Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Послуга Білайн «Дзвінки всередині тарифу». 50 хвилин всередині мережі

 1. Опція Білайн «Дзвінки всередині тарифу»
 2. Вартість і умови нарахування хвилин
 3. підключення опції
 4. Номер для підключення послуги
 5. Підключення через особистий кабінет
 6. Перевірити залишок 50 хвилин
 7. відключити послугу
 8. Відключити в фірмовому салоні
 9. Номер для відключення

Послуга Білайн «Дзвінки всередині тарифу». 50 хвилин всередині мережі - 4.5 out of 5 based on 6 votes

Користувачі, які люблять досить багато розмовляти зі своїми близькими, при цьому здійснюючи багато дзвінків у середині мережі всередині домашнього регіону, можуть підключити додаткову опцію, яка допоможе їм скоротити кількість витрат на стільниковий зв'язок Користувачі, які люблять досить багато розмовляти зі своїми близькими, при цьому здійснюючи багато дзвінків у середині мережі всередині домашнього регіону, можуть підключити додаткову опцію, яка допоможе їм скоротити кількість витрат на стільниковий зв'язок. За умовами опції за невелику абонентську плату, користувач отримує на свій номер пакет хвилин за спеціальною ціною [Детальніше…]

Щоб мати можливість спілкуватися багато і при цьому не думати про фінансові витрати, слід або вибрати такий тарифний план, який дозволить це робити або ж підключити до вже існуючого, опцію Білайн «Дзвінки всередині тарифу».

За допомогою такої опції можна здійснювати виклики в одному напрямку, але при цьому ціна буде нижче стандартного тарифу на зв'язок. Також послуга доступна до підключення практично на будь-якому тарифному плані передоплати, але є нюанси в роботі з іншими послугами, наприклад при підключенні цієї опції, послуга «Конференц зв'язок" не буде представлятися. Зазвичай цю опцію застосовують з тарифом «Ласкаво просимо».

Опція Білайн «Дзвінки всередині тарифу»

Отже, потрібно розібратися в тому, як діє послуга і де вона надається. Діє опція виключно в домашньому регіоні користувача. Наприклад, якщо ви підключили її в московській області, то і працювати вона буде саме в Московській області. Як тільки ви покинете вказаний регіон, дія опції буде призупинено до тих пір, поки ви в нього не повернетеся.

Дзвінки всередині тарифу Білайн Авансовий платіж 3,95 руб Підключення послуги 0 руб Пакет Хвилин 50 хвилин на добу Поата за відключення 0 руб

Вартість і умови нарахування хвилин

Хвилини користувачеві нараховуються за абонентську плату, яка знімається з основного рахунку щодоби в розмірі 3,95 рублів. На цю суму ви отримуєте лише 50 хвилин на цю добу для дзвінків всередині мережі домашнього регіону. Як тільки цей обсяг буде догану, вартість однієї хвилини розмови становитиме згідно з вашим тарифним планом.

А ось всі не використані хвилини за поточну добу, на наступну добу не переносяться. Тому слід використовувати весь обсяг нарахованих вам хвилин. Наприклад. У тарифі «Ласкаво просимо» вартість хвилини розмови понад пакет складатиме 1,7 рубля.

Пакет хвилин нараховується тільки за умови наявності коштів на основному рахунку абонента, якщо їх немає або сума недостатня для зняття абонентної плати. Те дію послуги тимчасово призупиняється.

підключення опції

Якщо ви вирішили підключити до свого тарифу цю послугу, ито слід переконається, що ви уважно ознайомилися з умовами надання опції абонентам і тільки після цього переходити до процедури підключення.

Номер для підключення послуги

Найпростіший і швидкий спосіб підключення - це використовувати спеціальний сервісний номер, який є у будь-якої послуги. Таким чином, вам необхідно просто зателефонувати за номером 067 411 33 11. Далі скористатися голосовим меню. Сама активація не займає більше двох хвилин і доступна кожному, оскільки не вимагає володіння спеціальними навичками.

Підключення через особистий кабінет

Якщо ви вже користувалися системою обслуговування абонентів і у вас є досвід користування інтернетом, то ви можете зробити підключення і через систему самообслуговування. Для цього досить виконати вхід в « Мій Білайн »І знайти опцію в списку послуг. Після подати заявку на її активацію. Як тільки вона буде підключена на ваш номер прийде інформаційне повідомлення, про те, що можна перейти до її використання.

Перевірити залишок 50 хвилин

Як тільки ви приступите до використання послуги, то настане такий момент, що ви будете спілкуватися виключно за хвилини. Але і тут необхідно контролювати залишок пакету хвилин, який нараховується, щоб не витрачати гроші на зв'язок. А для цього можна використовувати два методи:

 1. Зателефонувати на короткий номер 06741996
 2. Встановити мобільний додаток Мій Білайн і виконувати перевірку через нього

Зателефонувати на короткий номер 06741996  Встановити мобільний додаток Мій Білайн і виконувати перевірку через нього

У другому випадку потрібен доступ до мережі інтернет, в іншому випадку він не буде працювати.

відключити послугу

Якщо необхідності в використанні цієї послуги більше немає, то її варто просто деактивувати, а для цього є різні способи. Сама деактивация не займає багато часу і відбувається протягом декількох хвилин з моменту подання запиту абонентом.

Відключити в фірмовому салоні

При зверненні користувача до фірмового салону - співробітники компанії самостійно відключать цю послугу. При цьому ця процедура надається безкоштовно і з вас не попросять грошей. Але, є один нюанс, зробити це може тільки той абонент, на якого був укладений договір, при цьому при ньому повинен бути паспорт.

Номер для відключення

Також можна використовувати і спеціальний сервісний номер для деактивації опції. Для цього потрібно зателефонувати за номером 067 411 33 10. Після цього виконати вказівки автовідповідача. Якщо все було зроблено правильно, то дія послуги буде призупинено вже протягом 5 хвилин. Деактивация відбувається безкоштовно.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: