Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Питання по блогу | Кримський бандерівець

Тут буду збирати інформацію по функціоналу блогу і актуальні питання.

1.Як вставити фотографію в свій коментар (включаючи формат gif - гифки)? (Примітка: якщо сайт, про який піде мова нижче, не працює, то завантажити фото в блог можна на сайті http://1pic.org . Після завантаження фото копіюйте першу або п'яту посилання)

1. Зберігаємо картинку в комп'ютері або смартфоні
2. Відкриваємо сайт https://picua.org
3. Натискаємо почалося завантаження і вибираємо картинку для завантаження

4
4. Далі можна змінити розмір фотографії або відразу ж її завантажити, натиснувши на кнопку ЗАВАНТАЖЕННЯ

5
5. Після цього в лівому кутку вибираємо пункт Коди ДЛЯ ВБУДОВУВАННЯ і копіюємо посилання з одного з пунктів: «Пряме посилання» (розмір фотографії буде таким же, як на своєму пристрої), «Мініатюра» (розмір фотографії буде маленьким) або «Середній розмір »(напевно, це кращий варіант, щоб відразу зменшити фотографію до нормального розміру, якщо спочатку вона у Вас була дуже велика)

6
6. Вставляємо в свій коментар в ОКРЕМІЙ від тексту рядку (приклад дивіться в коментарях до цього посту внизу) і відправляємо коментар. Якщо коментар не з'явилося, поновіть сторінку (або кнопка F5 на комп'ютері).

2.Я не вітаю, коли в коментарях дають посилання на ВК і Однокласники, тому велика ймовірність того, що я їх видалю.

3.Чтоби вставити ролик з YouTube, просто скопіюйте посилання на відео і вставте її в свій коментар. Якщо посилання у Вашому повідомленні буде вказана з нового рядка, то відеоролик відкриється відразу в повідомленні. Якщо посилання буде в рядку з текстом повідомлення, то буде просто посилання на YouTube з відео. Аналогічно працюють посилання на твіттер.

4.У блозі дозволені деревовидні (вкладені) коментарі глибиною до п'яти для зручності користувачів смартфонів. Якщо Ви не бачите кнопку ВІДПОВІСТИ біля повідомлення, то підніміться вище в гілці повідомлень до найближчої такої кнопки і при відповіді вкажіть ім'я адресата повідомлення (до речі, це рекомендую робити завжди).

5.За невміння спілкуватися, конфліктність і образи інших читачів блогу ввожу санкції від дводенного до довічного бану. Лазню відразу раз і назавжди за антисемітизм (ніяких «жидів»), за відстоювання інтересів Росії, за вкидання у вигляді посилань на сайти, підконтрольні терористичним організаціям «ДНР / ЛНР / наваросія / росія», за розміщення порнографії і т.д ...

6.Ссилкі в дайджесті відкриваються в поточному вікні. Мені так простіше працювати і знижує ризик різних наслідків, наприклад, якщо на Вордпресі трапляються збої (а таке вже було, коли всі посилання на твіттер і YouTube відкривалися прямо в дайджесті, що брало жахливий вигляд). Посилання, які Ви вже відкривали, змінюють колір на більш тьмяний.

7.Прошу не копіювати в коментарях величезні новинні тексти. Досить дати назву (плюс трохи тексту) і посилання на джерело.

8. На одній сторінці відображається 50 коментарів верхнього рівня (тобто коментарі, написані через кнопку ВІДПОВІСТИ не повинні розглядатися). Коли таких коментарів понад 50, то автоматично відкривається друга сторінка і т.д.

9.Ставіть лайки можуть тільки зареєстровані на Вордпресі користувачі. Для скасування лайка натисніть повторно на зірочку під повідомленням автора.

10. Для реєстрації на WordPress зайдіть за адресою https://wordpress.com/start/themes/ru і пройдіть покрокову реєстрацію. (Приклад на картинках. Натисніть, щоб збільшити):

11.Для того, щоб змінити аватарку, після реєстрації на WordPress зайдіть на Gravatar.com використовуючи логін і пароль вордпресс (кнопка УВІЙТИ справа вгорі сторінки, якщо Ви ще не залогінені). І там вставте фото. тут інструкція англійською , Але все зрозуміло. Аватар зміниться хвилин через 10-15.

Для зміни імені свого профілю перейдіть за цим посиланням , Щоб змінити ім'я в блозі. І перейдіть на сайт Gravatar.com , Щоб змінити ім'я і там в пункті «Display Name» (для входу на «граватар» використовуйте логін і пароль своєї реєстрації на WordPress).

12.Як складаються дайджести читайте тут .

13. Блог я почав вести з 56 випуску дайджестів. Перший випуск вийшов 13 листопада 2014 року. Випуски з 1 по 55 можна прочитати тут.

14.Іногда повідомлення читачів потрапляють в СПАМ. Зазвичай з якимись посиланнями в тексті. Буває це рідко, але я періодично переглядаю спам-кошик і схвалюю повідомлення вручну, тому не лякайтеся.

15.Совети кримчанам, як обійти блокування сайтів: 1. Турбо-режим в Opera і яндекс.браузер, Браузер Tor, Мережа I2P, Програма Psiphon, Онлайновий сервіс ProxFree, Плагін Stealthy для браузерів Chrome і Firefox, Плагін friGate, Веб-проксі, Мобільна версія http://www.sobytiya.info/news/15/56179 , 2. Інфографіка по установці програми Psiphon http://ru.krymr.com/a/27481566.html , 3. Для користувачів Google Chrome існує безкоштовне розширення під назвою ZenMate. Не гірше справляється із завданням обходу блокування інший безкоштовний плагін для браузерів Chrome і Mozilla Firefox - friGate http://ru.krymr.com/a/26919871.html , 4. Можна скористатися анонімайзерами. Просто вбийте в Google «Анонімайзер» і отримаєте масу посилань. наприклад http://anonymizer.com.ua . Просто перейдіть на цей сайт, введіть на сайті адресу блогу https://crimeaua1.wordpress.com в графі «Enter URL» і натисніть «Go».

16. Увійшовши в блог, зліва на сторінці можна вибрати будь-яку мову в гугл перекладача - тепер ваші закордонні друзі зможуть читати новини. Залишився розділ "Рубрик" і "Свіжих записів". Вмонтував посилання на свій твіттер - стрічка новин оновлюється в онлайн-режимі. Додав функцію пошуку записів у блозі по місяцях. Додані дві функції підписки на блог: Для зареєстрованих на WordPress користувачів досить натиснути "Підписатися" (для пошти) і "Відстежувати" (підписка на блог). Для інших (які не зареєстровані) потрібно буде ввести адресу своєї електронної пошти, на яку будуть приходити повідомлення про нові записи в блозі. Внизу (зліва) додав кнопку "Пошук". Наприклад, можна ввести "221" і Вам відразу покаже 221-ий випуск дайджестів.

17. Зліва внизу на кожній сторінці знаходиться розділ, де показані останні коментарі, залишені читачами. Розділ «посилання«, який допоможе жителям Криму і Донбасу в багатьох питаннях (при наведенні курсору миші з'являється коротка інформація про сайт, на який потім можна перейти). І розділ «сторінки блогу«, який продубльований в шапці.

18. Щоб налаштувати отримання повідомлень, натисніть на свій профіль, потім на «повідомлення». І в вікні налаштуйте на свій розсуд інформацію, яку Ви хочете отримувати (в блозі у вигляді повідомлень, або у вигляді повідомлень на електронну пошту). Для цього перейдіть в закладки «повідомлення» і «коментарі», щоб проставити необхідні галочки. Доступно тільки для зареєстрованих на WordPress користувачів.

PS. Під цим постом обговорюємо тільки функціонал блогу. Всі інші коментарі буду видаляти. Цей пост буду оновлювати по мірі необхідності.

1.Як вставити фотографію в свій коментар (включаючи формат gif - гифки)?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: