Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Приклад створення сайту на CMS Joomla 3

 1. 1. Перший крок - установка CMS Joomla
 2. 2. Другий крок - Початкове налаштування сайту на Joomla
 3. 3. Третій крок - Створення матеріалу
 4. 4. Крок четвертий - Установка компонентів Joomla
 5. 5. Крок п'ятий - встановлення та налаштування шаблонів Joomla

Для розуміння статті рекомендуємо отримати безкоштовний тестовий доступ на віртуальний хостинг , Так як передбачається, що вами автоматично встановлена ​​CMS Joomla з APS-додатків панелі управління віртуальним хостингом КОМТЕТ.
Якщо ви тільки почали знайомство з веб-додатком Joomla і іноді виникають питання щодо заповнення сайту, управління меню, прив'язки додаткових компонентів, модулів і нових шаблонів, то дана стаття дуже допоможе вам. Тут розглянуто приклад створення простого сайту, що має власну статтю, самостійно встановлені плагін і шаблон.

1. Перший крок - установка CMS Joomla

Отже, ви завели на хостингу майданчик (зареєструватися для тесту хостингу можна безкоштовно), наприклад test-komtet.ru. Перш за все необхідно встановити сам пакет Joomla, що можна зробити двома способами:

 1. За допомогою з'єднання по FTP завантажуємо розпакований пакет Joomla в корінь сайту (або ж в іншу директорію всередині / httpdocs за бажанням). Після чого набираємо в браузері: http: //ваш_домен/install.php і слідуємо подальшої інструкції по установці.
 2. Встановлюємо додаток Joomla з панелі управління PPA. Установка дуже проста і не вимагає професійних знань.

2. Другий крок - Початкове налаштування сайту на Joomla

Тепер у нас встановлена Joomla в каталог / httpdocs / (згідно даного прикладу для умовного домену test-komtet.ru, як і всі інші настройки в цій статті. Ваш вибір каталогу для установки може відрізнятися).

Всі подальші дії з сайтом будуть здійснюватися через Панель адміністрування Joomla, яку можна викликати в браузері: http://test-komtet.ru / administrator.

Перед початком роботи рекомендуємо змінити деякі загальні налаштування CMS Joomla. Для цього у верхньому меню виберіть Система і натисніть Налаштування.

У вікні, Ви можете побачити величезну кількість налаштувань на декількох вкладках, змінювати їх слід в залежності від потреб проекту. Не має сенсу в даній статті описувати кожен пункт налаштувань, та й до того ж Ви можете самостійно отримати їх короткий опис в спливаючому вікні при наведенні на будь-який пункт курсором.
Серед цих налаштувань поки звернемо увагу лише на полі Назва сайту і Налаштування SEO.

Серед цих налаштувань поки звернемо увагу лише на полі Назва сайту і Налаштування SEO

Що це дасть?

При вимкнених опціях, зазначених вище, при переході по сторінках сайту посилання в адресному рядку браузера будуть виглядати так

http://test-komtet.ru/index.php?option=com_content&view=article&id=1&Itemid=101

а при включених опціях так

http://test-komtet.ru

Після внесення будь-яких змін не забувайте натискати в лівому верхньому кутку кнопку Зберегти. Після внесення будь-яких змін не забувайте натискати в лівому верхньому кутку кнопку Зберегти

Тепер розглянемо настройки Менеджер користувачів, перейти до даних налаштувань можна в поточному вікні, вибравши в лівому бічному меню пункт Менеджер користувачів.

Перш за все розкриємо зміст деяких пунктів даного вікна, так як зміна налаштувань користувача не настільки критично, але часом необхідно:

 • Дозволити реєстрацію користувачів - якщо вибрано Так, то буде включений механізм самостійної реєстрації користувачів через лицьову панель сайту.
 • Група для реєструються користувачів - рівень доступу, автоматично присвоюється користувачу після реєстрації через лицьову панель сайту. Даний пункт має кілька категорії - зареєстрований, автор, редактор і керівник і ін. Бажано встановлювати опцію - зареєстрований (-Registered), а потім міняти певним користувачам статус. Хоча дана опція безпосередньо залежить від характеру сайту.
 • Активація нового користувача - Якщо вибрати Ні, користувач буде зареєстрований відразу. В разі обрання опції Самостійно, користувачеві буде відправлено лист з посиланням для активації облікового запису. Якщо вибрано Адміністратором, користувачеві буде відправлено посилання для перевірки його адреси електронної пошти. Після підтвердження адреси, адміністратору буде надіслано повідомлення, про необхідність активувати обліковий запис користувача. Дану опцію небажано встановлювати на Ні, в іншому випадку може виникнути переповнення БД через спам-ботів.
 • Параметри сайту для користувача - дана установка не є важливою і залежить тільки від вибору адміністратора. У прикладі ми вибрали опцію Показати, щоб зареєстрований користувач міг вільно вибирати в налаштуваннях свого облікового запису мову, візуальний редактор і сервер допомоги.

Після внесення будь-яких змін не забувайте натискати в лівому верхньому кутку кнопку Зберегти. Після внесення будь-яких змін не забувайте натискати в лівому верхньому кутку кнопку Зберегти

Отже, ми виконали необхідну первинну настройку нашого сайту. Вибір інших налаштувань в меню Загальні настройки буде залежати від цілей адміністратора і характеру самого сайту. Тепер можна перейти до наступного кроку.

3. Третій крок - Створення матеріалу

Перш ніж приступати до створення матеріалу, рекомендуємо спочатку спланувати категоризацію статей на сайті для зручності роботи з ними.
Для цього необхідно вибрати вкладку Матеріали, вибрати Менеджер категорій і натиснути Створити категорію.

У вікні створення категорії обов'язкова вказівка ​​лише поля Тема. Рекомендуємо також заповнити поле Алиас так як би Ви хотіли бачити його в адресному рядку, якщо цього не зробити, то додаток виконає транслітерацію назви самостійно.

Інші настройки можна провести в подальшому в залежності від цілей адміністратора.

Тепер ми можемо приступати до створення матеріалу (контенту).
Для додавання матеріалу виберіть вкладку Матеріали, далі Менеджер матеріалів і Створити матеріал.

Заповнюємо поля:

 • Тема (назва статті в навігаторі сайті): Мій перший сайт
 • Аліас (як буде відображатися шлях до матеріалу в адресному рядку): можна залишити порожнім, додаток складе алиас самостійно.
 • Стан: Опубліковано
 • Категорія (систематизація статей): Новини
 • У вікні текстового редактора відбувається заповнення статті. Наприклад напишемо «КОМТЕТ - мій перший хостинг».
  Сам текстовий редактор може бути змінений і доданий як модуль Joomla, але в принципі достатньо редактора за замовчуванням.

натискаємо Зберегти натискаємо Зберегти .

Таким чином Ви додали статтю на сайт і знайти її зможете на головній сторінці сайту.

Таким чином Ви додали статтю на сайт і знайти її зможете на головній сторінці сайту

4. Крок четвертий - Установка компонентів Joomla

Часом вбудованого функціоналу CMS Joomla мало для реалізації будь-яких завдань сайту, з цієї причини в додатку передбачена установка додаткових інструментів.

Розглянемо функціонал установки компонентів на прикладі установки редактора матеріалів JCE.

Для початку нам необхідно отримати плагін, тобто скачати його з офіційного сайту розробника, або перевірених спеціалізованих ресурсів.

Установка наявного файлу з плагіном відбувається наступним чином:

 1. Виберіть вкладку Розширення і натисніть Менеджер розширень
 2. У бічному меню виберіть Установка і на вкладці Завантажити файл пакета натисніть Огляд і виберіть файл пакета на своєму комп'ютері з плагіном, скачаними нами раніше
 3. Натисніть Завантажити та встановити
  Після успішної установки Ви побачите наступне повідомлення

Таким чином плагін був встановлений.

5. Крок п'ятий - встановлення та налаштування шаблонів Joomla

Наприклад, купили або знайшли безкоштовно цікавить шаблон і хочете застосувати його на нашому сайті:

 1. Встановлюємо шаблон також як і встановлювали компонент в попередньому кроці.
 2. Заходимо в Розширення -> Менеджер шаблонів і бачимо вікно з усіма шаблонами, встановленими на сайт.
 3. Вибираємо посилання встановленого шаблону і потрапляємо в меню налаштувань.
 4. Виконуємо всі необхідні зміни (описувати їх не буду, так як настройки застосовуються до файлів стилів css і вибір того чи іншого пункту вже справа смаку) і натискаємо кнопку Зберегти .
 5. У меню шаблонів відзначаємо галочкою потрібний шаблон і натискаємо кнопку За замовчуванням .
  Готово. Тепер наш сайт змінив скін на той який ми обрали.

Підіб'ємо підсумок: ми створили сайт на движку джумла, що має статтю і цікавий для нас шаблон. Залишається сподіватися, що дана стаття допоможе починаючому розробнику в створенні сайту на движку Joomla.

При створенні Joomla-сайту на нашому хостингу ви завжди можете розраховувати на кваліфіковані послуги співробітників цілодобової Служби технічної підтримки хостингу , Як при розміщенні сайту, так і при перенесенні сайту на Joomla.
Шаблони з установкою можна замовити на TemplateMonster .

Що це дасть?
Php?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: