Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

ПМС і депресія

симптомів передменструального синдрому (ПМС), як відомо, близько 150. Він виникає внаслідок зниження вмісту жіночого гормону естрогену напередодні настання «критичних днів». Це неприємний стан знайоме приблизно 80% всіх жінок (і їх сім'ям), але тільки приблизно 10% страждають їм по-справжньому, часто з важкими симптомами депресії .

.

Нервозність, перепади настрою, пригноблені стану, агресію багато жінок звично пов'язують з менструальним циклом . Але ж цей взаємозв'язок існує зовсім не завжди. Хіба не можуть зміни настрою жінки бути пов'язані, наприклад, з погодними умовами або родом діяльності? Як визначити, що настає пора звернутися за допомогою?

Від погоди залежить ...

«Коли ми проводимо дослідження, пов'язані з ПМС, багато жінок відзначають, що вони в принципі відчувають себе трохи краще навесні і влітку (ближче до літа), і гірше - в зимовий час, - говорить Жан Ендікотт, доктор філософії, професор кафедри клінічної психології і психіатрії Колумбійського університету. - Тобто, сама по собі зв'язок психічного стану жінки з поточним сезоном - явно існує, хоча наукових обґрунтувань цього немає ».

Можливо, це пов'язано з тим, що влітку більше сонячних днів, або з тим, що в цей сезон у жінок є більше можливості перебувати на повітрі і вони більш фізично активні, а фізична активність, як відомо, - хороший засіб від депресії . Взимку ж таких можливостей менше. Крім того, вчені вважають, що жінки, залежні від сезонності, можуть частково відчувати залежність і від циркадних ритмів.

Циркадні ритми - це біологічні цикли, які повторюються кожні 24 години і включають періоди неспання і сну, активності і відпочинку, голоду і прийому їжі, а також коливань рівнів гормонів і температури тіла . Наскільки сильно всі ці ритми впливають на стан жінки, цілком ймовірно, залежить від її індивідуальних особливостей.

ПМС, депресія ... або характер такий?

Проте, ставитися до свого настрою легковажно, так само як і піднімати паніку завчасно не можна. Важливо розібратися, чому дратівливість змінюється слезливостью, а тиха «світла» печаль раптом перетворюється в «тугу чорну».

Якщо ви схильні до перепадів настрою або відчуваєте пригніченість, спробуйте протягом трьох місяців вести щоденник, в який будете щодня записувати абсолютно всі зміни свого настрою.

Купіть календарик і складайте графік щоденних коливань настрою: вгору-вниз, «щаслива», «сумна», «втомлена», «ейфорія», «сердита», «дратівлива». Але тільки це потрібно робити щодня, не чекаючи, коли настрій різко погіршиться або тільки при наближенні місячних.

Але тільки це потрібно робити щодня, не чекаючи, коли настрій різко погіршиться або тільки при наближенні місячних

Пора до лікаря?

Якщо ваш щоденник показує, що пригноблені стану, і правда, пов'язані з вашим місячним циклом, як визначити, чи не варто вже звернутися за медичною допомогою ? Спробуйте відповісти на питання:

 • Ви не просто дратівливі в цей час, але вступаєте в конфлікти з приводу з членами сім'ї і влаштовуєте їм скандали?
 • Ви не в змозі продуктивно працювати і радіти сімейному житті в цей час?
 • Ви відчуваєте труднощі при виконанні своїх прямих повсякденних функцій, міняєте переваги в їжі або втрачаєте апетит, погано спите?
 • Чи відчуваєте сильну тривогу або напади самокритики?
 • Вас стали відвідувати думки про смерть або самогубство?

Якщо ви відповіли «так» на кілька з цих питань (особливо на останній), зверніться до лікаря. Якщо ваші циклічні симптоми дійсно починають шкодити вашій роботі або особистому житті, пора звернутися за професійною допомогою.

Боротися з ПМС - потрібно

Існує кілька варіантів для боротьби з депресивними станами, пов'язаними з ПМС, який саме вибрати - порадить лікар . Це, наприклад, може бути курс когнітивно-поведінкової терапії або світлова терапія. Можливо, що буде призначений курс антидепресантів або інших препаратів (в індивідуальному порядку).

Антидепресанти Іноді в таких випадках призначаються антидепресанти групи СІЗЗС (селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну). Вони піднімають настрій шляхом збільшення використання мозком хімічних елементів, які називаються серотонін , Які відповідають за передачу імпульсів між клітинами (нейротрансмітери). СИОЗС стали найбільш популярними при лікуванні депресії , Оскільки доведена їх висока ефективність і найменші побічні ефекти. Прийом таких препаратів починається на 14 день циклу і припиняється з початком менструальної кровотечі. Як правило, до настання стійкого ефекту проходить кілька тижнів, але у жінок, які страждають депресивними станами на грунті ПМС, він настає швидше. Пам'ятайте, що подорать ліки вам може тільки лікар !

Когнітивна поведінкова терапія
Когнітивна поведінкова терапія може допомогти розвинути навички з управління депресією і зміни настроїв, пов'язаних з менструальним циклом . цей метод заснований на уявленнях, відповідно до яких почуття і поведінка людини визначається не самою ситуацією, в якій людина опинилася, а його сприйняттям цієї ситуації. Ця методика може підказати жінці часом дуже прості прийоми корекції способу життя і поведінки, наприклад, не планувати складну роботу в ці дні, або відвідувати курси релаксирующего масажу і не пропускати заняття з йоги.

Корисно заздалегідь скласти список справ і речей, які для вас приємні і дійсно допоможуть тримати себе в руках і піднімуть настрій. Тільки список потрібно, обов'язково складати заздалегідь, тому що коли «момент» настане, у вас не буде для цього ні бажання, ні енергії.

Світлотерапія
Хороші результати дає светотерапия - специфічне лікування, яке викликає біохімічні зміни в мозку, які покращують настрій. Світлотерапія допомагає регулювати рівень мелатоніну, зниження якого тягне за собою погіршення сну, а то і зовсім безсоння .

У будь-якому випадку: якщо вже звернулися до лікаря - обговоріть з ним всі можливі варіанти боротьби зі своїми пригнобленими станами. Наш настрій - не жарт. Коли нам добре, ми чомусь думаємо, що депресія - це «не про нас». Коли настрій стає мінливим, або просто дуже пригніченим, ми пояснюємо це чим завгодно - ПМС, неприємності, будь-які зовнішні подразники. А не треба нічого пояснювати - потрібно з'ясувати і ... ліквідувати.

Хіба не можуть зміни настрою жінки бути пов'язані, наприклад, з погодними умовами або родом діяльності?
Як визначити, що настає пора звернутися за допомогою?
Або характер такий?
Пора до лікаря?
Ви не в змозі продуктивно працювати і радіти сімейному житті в цей час?
Чи відчуваєте сильну тривогу або напади самокритики?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: