Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Програма для планування та ведення сімейного бюджету: можна скачати безкоштовно

 1. «Домашні фінанси»
 2. «Домашня економіка»
 3. "Сімейний бюджет"
 4. "Домашня бухгалтерія"
 5. Де взяти безкоштовні програми для Андроїд і Айфона

Планування своїх витрат і доходів є однією з основ фінансового благополуччя. Якщо раніше ви не знали, як складати сімейний бюджет, програма, призначена для ведення домашньої бухгалтерії, зробить цей процес зрозумілим і корисним. Розглянемо деякі поширені програми для економії сімейного бюджету , Його розумного і грамотного складання.

економії сімейного бюджету

«Домашні фінанси»

Перше враження, якщо завантажити цю програму і встановити її на комп'ютер або Андроїд, може викликати розчаровані відгуки через її непоказного виду. Напевно, ми розпещені відмінними роботами дизайнерів, що створюють зручні і красиві програмні продукти.

Спочатку здається, що утиліта «Домашні фінанси» занадто складна для формування бюджету і розібратися з нею під силу тільки професійному бухгалтеру. Якщо ж почати подальше знайомство з продуктом, то поступово починаєш звикати, пристосовуватися до її оформлення. Працювати в програмі «Домашні фінанси» для ведення сімейного бюджету і економії своїх коштів стає більш комфортно. Програма має звичний і зручний для багатьох користувачів деревоподібна меню.

Програма має звичний і зручний для багатьох користувачів деревоподібна меню

Дуже зручна робота з введення необхідних даних. Є можливість змінювати і видаляти існуючі в таблицях категорії або створювати нові. Для зручності розрахунку встановлені звичайний і кредитний калькулятори. Є планувальник поточних завдань для складання плану майбутніх платежів.

Загальне враження від програми «Домашні фінанси» не зовсім сприятливий. Основний недолік - вона досить складна в первісному освоєнні, містить багато незрозумілих термінів. Доводилося часто звертатися в довідковий розділ, щоб розібратися з роботою деяких функцій. Адже бухгалтерія родини не така вже й складна справа, щоб виділяти багато часу ще й на освоєння програми.

Схоже, утиліта кілька сирувата. Розробники просто робили програму для себе. Простому користувачеві доведеться витратити якийсь час, щоб ця програма змогла скласти електронний бюджет.

Тут можна подивитися програми для обліку доходів і витрат

.

«Домашня економіка»

Програма відразу ж справляє приємне враження. Привабливе оформлення в стилі Microsoft Word, спокійні тони, зрозуміле меню і зручні кнопки. Після запуску спостерігаємо як виглядає поточна бухгалтерія сім'ї. Це відразу ж вводить користувача в курс справ ведення бюджету. Фінансові новини можуть виводитися на екран при підключенні до інтернету - дуже зручна функція програми для ведення бюджету сім'ї. Є відеоролики, які можна завантажити з офіційного сайту. Вони детально описують прийоми роботи з програмою.

У програмі є функція органайзера по аналогії з Outlook. Це дозволяє планувати оплату кредитів, покупки подарунків, операції з депозитами. «Домашня економіка» дозволяє планувати не тільки грошові, а й будь-які інші справи. На жаль, органайзер не містить режиму нагадування про події. В даному продукті для планування сімейного бюджету передбачена можливість ведення рахунків різних типів і окремий облік майна.

Гарне враження від утиліти зіпсувалося, коли почалося введення поточних даних, які групуються тільки за датою, а це не завжди зручно. Для початківців подібна шорсткість в програмі може і не бути недоліком, але є продукти, де все організовано більш практично.

У програмі встановлено 4 калькулятора: Валютний, Ощадний, Кредитний і Калькулятор розрахунку плати за електроенергію. Безумовно, дуже корисне доповнення для підрахунку стану фінансів особистого господарства. Дуже добре виконана функція звітів, є багато видів і способів перегляду. Користувач має можливість вибрати будь-які періоди часу, розглядати звіти за певними категоріями, за поточними і запланованим витратам, щодо можливих доходів, за окремими рахунками, або загальний.

Одним з недоліків програми є можливість її використання тільки однією людиною. Також, на жаль, програма відкрита для доступу, вона не має пароля для захисту. Тому нікому не вдасться приховати свої маленькі фінансові таємниці від близьких. Резервне копіювання даних користувача в програмі встановлено, віддалений доступ неможливий.

"Сімейний бюджет"

Перше, на що звертається увага - це маленький розмір вікна, друге - програма дуже проста, іноді навіть занадто проста. Інтерфейс зроблений в спокійних тонах. У програмі великі значки для всіх розділів, проста, доступна і зрозуміла термінологія. Є можливість спільної роботи всіма членами сім'ї під своїми акаунтами з різних телефонів з системою Андроїд.

Працювати з утилітою "Сімейний бюджет" і ввести в неї вихідні дані не складно. Спочатку налаштовуються категорії прибуткової і видаткової частин. Вже один погляд сюди підкаже, як вести сімейний бюджет. Після цього потрібно завести рахунки для роботи.

Після цього потрібно завести рахунки для роботи

Тут же розкрився і істотний недолік утиліти. Чи не працює переказ коштів між різними рахунками. Із зарплати, зарахованої на рахунок під назвою «Гаманець», потрібно перевести частину коштів на інший рахунок - «Депозит». При цьому в «Гаманці» така операція повинна йти як витрата, а в рахунку «Депозит» - як прихід. В "Сімейному бюджеті" такі дії не виконуються. Функції перекладу немає. Інший недолік - працювати ця програма для економії сімейних коштів можна тільки з рублями. Звертає увагу те, що останній раз програма оновлювалася в 2008 році. Зрозуміло, що розробники або забули про свій продукт, або приділяють йому дуже мало уваги. Підтримується можливість роботи декількома користувачами і захисту своїх даних особистим паролем.

В цілому досить цікава, але не безкоштовна програма.

"Домашня бухгалтерія"

Це, напевно, найзнаменитіша програма для ведення сімейного бюджету. Вона має сильну підтримку, заробила безліч міжнародних нагород, входить в верхні рядки продажів, докладно описана в різноманітних оглядах і популярних газетах і журналах. Її можна завантажити і встановити на Андроїд. Перший плюс - програма для планування сімейного бюджету "Домашня бухгалтерія" забезпечує роботу кількох людей. Всі користувачі захищені паролями.

Спочатку відлякує велика кількість розділів. Потрібен час і посидючість, щоб програма для обліку фінансів допомогла вести електронний бюджет. Підказки дуже допомагають в освоєнні цієї корисної для складання сімейного бюджету утиліти.

Добре продуманий спосіб внесення даних по поточних витрат і передбачуваним доходам. За багатьма дрібниць видно бажання авторів зробити все, щоб це була нескладна, доступна простим людям програма для ведення сімейного бюджету. Електронний бюджет сім'ї не вимагає складних і незрозумілих бухгалтерських термінів, тому всі функції виконані просто, доступно і зрозуміло.

У програмі створений особливий розділ, призначений для роботи з борговими зобов'язаннями і кредитами . Це дуже затребуване в наш час. Тут можна зберегти відомості про тих, кому ви самі зайняли кошти. Також заповнюються дані про кредити. Саме в цьому розділі є корисна функція попереднього розрахунку місячних платежів і можна визначити кінцеву переплату за весь кредитний період. Все це наочно покаже калькулятор кредитів, безкоштовно вбудований в розділ. Не виключено, що саме це допоможе комусь переглянути свої кредитні плани.

Програма "Домашня бухгалтерія" містить ще одну зручну функцію - «Менеджер завантаження». Він допоможе встановити необхідний час включення програми сімейного бюджету. З «Менеджером завантаження» ви зможете не забути зробити необхідні платежі точно в строк. Ця функція стане особливо корисна для тих, хто тільки починає вести сімейний бюджет. Це пов'язано з тим, що основною проблемою новачків є забудькуватість. Люди не звикли щодня підраховувати свої фінанси. Ось про це і нагадає «Менеджер завантажень».

Ще один великий плюс програмі дає можливості роботи з 5 різними валютами одночасно. "Домашня бухгалтерія" при підключенні до інтернету сама буде перераховувати поточні курси.

Передбачена можливість експорту даних в велику кількість різноманітних форматів, що зручно для їх подальшої обробки.

А ось в таких важливих питаннях, як планування бюджету, його аналіз і звіти, програма «Домашній бюджет» трохи розчаровує. Була б ще безкоштовна програма! Аналіз, безумовно, слабенький. Це саме можна сказати і до побудови бюджетного плану, а також до щотижневого відстеження витрат. Незважаючи на деякі недоліки, "Домашня бухгалтерія" регулярно збирає не тільки хвалебні відгуки, але і багато престижні призи та нагороди.

Де взяти безкоштовні програми для Андроїд і Айфона

Є і безкоштовні прості програми для ведення сімейного бюджету для айфона і андроїда. Щоб їх знайти вам потрібно просто зайти в Appstore або Google Play і ввести відповідні запити в рядок пошуку.

Там буде багато безкоштовних варіантів. Для ведення бюджету пересічної сім'ї їх буде цілком достатньо. Просто скачайте їх і починайте користуватися.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: