Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Прибираємо дефекти шкіри і зморшки в Фотошопі

На портретах шкіра не завжди виглядає ідеально, багато дрібні дефекти, які звичні і практично непомітні в повсякденному житті на фотографії відразу кидаються в очі На портретах шкіра не завжди виглядає ідеально, багато дрібні дефекти, які звичні і практично непомітні в повсякденному житті на фотографії відразу кидаються в очі. Я вже писав, як домогтися ідеальної шкіри за допомогою фотошопу , Але в тій статті ми отримали як би «глянсову» фотографію. А часто цей ефект не потрібен, хочеться лише прибрати дрібні недоліки. Тому зараз ми якраз і постараємося приховати саме невеликі дефекти, не зачіпаючи фотографії в цілому. Застосування описуваної методики допоможе швидко покращити портретну фотографію. Але крім цього, користуючись тими ж прийомами, можна прибрати зморшки і трохи скорегувати форму обличчя.

Як приклад у мене є дві фотографії, на яких досить сильно видно недоліки шкіри. У першому випадку (фото з молодою людиною в окулярах) - це родимки, прищики тобто зовсім дрібні точкові об'єкти, які потрібно скорегувати. На другій фотографії (дівчина) - це більші області, які вийшли з-за того, що зморшки були посилені штучним світлом, в результаті чого особа на фотографії вийшло з некрасивими тінями.

І в тому і в іншому випадку, ми будемо користуватися однаковими прийомами для отримання необхідного результату. Але для другої фотографії, щоб зберегти особливості форми обличчя, додасться додатковий етап обробки.

Отже, візьмемо першу фотографію. Я наблизив її частина і позначив області, які потрібно виправити.

Області, які вимагають виправлення в Фотошопі

Приступаємо до роботи, для цього як зазвичай копіюємо наш вихідний шар. Переходимо на новий і вибираємо на панелі інструментів «Healing Brush Tool» ( «Лікує кисть«) Приступаємо до роботи, для цього як зазвичай копіюємо наш вихідний шар . Головне не переплутати зі «Spot Healing Brush Tool» ( «Точкова лікує кисть«), у неї трохи інша іконка . Це інший інструмент, який в даному випадку може зіпсувати фотографію. Їх основна відмінність полягає в тому, що «Лікує кисть» дозволяє вибрати область яка потім буде використовуватися, а «Точкова лікує кисть» робить це на свій розсуд, що при наявності різких переходів (наприклад область поряд з шарфон) може привести до плачевних результатів.

Отже ми вибрали потрібний інструмент, тепер натиснувши на клавіатурі «Alt» (курсор при цьому зміниться) підводимо мишку до області поруч з виправляється і натискаємо лівою кнопкою по ній. Відпускаємо «Alt» і акуратно зафарбовуємо дефекти. Вибір області «донора» бажано проводити для кожної виправляється частини фотографії, щоб відтінки і т.п. були максимально схожі. Якщо десь результат не влаштовує, то можна спробувати вибрати інший джерело, або просто пройтися пензлем ще раз, часто це допомагає.

Якщо десь результат не влаштовує, то можна спробувати вибрати інший джерело, або просто пройтися пензлем ще раз, часто це допомагає

Исходник і результат після "Лікуючий кисті"

В результаті ми отримуємо природне зображення без видимих ​​дефектів, при цьому фотографія залишилася практично незмінною. До речі до цієї фотографії якраз непогано б застосувати невелике розмиття, щоб згладити нерівномірне висвітлення.

Переходимо до другої фотографії. Особливість її виправлення полягає в двоякому характері недоліків, які проявилися на фотографії.

Особливість її виправлення полягає в двоякому характері недоліків, які проявилися на фотографії

Виправляємо недоліки шкіри і освітлення

До першої групи ми віднесемо точкові дефекти шкіри і численні відблиски (показані синім), які легко видаляються способом, показаним вище. До другої групи належать занадто темні тіні від носогубних зморшок і на підборідді (показані червоним), які з'явилися в результаті невдалого освітлення. Якщо їх повністю приховати, то особа стане більш плоским, ніж насправді, тому потрібно зменшити їх інтенсивність, але не позбуватися зовсім.

Почнемо з синіх областей. Робимо копію шару, переходимо на новий і за допомогою «Лікуючий кисті» акуратно прибираємо відблиски, тіні і дрібні нерівності шкіри. У нас виходить приблизно такий проміжний результат:

У нас виходить приблизно такий проміжний результат:

Проміжний результат

Хтось може зупиниться і на цьому етапі, але мені здається, що результат можна ще трохи поліпшити, причому досить швидко.

Тепер робимо копію шару з яким працювали і переходимо на нього (він виходить третім) Тепер робимо копію шару з яким працювали і переходимо на нього (він виходить третім). І знову за допомогою «Лікуючий кисті«, взявши за основу Шеку, виправляємо зморшки. При цьому кисть краще взяти великого діаметру, і якщо вийде трохи розмито, то нічого страшного. Залишається поміняти параметр «Прозорість шару» ( «Opacity«). Я зробив 60%, таким чином ми зробили тіні м'якше і тим самим як би зменшили зморшки, але не прибрали їх зовсім і особа вийшла набагато жвавіше і зберегло природність. Для порівняння я зробив все варіанти змін для порівняння на зображенні нижче.

Для порівняння я зробив все варіанти змін для порівняння на зображенні нижче

Результат роботи з інструментом "Лікує кисть" в Фотошопі

Показані вище прийоми добре поєднуються з методом, описаним в статті про те, як зробити ідеальну шкіру в фотошопі і цілком можуть застосовувати разом.

Мені подобається!

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: