Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Платний поштову скриньку (e-mail). Переваги. Де створити.

 1. Платний поштову скриньку (e-mail). Переваги. Де створити. Працюючи з багатьма серйозними сервісами,...
 2. відсутність реклами
 3. Спам-фільтри
 4. Менше входить спаму
 5. Єдине, що відзначимо наступні моменти:
 6. Ми пропонуємо Вам завести собі e-mail
 7. Платний поштову скриньку (e-mail). Переваги. Де створити.
 8. E-mail, як ідентифікатор особистості
 9. відсутність реклами
 10. Спам-фільтри
 11. Менше входить спаму
 12. Єдине, що відзначимо наступні моменти:
 13. Ми пропонуємо Вам завести собі e-mail
 14. Платний поштову скриньку (e-mail). Переваги. Де створити.
 15. E-mail, як ідентифікатор особистості
 16. відсутність реклами
 17. Спам-фільтри
 18. Менше входить спаму
 19. Єдине, що відзначимо наступні моменти:
 20. Ми пропонуємо Вам завести собі e-mail
 21. Платний поштову скриньку (e-mail). Переваги. Де створити.
 22. E-mail, як ідентифікатор особистості
 23. відсутність реклами
 24. Спам-фільтри
 25. Менше входить спаму
 26. Єдине, що відзначимо наступні моменти:
 27. Ми пропонуємо Вам завести собі e-mail
 28. Платний поштову скриньку (e-mail). Переваги. Де створити.
 29. E-mail, як ідентифікатор особистості
 30. відсутність реклами
 31. Спам-фільтри
 32. Менше входить спаму
 33. Єдине, що відзначимо наступні моменти:
 34. Ми пропонуємо Вам завести собі e-mail

Платний поштову скриньку (e-mail). Переваги. Де створити.

Де створити

Працюючи з багатьма серйозними сервісами, інтернет магазинами, онлайновими аукціонами, електронними платіжними системами в мережі інтернет, вирішуючи питання з Продавцем, наприклад на eBay про відправлення товару в Вашу країну, багато хто з користувачів могли помітити, що наявність респектабельного e-mail адреси, практично завжди йде на користь і сильно допомагає в багатьох ситуаціях.

Так, дійсно це так. Якщо поштову електронну поштову скриньку користувача не виглядає наступним чином логин@домен.com, то це дає йому ряд значних переваг перед власниками ящиків, які надають зараз незліченні безкоштовні поштові сервіси, як вітчизняні, так і зарубіжні.

«Які ж ці переваги?» - напевно запитаєте Ви. Спробуємо в силу своєї компетенції відповісти на Ваше питання.

E-mail, як ідентифікатор особистості

Щоб завести поштову скриньку у вигляді логин@домен.com практично завжди потрібно верифікувати свою особистість: такі електронні ящики виділяє своїм співробітникам роботодавець, абонентам оператор стільниковий зв'язку, або своїм користувачам провайдер послуги доступу в мережу інтернет, а також можливий варіант оплати створення такого ящика самим користувачем. Але головне, в переважній більшості випадків присутній момент ідентифікації його особи. Цей факт широко відомий і тому будь-який серйозний онлайновий сервіс або Інтернет магазин, де де Ви використовуєте при реєстрації або замовленні товару електронну поштову скриньку у вигляді логин@домен.com, яка не надано одним з безкоштовних поштових сервісів, завжди поставиться до Вас доброзичливо, як кажуть «client friendly».

Ваше замовлення, покупка або реєстрація з набагато меншим ступенем імовірності будуть віднесені до розряду сумнівних або вимагають додаткової перевірки особистості користувача. Електронні платіжні системи, які, як правило дуже ретельно перевіряють особистості своїх користувачів, мало того, що також не зажадають додаткової верифікації і не заблокують Ваш аккаунт, що називається «до з'ясування», так ще і преміюють Вас високим платіжним лімітом (практично всі серйозні електронні платіжні системи встановлюють своїм користувачам щомісячний ліміт на оборот коштів). Великі зарубіжні інтернет магазини не будуть обмежувати Вас, як нового користувача числом покупок, а онлайнові аукціони числом ставок і повідомлень іншим користувачам.

Якщо Ви, купуючи товар на онлайновому аукціоні (наприклад eBay), будете просити Продавця з-за кордону відправити товар в Вашу країну використовуючи електронну поштову скриньку логин@домен.com - повірте набагато у Вас буде більше шансів, що він погодиться. Те ж з оплатою в електронних платіжних системах, де e-mail є ідентифікатором рахунку (наприклад PayPal або Moneybookers ) І якщо гроші прийшли з аккаунта ідентифікатором якого не є електронну поштову адресу, надану одним з численних безкоштовних поштових сервісів - довіри до такого покупцеві безумовно буде більше. В іншому випадку, щось запідозривши, Продавець може повернути гроші і вибачившись написати, щось на кшталт «від користувачів з Вашої країни ми через цю платіжну систему гроші не приймаємо».

Аналогічна ситуація з продажем свого товару на тих же онлайнових аукціонах: якщо Ви не можете похвалитися великою кількість позитивних відгуків про Вас, то знайте: Покупці переймуться до набагато більшою довірою, якщо на сторінці де Ви розповідаєте про себе, надаєте свої контактні дані буде красуватися e -mail логин@домен.com. Ще раз повторимося: багатьох популярних електронних платіжних системах (наприклад PayPal або Moneybookers ) E-mail є ідентифікатором рахунку і Покупці будуть набагато спокійніше якщо ідентифікатором Вашого рахунку, на який вони відправляють гроші, не буде поштову адресу, отриманий на безкоштовному поштовому сервісі.

Особливо це актуально, якщо по наданих Вами контактними даними, а також по ip адресою можна визначити, що Ви є жителем однієї з країн Східної Європи. На превеликий жаль в цих країнах рівень онлайнового шахрайства традиційно високий і до користувачів з них все серйозні онлайнові сервіси та магазини відносяться більш ніж насторожено.

Говорячи простою мовою, наявність електронної поштової скриньки у вигляді логин@домен.com додасть Вам так необхідну для початку респектабельність - пам'ятайте наше національне - «по одягу зустрічають», а також довіру з боку інших користувачів, які дивлячись на Вашу електронну поштову адресу знатимуть про те, що Ваша особистість перевірена часом, хто його надав і ймовірність «познайомитися» таким чином з шахраєм набагато нижче.

відсутність реклами

Безкоштовні поштові сервіси в 100% випадків додають до скеровується Вами повідомленням свою рекламу (ну треба ж їм на щось існувати!). Відсутність цієї реклами в повідомленнях також додасть Вам довіри і респектабельності з боку тих з ким Ви будете вести ділову переписку.

Спам-фільтри

Країни Східної Європи на одному з перших місць в світі за кількістю вихідних з них небажаних рекламних e-mail повідомлень (спаму) тому використовуючи електронну скриньку у вигляді логин@домен.com Ви сильно знизите ймовірність того, що Ваше повідомлення буде відфільтровано одним з численних « спам-фільтрів ». Робота яких, на превеликий жаль не завжди відрізняється коректністю. А якщо Ви заведете собі такий електронний ящик в одній з країн Заходу, то знизите до нуля ймовірність того, що Ваш лист не буде доставлено адресату. Та ж історія з вхідною кореспонденцією: вітчизняні користувачі рідко ведуть переписку з країнами Заходу і дуже часто наші поштові фільтри просто фільтрують поштові повідомлення з них, як спам.

Менше входить спаму

Вам буде приходити набагато менше вхідної небажаної рекламної кореспонденції (спаму), тому що основні одержувачі його - клієнти безкоштовних поштових сервісів. Отже звідси менше ймовірності заразити свій комп'ютер вірусом (які часто розсилають разом зі спамом) або помилково, видаляючи спам, стерти важливе повідомлення.

У Вас немає такого електронного ящика і Ви, прочитавши те, що ми тут наваяли, хотіли б завести його? Відмінно! Ми розповімо Вам де завести електронну поштову скриньку у вигляді логин@домен.com краще і дешевше всього! Так, саме «дешевше» - на жаль тими перевагами, які ми тут описали мають тільки електронні поштові скриньки, які виділяються користувачам на платній основі. Але на щастя, конкуренція між провайдерами інтернет - послуг зараз така, що оформити таку поштову скриньку собі можна досить дешево.

Єдине, що відзначимо наступні моменти:

Ми запропонуємо Вам тільки західні сервіси, по-перше вони дешевше надійніше, а по-друге до листів, відсилається з їх допомогою у спам-фільтрів набагато більше довіри.

Заводячи собі e-mail у вигляді логин@домен.com постарайтеся щоб він мав мав вигляд: ваше ім'я _ прізвище @ домен.com, вказавши Ваші ім'я та прізвище в точності, як на платіжній картці, а якщо її немає - як на закордонному паспорті або документі ж в крайньому випадку у вигляді, який Ви, в основному використовуєте для реєстрацій.

Якщо Ви плануєте стати Продавцем і продавати свої товари на аукціоні eBay, то Вам безумовно вигідніше буде придбати комплект: хостинг плюс доменне ім'я, які дозволяти реєструвати «платні» e-mail адреси вже безкоштовно, плюс наділять Вас, як Продавця ряд значних переваг. Детальніше ми розглянули їх в статті: Торгівля на eBay. Власні хостинг і домен. Переваги. де створити .

Ми пропонуємо Вам завести собі e-mail

Ми пропонуємо Вам завести собі e-mail

1 & 1 це одна з найвідоміших американських компаній, що надають інтернет послуги. Професійний e-mail адресу обійдеться Вам всього в $ 0,99 на місяць. За цю плату надаються відразу 5 (!) Ящиків. Вам багато? Поділіться з родичами і друзями! Оплатити можна, як за допомогою кредитної картки, так і за допомогою PayPal. Натискайте на баннер зліва, на сторінці вгорі, у вкладці «Domains & E-mail Solutions» вибирайте «E-Mail Solutions» і в списку, тисніть на «1 & 1 Instant Mail: your personal email solution». І на наступній сторінці тисніть «Sign Up».

Тепер Вам запропонують вибрати домен (в його зоні Вам і нададуть можливість відкрити до 5-ти ящиків). Наприклад Ви виберете домен www.ivanovsky.com , Тобто Ви зможете відкрити ящики з адресами, наприклад: [email protected] , [email protected] і т.д. За домен також доведеться доплатити: від $ 5 на рік. Вибирайте домен і тисніть «check». Якщо домен вільний Ви зможете його використовувати.

Вибравши домен переходите до вказівкою Ваших реквізитів і оплаті. Це нескладно і ми впевнені, що Ви розберетеся. Якщо у Вас виникнуть питання або проблеми в ході реєстрації або оплати пишіть нам: [email protected]

Платний поштову скриньку (e-mail). Переваги. Де створити.

Де створити

Працюючи з багатьма серйозними сервісами, інтернет магазинами, онлайновими аукціонами, електронними платіжними системами в мережі інтернет, вирішуючи питання з Продавцем, наприклад на eBay про відправлення товару в Вашу країну, багато хто з користувачів могли помітити, що наявність респектабельного e-mail адреси, практично завжди йде на користь і сильно допомагає в багатьох ситуаціях.

Так, дійсно це так. Якщо поштову електронну поштову скриньку користувача не виглядає наступним чином логин@домен.com, то це дає йому ряд значних переваг перед власниками ящиків, які надають зараз незліченні безкоштовні поштові сервіси, як вітчизняні, так і зарубіжні.

«Які ж ці переваги?» - напевно запитаєте Ви. Спробуємо в силу своєї компетенції відповісти на Ваше питання.

E-mail, як ідентифікатор особистості

Щоб завести поштову скриньку у вигляді логин@домен.com практично завжди потрібно верифікувати свою особистість: такі електронні ящики виділяє своїм співробітникам роботодавець, абонентам оператор стільниковий зв'язку, або своїм користувачам провайдер послуги доступу в мережу інтернет, а також можливий варіант оплати створення такого ящика самим користувачем. Але головне, в переважній більшості випадків присутній момент ідентифікації його особи. Цей факт широко відомий і тому будь-який серйозний онлайновий сервіс або Інтернет магазин, де де Ви використовуєте при реєстрації або замовленні товару електронну поштову скриньку у вигляді логин@домен.com, яка не надано одним з безкоштовних поштових сервісів, завжди поставиться до Вас доброзичливо, як кажуть «client friendly».

Ваше замовлення, покупка або реєстрація з набагато меншим ступенем імовірності будуть віднесені до розряду сумнівних або вимагають додаткової перевірки особистості користувача. Електронні платіжні системи, які, як правило дуже ретельно перевіряють особистості своїх користувачів, мало того, що також не зажадають додаткової верифікації і не заблокують Ваш аккаунт, що називається «до з'ясування», так ще і преміюють Вас високим платіжним лімітом (практично всі серйозні електронні платіжні системи встановлюють своїм користувачам щомісячний ліміт на оборот коштів). Великі зарубіжні інтернет магазини не будуть обмежувати Вас, як нового користувача числом покупок, а онлайнові аукціони числом ставок і повідомлень іншим користувачам.

Якщо Ви, купуючи товар на онлайновому аукціоні (наприклад eBay), будете просити Продавця з-за кордону відправити товар в Вашу країну використовуючи електронну поштову скриньку логин@домен.com - повірте набагато у Вас буде більше шансів, що він погодиться. Те ж з оплатою в електронних платіжних системах, де e-mail є ідентифікатором рахунку (наприклад PayPal або Moneybookers ) І якщо гроші прийшли з аккаунта ідентифікатором якого не є електронну поштову адресу, надану одним з численних безкоштовних поштових сервісів - довіри до такого покупцеві безумовно буде більше. В іншому випадку, щось запідозривши, Продавець може повернути гроші і вибачившись написати, щось на кшталт «від користувачів з Вашої країни ми через цю платіжну систему гроші не приймаємо».

Аналогічна ситуація з продажем свого товару на тих же онлайнових аукціонах: якщо Ви не можете похвалитися великою кількість позитивних відгуків про Вас, то знайте: Покупці переймуться до набагато більшою довірою, якщо на сторінці де Ви розповідаєте про себе, надаєте свої контактні дані буде красуватися e -mail логин@домен.com. Ще раз повторимося: багатьох популярних електронних платіжних системах (наприклад PayPal або Moneybookers ) E-mail є ідентифікатором рахунку і Покупці будуть набагато спокійніше якщо ідентифікатором Вашого рахунку, на який вони відправляють гроші, не буде поштову адресу, отриманий на безкоштовному поштовому сервісі.

Особливо це актуально, якщо по наданих Вами контактними даними, а також по ip адресою можна визначити, що Ви є жителем однієї з країн Східної Європи. На превеликий жаль в цих країнах рівень онлайнового шахрайства традиційно високий і до користувачів з них все серйозні онлайнові сервіси та магазини відносяться більш ніж насторожено.

Говорячи простою мовою, наявність електронної поштової скриньки у вигляді логин@домен.com додасть Вам так необхідну для початку респектабельність - пам'ятайте наше національне - «по одягу зустрічають», а також довіру з боку інших користувачів, які дивлячись на Вашу електронну поштову адресу знатимуть про те, що Ваша особистість перевірена часом, хто його надав і ймовірність «познайомитися» таким чином з шахраєм набагато нижче.

відсутність реклами

Безкоштовні поштові сервіси в 100% випадків додають до скеровується Вами повідомленням свою рекламу (ну треба ж їм на щось існувати!). Відсутність цієї реклами в повідомленнях також додасть Вам довіри і респектабельності з боку тих з ким Ви будете вести ділову переписку.

Спам-фільтри

Країни Східної Європи на одному з перших місць в світі за кількістю вихідних з них небажаних рекламних e-mail повідомлень (спаму) тому використовуючи електронну скриньку у вигляді логин@домен.com Ви сильно знизите ймовірність того, що Ваше повідомлення буде відфільтровано одним з численних « спам-фільтрів ». Робота яких, на превеликий жаль не завжди відрізняється коректністю. А якщо Ви заведете собі такий електронний ящик в одній з країн Заходу, то знизите до нуля ймовірність того, що Ваш лист не буде доставлено адресату. Та ж історія з вхідною кореспонденцією: вітчизняні користувачі рідко ведуть переписку з країнами Заходу і дуже часто наші поштові фільтри просто фільтрують поштові повідомлення з них, як спам.

Менше входить спаму

Вам буде приходити набагато менше вхідної небажаної рекламної кореспонденції (спаму), тому що основні одержувачі його - клієнти безкоштовних поштових сервісів. Отже звідси менше ймовірності заразити свій комп'ютер вірусом (які часто розсилають разом зі спамом) або помилково, видаляючи спам, стерти важливе повідомлення.

У Вас немає такого електронного ящика і Ви, прочитавши те, що ми тут наваяли, хотіли б завести його? Відмінно! Ми розповімо Вам де завести електронну поштову скриньку у вигляді логин@домен.com краще і дешевше всього! Так, саме «дешевше» - на жаль тими перевагами, які ми тут описали мають тільки електронні поштові скриньки, які виділяються користувачам на платній основі. Але на щастя, конкуренція між провайдерами інтернет - послуг зараз така, що оформити таку поштову скриньку собі можна досить дешево.

Єдине, що відзначимо наступні моменти:

Ми запропонуємо Вам тільки західні сервіси, по-перше вони дешевше надійніше, а по-друге до листів, відсилається з їх допомогою у спам-фільтрів набагато більше довіри.

Заводячи собі e-mail у вигляді логин@домен.com постарайтеся щоб він мав мав вигляд: ваше ім'я _ прізвище @ домен.com, вказавши Ваші ім'я та прізвище в точності, як на платіжній картці, а якщо її немає - як на закордонному паспорті або документі ж в крайньому випадку у вигляді, який Ви, в основному використовуєте для реєстрацій.

Якщо Ви плануєте стати Продавцем і продавати свої товари на аукціоні eBay, то Вам безумовно вигідніше буде придбати комплект: хостинг плюс доменне ім'я, які дозволяти реєструвати «платні» e-mail адреси вже безкоштовно, плюс наділять Вас, як Продавця ряд значних переваг. Детальніше ми розглянули їх в статті: Торгівля на eBay. Власні хостинг і домен. Переваги. де створити .

Ми пропонуємо Вам завести собі e-mail

Ми пропонуємо Вам завести собі e-mail

1 & 1 це одна з найвідоміших американських компаній, що надають інтернет послуги. Професійний e-mail адресу обійдеться Вам всього в $ 0,99 на місяць. За цю плату надаються відразу 5 (!) Ящиків. Вам багато? Поділіться з родичами і друзями! Оплатити можна, як за допомогою кредитної картки, так і за допомогою PayPal. Натискайте на баннер зліва, на сторінці вгорі, у вкладці «Domains & E-mail Solutions» вибирайте «E-Mail Solutions» і в списку, тисніть на «1 & 1 Instant Mail: your personal email solution». І на наступній сторінці тисніть «Sign Up».

Тепер Вам запропонують вибрати домен (в його зоні Вам і нададуть можливість відкрити до 5-ти ящиків). Наприклад Ви виберете домен www.ivanovsky.com , Тобто Ви зможете відкрити ящики з адресами, наприклад: [email protected] , [email protected] і т.д. За домен також доведеться доплатити: від $ 5 на рік. Вибирайте домен і тисніть «check». Якщо домен вільний Ви зможете його використовувати.

Вибравши домен переходите до вказівкою Ваших реквізитів і оплаті. Це нескладно і ми впевнені, що Ви розберетеся. Якщо у Вас виникнуть питання або проблеми в ході реєстрації або оплати пишіть нам: [email protected]

Платний поштову скриньку (e-mail). Переваги. Де створити.

Де створити

Працюючи з багатьма серйозними сервісами, інтернет магазинами, онлайновими аукціонами, електронними платіжними системами в мережі інтернет, вирішуючи питання з Продавцем, наприклад на eBay про відправлення товару в Вашу країну, багато хто з користувачів могли помітити, що наявність респектабельного e-mail адреси, практично завжди йде на користь і сильно допомагає в багатьох ситуаціях.

Так, дійсно це так. Якщо поштову електронну поштову скриньку користувача не виглядає наступним чином логин@домен.com, то це дає йому ряд значних переваг перед власниками ящиків, які надають зараз незліченні безкоштовні поштові сервіси, як вітчизняні, так і зарубіжні.

«Які ж ці переваги?» - напевно запитаєте Ви. Спробуємо в силу своєї компетенції відповісти на Ваше питання.

E-mail, як ідентифікатор особистості

Щоб завести поштову скриньку у вигляді логин@домен.com практично завжди потрібно верифікувати свою особистість: такі електронні ящики виділяє своїм співробітникам роботодавець, абонентам оператор стільниковий зв'язку, або своїм користувачам провайдер послуги доступу в мережу інтернет, а також можливий варіант оплати створення такого ящика самим користувачем. Але головне, в переважній більшості випадків присутній момент ідентифікації його особи. Цей факт широко відомий і тому будь-який серйозний онлайновий сервіс або Інтернет магазин, де де Ви використовуєте при реєстрації або замовленні товару електронну поштову скриньку у вигляді логин@домен.com, яка не надано одним з безкоштовних поштових сервісів, завжди поставиться до Вас доброзичливо, як кажуть «client friendly».

Ваше замовлення, покупка або реєстрація з набагато меншим ступенем імовірності будуть віднесені до розряду сумнівних або вимагають додаткової перевірки особистості користувача. Електронні платіжні системи, які, як правило дуже ретельно перевіряють особистості своїх користувачів, мало того, що також не зажадають додаткової верифікації і не заблокують Ваш аккаунт, що називається «до з'ясування», так ще і преміюють Вас високим платіжним лімітом (практично всі серйозні електронні платіжні системи встановлюють своїм користувачам щомісячний ліміт на оборот коштів). Великі зарубіжні інтернет магазини не будуть обмежувати Вас, як нового користувача числом покупок, а онлайнові аукціони числом ставок і повідомлень іншим користувачам.

Якщо Ви, купуючи товар на онлайновому аукціоні (наприклад eBay), будете просити Продавця з-за кордону відправити товар в Вашу країну використовуючи електронну поштову скриньку логин@домен.com - повірте набагато у Вас буде більше шансів, що він погодиться. Те ж з оплатою в електронних платіжних системах, де e-mail є ідентифікатором рахунку (наприклад PayPal або Moneybookers ) І якщо гроші прийшли з аккаунта ідентифікатором якого не є електронну поштову адресу, надану одним з численних безкоштовних поштових сервісів - довіри до такого покупцеві безумовно буде більше. В іншому випадку, щось запідозривши, Продавець може повернути гроші і вибачившись написати, щось на кшталт «від користувачів з Вашої країни ми через цю платіжну систему гроші не приймаємо».

Аналогічна ситуація з продажем свого товару на тих же онлайнових аукціонах: якщо Ви не можете похвалитися великою кількість позитивних відгуків про Вас, то знайте: Покупці переймуться до набагато більшою довірою, якщо на сторінці де Ви розповідаєте про себе, надаєте свої контактні дані буде красуватися e -mail логин@домен.com. Ще раз повторимося: багатьох популярних електронних платіжних системах (наприклад PayPal або Moneybookers ) E-mail є ідентифікатором рахунку і Покупці будуть набагато спокійніше якщо ідентифікатором Вашого рахунку, на який вони відправляють гроші, не буде поштову адресу, отриманий на безкоштовному поштовому сервісі.

Особливо це актуально, якщо по наданих Вами контактними даними, а також по ip адресою можна визначити, що Ви є жителем однієї з країн Східної Європи. На превеликий жаль в цих країнах рівень онлайнового шахрайства традиційно високий і до користувачів з них все серйозні онлайнові сервіси та магазини відносяться більш ніж насторожено.

Говорячи простою мовою, наявність електронної поштової скриньки у вигляді логин@домен.com додасть Вам так необхідну для початку респектабельність - пам'ятайте наше національне - «по одягу зустрічають», а також довіру з боку інших користувачів, які дивлячись на Вашу електронну поштову адресу знатимуть про те, що Ваша особистість перевірена часом, хто його надав і ймовірність «познайомитися» таким чином з шахраєм набагато нижче.

відсутність реклами

Безкоштовні поштові сервіси в 100% випадків додають до скеровується Вами повідомленням свою рекламу (ну треба ж їм на щось існувати!). Відсутність цієї реклами в повідомленнях також додасть Вам довіри і респектабельності з боку тих з ким Ви будете вести ділову переписку.

Спам-фільтри

Країни Східної Європи на одному з перших місць в світі за кількістю вихідних з них небажаних рекламних e-mail повідомлень (спаму) тому використовуючи електронну скриньку у вигляді логин@домен.com Ви сильно знизите ймовірність того, що Ваше повідомлення буде відфільтровано одним з численних « спам-фільтрів ». Робота яких, на превеликий жаль не завжди відрізняється коректністю. А якщо Ви заведете собі такий електронний ящик в одній з країн Заходу, то знизите до нуля ймовірність того, що Ваш лист не буде доставлено адресату. Та ж історія з вхідною кореспонденцією: вітчизняні користувачі рідко ведуть переписку з країнами Заходу і дуже часто наші поштові фільтри просто фільтрують поштові повідомлення з них, як спам.

Менше входить спаму

Вам буде приходити набагато менше вхідної небажаної рекламної кореспонденції (спаму), тому що основні одержувачі його - клієнти безкоштовних поштових сервісів. Отже звідси менше ймовірності заразити свій комп'ютер вірусом (які часто розсилають разом зі спамом) або помилково, видаляючи спам, стерти важливе повідомлення.

У Вас немає такого електронного ящика і Ви, прочитавши те, що ми тут наваяли, хотіли б завести його? Відмінно! Ми розповімо Вам де завести електронну поштову скриньку у вигляді логин@домен.com краще і дешевше всього! Так, саме «дешевше» - на жаль тими перевагами, які ми тут описали мають тільки електронні поштові скриньки, які виділяються користувачам на платній основі. Але на щастя, конкуренція між провайдерами інтернет - послуг зараз така, що оформити таку поштову скриньку собі можна досить дешево.

Єдине, що відзначимо наступні моменти:

Ми запропонуємо Вам тільки західні сервіси, по-перше вони дешевше надійніше, а по-друге до листів, відсилається з їх допомогою у спам-фільтрів набагато більше довіри.

Заводячи собі e-mail у вигляді логин@домен.com постарайтеся щоб він мав мав вигляд: ваше ім'я _ прізвище @ домен.com, вказавши Ваші ім'я та прізвище в точності, як на платіжній картці, а якщо її немає - як на закордонному паспорті або документі ж в крайньому випадку у вигляді, який Ви, в основному використовуєте для реєстрацій.

Якщо Ви плануєте стати Продавцем і продавати свої товари на аукціоні eBay, то Вам безумовно вигідніше буде придбати комплект: хостинг плюс доменне ім'я, які дозволяти реєструвати «платні» e-mail адреси вже безкоштовно, плюс наділять Вас, як Продавця ряд значних переваг. Детальніше ми розглянули їх в статті: Торгівля на eBay. Власні хостинг і домен. Переваги. де створити .

Ми пропонуємо Вам завести собі e-mail

Ми пропонуємо Вам завести собі e-mail

1 & 1 це одна з найвідоміших американських компаній, що надають інтернет послуги. Професійний e-mail адресу обійдеться Вам всього в $ 0,99 на місяць. За цю плату надаються відразу 5 (!) Ящиків. Вам багато? Поділіться з родичами і друзями! Оплатити можна, як за допомогою кредитної картки, так і за допомогою PayPal. Натискайте на баннер зліва, на сторінці вгорі, у вкладці «Domains & E-mail Solutions» вибирайте «E-Mail Solutions» і в списку, тисніть на «1 & 1 Instant Mail: your personal email solution». І на наступній сторінці тисніть «Sign Up».

Тепер Вам запропонують вибрати домен (в його зоні Вам і нададуть можливість відкрити до 5-ти ящиків). Наприклад Ви виберете домен www.ivanovsky.com , Тобто Ви зможете відкрити ящики з адресами, наприклад: [email protected] , [email protected] і т.д. За домен також доведеться доплатити: від $ 5 на рік. Вибирайте домен і тисніть «check». Якщо домен вільний Ви зможете його використовувати.

Вибравши домен переходите до вказівкою Ваших реквізитів і оплаті. Це нескладно і ми впевнені, що Ви розберетеся. Якщо у Вас виникнуть питання або проблеми в ході реєстрації або оплати пишіть нам: [email protected]

Платний поштову скриньку (e-mail). Переваги. Де створити.

Де створити

Працюючи з багатьма серйозними сервісами, інтернет магазинами, онлайновими аукціонами, електронними платіжними системами в мережі інтернет, вирішуючи питання з Продавцем, наприклад на eBay про відправлення товару в Вашу країну, багато хто з користувачів могли помітити, що наявність респектабельного e-mail адреси, практично завжди йде на користь і сильно допомагає в багатьох ситуаціях.

Так, дійсно це так. Якщо поштову електронну поштову скриньку користувача не виглядає наступним чином логин@домен.com, то це дає йому ряд значних переваг перед власниками ящиків, які надають зараз незліченні безкоштовні поштові сервіси, як вітчизняні, так і зарубіжні.

«Які ж ці переваги?» - напевно запитаєте Ви. Спробуємо в силу своєї компетенції відповісти на Ваше питання.

E-mail, як ідентифікатор особистості

Щоб завести поштову скриньку у вигляді логин@домен.com практично завжди потрібно верифікувати свою особистість: такі електронні ящики виділяє своїм співробітникам роботодавець, абонентам оператор стільниковий зв'язку, або своїм користувачам провайдер послуги доступу в мережу інтернет, а також можливий варіант оплати створення такого ящика самим користувачем. Але головне, в переважній більшості випадків присутній момент ідентифікації його особи. Цей факт широко відомий і тому будь-який серйозний онлайновий сервіс або Інтернет магазин, де де Ви використовуєте при реєстрації або замовленні товару електронну поштову скриньку у вигляді логин@домен.com, яка не надано одним з безкоштовних поштових сервісів, завжди поставиться до Вас доброзичливо, як кажуть «client friendly».

Ваше замовлення, покупка або реєстрація з набагато меншим ступенем імовірності будуть віднесені до розряду сумнівних або вимагають додаткової перевірки особистості користувача. Електронні платіжні системи, які, як правило дуже ретельно перевіряють особистості своїх користувачів, мало того, що також не зажадають додаткової верифікації і не заблокують Ваш аккаунт, що називається «до з'ясування», так ще і преміюють Вас високим платіжним лімітом (практично всі серйозні електронні платіжні системи встановлюють своїм користувачам щомісячний ліміт на оборот коштів). Великі зарубіжні інтернет магазини не будуть обмежувати Вас, як нового користувача числом покупок, а онлайнові аукціони числом ставок і повідомлень іншим користувачам.

Якщо Ви, купуючи товар на онлайновому аукціоні (наприклад eBay), будете просити Продавця з-за кордону відправити товар в Вашу країну використовуючи електронну поштову скриньку логин@домен.com - повірте набагато у Вас буде більше шансів, що він погодиться. Те ж з оплатою в електронних платіжних системах, де e-mail є ідентифікатором рахунку (наприклад PayPal або Moneybookers ) І якщо гроші прийшли з аккаунта ідентифікатором якого не є електронну поштову адресу, надану одним з численних безкоштовних поштових сервісів - довіри до такого покупцеві безумовно буде більше. В іншому випадку, щось запідозривши, Продавець може повернути гроші і вибачившись написати, щось на кшталт «від користувачів з Вашої країни ми через цю платіжну систему гроші не приймаємо».

Аналогічна ситуація з продажем свого товару на тих же онлайнових аукціонах: якщо Ви не можете похвалитися великою кількість позитивних відгуків про Вас, то знайте: Покупці переймуться до набагато більшою довірою, якщо на сторінці де Ви розповідаєте про себе, надаєте свої контактні дані буде красуватися e -mail логин@домен.com. Ще раз повторимося: багатьох популярних електронних платіжних системах (наприклад PayPal або Moneybookers ) E-mail є ідентифікатором рахунку і Покупці будуть набагато спокійніше якщо ідентифікатором Вашого рахунку, на який вони відправляють гроші, не буде поштову адресу, отриманий на безкоштовному поштовому сервісі.

Особливо це актуально, якщо по наданих Вами контактними даними, а також по ip адресою можна визначити, що Ви є жителем однієї з країн Східної Європи. На превеликий жаль в цих країнах рівень онлайнового шахрайства традиційно високий і до користувачів з них все серйозні онлайнові сервіси та магазини відносяться більш ніж насторожено.

Говорячи простою мовою, наявність електронної поштової скриньки у вигляді логин@домен.com додасть Вам так необхідну для початку респектабельність - пам'ятайте наше національне - «по одягу зустрічають», а також довіру з боку інших користувачів, які дивлячись на Вашу електронну поштову адресу знатимуть про те, що Ваша особистість перевірена часом, хто його надав і ймовірність «познайомитися» таким чином з шахраєм набагато нижче.

відсутність реклами

Безкоштовні поштові сервіси в 100% випадків додають до скеровується Вами повідомленням свою рекламу (ну треба ж їм на щось існувати!). Відсутність цієї реклами в повідомленнях також додасть Вам довіри і респектабельності з боку тих з ким Ви будете вести ділову переписку.

Спам-фільтри

Країни Східної Європи на одному з перших місць в світі за кількістю вихідних з них небажаних рекламних e-mail повідомлень (спаму) тому використовуючи електронну скриньку у вигляді логин@домен.com Ви сильно знизите ймовірність того, що Ваше повідомлення буде відфільтровано одним з численних « спам-фільтрів ». Робота яких, на превеликий жаль не завжди відрізняється коректністю. А якщо Ви заведете собі такий електронний ящик в одній з країн Заходу, то знизите до нуля ймовірність того, що Ваш лист не буде доставлено адресату. Та ж історія з вхідною кореспонденцією: вітчизняні користувачі рідко ведуть переписку з країнами Заходу і дуже часто наші поштові фільтри просто фільтрують поштові повідомлення з них, як спам.

Менше входить спаму

Вам буде приходити набагато менше вхідної небажаної рекламної кореспонденції (спаму), тому що основні одержувачі його - клієнти безкоштовних поштових сервісів. Отже звідси менше ймовірності заразити свій комп'ютер вірусом (які часто розсилають разом зі спамом) або помилково, видаляючи спам, стерти важливе повідомлення.

У Вас немає такого електронного ящика і Ви, прочитавши те, що ми тут наваяли, хотіли б завести його? Відмінно! Ми розповімо Вам де завести електронну поштову скриньку у вигляді логин@домен.com краще і дешевше всього! Так, саме «дешевше» - на жаль тими перевагами, які ми тут описали мають тільки електронні поштові скриньки, які виділяються користувачам на платній основі. Але на щастя, конкуренція між провайдерами інтернет - послуг зараз така, що оформити таку поштову скриньку собі можна досить дешево.

Єдине, що відзначимо наступні моменти:

Ми запропонуємо Вам тільки західні сервіси, по-перше вони дешевше надійніше, а по-друге до листів, відсилається з їх допомогою у спам-фільтрів набагато більше довіри.

Заводячи собі e-mail у вигляді логин@домен.com постарайтеся щоб він мав мав вигляд: ваше ім'я _ прізвище @ домен.com, вказавши Ваші ім'я та прізвище в точності, як на платіжній картці, а якщо її немає - як на закордонному паспорті або документі ж в крайньому випадку у вигляді, який Ви, в основному використовуєте для реєстрацій.

Якщо Ви плануєте стати Продавцем і продавати свої товари на аукціоні eBay, то Вам безумовно вигідніше буде придбати комплект: хостинг плюс доменне ім'я, які дозволяти реєструвати «платні» e-mail адреси вже безкоштовно, плюс наділять Вас, як Продавця ряд значних переваг. Детальніше ми розглянули їх в статті: Торгівля на eBay. Власні хостинг і домен. Переваги. де створити .

Ми пропонуємо Вам завести собі e-mail

Ми пропонуємо Вам завести собі e-mail

1 & 1 це одна з найвідоміших американських компаній, що надають інтернет послуги. Професійний e-mail адресу обійдеться Вам всього в $ 0,99 на місяць. За цю плату надаються відразу 5 (!) Ящиків. Вам багато? Поділіться з родичами і друзями! Оплатити можна, як за допомогою кредитної картки, так і за допомогою PayPal. Натискайте на баннер зліва, на сторінці вгорі, у вкладці «Domains & E-mail Solutions» вибирайте «E-Mail Solutions» і в списку, тисніть на «1 & 1 Instant Mail: your personal email solution». І на наступній сторінці тисніть «Sign Up».

Тепер Вам запропонують вибрати домен (в його зоні Вам і нададуть можливість відкрити до 5-ти ящиків). Наприклад Ви виберете домен www.ivanovsky.com , Тобто Ви зможете відкрити ящики з адресами, наприклад: [email protected] , [email protected] і т.д. За домен також доведеться доплатити: від $ 5 на рік. Вибирайте домен і тисніть «check». Якщо домен вільний Ви зможете його використовувати.

Вибравши домен переходите до вказівкою Ваших реквізитів і оплаті. Це нескладно і ми впевнені, що Ви розберетеся. Якщо у Вас виникнуть питання або проблеми в ході реєстрації або оплати пишіть нам: [email protected]

Платний поштову скриньку (e-mail). Переваги. Де створити.

Де створити

Працюючи з багатьма серйозними сервісами, інтернет магазинами, онлайновими аукціонами, електронними платіжними системами в мережі інтернет, вирішуючи питання з Продавцем, наприклад на eBay про відправлення товару в Вашу країну, багато хто з користувачів могли помітити, що наявність респектабельного e-mail адреси, практично завжди йде на користь і сильно допомагає в багатьох ситуаціях.

Так, дійсно це так. Якщо поштову електронну поштову скриньку користувача не виглядає наступним чином логин@домен.com, то це дає йому ряд значних переваг перед власниками ящиків, які надають зараз незліченні безкоштовні поштові сервіси, як вітчизняні, так і зарубіжні.

«Які ж ці переваги?» - напевно запитаєте Ви. Спробуємо в силу своєї компетенції відповісти на Ваше питання.

E-mail, як ідентифікатор особистості

Щоб завести поштову скриньку у вигляді логин@домен.com практично завжди потрібно верифікувати свою особистість: такі електронні ящики виділяє своїм співробітникам роботодавець, абонентам оператор стільниковий зв'язку, або своїм користувачам провайдер послуги доступу в мережу інтернет, а також можливий варіант оплати створення такого ящика самим користувачем. Але головне, в переважній більшості випадків присутній момент ідентифікації його особи. Цей факт широко відомий і тому будь-який серйозний онлайновий сервіс або Інтернет магазин, де де Ви використовуєте при реєстрації або замовленні товару електронну поштову скриньку у вигляді логин@домен.com, яка не надано одним з безкоштовних поштових сервісів, завжди поставиться до Вас доброзичливо, як кажуть «client friendly».

Ваше замовлення, покупка або реєстрація з набагато меншим ступенем імовірності будуть віднесені до розряду сумнівних або вимагають додаткової перевірки особистості користувача. Електронні платіжні системи, які, як правило дуже ретельно перевіряють особистості своїх користувачів, мало того, що також не зажадають додаткової верифікації і не заблокують Ваш аккаунт, що називається «до з'ясування», так ще і преміюють Вас високим платіжним лімітом (практично всі серйозні електронні платіжні системи встановлюють своїм користувачам щомісячний ліміт на оборот коштів). Великі зарубіжні інтернет магазини не будуть обмежувати Вас, як нового користувача числом покупок, а онлайнові аукціони числом ставок і повідомлень іншим користувачам.

Якщо Ви, купуючи товар на онлайновому аукціоні (наприклад eBay), будете просити Продавця з-за кордону відправити товар в Вашу країну використовуючи електронну поштову скриньку логин@домен.com - повірте набагато у Вас буде більше шансів, що він погодиться. Те ж з оплатою в електронних платіжних системах, де e-mail є ідентифікатором рахунку (наприклад PayPal або Moneybookers ) І якщо гроші прийшли з аккаунта ідентифікатором якого не є електронну поштову адресу, надану одним з численних безкоштовних поштових сервісів - довіри до такого покупцеві безумовно буде більше. В іншому випадку, щось запідозривши, Продавець може повернути гроші і вибачившись написати, щось на кшталт «від користувачів з Вашої країни ми через цю платіжну систему гроші не приймаємо».

Аналогічна ситуація з продажем свого товару на тих же онлайнових аукціонах: якщо Ви не можете похвалитися великою кількість позитивних відгуків про Вас, то знайте: Покупці переймуться до набагато більшою довірою, якщо на сторінці де Ви розповідаєте про себе, надаєте свої контактні дані буде красуватися e -mail логин@домен.com. Ще раз повторимося: багатьох популярних електронних платіжних системах (наприклад PayPal або Moneybookers ) E-mail є ідентифікатором рахунку і Покупці будуть набагато спокійніше якщо ідентифікатором Вашого рахунку, на який вони відправляють гроші, не буде поштову адресу, отриманий на безкоштовному поштовому сервісі.

Особливо це актуально, якщо по наданих Вами контактними даними, а також по ip адресою можна визначити, що Ви є жителем однієї з країн Східної Європи. На превеликий жаль в цих країнах рівень онлайнового шахрайства традиційно високий і до користувачів з них все серйозні онлайнові сервіси та магазини відносяться більш ніж насторожено.

Говорячи простою мовою, наявність електронної поштової скриньки у вигляді логин@домен.com додасть Вам так необхідну для початку респектабельність - пам'ятайте наше національне - «по одягу зустрічають», а також довіру з боку інших користувачів, які дивлячись на Вашу електронну поштову адресу знатимуть про те, що Ваша особистість перевірена часом, хто його надав і ймовірність «познайомитися» таким чином з шахраєм набагато нижче.

відсутність реклами

Безкоштовні поштові сервіси в 100% випадків додають до скеровується Вами повідомленням свою рекламу (ну треба ж їм на щось існувати!). Відсутність цієї реклами в повідомленнях також додасть Вам довіри і респектабельності з боку тих з ким Ви будете вести ділову переписку.

Спам-фільтри

Країни Східної Європи на одному з перших місць в світі за кількістю вихідних з них небажаних рекламних e-mail повідомлень (спаму) тому використовуючи електронну скриньку у вигляді логин@домен.com Ви сильно знизите ймовірність того, що Ваше повідомлення буде відфільтровано одним з численних « спам-фільтрів ». Робота яких, на превеликий жаль не завжди відрізняється коректністю. А якщо Ви заведете собі такий електронний ящик в одній з країн Заходу, то знизите до нуля ймовірність того, що Ваш лист не буде доставлено адресату. Та ж історія з вхідною кореспонденцією: вітчизняні користувачі рідко ведуть переписку з країнами Заходу і дуже часто наші поштові фільтри просто фільтрують поштові повідомлення з них, як спам.

Менше входить спаму

Вам буде приходити набагато менше вхідної небажаної рекламної кореспонденції (спаму), тому що основні одержувачі його - клієнти безкоштовних поштових сервісів. Отже звідси менше ймовірності заразити свій комп'ютер вірусом (які часто розсилають разом зі спамом) або помилково, видаляючи спам, стерти важливе повідомлення.

У Вас немає такого електронного ящика і Ви, прочитавши те, що ми тут наваяли, хотіли б завести його? Відмінно! Ми розповімо Вам де завести електронну поштову скриньку у вигляді логин@домен.com краще і дешевше всього! Так, саме «дешевше» - на жаль тими перевагами, які ми тут описали мають тільки електронні поштові скриньки, які виділяються користувачам на платній основі. Але на щастя, конкуренція між провайдерами інтернет - послуг зараз така, що оформити таку поштову скриньку собі можна досить дешево.

Єдине, що відзначимо наступні моменти:

Ми запропонуємо Вам тільки західні сервіси, по-перше вони дешевше надійніше, а по-друге до листів, відсилається з їх допомогою у спам-фільтрів набагато більше довіри.

Заводячи собі e-mail у вигляді логин@домен.com постарайтеся щоб він мав мав вигляд: ваше ім'я _ прізвище @ домен.com, вказавши Ваші ім'я та прізвище в точності, як на платіжній картці, а якщо її немає - як на закордонному паспорті або документі ж в крайньому випадку у вигляді, який Ви, в основному використовуєте для реєстрацій.

Якщо Ви плануєте стати Продавцем і продавати свої товари на аукціоні eBay, то Вам безумовно вигідніше буде придбати комплект: хостинг плюс доменне ім'я, які дозволяти реєструвати «платні» e-mail адреси вже безкоштовно, плюс наділять Вас, як Продавця ряд значних переваг. Детальніше ми розглянули їх в статті: Торгівля на eBay. Власні хостинг і домен. Переваги. де створити .

Ми пропонуємо Вам завести собі e-mail

Ми пропонуємо Вам завести собі e-mail

1 & 1 це одна з найвідоміших американських компаній, що надають інтернет послуги. Професійний e-mail адресу обійдеться Вам всього в $ 0,99 на місяць. За цю плату надаються відразу 5 (!) Ящиків. Вам багато? Поділіться з родичами і друзями! Оплатити можна, як за допомогою кредитної картки, так і за допомогою PayPal. Натискайте на баннер зліва, на сторінці вгорі, у вкладці «Domains & E-mail Solutions» вибирайте «E-Mail Solutions» і в списку, тисніть на «1 & 1 Instant Mail: your personal email solution». І на наступній сторінці тисніть «Sign Up».

Тепер Вам запропонують вибрати домен (в його зоні Вам і нададуть можливість відкрити до 5-ти ящиків). Наприклад Ви виберете домен www.ivanovsky.com , Тобто Ви зможете відкрити ящики з адресами, наприклад: andrew[email protected] , [email protected] і т.д. За домен також доведеться доплатити: від $ 5 на рік. Вибирайте домен і тисніть «check». Якщо домен вільний Ви зможете його використовувати.

Вибравши домен переходите до вказівкою Ваших реквізитів і оплаті. Це нескладно і ми впевнені, що Ви розберетеся. Якщо у Вас виникнуть питання або проблеми в ході реєстрації або оплати пишіть нам: [email protected]

«Які ж ці переваги?
У Вас немає такого електронного ящика і Ви, прочитавши те, що ми тут наваяли, хотіли б завести його?
Вам багато?
«Які ж ці переваги?
У Вас немає такого електронного ящика і Ви, прочитавши те, що ми тут наваяли, хотіли б завести його?
Вам багато?
«Які ж ці переваги?
У Вас немає такого електронного ящика і Ви, прочитавши те, що ми тут наваяли, хотіли б завести його?
Вам багато?
«Які ж ці переваги?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: