Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Програма обліку комп'ютерів в мережі - інвентаризація комп'ютерів в мережі

 1. сканування мережі
 2. облік комп'ютерів
 3. Звіти
 4. Журнал змін
 5. планувальник сканування
 6. А також...
 7. Просканує все!
 8. Що для цього потрібно?
 9. Дійсно розумний сканер
 10. Сканування за розкладом
 11. централізоване сховище
 12. Все, що потрібно для обліку комп'ютерів
 13. Мережа як на долоні
 14. Дані по поличках
 15. табличні звіти
 16. моментальний пошук
 17. Друк і експорт
 18. Знайте, що відбувається у вашій мережі
 19. Створіть детальну карту вашої мережі
 20. Фігури і задній фон
 21. Широкі можливості

сканування мережі

Віддалене сканування комп'ютерів і серверів на базі Windows,
OS X, Linux, FreeBSD і ESX / ESXi без використання встановлених агентів - вам потрібно знати тільки адміністраторський пароль. Сканувати окремі вузли, діапазони мережевих адрес або структуру Active Directory.

облік комп'ютерів

У централізованому сховищі TNI 4 кожен комп'ютер займає всього кілька десятків кілобайт. Групуйте пристрої, забезпечуйте їх коментарями і прикріплюйте до них іншу інформацію. Total Network Inventory 4 перетворює інвентаризацію комп'ютерів на підприємстві в відпочинок.

Звіти

Формуйте гнучкі звіти за різними категоріями даних. Будуйте табличні звіти, використовуючи сотні полів моделі даних Total Network Inventory 4. Звіти можна скопіювати, експортувати або роздрукувати, а функція пошуку покаже вам результати раніше, ніж ви закінчите вводити запит.

Журнал змін

Відстежуйте зміни в апаратне і програмне забезпечення. Дізнайтеся, коли були поставлені, видалені або оновлені програми на будь-якому комп'ютері у вашій мережі, стежте за підключенням і відключенням пристроїв, динамікою використання дискового простору і за багатьма іншими.

планувальник сканування

Автоматизуйте збір даних в організації. Створюйте одноразові відкладені завдання або розкладу для періодичного сканування комп'ютерів. Кожен день? По п'ятницям? У перший понеділок кожного місяця? Розпишіть графік сканування мережі, і у вас завжди буде свіжа інформація.

А також...

Складіть базу даних користувачів ваших комп'ютерів; зберігайте безліч паролів для різних пристроїв і протоколів; стежте за онлайн-статусом пристроїв в реальному часі. Ці та багато інших функцій TNI 4 заощадять вам чимало зусиль і нервів.

Просканує все!

Комп'ютери на базі Microsoft Windows - 2000 і вище. технологія сканування Зібрана інформація Комп'ютери від Apple з OS X на борту. технологія сканування Зібрана інформація Пристрої на базі ОС сімейства Linux. технологія сканування Зібрана інформація Пристрої на базі ОС FreeBSD. технологія сканування Зібрана інформація Сервери ESX / ESXi. технологія сканування Зібрана інформація Будь-які мережеві пристрої, що підтримують протоколи SNMP або Telnet. технологія сканування Зібрана інформація

Що для цього потрібно?

Тільки адміністраторський пароль. Встановлювати на віддалені комп'ютери агентів або іншим чином готувати їх до сканування не потрібно. Встановіть Total Network Inventory 4 на один комп'ютер - і через кілька хвилин дані про всю мережі будуть перед вами.

Дійсно розумний сканер

Просто скажіть програмі, що вам потрібно просканувати, і вона почне працювати: знайде всі вузли в IP-діапазоні, покаже вам список комп'ютерів в робочій групі, витягне структуру домену. Виберіть потрібні вузли, вкажіть логіни і паролі для окремих пристроїв або груп - і натискайте Почати сканування.

Вже через кілька хвилин сканування комп'ютерів в мережі буде завершено, і інформація буде поміщена в сховище TNI 4.

Сканування за розкладом

Якщо деякі пристрої потрібно просканувати пізніше або оновлювати регулярно, збережіть їх в окремий список і вкажіть, як і коли їх сканувати. Планувальник завдань дозволяє гнучко налаштовувати час і періодичність сканування:

Можна створити будь-яку кількість завдань, запланованих на різні дні і час. Ваші дані будуть підтримуватися актуальними автоматично!

централізоване сховище

Сховище TNI 4 - проста папка на жорсткому диску. Кожен комп'ютер в ній - файл розміром близько 35 Кб. Ви можете легко перенести ці файли в іншу базу даних або створити резервну копію. Дозволивши загальний доступ до папки сховища, можна працювати з ним з різних місць.

Все, що потрібно для обліку комп'ютерів

Додавайте до комп'ютерів замітки, інвентарні номери та додаткові поля різних типів: рядки, ціни, дати - уся потрібна інформація буде зберігатися в одному місці, завжди під рукою.

Мережа як на долоні

У дерево мережі може бути виведена найрізноманітніша інформація: мережеве ім'я, IP-адреса, інвентарний номер, іконка і назва операційної системи, лампочка онлайн-статусу і багато іншого. Total Network Inventory 4 автоматично визначить віртуальні системи і відзначить їх. Вся ця інформація може бути використана для пошуку: знаючи хоч що-небудь про комп'ютер, ви моментально знайдете його серед тисячі інших!

Дані по поличках

Кожен просканувати комп'ютер можна вивчити так, немов ви сидите за ним. Облік комп'ютерів не може бути простіше!

У зручних категоріях звітів ви знайдете докладну інформацію про апаратне забезпечення, операційну систему, встановлені програми, антивіруси, облікові записи і так далі.

Включайте в звіт будь-яку кількість комп'ютерів і категорій одночасно.

табличні звіти

Редактор табличних звітів дозволяє представити будь-які дані про вашу мережі у вигляді зручній і наочній таблиці. Вирішуйте самі, яку інформацію ви хочете бачити в ваших звітах.

моментальний пошук

Результати пошуку стають видні під час введення запиту: жодного зайвого кліка!

Друк і експорт

Будь-який звіт можна роздрукувати в короткому або повному вигляді, скопіювати в редактор таблиць або експортувати в PDF, RTF, ODT, HTML і інші формати.

Знайте, що відбувається у вашій мережі

При кожному повторному скануванні комп'ютера TNI створює для нього новий знімок конфігурації. Журнал змін порівнює ці знімки і надає вичерпний перелік обставин: якщо що-небудь було
Додано, вилучено або Змінено, ви дізнаєтеся про це тут.

Можна побачити, як встановлюються, видаляються і оновлюються програми ...

... як застосовуються оновлення системи ...

... як запускаються і зупиняються служби ...

... як переміщається апаратне забезпечення ...

... і набагато більше!

Журнал забезпечений миттєвим пошуком і можливістю фільтрації, а також доступний у вигляді друкованого звіту:

Створіть детальну карту вашої мережі

Візуалізують структуру мережевих пристроїв так, як зручно вам. Користувачі ліцензії Total Network Inventory 4 Професійна мають доступ до нового редактору карти мережі.

Створіть загальну карту або ж розділіть мережу на окремі сегменти і рівні. Це можуть бути карти поверхів офісу, різні відділи компанії або ж інші варіанти.

Просто перетягніть курсором будь-які групи і пристрої прямо на карту, а потім поставте їх зручним для вас чином. Додайте різні зв'язку між пристроями.

Фігури і задній фон

Завантажуйте будь-які зображення або використовуйте вже доступні фігури, яким можна легко додати бажаний вид. Наприклад, можна використовувати заливку, змінювати колір, ширину і стиль рамки. Об'єктам також можна задати рівень прозорості і міняти глибину їх розташування відносно інших об'єктів.

(Натискайте на картинки, щоб переглянути демо)

Широкі можливості

Працюйте з пристроями прямо на карті, адже це простіше! Ви можете запустити пінг, пересканіровать або виконати дію прямо з контекстного меню.

Розмір карти не має кордонів. Дайте волю своїй уяві!

Що для цього потрібно?
Кожен день?
По п'ятницям?
У перший понеділок кожного місяця?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: