Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Практика: як підключити ноутбук до мережі через WiFi

переваги WiFi

Звичайно, WiFi-мережі - це тільки початок бездротового майбутнього, але поточна ситуація (зацікавленість провайдерів і стільникових операторів, зростання числа точок доступу та ін.) Вселяє оптимізм і надію в те, що через кілька років побродити по Інтернету за допомогою ноутбука можна буде в будь-якому багатолюдному місці.

LG LT20 і Prestigio Visconte 141T - два ноутбуки з підтримкою WiFi

Ідея цієї технології проста. Доступ в Інтернет здійснюється через встановлені в певних місцях точки доступу (або хот-споти), радіус дії яких становить близько 100 метрів. Всі вони об'єднуються в центральний роутер, який і підключається до всесвітньої павутини. Незважаючи на те, що, врешті-решт, використовується дротове підключення, воно має досить великою пропускною здатністю і для кінцевого користувача процес є бездротовим. Місцем для установки точок доступу зазвичай вибираються багатолюдні місця, як-то кафе, готелі, готелі, аеропорти.

Необхідні умови доступу в мережу

устаткування

Але не будемо загострювати увагу на загальних поняттях і перейдемо до практичної сторони питання. Отже, в наявності ноутбук і велике бажання скористатися послугами бездротового доступу в Інтернет за допомогою громадських точок доступу (хоч і нечисленних, але все-таки). В першу чергу, розберемося з нашим ноутбуком. Якщо він виготовлений на основі мобільної технології Intel Centrino, то можете вважати, що вам крупно повезло і вся процедура настройки для роботи з Wi-Fi мережею вже виконана. Ви завжди готові до роботи в мережі, необхідно лише стежити за повідомленнями системи. Ноутбук автоматично знаходить всі прилеглі хот-споти (якщо вони є) і запитує у користувача пароль на підключення.

Nokia D211 - WiFi- і GSM / GPRS-карта для ноутбуків

Не виключено, що доведеться обзавестися Wi-Fi адаптером у вигляді PCMCIA картки. У більшості випадків з адаптером поставляється утиліта, яка допомагає встановити карту і налаштувати її параметри.

Перевірка налаштувань

До речі, перевірку працездатності краще здійснювати в зоні доступу. При цьому в нижній частині екрана буде видна іконка статусу адаптера (маленький зелений або червоний екран). Якщо він червоного кольору, то з'єднання немає, і необхідно перевірити рівень і якість сигналу. Подвійним кліком викликаємо властивості з'єднання, і в пункті «Стан бездротової мережі» ( «Wireless Network Status») вибираємо вкладку «Стан» ( «Status»). Тут потрібно натиснути кнопку «Сканувати» ( «Scan»), щоб вручну знайти мережу. У разі її знаходження ви завжди можете переглянути інформацію про рівень сигналу і постаратися знайти місце, де він максимальний.

У разі її знаходження ви завжди можете переглянути інформацію про рівень сигналу і постаратися знайти місце, де він максимальний

Нам була доступна тільки одна мережа

Зрозуміло, попередньо ноутбук повинен бути налаштований для підключення до бездротової мережі. Для Windows XP ця настройка гранично проста: в «Властивості мережі» ( «Network Properties») необхідно вибрати пункти «Отримати IP-адресу автоматично» ( «Obtain an IP Address automatically») і «Отримати адресу DNS-сервера автоматично» ( «Obtain DNS server address automatically »), все інше система зробить сама. Windows 2000 і нижче не підтримують автоматичну настройку, тому доведеться скористатися додатковим ПО. В даний час з ним проблем немає, зазвичай відповідні програми йдуть в комплекті поставки бездротового адаптера. Зверніть увагу, що при використанні корпоративної мережі ноутбука зазвичай призначається фіксований IP-адреса. При підключенні до мережі через точку доступу слід обов'язково вирішити динамічне присвоєння IP-адреси.

У ролі програмного забезпечення, необхідне для серфінгу може бути використаний будь-який веб-браузер (Internet Explorer, Netscape Navigator і т.д.), немає обмежень і з приводу операційної системи. Стандарт Wi-Fi жодним чином не обмежує ваші уподобання і звички, адже він зачіпає тільки фізичну реалізацію мережі. Правда, в разі якщо ви захочете увійти через громадську точку доступу в свою корпоративну мережу, то у вас повинен бути встановлений VPN-клієнт вашої компанії з усіма необхідними модулями.

Правда, в разі якщо ви захочете увійти через громадську точку доступу в свою корпоративну мережу, то у вас повинен бути встановлений VPN-клієнт вашої компанії з усіма необхідними модулями

Необхідно поставити «Never dial a connection»

Природно, трохи доведеться змінити конфігурацію підключення до мережі браузера, переорієнтувавши її на використання локального бездротового з'єднання. Так, в настройках браузера Microsoft Internet Explorer 4-ої версії в закладці «З'єднання» ( «Connections») необхідно вибрати опцію «підключаться до мережі, використовуючи локальне мережеве з'єднання» ( «Connect to the network using a local area network») і натиснути кнопку «Застосувати» ( «Apply»). У 5-ій версії цього браузера потрібно вибрати опцію «Ніколи не використовувати телефонне підключення» ( «Never dial a connection»). До речі, при цьому всі ваші попередні налаштування для телефонного з'єднання видаляються, тому, якщо вони вам ще можуть знадобитися, не забудьте записати їх.

За ідеєю, ноутбук, оснащений пристроєм бездротового доступу, повинен приймати сигнал від відповідної точки доступу автоматично. Програмне забезпечення розпізнає ідентифікатор транслюється мережі (SSID) самостійно і підключається до неї. Як ми вже згадували, це правило справедливо тільки щодо ноутбуків, що працюють під управлінням Windows XP. В іншому випадку необхідно самостійно встановити ідентифікатор мережі SSID.

Слід зауважити, що ідентифікатор мережі SSID є одним з найважливіших параметрів, необхідних для підключення до бездротової мережі. Він однозначно визначається провайдером, що надає послуги бездротового зв'язку у відповідній точці доступу. Так, для MoscomNET (мережа готелів Mariott, кафе «Кавоманія», закусочні Starlite і ін.) Це «moscom», для Tascom (Смоленський пасаж, аеропорт Домодєдово, мережа ресторанів Тверська і ін.) Це «tascom» і т.д. У більшості випадків при переході з точки доступу одного провайдера в точку доступу іншого, досить поміняти тільки значення SSID.

Зазвичай процедура зміни ідентифікатора мережі досить докладно розписана в керівництві, що йде разом з відповідною бездротової картою. Але, в принципі, для переважної більшості карт значення ідентифікатора мережі знаходиться у вкладці «Конфігурація» ( «Configuration») карти. До речі, попутно там можна перевірити правильність установки ще двох критичних значень: «Тип зв'язку» ( «Operation Mode») повинен бути обраний як «точка доступу», а швидкість передачі даних повинна стояти на максимумі, тобто 11 Мбіт / с.

Особливості і можливі проблеми

Далі починається найцікавіше. На наш погляд громадська точка доступу має на увазі безкоштовне використання ресурсів мережі (по крайней мере, нам так хотілося б). Але оскільки технологія Wi-Fi в Росії ще тільки набирає обертів і витрати провайдерів вельми істотні, за це задоволення доведеться розплачуватися своїми кровно заробленими. Вести мову про ціни на бездротовий доступ тут ми не будемо, скажемо тільки, що поки що вони досить великі, але зі збільшенням числа провайдерів і кількості точок доступу вони, зрозуміло, будуть знижуватися.

Тепер, відкривши браузер в зоні дії точки доступу, ви автоматично потрапляєте на сторінку доступу в систему відповідного провайдера. Якщо у вас послуга доступу вже підключена, то вводите свої логін і пароль (або номер та код картки) з урахуванням регістра і насолоджуєтеся можливостями бездротового Інтернету, в іншому випадку доведеться підписатися на послугу або придбати картку доступу.

Утиліта ipconfig в Windows XP ( тут оригінальний скріншот)

Іноді можуть виникнути проблеми входу в систему, пов'язані, наприклад, з переходом з однієї точки доступу до іншої, або з корпоративної мережі в суспільну точку доступу. Якщо ви не перезавантажували ноутбук, то так найчастіше і відбувається. В принципі, можна перезавантажити комп'ютер, але оскільки винуватцем є невірний IP-адреса, то досить його скинути і оновити. Для Windows 95/98 необхідно викликати утиліту winipcfg і виконати для вашої мережевої карти процедури скидання ( «Release») та оновлення ( «Renew»). Для Windows NT / 2000 / XP ця утиліта називається ipconfig.

останні настанови

В принципі, це і все, що необхідно для успішної роботи ноутбука з Wi-Fi-мережею в громадських точках доступу. Звичайно, у кожної конкретної точки доступу можуть бути свої нюанси, розповісти про всі неможливо, просто звертайте увагу на інформацію, розміщену безпосередньо на місці.

На закінчення ще одна порада, який вам, можливо, знадобиться. Було відмічено, що, заходячи в приміщення громадської точки доступу, багато відвідувачів уважно розглядали стелю, і тільки потім вибирали собі столик. Причина такої поведінки стає зрозумілою, якщо взяти до уваги, що найчастіше бездротові концентратори, які відіграють роль точок доступу, розташовуються на стелі (якщо вони спеціально не приховані). Тому розташування якомога ближче до точки доступу може зіграти свою роль в якості з'єднання, адже не завжди заявлені характеристики відповідають реальним (це стосується як точки доступу, так і вашої бездротової карти).

Пройде кілька років, і подібне використання ноутбука стане повсякденним, на наш погляд, реальної альтернативи бездротового Інтернету немає ... Що ж, тепер залишилося тільки спробувати.

Що ж, тепер залишилося тільки спробувати

Клінаічев Андрій

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: