Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Програма для ведення сімейного бюджету - Завантажити безкоштовно!

 1. Програма для ведення сімейного бюджету Не знаєте куди вкласти гроші в XXI столітті?
 2. Я заробляю по 500-1500 $ в місяць на цих проектах
 3. Вклади до 818% річних
 4. Вигідне примноження грошей в мережі від 50 $!
 5. Почни заробляти від 10 000 рублів в день вже сьогодні!
 6. Програма для ведення сімейного бюджету
 7. Я заробляю по 500-1500 $ в місяць на цих проектах
 8. Вклади до 818% річних
 9. Вигідне примноження грошей в мережі від 50 $!
 10. Почни заробляти від 10 000 рублів в день вже сьогодні!
 11. Програма для ведення сімейного бюджету
 12. Я заробляю по 500-1500 $ в місяць на цих проектах
 13. Вклади до 818% річних
 14. Вигідне примноження грошей в мережі від 50 $!
 15. Почни заробляти від 10 000 рублів в день вже сьогодні!

Програма для ведення сімейного бюджету

Не знаєте куди вкласти гроші в XXI столітті?

Секретні матеріали по заробітку 5-7% профіту в добу на інвестиціях в Інтернеті!

завантажити дивитися заробити вивести

На цій сторінці Ви знайдете список програм, які допоможуть Вам правильно вести свій сімейний бюджет, відстежувати свої поточні витрати і планувати майбутні. Завдяки програмам з обліку особистих фінансів, Ви зможете не тільки накопичити потрібну Вам суму грошей, але і позбутися від зайвих боргів.

 • Як вести облік доходів і витрат?
 • Як планувати свій сімейний бюджет за допомогою таблиці?
 • Програма для ведення домашнього бюджету.
 • Планування фінансів і витрати сімейного бюджету.

Я заробляю по 500-1500 $ в місяць на цих проектах

Вклади до 818% річних
Бонуси на депозити від блогу Blogvestor
Страховки інвестицій для кожного нашого партнера
Особисті фінанси з супроводом і підтримкою 24/7

ВИБРАТИ ПРОЕКТ


Вигідне примноження грошей в мережі від 50 $!

Всі способи інвестування в одному курсі, підпишись і отримай прямо зараз.

Для початківців інвесторів 8 Відео Уроків Дивитись безкоштовно

Для початківців інвесторів  8 Відео Уроків  Дивитись безкоштовно

Домашня бухгалтерія Alzex Personal Finance - це наочне додаток зі зручним інтерфейсом для запису фінансових операцій маленької фірми або сім'ї. Особливість даної програми - це оригінальний і продуманий інтерфейс, наочність результатів за операціями і легкість використання. Додаток базується на ідеї розділити доходи і витрати сім'ї на якісь категорії, які полегшують процес сприйняття інформації.
Тепер не потрібно детально вивчати всі звіти по операціях, досить просто вибрати категорію витрат / доходів і побачити куди пішли гроші. Alzex Personal Finance можна встановити на зовнішній диск або на флеш-карту, а для iPhone існує спеціальна версія, яка надає доступ до даних через всесвітню павутину.

Список можливостей, які надає програма Alzex Personal Finance:

 • Облік виплат по кредитах і боргових зобов'язань;
 • Експорт та імпорт інформації про фінансові операції з одного пристрою на інший;
 • Синхронізація особистої інформації;
 • Введення даних, що повторюються в автоматичному режимі;
 • Облік планованих і поточних доходів / витрат;
 • Величезна кількість валют і рахунків, які можна підключити;
 • Завантаження курсів валют з інтернету;
 • Переховування рахунків, їх угруповання;
 • Контроль витрат і докладний відстеження фінансових цілей;
 • Надання звітів в графічному вигляді і їх друк;
 • Організація фінансових операцій по датах;
 • Можливість користуватися додатком з зовнішнього носія;
 • Обмеження прав доступу користувачів, захист особистої інформації кожного паролем;
 • Наявність фільтрів, можливості впорядкувати і згрупувати доходи / витрати;
 • Деревоподібне пристрій категорій;
 • Наявність міток для фінансових транзакцій.

Завантажити Alzex Personal Finance

Програма 1с «Інвест журнал» 8 призначена для автоматизації бізнес процесів різних предметів інвестування Програма 1с «Інвест журнал» 8 призначена для автоматизації бізнес процесів різних предметів інвестування. Програма автоматизує наступні операції. Предмет інвестування: створення та зберігання «Предмету інвестування», реєстрація угод по депозиту (Внесення, реінвестування (збільшення тіла допозіта), зняття нарахувань (звичайне і з урахуванням лаві)). При Скаме тіло депозиту обнуляється. Валюти: зберігання курсів валют на кожен день, розрахунок сум і курсів валют щодо базової (налаштовується), в майбутньому планується доопрацювати автоматичне завантаження курсів при запуску програми. Рефбек: реєстрація виплат в розрізах - предмет інвестування, ім'я, логін, пошта, гаманець; контроль збігів - по кожному полю, по сукупності вибраних полів.

Купити програму за 100 р.

Сімейний Банкір 2007 - ця програма Ваш персональний банкір, який навчить працювати з депозитними і кредитними вкладами, допоможе спланувати їх щомісячні виплати, а також ознайомить Вас з цікавими фінансовими фактами Сімейний Банкір 2007 - ця програма Ваш персональний банкір, який навчить працювати з депозитними і кредитними вкладами, допоможе спланувати їх щомісячні виплати, а також ознайомить Вас з цікавими фінансовими фактами. Завдяки сімейному банкіру Ви ніколи не потрапите на вудку кредитних шахраїв і не скористаєтеся депозитом з поганими умовами!

* Плануйте власні вкладення. Додаток продемонструє скільки Ви зможете заробити, якщо покладете чітку фінансову суму на депозитний рахунок. Ви відразу зможете переглянути суму грошей, що залишилися, графік платіжних нарахувань та інші звіти в зрозумілою і простою для розуміння формі.

* Дізнайтеся всю інформацію про принципи кредитування. Програма розширить кругозір Ваших знань про кредитні угоди. Ви дізнаєтеся якими способами можуть хитрувати банківські установи та мегамаркети щоб заробити на Вас як можна більшу суму. Також Ви отримаєте основи економічних знань про кредити як видах фінансових угод.

* Дізнайтеся все про депозити. Сімейний Банкір розповість Вам про існуючі види депозитних вкладів, яким способом їх розраховують. Також Ви зможете вивчити рейтинг найбільш надійних і безпечних банків і самостійно прийняти рішення про заклад, якому Ви довірите свої гроші. Рейтинг банків будується за принципом обробки результатів різних опитувань і досліджень клієнтів.

* Підстройте свій бюджет під виплату кредитних внесків. Додаток подарує можливість вирахувати вигідність будь-якого кредиту. Перед тим, як оформляти кредитну угоду в магазині, скористайтеся його можливостями. Сімейний Банкір розповість Вам яку суму Ви в кінцевому підсумку переплатите і як часто і в якому розмірі Вам доведеться робити внески.

* Дізнавайтеся про найцікавіше з фінансового світу. Окрему вкладку програми займають сторінки фінансового журналу FinancialFamily! Тепер Вам не потрібно шукати новий випуск! Ви можете дізнатися новини тільки запустивши програму.

Завантажити Сімейний Банкір

Почни заробляти від 10 000 рублів в день вже сьогодні!

Моніторинг найкращих і перевірених проектів для заробітку в Рунеті.

Огляди проектів покрокові інструкції Допомога онлайн

iControlMyMoney - це програма створена для обліку фінансових витрат iControlMyMoney - це програма створена для обліку фінансових витрат. Програма дозволяє записувати витрати і доходи, кредити та інвестиційні внески. Інформацію можна витягнути в розрізі 12 місяців або більшого періоду. Дані надаються на огляд користувача в зручній формі, що дозволяє легко їх проаналізувати, вивчити, виявити явні тенденції, полегшити планування витрат на наступний місяць або більший період.

iControlMyMoney містить набір інвестиційних інструментів, рахунків, валют і категорій. Облік фінансів стає більш гнучким завдяки зручним мітках, за допомогою яких операції з різних категорій можна об'єднати за змістом. Мітки дозволяють не тільки об'єднувати категорії, але і розділяти їх при необхідності. По кожній мітці відображається окремий графік. В автоматичному режимі в додаток можна додати дані з рахунків дребеденьгі і яндекс-гроші.

завантажити iControlMyMoney

BestMonitor - це програма створена для відстеження ситуацій на обмінних пунктах в онлайн-сервісах BestMonitor - це програма створена для відстеження ситуацій на обмінних пунктах в онлайн-сервісах. З його допомогою користувачі можуть переглядати інформацію про курсах валют і спостерігати за резервами валют в обмінниках не виходячи з дому і не користуючись сторонніми ресурсами. Тепер у Вас більше не буде необхідності відвідувати десятки різних сайтів обмінних пунктів в пошуках потрібного валютного резерву і найвигіднішого курсу обміну.

За Вас все зробить програма BestMonitor, а Вам лише потрібно запустити її і насолоджуватися переглядом даних зібраних з надійних і популярних обмінних пунктів в інтернеті. Дані про валютні курси і грошових резервах постійно оновлюються. Тому, використовуючи додаток BestMonitor Ви можете бути впевнені в тому, що обміняєте гроші за найвигіднішим курсом в даний момент. Дані про курси валют завантажуються в додаток з офіційного ресурсу моніторингу обмінних пунктів BestChange.ru

завантажити BestMonitor

Сервіс Дребена Гроші заснований на трьох головних принципах: Сервіс Дребена Гроші заснований на трьох головних принципах:

1. Надійність і мобільність сервісу обліку фінансів;
2. Стимулювання регулярного обліку витрат і доходів;
3. Формування звички фіксувати потік фінансів.

* Надійність і мобільність сервісу обліку фінансів. Розробники доклали масу зусиль для того щоб сервіс став корисним для планування сімейного і особистого бюджету. Сервіс постійно модернізується і поліпшується.

* Стимулювання регулярного обліку витрат і доходів. Для здійснення операції користувач повинен зробити мінімально можливу кількість дій. Інтерфейс програми повинен бути простим і інтуїтивно зрозумілим для будь-якого користувача. Наявність нагадування про внесення витрат за певний період. Розміщення важливої ​​інформації на перших позиціях.

* Формування звички фіксувати потік фінансів. Головним бар'єром ведення сімейної бухгалтерії є необхідність регулярно вносити витрати. Багато хто починав вести облік власних фінансів, але не всім вдалося виробити в собі таку звичку. Тому спочатку кожен користувач повинен знайти для себе стимул фіксувати всі фінансові операції, а вже після цього шукати програму, яка допоможе йому в цій нелегкій справі.

Про сервіс Дребена Гроші

CoinKeeper - це додаток призначений для ведення обліку фінансів на iPad і iPhone CoinKeeper - це додаток призначений для ведення обліку фінансів на iPad і iPhone. Тепер сімейні витрати можна відстежувати прямо з мобільного пристрою!

Про CoinKeeper

Про CoinKeeper

Розділ «Програма для ведення сімейного бюджету»

Програма для ведення сімейного бюджету

Не знаєте куди вкласти гроші в XXI столітті?

Секретні матеріали по заробітку 5-7% профіту в добу на інвестиціях в Інтернеті!

завантажити дивитися заробити вивести

На цій сторінці Ви знайдете список програм, які допоможуть Вам правильно вести свій сімейний бюджет, відстежувати свої поточні витрати і планувати майбутні. Завдяки програмам з обліку особистих фінансів, Ви зможете не тільки накопичити потрібну Вам суму грошей, але і позбутися від зайвих боргів.

 • Як вести облік доходів і витрат?
 • Як планувати свій сімейний бюджет за допомогою таблиці?
 • Програма для ведення домашнього бюджету.
 • Планування фінансів і витрати сімейного бюджету.

Я заробляю по 500-1500 $ в місяць на цих проектах

Вклади до 818% річних
Бонуси на депозити від блогу Blogvestor
Страховки інвестицій для кожного нашого партнера
Особисті фінанси з супроводом і підтримкою 24/7

ВИБРАТИ ПРОЕКТ


Вигідне примноження грошей в мережі від 50 $!

Всі способи інвестування в одному курсі, підпишись і отримай прямо зараз.

Для початківців інвесторів 8 Відео Уроків Дивитись безкоштовно

Для початківців інвесторів  8 Відео Уроків  Дивитись безкоштовно

Домашня бухгалтерія Alzex Personal Finance - це наочне додаток зі зручним інтерфейсом для запису фінансових операцій маленької фірми або сім'ї. Особливість даної програми - це оригінальний і продуманий інтерфейс, наочність результатів за операціями і легкість використання. Додаток базується на ідеї розділити доходи і витрати сім'ї на якісь категорії, які полегшують процес сприйняття інформації.
Тепер не потрібно детально вивчати всі звіти по операціях, досить просто вибрати категорію витрат / доходів і побачити куди пішли гроші. Alzex Personal Finance можна встановити на зовнішній диск або на флеш-карту, а для iPhone існує спеціальна версія, яка надає доступ до даних через всесвітню павутину.

Список можливостей, які надає програма Alzex Personal Finance:

 • Облік виплат по кредитах і боргових зобов'язань;
 • Експорт та імпорт інформації про фінансові операції з одного пристрою на інший;
 • Синхронізація особистої інформації;
 • Введення даних, що повторюються в автоматичному режимі;
 • Облік планованих і поточних доходів / витрат;
 • Величезна кількість валют і рахунків, які можна підключити;
 • Завантаження курсів валют з інтернету;
 • Переховування рахунків, їх угруповання;
 • Контроль витрат і докладний відстеження фінансових цілей;
 • Надання звітів в графічному вигляді і їх друк;
 • Організація фінансових операцій по датах;
 • Можливість користуватися додатком з зовнішнього носія;
 • Обмеження прав доступу користувачів, захист особистої інформації кожного паролем;
 • Наявність фільтрів, можливості впорядкувати і згрупувати доходи / витрати;
 • Деревоподібне пристрій категорій;
 • Наявність міток для фінансових транзакцій.

Завантажити Alzex Personal Finance

Програма 1с «Інвест журнал» 8 призначена для автоматизації бізнес процесів різних предметів інвестування Програма 1с «Інвест журнал» 8 призначена для автоматизації бізнес процесів різних предметів інвестування. Програма автоматизує наступні операції. Предмет інвестування: створення та зберігання «Предмету інвестування», реєстрація угод по депозиту (Внесення, реінвестування (збільшення тіла допозіта), зняття нарахувань (звичайне і з урахуванням лаві)). При Скаме тіло депозиту обнуляється. Валюти: зберігання курсів валют на кожен день, розрахунок сум і курсів валют щодо базової (налаштовується), в майбутньому планується доопрацювати автоматичне завантаження курсів при запуску програми. Рефбек: реєстрація виплат в розрізах - предмет інвестування, ім'я, логін, пошта, гаманець; контроль збігів - по кожному полю, по сукупності вибраних полів.

Купити програму за 100 р.

Сімейний Банкір 2007 - ця програма Ваш персональний банкір, який навчить працювати з депозитними і кредитними вкладами, допоможе спланувати їх щомісячні виплати, а також ознайомить Вас з цікавими фінансовими фактами Сімейний Банкір 2007 - ця програма Ваш персональний банкір, який навчить працювати з депозитними і кредитними вкладами, допоможе спланувати їх щомісячні виплати, а також ознайомить Вас з цікавими фінансовими фактами. Завдяки сімейному банкіру Ви ніколи не потрапите на вудку кредитних шахраїв і не скористаєтеся депозитом з поганими умовами!

* Плануйте власні вкладення. Додаток продемонструє скільки Ви зможете заробити, якщо покладете чітку фінансову суму на депозитний рахунок. Ви відразу зможете переглянути суму грошей, що залишилися, графік платіжних нарахувань та інші звіти в зрозумілою і простою для розуміння формі.

* Дізнайтеся всю інформацію про принципи кредитування. Програма розширить кругозір Ваших знань про кредитні угоди. Ви дізнаєтеся якими способами можуть хитрувати банківські установи та мегамаркети щоб заробити на Вас як можна більшу суму. Також Ви отримаєте основи економічних знань про кредити як видах фінансових угод.

* Дізнайтеся все про депозити. Сімейний Банкір розповість Вам про існуючі види депозитних вкладів, яким способом їх розраховують. Також Ви зможете вивчити рейтинг найбільш надійних і безпечних банків і самостійно прийняти рішення про заклад, якому Ви довірите свої гроші. Рейтинг банків будується за принципом обробки результатів різних опитувань і досліджень клієнтів.

* Підстройте свій бюджет під виплату кредитних внесків. Додаток подарує можливість вирахувати вигідність будь-якого кредиту. Перед тим, як оформляти кредитну угоду в магазині, скористайтеся його можливостями. Сімейний Банкір розповість Вам яку суму Ви в кінцевому підсумку переплатите і як часто і в якому розмірі Вам доведеться робити внески.

* Дізнавайтеся про найцікавіше з фінансового світу. Окрему вкладку програми займають сторінки фінансового журналу FinancialFamily! Тепер Вам не потрібно шукати новий випуск! Ви можете дізнатися новини тільки запустивши програму.

Завантажити Сімейний Банкір

Почни заробляти від 10 000 рублів в день вже сьогодні!

Моніторинг найкращих і перевірених проектів для заробітку в Рунеті.

Огляди проектів покрокові інструкції Допомога онлайн

iControlMyMoney - це програма створена для обліку фінансових витрат iControlMyMoney - це програма створена для обліку фінансових витрат. Програма дозволяє записувати витрати і доходи, кредити та інвестиційні внески. Інформацію можна витягнути в розрізі 12 місяців або більшого періоду. Дані надаються на огляд користувача в зручній формі, що дозволяє легко їх проаналізувати, вивчити, виявити явні тенденції, полегшити планування витрат на наступний місяць або більший період.

iControlMyMoney містить набір інвестиційних інструментів, рахунків, валют і категорій. Облік фінансів стає більш гнучким завдяки зручним мітках, за допомогою яких операції з різних категорій можна об'єднати за змістом. Мітки дозволяють не тільки об'єднувати категорії, але і розділяти їх при необхідності. По кожній мітці відображається окремий графік. В автоматичному режимі в додаток можна додати дані з рахунків дребеденьгі і яндекс-гроші.

завантажити iControlMyMoney

BestMonitor - це програма створена для відстеження ситуацій на обмінних пунктах в онлайн-сервісах BestMonitor - це програма створена для відстеження ситуацій на обмінних пунктах в онлайн-сервісах. З його допомогою користувачі можуть переглядати інформацію про курсах валют і спостерігати за резервами валют в обмінниках не виходячи з дому і не користуючись сторонніми ресурсами. Тепер у Вас більше не буде необхідності відвідувати десятки різних сайтів обмінних пунктів в пошуках потрібного валютного резерву і найвигіднішого курсу обміну.

За Вас все зробить програма BestMonitor, а Вам лише потрібно запустити її і насолоджуватися переглядом даних зібраних з надійних і популярних обмінних пунктів в інтернеті. Дані про валютні курси і грошових резервах постійно оновлюються. Тому, використовуючи додаток BestMonitor Ви можете бути впевнені в тому, що обміняєте гроші за найвигіднішим курсом в даний момент. Дані про курси валют завантажуються в додаток з офіційного ресурсу моніторингу обмінних пунктів BestChange.ru

завантажити BestMonitor

Сервіс Дребена Гроші заснований на трьох головних принципах: Сервіс Дребена Гроші заснований на трьох головних принципах:

1. Надійність і мобільність сервісу обліку фінансів;
2. Стимулювання регулярного обліку витрат і доходів;
3. Формування звички фіксувати потік фінансів.

* Надійність і мобільність сервісу обліку фінансів. Розробники доклали масу зусиль для того щоб сервіс став корисним для планування сімейного і особистого бюджету. Сервіс постійно модернізується і поліпшується.

* Стимулювання регулярного обліку витрат і доходів. Для здійснення операції користувач повинен зробити мінімально можливу кількість дій. Інтерфейс програми повинен бути простим і інтуїтивно зрозумілим для будь-якого користувача. Наявність нагадування про внесення витрат за певний період. Розміщення важливої ​​інформації на перших позиціях.

* Формування звички фіксувати потік фінансів. Головним бар'єром ведення сімейної бухгалтерії є необхідність регулярно вносити витрати. Багато хто починав вести облік власних фінансів, але не всім вдалося виробити в собі таку звичку. Тому спочатку кожен користувач повинен знайти для себе стимул фіксувати всі фінансові операції, а вже після цього шукати програму, яка допоможе йому в цій нелегкій справі.

Про сервіс Дребена Гроші

CoinKeeper - це додаток призначений для ведення обліку фінансів на iPad і iPhone CoinKeeper - це додаток призначений для ведення обліку фінансів на iPad і iPhone. Тепер сімейні витрати можна відстежувати прямо з мобільного пристрою!

Про CoinKeeper

Про CoinKeeper

Розділ «Програма для ведення сімейного бюджету»

Програма для ведення сімейного бюджету

Не знаєте куди вкласти гроші в XXI столітті?

Секретні матеріали по заробітку 5-7% профіту в добу на інвестиціях в Інтернеті!

завантажити дивитися заробити вивести

На цій сторінці Ви знайдете список програм, які допоможуть Вам правильно вести свій сімейний бюджет, відстежувати свої поточні витрати і планувати майбутні. Завдяки програмам з обліку особистих фінансів, Ви зможете не тільки накопичити потрібну Вам суму грошей, але і позбутися від зайвих боргів.

 • Як вести облік доходів і витрат?
 • Як планувати свій сімейний бюджет за допомогою таблиці?
 • Програма для ведення домашнього бюджету.
 • Планування фінансів і витрати сімейного бюджету.

Я заробляю по 500-1500 $ в місяць на цих проектах

Вклади до 818% річних
Бонуси на депозити від блогу Blogvestor
Страховки інвестицій для кожного нашого партнера
Особисті фінанси з супроводом і підтримкою 24/7

ВИБРАТИ ПРОЕКТ


Вигідне примноження грошей в мережі від 50 $!

Всі способи інвестування в одному курсі, підпишись і отримай прямо зараз.

Для початківців інвесторів 8 Відео Уроків Дивитись безкоштовно

Для початківців інвесторів  8 Відео Уроків  Дивитись безкоштовно

Домашня бухгалтерія Alzex Personal Finance - це наочне додаток зі зручним інтерфейсом для запису фінансових операцій маленької фірми або сім'ї. Особливість даної програми - це оригінальний і продуманий інтерфейс, наочність результатів за операціями і легкість використання. Додаток базується на ідеї розділити доходи і витрати сім'ї на якісь категорії, які полегшують процес сприйняття інформації.
Тепер не потрібно детально вивчати всі звіти по операціях, досить просто вибрати категорію витрат / доходів і побачити куди пішли гроші. Alzex Personal Finance можна встановити на зовнішній диск або на флеш-карту, а для iPhone існує спеціальна версія, яка надає доступ до даних через всесвітню павутину.

Список можливостей, які надає програма Alzex Personal Finance:

 • Облік виплат по кредитах і боргових зобов'язань;
 • Експорт та імпорт інформації про фінансові операції з одного пристрою на інший;
 • Синхронізація особистої інформації;
 • Введення даних, що повторюються в автоматичному режимі;
 • Облік планованих і поточних доходів / витрат;
 • Величезна кількість валют і рахунків, які можна підключити;
 • Завантаження курсів валют з інтернету;
 • Переховування рахунків, їх угруповання;
 • Контроль витрат і докладний відстеження фінансових цілей;
 • Надання звітів в графічному вигляді і їх друк;
 • Організація фінансових операцій по датах;
 • Можливість користуватися додатком з зовнішнього носія;
 • Обмеження прав доступу користувачів, захист особистої інформації кожного паролем;
 • Наявність фільтрів, можливості впорядкувати і згрупувати доходи / витрати;
 • Деревоподібне пристрій категорій;
 • Наявність міток для фінансових транзакцій.

Завантажити Alzex Personal Finance

Програма 1с «Інвест журнал» 8 призначена для автоматизації бізнес процесів різних предметів інвестування Програма 1с «Інвест журнал» 8 призначена для автоматизації бізнес процесів різних предметів інвестування. Програма автоматизує наступні операції. Предмет інвестування: створення та зберігання «Предмету інвестування», реєстрація угод по депозиту (Внесення, реінвестування (збільшення тіла допозіта), зняття нарахувань (звичайне і з урахуванням лаві)). При Скаме тіло депозиту обнуляється. Валюти: зберігання курсів валют на кожен день, розрахунок сум і курсів валют щодо базової (налаштовується), в майбутньому планується доопрацювати автоматичне завантаження курсів при запуску програми. Рефбек: реєстрація виплат в розрізах - предмет інвестування, ім'я, логін, пошта, гаманець; контроль збігів - по кожному полю, по сукупності вибраних полів.

Купити програму за 100 р.

Сімейний Банкір 2007 - ця програма Ваш персональний банкір, який навчить працювати з депозитними і кредитними вкладами, допоможе спланувати їх щомісячні виплати, а також ознайомить Вас з цікавими фінансовими фактами Сімейний Банкір 2007 - ця програма Ваш персональний банкір, який навчить працювати з депозитними і кредитними вкладами, допоможе спланувати їх щомісячні виплати, а також ознайомить Вас з цікавими фінансовими фактами. Завдяки сімейному банкіру Ви ніколи не потрапите на вудку кредитних шахраїв і не скористаєтеся депозитом з поганими умовами!

* Плануйте власні вкладення. Додаток продемонструє скільки Ви зможете заробити, якщо покладете чітку фінансову суму на депозитний рахунок. Ви відразу зможете переглянути суму грошей, що залишилися, графік платіжних нарахувань та інші звіти в зрозумілою і простою для розуміння формі.

* Дізнайтеся всю інформацію про принципи кредитування. Програма розширить кругозір Ваших знань про кредитні угоди. Ви дізнаєтеся якими способами можуть хитрувати банківські установи та мегамаркети щоб заробити на Вас як можна більшу суму. Також Ви отримаєте основи економічних знань про кредити як видах фінансових угод.

* Дізнайтеся все про депозити. Сімейний Банкір розповість Вам про існуючі види депозитних вкладів, яким способом їх розраховують. Також Ви зможете вивчити рейтинг найбільш надійних і безпечних банків і самостійно прийняти рішення про заклад, якому Ви довірите свої гроші. Рейтинг банків будується за принципом обробки результатів різних опитувань і досліджень клієнтів.

* Підстройте свій бюджет під виплату кредитних внесків. Додаток подарує можливість вирахувати вигідність будь-якого кредиту. Перед тим, як оформляти кредитну угоду в магазині, скористайтеся його можливостями. Сімейний Банкір розповість Вам яку суму Ви в кінцевому підсумку переплатите і як часто і в якому розмірі Вам доведеться робити внески.

* Дізнавайтеся про найцікавіше з фінансового світу. Окрему вкладку програми займають сторінки фінансового журналу FinancialFamily! Тепер Вам не потрібно шукати новий випуск! Ви можете дізнатися новини тільки запустивши програму.

Завантажити Сімейний Банкір

Почни заробляти від 10 000 рублів в день вже сьогодні!

Моніторинг найкращих і перевірених проектів для заробітку в Рунеті.

Огляди проектів покрокові інструкції Допомога онлайн

iControlMyMoney - це програма створена для обліку фінансових витрат iControlMyMoney - це програма створена для обліку фінансових витрат. Програма дозволяє записувати витрати і доходи, кредити та інвестиційні внески. Інформацію можна витягнути в розрізі 12 місяців або більшого періоду. Дані надаються на огляд користувача в зручній формі, що дозволяє легко їх проаналізувати, вивчити, виявити явні тенденції, полегшити планування витрат на наступний місяць або більший період.

iControlMyMoney містить набір інвестиційних інструментів, рахунків, валют і категорій. Облік фінансів стає більш гнучким завдяки зручним мітках, за допомогою яких операції з різних категорій можна об'єднати за змістом. Мітки дозволяють не тільки об'єднувати категорії, але і розділяти їх при необхідності. По кожній мітці відображається окремий графік. В автоматичному режимі в додаток можна додати дані з рахунків дребеденьгі і яндекс-гроші.

завантажити iControlMyMoney

BestMonitor - це програма створена для відстеження ситуацій на обмінних пунктах в онлайн-сервісах BestMonitor - це програма створена для відстеження ситуацій на обмінних пунктах в онлайн-сервісах. З його допомогою користувачі можуть переглядати інформацію про курсах валют і спостерігати за резервами валют в обмінниках не виходячи з дому і не користуючись сторонніми ресурсами. Тепер у Вас більше не буде необхідності відвідувати десятки різних сайтів обмінних пунктів в пошуках потрібного валютного резерву і найвигіднішого курсу обміну.

За Вас все зробить програма BestMonitor, а Вам лише потрібно запустити її і насолоджуватися переглядом даних зібраних з надійних і популярних обмінних пунктів в інтернеті. Дані про валютні курси і грошових резервах постійно оновлюються. Тому, використовуючи додаток BestMonitor Ви можете бути впевнені в тому, що обміняєте гроші за найвигіднішим курсом в даний момент. Дані про курси валют завантажуються в додаток з офіційного ресурсу моніторингу обмінних пунктів BestChange.ru

завантажити BestMonitor

Сервіс Дребена Гроші заснований на трьох головних принципах: Сервіс Дребена Гроші заснований на трьох головних принципах:

1. Надійність і мобільність сервісу обліку фінансів;
2. Стимулювання регулярного обліку витрат і доходів;
3. Формування звички фіксувати потік фінансів.

* Надійність і мобільність сервісу обліку фінансів. Розробники доклали масу зусиль для того щоб сервіс став корисним для планування сімейного і особистого бюджету. Сервіс постійно модернізується і поліпшується.

* Стимулювання регулярного обліку витрат і доходів. Для здійснення операції користувач повинен зробити мінімально можливу кількість дій. Інтерфейс програми повинен бути простим і інтуїтивно зрозумілим для будь-якого користувача. Наявність нагадування про внесення витрат за певний період. Розміщення важливої ​​інформації на перших позиціях.

* Формування звички фіксувати потік фінансів. Головним бар'єром ведення сімейної бухгалтерії є необхідність регулярно вносити витрати. Багато хто починав вести облік власних фінансів, але не всім вдалося виробити в собі таку звичку. Тому спочатку кожен користувач повинен знайти для себе стимул фіксувати всі фінансові операції, а вже після цього шукати програму, яка допоможе йому в цій нелегкій справі.

Про сервіс Дребена Гроші

CoinKeeper - це додаток призначений для ведення обліку фінансів на iPad і iPhone CoinKeeper - це додаток призначений для ведення обліку фінансів на iPad і iPhone. Тепер сімейні витрати можна відстежувати прямо з мобільного пристрою!

Про CoinKeeper

Про CoinKeeper

Розділ «Програма для ведення сімейного бюджету»

Програма для ведення сімейного бюджету Не знаєте куди вкласти гроші в XXI столітті?
Програма для ведення сімейного бюджету Не знаєте куди вкласти гроші в XXI столітті?
Як вести облік доходів і витрат?
Як планувати свій сімейний бюджет за допомогою таблиці?
Як вести облік доходів і витрат?
Як планувати свій сімейний бюджет за допомогою таблиці?
Як вести облік доходів і витрат?
Як планувати свій сімейний бюджет за допомогою таблиці?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: