Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Платні або безкоштовні шаблони WordPress: переваги і недоліки

 1. Переваги безкоштовних шаблонів
 2. Строгий процес відбору
 3. Недоліки безкоштовних шаблонів WordPress
 4. Переваги преміум-шаблонів WordPress
 5. Недоліки преміум-шаблонів WordPress
 6. Як знайти дійсно хороший шаблон?
 7. Я в замішанні ... Що мені вибрати?

Дуже багато новачків задаються питанням який шаблон їм вибрати - платний або безкоштовний? У чому полягають переваги та недоліки кожного? Про це ми розповімо в цій статті.

Переваги безкоштовних шаблонів

В першу чергу, хочемо зауважити, що коли мова йде про безкоштовні шаблонах, то ми маємо у вигляді шаблони, що знаходяться в офіційному списку шаблонів на WordPress.org . Ми НЕ радимо своїм користувачам завантажувати і встановлювати інші безкоштовні шаблони, поширювані джерелами сумнівною надійності.

Головна перевага безкоштовних шаблонів полягає в їхній ціні, вірніше, в її відсутності. Таким чином, це знижує поріг входження для початківця розробника або підприємця. Однак слово «безкоштовний» часто викликає у людей певні сумніви. Виникає закономірне питання: навіщо комусь надавати тобі безкоштовний шаблон, коли інші продають їх за гроші? У чому підступ? Дуже часто люди думають, що безкоштовні шаблони не відрізняються особливою якістю, однак це далеко не так.

Строгий процес відбору

Насправді до безкоштовних шаблонів WordPress часто набагато більш високі вимоги, оскільки всі шаблони, наявні в офіційному списку WordPress, проходять суворий відбір. У журі зазвичай сидять дуже талановиті і досвідчені хлопці, які ретельно перевіряють кожен шаблон, перш ніж включати його в свій список. Наприклад, безкоштовні шаблони перевіряють на код, наявність стандартних функцій, якість HTML і CSS, безпеку використання і так далі. Для того, щоб зробити такий шаблон, потрібно мати навички і певний талант.

Але навіщо тоді вони віддають даром?

У тому, щоб ділитися своїми шаблонами, не стягуючи за це гроші, є свої переваги. В першу чергу це допомагає розробникам відточити свої навички, так як під час процесу відбору хлопці з журі можуть дати їм зворотний зв'язок щодо їх коду і поділитися деякими порадами. Крім цього безкоштовне розповсюдження шаблонів дозволяє зібрати навколо свого проекту певну аудиторію і отримувати відповідну зворотний зв'язок і пропозиції щодо поліпшення. Серед інших бонусів, які отримують розробники, поширюючи свої дітища безкоштовно можна відзначити створення репутації як майстри своєї справи, можливість отримати роботу, побудова портфоліо і так далі. Однак при всіх своїх плюсах безкоштовні шаблони не позбавлені і деяких недоліків.

Недоліки безкоштовних шаблонів WordPress

Недоліки безкоштовних шаблонів WordPress

Недоліки платних або безкоштовних шаблонів WordPress часом можуть бути дуже суб'єктивними. Те, що для деяких буде недоліком, для інших може стати перевагою. Однак є кілька загальних речей, які ніяк не назвеш перевагами безкоштовних шаблонів і це:

 1. обмежена підтримка - часто розробники безкоштовних шаблонів надають безкоштовну підтримку клієнтів на форумах, але вони не зобов'язані відповідати на особисті запити.
 2. обмежений функціонал і можливості - не дивлячись на те, що безкоштовні шаблони часто підтримують більшість стандартних можливостей WordPress, багато хто з них не пропонують додаткові функції на кшталт додаткових кнопок, посадочних сторінок і так далі.
 3. низька унікальність - безкоштовними шаблонами в силу їх безкоштовності часто користується величезна кількість власників сайтів і блогів через що ваш ресурс не буде виділятися якимось унікальним дизайном. Також варто відзначити, що можливості по налаштуванню дизайну в безкоштовних шаблонах найчастіше досить обмежені.
 4. ніяких зобов'язань - безкоштовні шаблони зазвичай поширюються без будь-яких гарантій, тому якщо щось піде не так, то розсьорбувати кашу вам доведеться поодинці.

Однак якщо ви користуєтеся безкоштовним шаблоном і в ньому немає, що цікавить вас функції, будь ласка, не ставте йому погану оцінку, так як за цей шаблон ви не заплатили ні гроша. Навпаки, зробіть невеличкий внесок або ввічливо попросіть розробника додати потрібну вам функцію, і тоді вона, можливо, в недалекому майбутньому вже з'явиться в цьому шаблоні.

Переваги преміум-шаблонів WordPress

Переваги преміум-шаблонів WordPress

На відміну від безкоштовних шаблонів, платні доступні для покупки в незліченних магазинах шаблонів третіх осіб, наприклад на ThemeForest .

На відміну від безкоштовних шаблонів, платні доступні для покупки в незліченних магазинах шаблонів третіх осіб, наприклад на  ThemeForest

Найбільший плюс преміум-шаблонів полягає в тому, що ви як користувач отримуєте більше функцій і можливостей для роботи. Також, завдяки що панує в цьому сегменті конкуренції, розробники шаблонів часто намагаються надати клієнтові як можна більше функцій за більш низьку ціну. Ви зможете отримати такі настройки як створення сторінок в конструкторі drag and drop, shortcodes, необмежений вибір кольорової палітри і мультішаблони, в яких є кілька різних варіантів дизайну.

Також преміум-шаблони можуть похвалитися регулярними оновленнями і підтримкою. А оскільки платні шаблони коштують грошей, то і користується ними набагато меншу кількість людей, що робить їх більш унікальними. Не кажучи вже про те, що у вас є можливість повністю підлаштувати такий шаблон під свої потреби. Поєднуючи обидва ці чинника, ви можете отримати повністю унікальний сайт.

Недоліки преміум-шаблонів WordPress

Однак не всі шаблони з платного сегменту ідеальні. Ось їх основні недоліки:

 1. слабкий код - іноді вам може попастися преміум-шаблон, який виглядає непогано, але через низькі стандарти до коду несумісний з деякими плагінами. Це пов'язано з тим, що подібні шаблони на різних майданчиках, на відміну від безкоштовних, не завжди проходять настільки суворий відбір.
 2. занадто багато функцій - щоб продати свої дітища, розробники шаблонів часто додають в них необгрунтовано багато функцій. Швидше за все, ви ніколи не будете використовувати і десятої частини наявного функціоналу таких шаблонів, але на швидкості сайту вони все одно позначаться.
 3. втручання в роботу плагінів - іноді шаблони можуть втручатися в плагіни, пропонуючи вам функціонал, якого у них за замовчуванням немає. У такому випадку, якщо ви створите власні шорткоди або типи постів, вони зникнуть як тільки ви зміните шаблон.

Як знайти дійсно хороший шаблон?

Найпростіший спосіб це купувати з перевіреного джерела або магазину, що заслужив свою репутацію. Такі магазини називаються ThemeForest , StudioPress і Themify . Для конструктора сторінок в стилі drag and drop ми рекомендуємо використовувати Visual Composer , Який йде в комплекті з більшістю шаблонів на ThemeForest .

Купуючи шаблон, варто пам'ятати, що ви не наймаєте власника магазину або розробника, щоб вони за вас його встановили. У вас також немає ексклюзивних прав і розробник не дає вам ніяких гарантій. Більшість хороших магазинів шаблонів надасть вам доступ до відповідної документації та форум підтримки, де ви зможете отримати додаткову допомогу. Саме за це ви і платите гроші - будь-який хороший магазин шаблонів повинен мати в своєму розпорядженні хорошу службу підтримки, документацію і допомогу, яку вони надають вам у налаштуванні шаблону.

Я в замішанні ... Що мені вибрати?

Вибираючи шаблон для свого сайту на WordPress, ви повинні в першу чергу поставити собі кілька запитань.

 1. Вам дійсно потрібна купа функцій у вигляді різних опцій, слайдерів і іншого?
 2. Нам під силу ви самостійно впоратися з можливими проблемами при експлуатації шаблону або ж вам знадобиться допомога з боку?
 3. Чи потрібен вам шаблон з професійним дизайном або ж вас влаштує звичайний шаблон?

Якщо ви тільки починаєте використовувати WordPress і збираєтеся створити особистий блог, то безкоштовних шаблонів вам вистачить.

C іншого боку, якщо ви власник малого бізнесу, то ми радимо вам взяти на замітку платні шаблони, оскільки вони надають зайві можливості по налаштуванню і гарантують деяку підтримку.

Наша спеціальність - розробка та підтримка сайтів на WordPress. Контакти для безкоштовної консультації - [email protected] , +371 29394520

Що мені вибрати?
Дуже багато новачків задаються питанням який шаблон їм вибрати - платний або безкоштовний?
У чому полягають переваги та недоліки кожного?
Виникає закономірне питання: навіщо комусь надавати тобі безкоштовний шаблон, коли інші продають їх за гроші?
У чому підступ?
Але навіщо тоді вони віддають даром?
Як знайти дійсно хороший шаблон?
Що мені вибрати?
Вам дійсно потрібна купа функцій у вигляді різних опцій, слайдерів і іншого?
Нам під силу ви самостійно впоратися з можливими проблемами при експлуатації шаблону або ж вам знадобиться допомога з боку?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: