Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Програма для зручного перегляду стерео картинок

Програма "Стерео-картинки" призначена для перегляду стерео картинок. Розгляд цих картинок є хорошим тренажером для очей. При їх перегляді м'язи очей розслабляються правильним чином. "Зажим" очних м'язів (акомодаційні спазм) є однією з основних причин короткозорості, тому так важливо навчитися розслабляти очі і правильно дивитися вдалину напружений поглядом. Саме для цього і призначена наша програма.

Перевірено: стерео-картинки корисні!

На думку професійним офтальмологів розглядання стерео-картинок благотворно позначається на зорі, причому найяскравіше це проявляється у тих, хто довго працює за комп'ютером. Секрет простий: монітор завжди знаходиться на одній відстані від очей (причому досить близько), і тому очні м'язи постійно напружені щоб підтримувати фокусування на близькій відстані.

А "нормально працюють" очі створені природою в першу чергу для перегляду "в далечінь". До того ж, очі повинні постійно перебувати в русі, в тому числі і змінювати фокусування.

Можна встановити на своєму комп'ютері шпалери - стереокартинки і періодично робити фізичні вправи. Але набагато зручніше для цього використовувати нашу програму!

Людина здатна побачити такі картинки завдяки расфокусировке зору. Якщо говорити простіше, то вам необхідно дивитися не в певну точку на саму картинку, а направити свій погляд, як би за неї ... Тобто дивитися потрібно крізь картинку. Можна навіть примусово розвести очі в сторони.

Без підготовки побачити що зображено на картинці в "стерео ефект" не просто, але я вам допоможу. Для цього у мене є ось така чарівна картинка:

Для цього у мене є ось така чарівна картинка:

На цій картинці зображені відомі ссавці ... Більше нічого не скажу тому-що скоро ви і самі їх побачите :)

Бачите в верхній частині цього зображення знаходяться дві точки. Вам необхідно дивитися на них так, щоб замість двох точок ви бачили три. Після того як досягнете, що точок буде стабільно три, акуратно боковим зором (не випускаючи з виду три точки) зверніть увагу на малюнок нижче, і ви побачите стерео-зображення.

Дивитися потрібно розслабленим расфокусированним поглядом "крізь" зображення (вдалину). Напружувати очі для цього не потрібно ... скоріше навпаки - розслабити. Починати дивитися на картинку потрібно з відстані близько 20-ї см (щоб воно було трохи не різким - расфокусированним) і потім потихеньку відсувати голову від картинки.

Ось тут описано ще кілька методів, як можна навчитися бачити стерео-картинки: http://sirds.lipetsk.ru/recomendations.php

У верхній частині основного вікна нашої програми теж є дві точки, якими можна користуватися на етапі освоєння "стереозрения". Потім ви навчитеся легко розслабляти погляд і без їх допомоги ...

Програма поставляється з деякою кількістю попередньо встановлених файлів стерео-картинок. Але ви можете також завантажити і підключити до програми ще скільки завгодно подібних картинок. Їх досить легко можна знайти в інтернеті за ключовими словами "стерео картинки".

Головне вікно програми:

Головне вікно програми:

У центрі головного вікна програми, власне, і виводиться стерео-картинки. Картинки періодично змінюються з заданим в настройках програми періодом.

Можна також вручну перемикати картинки за допомогою кнопок "Вперед" ( Можна також вручну перемикати картинки за допомогою кнопок Вперед (  ) І Назад (  ), Які знаходяться у верхньому правому куті вікна програми ) І "Назад" ( ), Які знаходяться у верхньому правому куті вікна програми. Ще зручніше перемикати картинки просто натискаючи на клавіатурі клавіші "Вправо" і "Вліво" (стрілки).

У головному вікні програми є також такі кнопки:

Програма виводить картинки відповідно до попередньо налаштованим списком файлів картинок. Є два режими виведення картинок:

 • по порядку, заданому в списку файлів
 • випадковий вибір черговий картинки.

Режим виведення картинок задається у вікні налаштування програми:

Крім ознаки "Випадковий порядок картинок" у вікні налаштування можна також уточнити "Період зміни картинок".

Параметр налаштування "Папка картинок" визначає підкаталог (папку), в якій знаходяться файли картинок. За замовчуванням, це підкаталог Pic програми, але при бажанні його можна змінити.

Натискання кнопки "Управління файлами картинок" відкриває вікно настройки списку виводяться картинок:

У список файлів можна завантажити вміст цілої папки, що містить файли картинок. Це робиться за допомогою кнопки "Завантажити", яка знаходиться у верхній частині цього вікна. Цю кнопка відкриває діалогове вікно вибору папки. Після натискання на кнопку "OK" у вікні вибору, всі файли з обраної папки потрапляють в список файлів програми.

Інші кнопки вікна "Список файлів картинок" призначені для редагування списку:

Редагування запису про фото картинки проводиться за допомогою наступного вікна, яке відривається після натискання на кнопку "Додати" або "Відкрити":

Поля запису про фото-картинки:

 • Номер - Порядковий номер запису в списку
 • Чи не показувати - Ознака, за допомогою якого можна тимчасово відключити висновок даної картинки (без видалення її зі списку).
 • Файл - Файл картинки. Файл можна вибрати за допомогою кнопки "Вибір файлу", розташованої праворуч від цього поля.
 • Прим. - Примітка про цей файл картинки.

Натискання на кнопку "Записати" записує зроблені зміни в записи, а натискання на кнопку "Скасувати" закриває вікно без запису змін.

Завантажити програму Стерео-картинки  (~ 30 Мбайт з картинками) Завантажити програму "Стерео-картинки" (~ 30 Мбайт з картинками)

Питання та пропозиції по програмі можна адресувати в PSoft: e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду.
Skype: s-gundorov
телефон: +7 (495) 564-1439
www: http://psoft.ru

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: