Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Програми для роздачі WiFi з ноутбука або комп'ютера

Привіт, шановні відвідувачі smartronix Привіт, шановні відвідувачі smartronix.ru. На цій сторінці ми розповімо про програми для роздачі wifi з ноутбука. Ми вже писали про те, як роздати wifi з ноутбука без використання стороннього програмного забезпечення. Цього разу, хотілося б зробити огляд програм, які допомагають роздати інтернет по Wi-Fi. Також потрібно звернути вашу увагу на той факт, що таку роздачу можна організувати штатними засобами Windows (в Windows 7, Windows 8 і Windows 10), причому програма для роздачі wifi не знадобитися. Якщо Вам цікавий такий спосіб роздачі, то посилання на статтю дана вище.

Варто зауважити, що будь-який саме у Вас ноутбук. Сьогодні виробників ноутбуків, нетбуків і ультрабуків безліч: ASUS, Acer, Alienware, DELL, Fujitsu, HP, Lenovo, MSI, Packard Bell. І в кожному з них є Wifi модуль, який і буде роздавати вай-фай. Те ж саме стосується і звичайних стаціонарних комп'ютерів, - якщо на комп'ютері є вайфай модуль, то роздача вайфая цілком можлива (не забудьте упевнитися, що на обладнання встановлено драйвер). Крім цього Вам варто врахувати, що однією програми для роздачі WiFi і WiFi модуля недостатньо. Ваш ноутбук або комп'ютер ймовірно повинні бути підключені до провідного інтернету, а запуск програм необхідно буде здійснювати від імені адміністратора Windows.

Всі посилання дані на офіційні сайти програмок. Це дозволить Вам завантажити програму для роздачі вайфая з ноутбука останньої версії, тобто актуальну утиліту на поточний момент часу. Величезне прохання, якщо посилання згодом виявляться битими, будь ласка повідомте про це в коментарях. Отже, приступимо.

mHotspot (http://www.mhotspot.com/download/) - програма для роздачі вай фай з ноутбука, проста в обігу і має простий інтерфейс.

Для настройки mHotSpot, необхідно задати всього три параметри:

 • Hotspot Name - це ім'я мережі, яка буде лунати.
 • Password - пароль для мережі, яку ми хочемо роздавати.
 • Internet Source - джерело, який буде використовуватися для розшарювання інтернету.

Після вказівки даних параметрів досить натиснути кнопку «Start Hotspot» і можна підключатися до створеної Вами вайфай мережі.

MyPublicWiFi (http://www.mypublicwifi.com/publicwifi/en/index.html) - наступна програма для роздачі wifi з комп'ютера, яка також завоювала популярність у користувачів.

html)  - наступна програма для роздачі wifi з комп'ютера, яка також завоювала популярність у користувачів

Налаштування цієї утиліти так само проста:

 • Network name (SSID) - ім'я мережі, до якої Ви будете підключатися.
 • Network key (at least 8 characters) - пароль, не менше восьми символів.
 • Enable Internet Sharing - параметр, який відповідає за вибір інтернет з'єднання, яке буде джерелом точки доступу.

Після вказівки цих характеристик, мережа автоматично створитися, і до неї можна буде підключити гаджет. Наприклад смартфон або планшетний комп'ютер.

Connectify (http://www.connectify.me/download) - скачати програму для роздачі wifi з ноутбука Connectify можна за посиланням. Її інтерфейс також просто і зрозумілий, як і у попередніх програм mHotspot і MyPublicWiFi.

Її інтерфейс також просто і зрозумілий, як і у попередніх програм mHotspot і MyPublicWiFi

Ось коментарі з налаштування Connectify:

 • Hotspot Name - ім'я мережі, яку Ви хочете створити.
 • Password - ключ до мережі, тобто пароль, який потім потрібно буде вводити для доступу до WiFi інтернет з'єднанню.
 • Internet to Share - мережеве з'єднання, яке буде джерелом інтернету.
 • Advanced Settings - просунуті налаштування, в яких можна вказати який Wi-Fi адаптер буде використовуватися, тип шифрування мережі, фаєрвол і т.д.

Virtual Router (http://virtualrouter.codeplex.com/) - остання програма для роздачі вайфая з ноутбука в нашому огляді. Вона також як і попередні утиліти проста в обігу.

Як видно з скріншоту, розташованого вище у програми є три характеристики, які потрібно вказати щоб створити HotSpot точку доступу:

 • NetWork Name (SSID) - ім'я WiFi мережі, яке потрібно ввести англійськими літерами.
 • Password - пароль для створюваній вай-фай мережі.
 • Shared Connection - інтернет з'єднання, яке буде джерелом для створюваної бездротової мережі.

Яку програму вибрати вирішувати Вам. Якщо не вийде створити роздачу WiFi з однією програмою завжди можна спробувати іншу. Сподіваємося наша інструкція допомогла і ви вибрали програму для роздачі wifi з ноутбука або комп'ютера. Якщо залишилися питання, задавайте їх у коментарях.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: