Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Політичні блогери, по порядку ставай!

Блоги давно перестали бути тільки мережевими щоденниками. Хтось каже, що це ЗМІ нового покоління. Хтось - що вони роблять все більший вплив на офлайн, причому аж до створення революцій, як в Єгипті, і численних протестних акцій, як в Москві. Ми спробували з'ясувати, хто і який впливає через свій блог на реальне життя в Челябінській області, склавши для цього топ-100 політичних блогерів регіону . Блоги давно перестали бути тільки мережевими щоденниками

Як складався рейтинг?

Ми попросили кілька десятків експертів поділитися своїм списком блогів, які вони постійно переглядають. Крім того, у свідомо популярних авторів уважно переглянули списки тих, кого вони самі читають. Головна умова - наявність хоча б невеликої кількості записів про владу, громадянське суспільство, вибори, партії, соціальні проблеми і так далі. Одним словом, всього того тематики, яка підпадає під визначення «політика» в найширшому сенсі. Однак записи хоча б іноді мали стосуватися Челябінської області.

Деякі потрапили в «розширений список» лише за ім'я або соціальний статус (чиновники, журналісти, депутати і так далі). Якщо в акаунтах дуже мало або зовсім не містилося постів, якщо вони давно не оновлювалися - їх все одно залишили. Не можна виключати, що записи колись з'являться, а відверто занедбані блоги все одно будуть відсіяні на другому етапі. Однак ми не стали брати «журнали» тих, хто писав, наприклад, тільки про кулінарію, строго дотримуючись аполітичною позиції.

З іншого боку, виключили зі списку спільноти і колективні блоги, вважаючи, що вони є скоріше новим типом ЗМІ або соціальними мережами. Викреслили зі списку щоденники, які закриті «під друзів».

В результаті вийшло більше 200 чоловік, практично у всіх було по кілька акаунтів на різних майданчиках. У кожного перевірили рейтинг за версією «Яндекса »(За станом на 5 травня 2012 року). Він будується на авторитетності - інтегральному показнику, заснованому на кількості посилань на блог (з урахуванням того, хто саме посилається), кількості коментарів, кількості відомих «Яндексу» читачів блогу, а також «інших даних про блозі і його положенні в блогосфері».

Пошукова система відсівали сплоги (акаунти, які містять пошуковий спам) і новинні блоги, а ми виключили зі списку «щоденники» з відвертою екстремістської або націоналістичної тематикою, а також маловідомих людей, які лише поширювали чужі пости без своїх коментарів.

Зрештою і був складений список зі ста найбільш авторитетних блогерів (рейтинг кожного встановлювався по блогу з найбільшим рейтингом, сума рейтингів не враховувалася).

Ми розуміємо, що наш принцип відбору неідеальний. Є нарікання і до системи «авторитетності» «Яндекса», її ми вибрали як найбільш відому і велику. А за якими об'єктивними критеріями, на ваш погляд, варто було б складати рейтинг політичних блогів? Рейтинг на яку тематику був би ще вам цікавий?

Пишіть в коментарях, в наших групах в соціальних мережах ( ВКонтакте , Facebook ).

перша десятка

1 місце. Володимир Бурматов, депутат Держдуми, заступник керівника по ідеології Уральського міжрегіонального координаційної ради «ЕР», завкафедрою політології та соціології Російського економічного університету імені Плеханова.

Володимир Бурматов, депутат Держдуми, заступник керівника по ідеології Уральського міжрегіонального координаційної ради «ЕР», завкафедрою політології та соціології Російського економічного університету імені Плеханова

Twitter.com/burmatoff читають 145 тисяч користувачів. Володимир залишив понад 54 тисяч записів. Це в середньому по тисячі в місяць, а 1 травня 2012 року, наприклад, їх було написано 149 штук.

У 2011 році - в день народження Володимира Путіна - Бурматов запустив хештег «СПАСІБОПУТІНУЗАЕТО», який відразу став одним з найпопулярніших в російській Твіттері. Однак, крім слів подяки, були й іронічні повідомлення: «хештег проплачений з бюджету« СПАСІБОПУТІНУЗАЕТО »,« В Росії важко, грошей немає «СПАСІБОПУТІНУЗАЕТО». Але і у них там повний срач, «OBAMATHANKYOUVERYMUCH!» Та інших.

У « живому журналі »Останній запис датовано груднем 2010 року. За власним визнанням, в якийсь момент «ЖЖ» перестав влаштовувати функціональністю, з'явилися інші майданчики для публікації матеріалів крупніше, ніж 140 символів.

«Зараз це для мене більше, ніж просто блог, - зазначає депутат Держдуми. - Це не тільки засіб самовираження, а й інструмент для спілкування з друзями, колегами, ЗМІ. Це і спосіб зворотного зв'язку. Я якісь скарги відразу віддаю помічникам, і вони розбираються з проблемою ».

2 місце. Руслан Гаттаров, член Ради Федерації від Челябінської області, член генради «ЕР», голова Челябінського земляцтва в Москві.

В Twitter.com/Gattarov в середньому з'являється кілька десятків твітти в день, які читають 7,5 тисячі користувачів. Теж починав з « живого журналу », Де розміщував свої великі статті, потім додалися репортажні звіти, звіти про діяльність. «А потім я відкрив для себе Твіттер і 140 знаків, яких цілком вистачає», - розповідає Гаттаров.

У його повідомленнях багато коментарів з політичних і спортивних подій (особливо про хокеї), багато репортажних заміток і фото з різних нарад.

«Твіттер - це перш за все емоція, - зазначає сенатор. - Я намагаюся поділитися своєю радістю, коли виграє «Трактор» або наша збірна, передати якісь приховані від телекамер закулісні речі, нюанси, настрою ».

3 місце. Валерій Назаров, блогер, керівник сайту Pro-volgograd.com, помічник депутата Держдуми Дмитра Гудкова.

В Twitter.com/piligrim67 майже 10 тисяч повідомлень для більш ніж тисячі читачів. Зараз в рейтингу «Яндекса» - 3341-й, хоча піку «авторитетності» досяг з блогом в «ЖЖ», в 2010 році увійшовши в топ-30. Для великих матеріалів зараз використовує блог Piligrim67.blogspot.com "Про життя. Іронія, сарказм і трохи стьобу ».

Piligrim67 з'явився під впливом відеозвернення до президента майора Димовського, а всеросійську популярність отримав за «викриття пожеж». Тоді Валерій заявив в своєму блозі, що гасіння лісової пожежі в Рязанській області «молодогвардійцями» Русланом Гаттарова і Володимиром Бурматова є постановочним. Звернув увагу, що одяг учасників гасіння чиста, справа відбувається на торфовищах, де зі зведень пожежі вже ліквідовані і так далі. Запис стала популярною в блогосфері, тему підхопили ЗМІ. Багато писав про порушення при держзакупівлях ( «дорожній конкурс» на 10 мільярдів за підтримки Дмитра Гудкова навіть був скасований ФАС) і про вирубку міського бору.

В середині 2011-го Назаров поїхав в Волгоград, де очолив інформаційне агентство, але продовжує коментувати в блозі політичні події на Південному Уралі, долю міського бору і інше.

4 місце. Ілля Бірман, арт-директор «Дизайн-бюро Артема Горбунова», блогер, діджей.

Ілля Бірман, арт-директор «Дизайн-бюро Артема Горбунова», блогер, діджей

Twitter.com/ilyabirman - 11 тисяч твітів (в середньому по п'ять в день), 3,5 тисячі читачів.

Паралельно Ілля веде англомовний акаунт. Блог на сайті Ilyabirman.ru оновлюється практично щодня, в «шапці» зазначається: «Пишу про все підряд <...>. Нерідко висловлюю своє невдоволення ідіотами ».

Як і в Твіттері, невелика кількість постів «політичні»: містять критику федеральної влади, податкової системи (позитивно оцінює ідею Михайла Прохорова про особисту сплаті податків громадянами РФ) і т. Д. Пропонуємо переглянути досить кумедне « Новорічне звернення супергероїв », Де росіян з 2012-м роком вітають« Людина-ботокс »,« Людина-наук »(Дмитро Медведєв),« Людина-питання »(Олексій Навальний) та інші.

Незважаючи на популярність Іллі Бирмана в професійних колах, практично відсутня біографічна інформація про нього. Від коментарів нашому сайту Ілля відмовився, підкресливши, що не вважає себе політичним блогером.

Колеги-дизайнери відгукуються про нього тільки в позитивному ключі, однак деякі з іронією зауважують: «Про Бирмана можна сказати тільки те, що він« косить »під Артемія Лебедєва. Він прям звихнувся на цій темі. Навіть ось інтерв'ю не дає ».

5 місце. Дмитро Вяткін, заступник голови комітету Держдуми з конституційного законодавства і держбудівництва, член Центральної контрольно-ревізійної комісії «ЕР».

завів мікроблог напередодні президентських виборів, 3 березня 2012 року, але у нього вже більше 600 читачів, а за останній місяць подолав кілька тисяч місць у рейтингу «Яндекса». Швидше за все, це пов'язано з активним коментуванням законопроекту Держдуми про посилення відповідальності при проведенні публічних акцій.

«Твіттер на мене поки мало впливає, - зазначає Вяткін. - Це поки ближче до розваги і більше працює на «вхід», ніж на «вихід». Поки тільки читаю новини, потрібно більше передплатників, порядку декількох десятків тисяч, щоб мікроблог став інструментом для транслювання моєї позиції ».

Підкреслює, що веде блог сам: «За цей короткий час стало зрозуміло, що соціальні мережі забирають дуже багато часу. Виникає питання: той, хто оновлює блог постійно, нічого більше не робить? Або за нього його веде команда фахівців ».

6 місце. Еркін Маматов, депутат Чебаркульского зборів депутатів, керівник Чебаркульского місцевого відділення «Молодої гвардії» і одночасно МО «МГЕР» Калінінського району Челябінська.

У Twitter.com/MamatovErkin майже п'ять тисяч читачів. «Надихає приклад старших товаришів, які зробили кар'єру завдяки своїм блогам, - говорить Еркін. - Зараз політика на 70-80% залежить від інтернет-технологій. Досить подивитися, як раніше маловідомі люди заводять твіттер і за півроку-рік стають депутатами Мосміськдуми ».

Еркін 27 років, він кандидат у майстри спорту з бігових лиж, захоплюється сноубордом, великим тенісом, футболом. «Вільний час присвячую інтелектуальному розвитку, часто читаю статті старших товаришів по партії».

По суті живе між двома містами: два-три робочих дні проводить в Чебаркулі, два-три - в Челябінську. "Це нормально. Мене надихає приклад Володимира Володимировича Путіна і Володимира Володимировича Бурматова - вони сплять по чотири години ».

7 місце. Максим Бодягин, журналіст, політтехнолог.

На нього мікроблог підписано понад 800 читачів. У профайлі повідомляється: «Я блогер і живу в Челябінську. У нас кросівий і прекрастний місто. Кажуть, я сацеапат. Але я ні ».

Блог в « живому журналі »Був створений в листопаді 2002-го, зараз у нього більше двох тисяч друзів, сюди з деякого часу транслюються і записи з автономного блогу «IDiot Daily: неглянцевого журнал».

«Шість років я вів блог в ЖЖ, - каже Бодягин. - Якось непомітно став тисячником. Потім мені набридла політика менеджерів «Живого журналу», так і виник цей блог. Тут немає нічого про заробітки в Інтернеті, SEO, <...> саморозвитку та іншої <...>. Я нічого не купую і нічого не продаю. Це просто хороший журнал для хороших людей ».

Є тут і біографія: «... народився в Челябінську в 1971 році. У журналістику потрапив випадково, вже після 30 років. Завдяки підтримці колег адаптувався досить швидко. Побував заступником головного редактора «Південноуральський панорами», головним редактором журналів «Новий Aktivist», «Банзай» і «National Business». Епізодично співпрацював з самими різними виданнями ».

8 місце. Марина Бєлова, педагог, фізик, блогер, журналіст, продюсер аналітичного порталу «Голос Уралу», Златоуст.

Марина Бєлова, педагог, фізик, блогер, журналіст, продюсер аналітичного порталу «Голос Уралу», Златоуст

Sadpanther.livejournal.com створений в жовтні 2009 року, в ньому близько півтори тисячі записів, понад 500 читачів. «PER ASPERA AD ASTRA. Думки про вічне і проходить ... ». Є і аккаунт в Твіттері , Але в основному тут посилання на свої і чужі статті, на відео в Youtube.com та інші ресурси.

Марина дуже здивувалася, коли ми повідомили, що вона потрапила в десятку найбільш рейтингових політблогеров: «А чому я - політичний блогер? Я пишу про спорт, житлово-комунального господарства, освіті, суспільстві, науці і т. П. Про політику - тільки коли змушують або коли не можна не писати, ось як зовсім недавно на виборах мера міста ».

За визнанням Марини Бєлової, гуманітарний склад розуму спочатку змусив її завести блог, а потім стати продюсером інформаційно-аналітичного порталу: «Блог починався як чисто описовий, якісь фотографії тощо. Потім став викривально-викривальним. Щось з розряду: «ААА! Поламали! Вкрали! »Потім поступово змінився світогляд, захотілося не тільки критики, а й конструктиву».

Характеризує себе в профайлі так: «Лютий блогер. Дратують: фашизм, жорстоке поводження з дітьми і тваринами, мракобісся, корупція, порушення прав людини, будь-яка несправедливість ».

9 місце. Костянтин Захаров, депутат ЗСО, голова ЧРО «Ділова Росія».

його мікроблог читають майже 700 користувачів. Пише майже кожен день, в середньому по одному-два повідомлення. В основному коментує політичні і просто значущі для регіону новини, а також заходи, в яких бере участь. У блогу в « живому журналі »Близько 300 читачів, але останнім часом там публікується тільки перепост власних твітти.

В одному з інтерв'ю Костянтина Юрійовича запитали, чи сам він веде свій блог. «За технічну сторону питання в основному відповідає мій помічник, - зізнався Захаров. - Але все коментарі, ініціативи, думки мої. Ніякі «літературні негри» за мене блог не ведуть. Давно користуюся комунікатором, тому маю можливість переглядати з'являються коментарі, намагаюся на них оперативно реагувати. Вважаю, що одна з сильних сторін блогу - це можливість дискусії. Для мене блог - це, скоріше, потреба. Найоперативніша можливість декларувати свої ідеї досить великої аудиторії. Причому робити це не через день-два-три, а то кажуть online, real time ».

10 місце. Михайло Юревич, губернатор Челябінської області.

Найпопулярніші блог на Livejournal (Майже 1300 читачів), хоча є і твіттер , У якого більше 18 тисяч читачів. І той, і інший оновлюються по кілька разів на тиждень.

Хоча «щоденник» в «ЖЖ» був створений ще у вересні 2009-го, писати в нього він почав вже губернатором в травні 2010-го. У першому повідомленні глава регіону привітав читачів: «Ідея відкритості та прозорості органів влади була близька мені завжди ... Сподіваюся, мої думки і враження будуть цікаві. У свою чергу, розраховую на діалог із зацікавленими співрозмовниками, здатними слухати, чути, допомагати ... Втім, буду щиро радий будь-якому вашій увазі! »

Через блог дійсно вирішуються проблеми в реальному житті. Так, упорядкували двір ветерана військової служби Юрія Кудрявцева, за скаргою читача закрили гральний зал в кінотеатрі, звільняли глав муніципалітетів і директорів заводів, активізувалася боротьба з чергами в поліклініках і нелегальними парковками.

Коли губернатор завів твіттер, стало видно: частина постів пише він сам. Вітав «Трактор» з перемогами, висловлював співчуття родичам загиблих южноуральцев, розповідав про свої відрядження і так далі.

У листопаді 2010 року «ЖЖ» і твіттер Юревича потрапили в десятку найбільш відвідуваних ресурсів чиновників, а в березні 2012-го Михайло Валерійович увійшов в топ-3 рейтингу цитованості блогерів-губернаторів.

Онлайн і Південноуральська реальність

Щоб оцінити вплив блогосфери на реальне життя пересічних жителів Челябінської області, ми попросили висловитися з цього приводу найрейтинговіших блогерів регіону.

«Людей в соціальних мережах все більше і більше, - зазначає Еркін Маматов. - У майбутньому, можливо, взагалі відпаде необхідність особисто зустрічатися з виборцями, публікувати спеціальні депутатські звіти ».

Руслан Гаттаров з цим не згоден: «Живого спілкування, звичайно, ніщо не замінить. Через соцмережу людини не можна до кінця відчути. Але не користуватися ними зовсім зараз вже теж не можна ».

На його думку, суспільство завжди розвивається швидше держави, сучасні інформаційні технології, електронний уряд і електронний парламент здатні це відставання значно скоротити.

«Відбулася технічна революція, і це не можна не враховувати, - вважає Дмитро Вяткін. - Велика частина населення країни живе в великих містах, де добре розвинений мобільний Інтернет. Одна людина при правильно вибудуваної мережі поширення може передати за кілька секунд будь-який текст, фото, відео відразу мільйонам людей. Інша справа, що виникає питання про інформаційну, технологічної безпеки в цьому середовищі. І займатися цим треба було починати ще вчора ».

«В умовах тотальної цензури і заборонених списків тільки Інтернет і блоги зокрема дозволять опозиції доносити свої новини, ідеї, судження, - вважає член федеральної політради руху« Солідарність »Олексій Табалов. - Це найбільше сьогодні дратує діючий режим і партію влади, яка давно докладає зусиль для контролю за сферою, але поки терпить поразку ».

На мнение Максима Бодягина, блогосфера надає Певний Вплив на офлайн, но воно далеко не ключовими, особливо на провінційному Рівні: «Треба розуміті, что московські гуляння - це московські гуляння, в Челябінську все простіше. Блогери, Звичайно, могут комусь немного імідж зіпсуваті, но НЕ более того. Міський бор удалось Врятувати блогерам? Ні, влада як було паралельно на всі ці крики, так і залишилося. Та й прості городяни як не знали нічого, так і не знають. Блогосфера формує самосвідомість? Це просто смішно, та й у людей, які читають блоги, тож все з самосвідомістю в порядку ».

Марина Бєлова вважає що блогосфера мало впливає на життя простих людей: «Якісь дрібниці після моїх публікації змінювалися: сміття десь прибрали, гойдалки полагодили. Але саме дрібниці, а не якісь серйозні проблеми. Так, люди саме з соціальних мереж знають про події 6 травня в Москві. Але ці всі опозиціонери, Путін ... Це все так далеко від нас, людей більше хвилюють їх економічні проблеми. У Златоусті ніде працювати, зарплати дуже низькі. 10 000 рублів вважається удачею, дуже хорошим заробітком ».

Чи не схильний переоцінювати роль блогосфери і журналіст ІА «Човнова» Ігор Макаров: «Може бути, в Москві вона щось і виходить, а в Челябінську більш пасивна аудиторія. Пообурюватися в коментарях можуть, а вийти на мітинг - вже лінь. Хоча, можливо, це пов'язано з природними умовами. У моєму рідному Сургуті на протестні акції виходить ще менше людей. До того ж Інтернет дуже сильно сегментований. «Єдина Росія» хвалить владу, опозиція - мітинги. І вони майже не перетинаються ».

Як складався рейтинг?
А за якими об'єктивними критеріями, на ваш погляд, варто було б складати рейтинг політичних блогів?
Рейтинг на яку тематику був би ще вам цікавий?
Виникає питання: той, хто оновлює блог постійно, нічого більше не робить?
Марина дуже здивувалася, коли ми повідомили, що вона потрапила в десятку найбільш рейтингових політблогеров: «А чому я - політичний блогер?
Міський бор удалось Врятувати блогерам?
Блогосфера формує самосвідомість?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: