Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Пошукове просування (SEO) в 2018 році. На що звернути увагу?

 1. 1. Голосовий пошук набирає обертів
 2. 2. Посилання закуповувати не потрібно. Купуйте краще копірайтера
 3. 3. Поведінка користувачів
 4. 4. Сніппет і QA
 5. 5. Адаптивність
 6. 6. Штучний інтелект і машинне навчання
 7. висновки

Зовсім недавно ми відвідали конференцію Optimization 2017, обов'язково почитайте наш репортаж , Ви дізнаєтеся багато нового і цікавого зі світу SEO. Даний захід, а також весь досвід пошукового просування, який ми накопичили за останні роки, наштовхнули на думку написати цю статтю.

Існує ряд тенденцій, які були актуальні на початку 2017 року і продовжують набирати популярність зараз. Якщо ви хочете, щоб ваш сайт стабільно піднімався у видачі пошукових систем, не втрачав позиції, залучав більше трафіку і клієнтів, дочитайте обов'язково до кінця. Розберемо докладніше, на що потрібно звернути увагу при просуванні сайтів в 2018 році.

1. Голосовий пошук набирає обертів

Технологія голосового пошуку відкриває нові можливості для взаємодії з аудиторією. Ось кілька фактів сказати «так» голосовому пошуку:

 • 40% людей у ​​всьому світі хоча б раз в день користуються голосовим пошуком;
 • 20% усього мобільного пошуку - голосовий пошук;
 • сьогодні в 35 разів частіше, в порівнянні з 2008 роком, люди користуються голосовим пошуком Google.

Це змінює ринок, очікується величезний зсув в бік голосового пошуку. Щоб цей тип пошуку працював на вас, необхідно використовувати більш довгі ключові слова і розмовляти мовою користувача.


Зараз майже в кожному смартфоні присутній голосовий помічник. В Apple - це Siri, в Google - Google now, в Яндексі - Аліса. Тепер користувачеві не потрібно заходити в браузер і друкувати запит, можна просто запитати голосового помічника, і він сам знайде відповідь. Оптимізуйте свій контент під голосовий пошук.

2. Посилання закуповувати не потрібно. Купуйте краще копірайтера

У 2018 році використання природних якісних посилань стане куди більш важливим фактором ранжирування в очах пошукових систем. Без цікавого і корисного для цільової аудиторії контенту вам ніколи не отримати природних посилань.

Вже не потрібно закуповувати посилання і намагатися розміщувати їх на найпопулярніших сайтах і каталогах. Важливіше, щоб ці сайти мали відношення до вашої галузі бізнесу. Створюйте якісний контент, який будуть расшарівать самі користувачі. Найпростіший спосіб отримати природні посилання - вести цікавий для галузі блог. Ми вже писали інструкцію про те, як правильно писати статті . Користуйтеся!

Пам'ятайте, без корисного контенту та якісних посилань вам ніколи не опинитися на вершині пошукової видачі.

3. Поведінка користувачів

Поведінка користувачів - важливий критерій при оцінці якості ресурсу. Google ясно дав зрозуміти, що весь сайт повинен бути орієнтований на користувача, на його запити і потреби. Якщо сайт нехтує цим правилом, він або скотиться в органічній видачі, або ніколи не добереться до ТОП10.

У Google є інструмент RankBrain. За допомогою нього Google розуміє, які сайти відповідають запитам користувачів, а які ні.

Наприклад, введемо в рядок пошуку запит «приготувати смузі».


Припустимо, результат на позиції 3 здався вам найбільш привабливим. Ви клікаєте і розумієте, що перед вами краща стаття про приготування смузі. Вона ідеальна. Так ось, RankBrains робить позначку, ставить «плюсик» даного ресурсу і рейтинг сайту підвищується.

Уявімо зворотну ситуацію - кликнули ви на перше посилання. Ми підсвідомо думаємо, що якщо сайт на першій позиції, значить повинні знайти те, що шукаємо. Але стаття виявилася катастрофою - контент написаний людиною, який поняття не має про те, що пише, та ще й вас на сайті «закидали» поп-ап вікнами з пропозиціями і знижками. Ви втекли з цього сайту, подивилися інші результати і кликнули на 3 позицію в пошуку, в надії знайти той самий матеріал. В цьому випадку RankBrains також робить позначку про першому сайті, але вже негативну. Google безжально прожене такий сайт з першого рядка пошукової видачі.

Важливими показниками є:

 • Час перебування користувачів на сайті.
 • Відсоток людей, які обрали сайт в пошуку.

Також не забувайте стежити за швидкістю роботи сайту, за тим, як влаштована навігація. Слідкуйте за діями відвідувачів на сайті, в них ви можете знайти підказки про те, що можна виправити.

На сьогодні більшість людей шукають інформацію в інтернеті зі своїх мобільних пристроїв. Не забувайте про адаптивність. Буде шкода, якщо у вас класний контент, але люди просто йдуть через те, що їм незручно читати ваш матеріал з телефону.

4. Сніппет і QA

Сніппет - це невеликий фрагмент тексту, що відноситься до сайту, який виводиться в результатах пошуку. У сниппет додають ключові, що вводяться користувачем в рядок пошуку. За допомогою сниппета можна оцінити вміст сайту без переходу на сам сайт.

Сучасні алгоритми пошукових систем здатні здійснювати аналіз контенту самостійно і виводити в сниппет інформацію безпосередньо зі змісту. Так що обдурити пошукові системи за допомогою description не вийде.

Також корисно створювати контент у форматі Q & A. Q & A - блок питань і відповідей. Такий розділ необхідний кожному сайту, так як він спрощує пошуковим системам витяг потрібного контенту.

5. Адаптивність

У 2018 року ви зобов'язані мати у себе в арсеналі адаптивну верстку для мобільних пристроїв. Незабаром пошуковики будуть вважати мобільну версію вашого сайту «справжньої», якщо навіть користувач шукає інформації не через мобільний пристрій.

Нещодавно BrightEdge провів дослідження, яке показало, що 57% трафіку надходить з мобільних пристроїв. Тому необхідно мати адаптивну верстку і відповідний контент, щоб мобільні користувачі могли з легкістю вас знайти.


Адаптивність і голосовий пошук - зробіть на них основний акцент у своїй SEO-стратегії в 2018 році.

6. Штучний інтелект і машинне навчання

Не плутайте ці поняття. Штучний інтелект використовується скрізь - від комп'ютерних ігор до систем розпізнавання мови. Машинне навчання - один із напрямів штучного інтелекту. Машини отримують дані і «навчаються» на них. Це дозволяє швидко використовувати знання, отримані від великого набору даних і досягти успіху в таких напрямках, як розпізнавання мови, осіб і т.д.

Рішучість Google розвиватися в області штучного інтелекту і машинного навчання вказує на те, що нас чекає багато нових інновацій. Вже змінюється спосіб ранжирування результатів пошуку. Ми говорили про RankBrains - це і є нова система штучного інтелекту на базі машинного навчання. RankBrains для визначення результату у видачі, порівнює зворотні посилання з вашого сайту з зворотними посиланнями «хороших» і «поганих» сайтів. Перелінковка з дружніми, але нерелевантними ресурсами, загрожує вам проблемами - випадковим вибором алгоритму ранжирування, порівнянням з сайтами інших галузей.

висновки


Важливо розуміти, що сьогодні виявитися в ТОП10 органічної видачі пошукових систем - це ще не кінцевий результат. У міру розвитку пошукових систем існує безліч можливостей для збільшення вашого пошукового трафіку. Якщо ви будете використовувати перераховані вище рекомендації, то в 2018 році ви точно не відстанете від конкурентів.


Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: