Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Програма управління вентиляторами комп'ютера для зниження шуму

 1. Способи вирішення проблеми
 2. Які вентилятори піддаються регулюванню
 3. Налаштування частоти обертання кулерів з BIOS
 4. Налаштування обертання вентиляторів за допомогою стороннього ПО
 5. Управління вентиляторами ПК механічними засобами

Висока продуктивність сучасних комп'ютерів має і зворотну сторону: підвищений тепловиділення від чіпів, встановлених на системній платі, відеоадаптер, і навіть в блоці живлення Висока продуктивність сучасних комп'ютерів має і зворотну сторону: підвищений тепловиділення від чіпів, встановлених на системній платі, відеоадаптер, і навіть в блоці живлення. Саме тому, практично кожен ПК оснащений досить потужною системою охолодження. Найбільш недорогий, простий і поширений варіант - це охолодження пристроїв за допомогою радіаторів, встановлених безпосередньо на чіпи, і охолоджуючих їх вентиляторів.

Але три або більше встановлених вентилятора видають досить сильний шум. Відключити кулери не можна, тому що відбудеться перегрів комп'ютера з усіма наслідками, що випливають з цього неприємностями. Але як тоді боротися з шумом, який з часом стає все сильніше через зношування механічної частини вентилятора і вироблення змазки? Відповідь одна: взяти управління вентиляторами комп'ютера в свої руки. Про те, яким способом цього досягти, і буде наша публікація.

Способи вирішення проблеми

Сьогодні, всі материнські плати, чіпсет, відеоадаптер і центральний процесор, в обов'язковому порядку оснащені температурними датчиками, завдяки яким можна контролювати температуру цих елементів за допомогою апаратних засобів ПК або програмного забезпечення. Знизивши обертів кулерів, не допускаючи перегріву процесора і системи в цілому, можна ефективно боротися з шумом створюваним вентиляторами.

Є і ще кілька способів: замінити вентилятори на більш тихі, або модернізувати всю систему охолодження ПК, встановивши існуючої елементи Пельтьє. Можна придбати дороге охолодження на рідкому азоті, вклавши в це підприємство досить велику суму кровно зароблених. Далі, мова піде про найбільш простому і дешевому способі - управління швидкістю кулера процесора і інших елементів вашого ПК.

Щоб керувати вентиляторами вашого ПК існує кілька варіантів:

 1. Використовувати спеціальне програмне забезпечення.
 2. Регулювати обороти вентиляторів з BIOS.
 3. Застосувати пристрій, під незрозумілою назвою «реобаса».
 4. Знизити напругу харчування кольорів штучним шляхом.

Які вентилятори піддаються регулюванню

Перед тим як приступити до вибору певного способу управління вентиляторами, слід знати, що управляти обертанням пристроїв з 2 - проводовим підключенням можна тільки зміною харчування, однак отримати інформацію про його швидкості обертання не можна.

Трьох пінові кулери мають зворотний зв'язок з керуючої платою. Але для вирішення цього питання необхідно включати пристрій, щоб отримати достовірні дані про частоту обертання мотора. Це вміють робити лише деякі моделі контролерів.

В 4 - дротових вентиляторах крім проводів харчування, зворотного зв'язку і землі, є вхід ШІМ, який дає можливість лінійного управління живленням вентилятора, яке дозволяє змінювати швидкість вентилятора на процесорі, встановлюючи до 10% від максимальної.

Налаштування частоти обертання кулерів з BIOS

 • Перезавантажте ПК і, натиснувши клавішу DEL, увійдіть в Bios.
 • Знайдіть пункт, який відповідає за настройку параметрів вентиляторів. На більшості системних плат це пункт Advanced Chipset.Функція Always Fan повинна бути активна (Enabled).
 • Виберіть для кожного доступного кулера показники 50-70% і натисніть Esk.
 • Збережіть налаштування, виділивши Save & Exit Setup, після чого натисніть Ok.
 • Після перезавантаження, шум від кулерів повинен пропасти.

Після зміни налаштувань стежте за температурою процесора і материнської плати.

Налаштування обертання вентиляторів за допомогою стороннього ПО

Всім тим, хто не знайшов потрібної опції в Bios, присвячена величезна кількість спеціалізованого програмного забезпечення. У цій публікації хотілося б розглянути повністю безкоштовну утиліту Speed ​​Fan. Ця програма управління вентиляторами комп'ютера дозволяє дуже швидко знизити обороти деяких кольорів і гарантовано позбавити вас від дратівливого шуму.

Важливо! Ця утиліта, як і більшість подібних для деяких системних плат марна. Слід спробувати іншу програму.

Управління вентиляторами ПК механічними засобами

Як механічного управління, можна використовувати пристрій під назвою реобаса, про який говорилося на початку статті. Цей апарат монтується в лицьову панель ПК, в відсік для CDRom. Він має один або кілька ручних регуляторів на своїй панелі, за допомогою яких відбувається управління кулером процесора і інших елементів, обладнаних вентиляторами. При необхідності ми придбаємо та встановимо всі необхідні комплектуючі . Як механічного управління, можна використовувати пристрій під назвою реобаса, про який говорилося на початку статті

Підключатися цей девайс може безпосередньо в слот PCI. Додаткове підключення до FAN роз'єму системної плати дасть можливість контролю частоти обертання кулерів їх операційної системи.

Слід розуміти, що реобаса досить дорога іграшка, тому перш ніж купувати цей апарат спробуйте використовувати програмне забезпечення, яке і швидше встановити і абсолютно безкоштовно поширюється серед розробників.

Але як тоді боротися з шумом, який з часом стає все сильніше через зношування механічної частини вентилятора і вироблення змазки?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: