Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Підключити Android до комп'ютера через Wi-Fi

 1. Як підключити Android до PC через Wi-Fi
 2. Підключення Android до комп'ютера через Wi-Fi: Відео
 3. Організація мережі через командний рядок
 4. Через сторонні програми

Підключити Android до комп'ютера через Wi-Fi нескладно, і існують навіть кілька різних варіантів, як це зробити Підключити Android до комп'ютера через Wi-Fi нескладно, і існують навіть кілька різних варіантів, як це зробити. Таким чином користувач може отримати не тільки доступ до файлів, але і повноцінно дистанційно керувати гаджетом. Раніше ми розповідали як підключити і здійснювати віддалене управління ПК через Android по Bluetooth .

Як підключити Android до PC через Wi-Fi

Щоб це було можливо, нам буде потрібно встановити спеціальні додатки як на комп'ютер, так і на смартфон (або планшет). Але з цим немає проблем. Будь-яку потрібну програму ви легко знайдете в GooglePlay.
Отже, давайте розглянемо, як підключити гаджет з ОС Android до комп'ютера по повітрю. Тут спочатку потрібно вирішити, для чого саме ви хочете виконати підключення. Справа в тому, що для різних завдань використовуються конкретні програми. Наприклад, щоб отримати доступ до файлів, ви можете використовувати програму FTP-сервер, яку необхідно встановити на смартфон.

Після запуску додаток присвоїть телефону IP-адреса. Його потрібно буде прописати в браузері або файловому провіднику на комп'ютері. Після цього ви отримаєте доступ з комп'ютера до файлів смартфона.

Ось список найбільш поширених додатків, які відкривають доступ до Android з ПК через Wi-Fi:

 • FTP-сервер.
 • AirDroid.
 • MyPhoneExplorer.

Варто відзначити, що FTP-сервер дозволяє працювати виключно з файлами внутрішньої пам'яті і флешки. Якщо ж вам потрібен доступ до повідомлень, телефонної книги і іншим додаткам вашого телефону, то тут вам допоможе MyPhoneExplorer.
Варто відзначити, що FTP-сервер дозволяє працювати виключно з файлами внутрішньої пам'яті і флешки
Це зручна утиліта, яка відкриває повний доступ. При цьому ви вільно можете видаляти контакти, відправляти повідомлення і так далі.
Для роботи цієї програми вам буде потрібно встановити її і на смартфоні, і на комп'ютері. Після запуску виберіть спосіб підключення:

Далі система синхронізується
Далі система синхронізується. В налаштуваннях утиліти на телефоні ви можете вказати PIN-код, який потрібно для синхронізації. Для цього натисніть кнопку «Параметри» і виберіть пункт «Wi-Fi-PIN».


Тепер залишається тільки ввести вказаний PIN-код і ім'я підключеного смартфона.

Причому ім'я може бути будь-яким на ваш розсуд. Воно вводиться для зручності, щоб ви надалі бачили, з яким саме апаратом працюєте.


Тепер ви знаєте, як отримати доступ до телефону Android з комп'ютера за допомогою Wi-Fi.

Іноді цим справа не обмежується. Для виходу в інтернет на смартфоні найчастіше використовується Wi-Fi з'єднання. Але як бути, якщо у вас немає бездротового роутера, але до інтернету підключений ноутбук через кабель? В такому випадку ви можете роздати Wi-Fi з ноутбука.

При цьому всі підключені пристрої будуть мати вихід в глобальну мережу. Отже, розглянемо докладніше, як це зробити.

Підключення Android до комп'ютера через Wi-Fi: Відео

Роздача Wi-Fi з ноутбука

Роздавати мережу можна як з ноутбука, так і зі стаціонарного ПК. Але, якщо лептопи практично завжди оснащені адаптерами бездротового зв'язку, то зі стаціонарним ПК все дещо складніше. Перш ніж переходити до подальших дій, переконайтеся в тому, що останній обладнаний Wi-Fi модулем.
У нас є два варіанти, як підключити інтернет з комп'ютера на мобільний телефон з ОС Android через Wi-Fi:

 • Використовувати вбудовані утиліти Windows.
 • Встановити спеціальну утиліту, розроблений третьою.

Перший варіант не вимагає від вас пошуку і установки додаткових програм. Він має на увазі настроювання ПК за допомогою командного рядка. По суті, вам доведеться виконати всього дві команди. Давайте розглянемо цей процес докладніше.

Організація мережі через командний рядок

Спочатку запустимо необхідну нам службу. Робиться це так: натисніть комбінацію клавіш [Пуск] + [R]. У вікні напишіть CMD і натисніть [Enter].
Спочатку запустимо необхідну нам службу
Таким чином ми запустили командний рядок. Тепер залишається прописати дві команди:

 1. netshwlansethostednetworkmode = allowssid = "My_virtual_WiFi" key = "12345678" keyUsage = persistent - ця команда встановить відповідний драйвер і створить віртуальний Wi-Fi адаптер. Крім цього вона створить віртуальну бездротову мережу. Тут SSID - це ім'я роздачі, KEY - це пароль, який буде потрібно для підключення.
 2. Тепер потрібно запустити створену роздачу. Для цього пропишіть наступну команду - netshwlanstarthostednetwork.
 3. Щоб зупинити роботу роздачі, пропишіть netshwlanstophostednetwork.

Отже, тепер ви роздаєте Wi-Fi, але користувачі ще не можуть до вас підключитися і не мають виходу в інтернет
Отже, тепер ви роздаєте Wi-Fi, але користувачі ще не можуть до вас підключитися і не мають виходу в інтернет. Щоб це виправити, нам потрібно налаштувати загальний доступ. Для цього натисніть на значок мережі в системному треї правою кнопкою мишки. Виберіть «Центр управління мережами і загальним доступом».

Увійдіть в розділ «Змінити додаткові параметри спільного доступу". Тут необхідно включити виявлення і загальний доступ до всіх пунктах, а також відключити парольний захист. Зберігаємо налаштування і повертаємося в центр управління.Відкрийте пункт «Зміна параметрів адаптера».

Тут ви побачите всі наявні підключення комп'ютера. Наша віртуальна роздача буде називатися «Бездротовий зв'язок 2». Нам же потрібно вибрати те з'єднання, за допомогою якого комп'ютер виходить в інтернет. Натисніть на нього правою кнопкою мишки і виберіть «Властивості».

Перейдіть у вкладку «Доступ». Далі встановіть галочку в рядку «Дозволити іншим користувачам використовувати підключення до інтернету даного комп'ютера».

Нижче в рядку «Підключення домашньої мережі» виберіть нашу віртуальну мережу. Натисніть «Ок». На цьому процедура настройки завершена. Тепер все підключилися абоненти матимуть вихід в інтернет.

Через сторонні програми

Існує й інший спосіб, як підключити інтернет з ноутбука на мобільний телефон з OS Android через бездротовий зв'язок Wi-Fi. Він має на увазі використання сторонніх програм, наприклад, Virtual Router Plus. Ця програма дозволяє роздавати інтернет по Wi-Fi.
При цьому настройка зводиться до трьох пунктів:

 • Придумати і ввести ім'я мережі.
 • Встановити пароль безпеки.
 • Вказати інтернет-з'єднання, яке надає вихід в інтернет.

Як бачите, все гранично просто. Перший варіант краще тим, що вам не потрібно встановлювати ніяких утиліт. При цьому працює підключення більш стабільно і безпечно.

Другий варіант простіший в настройках і використанні, але іноді можуть виникати певні проблеми і збої. Який з варіантів вибрати, залежить тільки від вас.

Як роздати Wi-Fi з ноутбука на Андроїд: Відео

Але як бути, якщо у вас немає бездротового роутера, але до інтернету підключений ноутбук через кабель?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: