
 5. I Can Be Calm
 6. Lantern
 7. Moodnotes
 8. MoodTools
 9. Pacifica
 10. Stop, Breathe & Think

Даша Татаркова

Смартфони і носяться гаджети давно допомагають нам стежити за своїм здоров'ям, однак зовсім необов'язково обмежуватися рахунком кроків або моніторингом серцебиття. За даними фахівців, понад 350 мільйонів людей на планеті страждають від одного тільки депресивного розладу - і стежити за своїм психологічним станом дуже зручно як раз за допомогою телефону. Безумовно, додатки - це не кваліфікована допомога фахівця, проте вони допоможуть контролювати свій стан і передбачити момент, коли вже точно пора звернутися до лікаря.

Calm

iOS: безкоштовно ; Android: безкоштовно

iOS:  безкоштовно  ; Android:  безкоштовно

Назва говорить сама за себе: це програма допоможе розслабитися навіть в самий нервовий день. Людям, що страждають від тривожних станів, найчастіше радять спробувати медитацію в тому чи іншому вигляді, і за допомогою смартфона це робити особливо зручно. Навіть титульний сайт Calm моментально допомагає розслабитися, а сам додаток пропонує десятки медитацій, треки з ембіентних музикою, звуки природи і так далі - все, щоб зробити корисний перерву протягом дня і спокійно відійти до сну ввечері. Всі базові медитації доступні безкоштовно, а тим, кому захочеться більшого, потрібно буде купити підписку на місяць або рік.

Happify

iOS: безкоштовно ; Android: безкоштовно

iOS:  безкоштовно  ; Android:  безкоштовно

Західна культура, націлена на те, щоб весь час бути щасливим, сама по собі часто виявляється причиною депресії: постійно бути на взводі від щастя - важке і втомлива завдання. Проте не дайте «happy» в назві відштовхнути вас: це додаток направлено на те, щоб навчити користувача не дистанціюватися від своїх відчуттів і отримувати задоволення від життя. Happify допомагає зламати звичку негативно мислити і вчить дивитися на світ в новому, позитивному ключі. Прості вправи маскуються під нескладні ігри, які творці придумували, покладаючись на результати наукових досліджень про психологію щастя. Як завжди, спочатку безкоштовне, додаток згодом пропонує підписку - на місяць або рік.

Headspace

iOS: безкоштовно ; Android: безкоштовно

iOS:  безкоштовно  ; Android:  безкоштовно

Кращу рекламу цього додатка для медитації зробила Емма Уотсон, написавши про нього в твіттері - тепер її цитата, звичайно ж, висить на сайті. Якщо для самої Уотсон Headspace працює, то йому хочеться дати шанс - тим більше що додаток придумав буддистський монах з Англії Енді Падікомб. Він поставив собі за мету популяризувати медитацію, а за роки його стартап розрісся до величезного ком'юніті і однойменного програми. Красиве і просте Headspace допомагає вибрати програму медитації на свій смак, в залежності від обставин і вільного часу. Про те, як саме медитація допомагає нашій свідомості, можна почитати на сайті. Сам Енді рекомендує обов'язково медитувати вранці і стверджує, що це допомагає справлятися зі стресом протягом наступного дня. Річна підписка буває двох видів: звичайна і кусати - за 100 доларів в рік.

How Are You

iOS: $ 12,99 ; Android: 672,56 руб.

iOS:  $ 12,99  ; Android:  672,56 руб

«Більше 80% людей з симптомами депресії не отримують належного лікування» - говорить банер на сайті How Are You - і це одна з головних причин для існування всіх подібних додатків. Чесне і відверте взаємодія зі своїм телефоном, а також наочна статистика допомагають усвідомити, чи справді людині необхідна допомога, а також зважитися на похід до фахівця. How Are You не просто питає у свого володаря, як справи, а й уважно відстежує всю інформацію, яку йому повідомляють. За допомогою регулярних тестів, корисних порад, наочного аналізу (наприклад, того, яка частина дня найбільш радісна) додаток допомагає день за днем ​​покращувати свій настрій, а відповідно, і рівень життя.

I Can Be Calm

iOS: безкоштовно ; Android: безкоштовно

iOS:  безкоштовно  ; Android:  безкоштовно

I Can Be Anything - це 12 інтуїтивних мінімалістичний додатків для самих різних життєвих завдань. Розробники з Данії пропонують своїм користувачам стати такими, якими вони тільки захочуть: безстрашними, впевненими, мотивованим і так далі. Для того щоб впоратися з напругою, стресом і тривогою, варто вибрати I Can Be Calm. Як і інші додатки серії, Calm - це, по суті, аудіотренінги, які потрібно слухати раз в день протягом двох тижнів. Вираз «аудіотренінг» все ще навіває спогади про безглуздих касетах з 90-х, які обіцяли притягати гроші, проте творці I Can Be Anything запевняють, що їх застосування не має нічого спільного з подібним шарлатанством і спирається на новітні дослідження в області нейропластичности мозку.

Lantern

iOS: безкоштовно

iOS:  безкоштовно

Багато додатків, що допомагають взяти свій психічний стан під контроль, спираються на так звану когнітивно-поведінкову психотерапію, яка поєднуватиме роботу з способом мислення і поведінкою людини. Один з популярних сервісів, що працюють в такому ключі - Lantern з Сан-Франциско, - допомагає своїм користувачам розробити навички розуміння та управління своїми емоціями. Конкретні програми створені за участю американських психотерапевтів, а виконувати їх допомагають спеціально навчені тренери. Додаток для iOS - це, скоріше, доповнення до курсу, який користувач проходить на сайті, проте воно пропонує щоденні персоналізовані тренінги, що допомагають впоратися з напругою, стресом і тривогою.

Moodnotes

iOS: $ 3,99

iOS:  $ 3,99

Новий додаток для контролю свого настрою, яке має всі передумови стати міжнародною сенсацією. Розробники однієї з найкрасивіших мобільних ігор «Monument Valley» та психологи з компанії Thriveport об'єдналися, щоб зробити Moodnotes - додаток, що допомагає аналізувати свої емоції і боротися з депресією. Спочатку користувач просто описує все, що він відчуває, але з часом починає вести цілий журнал. Багато психологічні та медичні програми грішать кліпартом з нульових або надмірностями в інтерфейсі, так що хороший електронний щоденник повинен не тільки спиратися на наукову базу, але і бути зрозумілим і красивим. Moodnotes відповідає всім цим вимогам - і хоча поки не встановлено програму для Android, його вже можна використовувати на Apple Watch, відзначаючи одним натисканням то, як ви відчуваєте себе сьогодні.

MoodTools

iOS: безкоштовно ; Android: безкоштовно

iOS:  безкоштовно  ; Android:  безкоштовно

Ще один додаток, що допомагає впоратися з депресією і просто поганим настроєм. MoodTools пропонує все і відразу: записувати свої емоції, всі справи за день і реакцію на них, пропонує корисну інформацію для самодопомоги і навіть YouTube-відео на тему. Одна з важливих функцій - можливість передбачити спеціальний план на випадок появи суїцидальних думок, щоб запобігти катастрофі. Все разом являє собою хоч і трохи розрізнений, але корисний спосіб збирати найрізноманітнішу інформацію про себе, яку можна аналізувати самостійно, а можна показувати фахівцеві, що ніколи не буде зайвим. До того ж запис власних переживань - вже корисна психологічна практика сама по собі.

Pacifica

iOS: безкоштовно ; Android: безкоштовно

iOS:  безкоштовно  ; Android:  безкоштовно

Особисто зіткнувшись з труднощами, які накладає постійна тривога на виконання навіть найпростіших дій протягом дня, розробники з Сан-Франциско вирішили зробити програму, яка б в обхід дорогих походів до психотерапевта хоча б трохи полегшило життя своїм користувачам. Pacifica - як старший брат попереднього додатки, правда, спрямований в першу чергу на боротьбу зі стресом і хвилюванням. Pacifica теж допомагає запам'ятовувати свої емоції і аналізувати їх, але до того ж пропонує два способи використання цієї інформації: ставити собі завдання або використовувати медитацію, щоб видихнути і заспокоїтися. Завершення невеликих, але лякають завдань має вкрай позитивний ефект на психіку і допомагає вибудувати новий підхід до їх виконання навіть тим, у кого тривожність зашкалює. Інша хороший додаток, що працює в тому ж напрямку, - Stress & Anxiety Companion .

Stop, Breathe & Think

iOS: безкоштовно ; Android: безкоштовно

iOS:  безкоштовно  ; Android:  безкоштовно

Додаток для медитації, яке ідеально підходить тим, хто страждає не просто від постійної тривоги, але і нападів паніки чи агресії. Stop, Breathe & Think вчить не просто розслаблятися, але і концентруватися, усвідомити свою присутність тут і зараз, шукати причини стресу і просто бути добрішими. П'ять хвилин в день - це все, що потрібно, щоб почати шлях до усвідомленої спокійного життя. Медитації, на думку розробників, що спираються на медичні дослідження, повинні допомогти поліпшити не тільки психічний, а й фізичний стан користувача, оскільки неправильні спроби опору стресу можуть завдати шкоди всьому організму. Придумали Stop, Breathe & Think ініціатори програми Tools for Peace, яка просуває ідею користі медитації в маси.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: