Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Планшет підключений до Wifi, але не виходить в інтернет: шляхи вирішення проблеми

 1. Способи вирішення проблем підключення
 2. Підготовка планшетного комп'ютера
 3. Мережеві IP-адреси
 4. Рут права і оновлення системи

Планшетні комп'ютери на сьогоднішній день набувають все більшої популярності в якості засобу для веб-серфінгу. Користувачі використовують їх для відвідування соціальних мереж, перегляду онлайн-відео, прослуховування музичних композицій, спілкування через чати і Skype. Існує кілька способів підключення даних девайсів до всесвітньої павутини: через Wi-Fi, за допомогою 3G-модуля або зовнішніх 3G-модемів, за допомогою кабелю через комп'ютер і т. Д. Мабуть, найпоширеніший з них - це підключення через Wi-Fi. Але періодично деякі власники пристроїв стикаються з певною проблемою в роботі: планшет підключений до wifi, але не виходить в Інтернет.

Що це означає? Планшет підключається до бездротового Wi-Fi, статус підключення виглядає як «Підключено», прекрасний сигнал, а можливості вийти в Інтернет немає. Тобто браузери не відкривають сайти, програми та додатки, що вимагають глобальний доступ, не працюють. Безумовно, існують способи вирішення цієї проблеми, які користувачі повинні знати.

Безумовно, існують способи вирішення цієї проблеми, які користувачі повинні знати

Розподіл Інтернету роутером

Способи вирішення проблем підключення

Налаштування Wi-Fi маршрутизатора

Так як більшість використовуваних користувачами планшетних пристроїв базуються на операційній системі Android, то мова піде про рішення проблем з Інтернетом саме з подібного роду гаджетами.

Проблема, яка зустрічається у користувачів планшетних комп'ютерів при роботі з Wi-Fi, це поява напису «Отримання IP-адреси». Робота пристрою на цьому стопориться, і далі справа не йде. Насправді існує кілька способів вирішення цього завдання, один з них напевно допоможе власникам планшетних девайсів.

 1. Зміна імені Wi-Fi на ім'я англійською мовою (існує така думка, що планшети не підключаються до мереж, які мають у своїй назві російські літери)
 2. Перезавантаження модему (такий банальний спосіб вирішення проблеми часто буває найдієвішим)
 3. Змінити тип шифрування даних (там же, де користувач ставив пароль і ім'я мережі, потрібно поміняти тип захисту на будь-яке інше значення).

Зміна типу шифрування

Для вступу в силу всіх змін, маршрутизатор потрібно перезавантажити.

Підготовка планшетного комп'ютера

Взагалі, під час налаштування бездротової мережі відбувається автоматичне отримання цих самих налаштувань, але іноді це не підходить для коректного доступу в Інтернет. В цьому випадку необхідно вручну ввести IP-адресу, шлюз і DNS. Для цього потрібно виконати наступні дії.

По-перше, треба увійти в установки пристрою. У планшетів з різними версіями ОС Android вхід в настройки може відрізнятися, але не настільки значно, щоб користувач міг у цьому заплутатися. Так як пристрій вже підключено до бездротової локалке, то Wi-Fi буде автоматично включений. Щоб ввести IP-адресу, DNS і шлюз підключення до Wi-Fi має бути відсутнім, тому від точки доступу необхідно відключитися. Далі потрібно ввести всі необхідні дані, а після цього заново підключитися до мережі. Для цього користувач знову вибирає свою вай фай, відкриється діалогове вікно з параметрами цієї мережі, там можна побачити дані про її безпеки, рівні сигналу і швидкості зв'язку, а також поле, в якому вводиться пароль від Wi-Fi.

Отже, далі необхідно виконати наступні дії:

 1. Користувач вводить пароль від Wi-Fi (він являє собою ключ, який був прописаний в налаштуваннях модему або роутера під час установок Wi-Fi)
 2. Необхідно поставити галочку перед словом «Додатково» в разі, якщо її там немає, так як це потрібно для відкриття додаткових налаштувань мережі (користувачеві потрібні «Налаштування проксі-сервера» і «Налаштування IP, DHCP»)
 3. Далі потрібно вибрати «DHCP»
 4. Після цього з'явиться ще одна вкладка, на ній виберіть «Призначені для користувача».

Схема дій з налаштування мережі

Важливо знати, що якщо користувач має відкриту мережу без пароля, то на першому кроці подібного поля для введення не буде.

Після вибору пункту «Призначені для користувача» можна побачити наступну картину.

Після вибору пункту «Призначені для користувача» можна побачити наступну картину

Пункт «Додатково» меню «Призначені для користувача»

Тут необхідно внести наступні дані: в поле IP-адреса - 192.168.1.7 або 192.168.0.7. Остання цифра IP-адреси може бути будь-яка, в цьому прикладі 7, це не важливо, важливо, щоб це не було 1 або 2. Решта цифри повинні відповідати тим, за якими доступний для користувача роутер, який потрібно підключити, тобто ті цифри, за якими користувач заходить в установки свого роутера.

Важливо знати, що якщо користувач намагається прописати цю інформацію більш ніж на одному пристрої, то у кожного з них повинна бути різна остання цифра IP-адреси.

Далі потрібно внести наступну інформацію: шлюз - 192.168.1.1, довжина префікса мережі - 24. Потім DNS1 - 77.88.8.8, DNS2 - 77.88.8.1. Можна по-іншому: DNS1 - 8.8.8.8, DNS2 - 8.8.4.4. При цьому якщо користувачеві важливо подбати про безпеку пристрою, його стабільної і швидкій роботі, або може він налаштовує планшет для дитини, то рекомендується вказувати безпечні яндекс DNS. Більше змінювати нічого не потрібно, залишилося натиснути кнопку «Підключити».

Мережеві IP-адреси

Після того, як роутер встановлений, потрібно видалити всі підключення, які були створені на комп'ютері. А замість цього параметри для підключення вказати в установках роутера. Традиційно все це робиться на вкладі WAN.

Традиційно все це робиться на вкладі WAN

Налаштування WAN

Після цього роутер встановить з'єднання з Інтернетом. Далі на комп'ютері необхідно видалити всі з'єднання, а у властивостях «Підключення по локальній мережі» поставити автоматичні IP і DNS.

Важливо знати, що це можливо в разі, якщо комп'ютер підключений до роутера за допомогою кабелю.

Важливо знати, що це можливо в разі, якщо комп'ютер підключений до роутера за допомогою кабелю

Автоматична настройка IP і DNS

Після визначення всіх параметрів в наладках маршрутизатора має бути встановлено з'єднання з Інтернетом. При цьому всі пристрої, і не тільки мобільні, повинні до нього підключатися і отримувати доступ в Інтернет.

Рут права і оновлення системи

Іноді цілком імовірним є той факт, що причина проблеми невиходу планшетного пристрою в Інтернет при коректно працює роутере і мережі Wi-Fi криється в тому, що у користувача відсутні необхідні для втручання в систему права суперкористувача. Ці так звані root-права відкривають перед ним можливість редагування, видалення і зміни системних файлів, а це цілком може допомогти у вирішенні проблеми з Інтернетом. У такому випадку йому необхідно завантажити потрібну програму і встановити її на свій пристрій. Далі програма запускається і для завершення цього завдання необхідно в головному меню вибрати «Root device».

Далі програма запускається і для завершення цього завдання необхідно в головному меню вибрати «Root device»

Вікно настройки прав суперкористувача

Також може бути причина в тому, що у планшета пора оновити прошивку для його більш успішної і коректної роботи, а також для отримання додаткових можливостей і функцій. Щоб оновити прошивку до більш пізньої версії, необхідно вибрати в меню Налаштування - Про планшетному ПК - Системне оновлення (для цього необхідний доступ в Інтернет).

оновлення ОС

Якщо система виявить поновлення для планшета, то вона сповістить про це і запропонує встановити їх. Ймовірно, з оновленою версією прошивки планшет самостійно впорається з проблемою непрацюючого Інтернету.

Налагодження підключення в мережі через вай фай

Що це означає?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: