Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Програми для злому Wi-Fi

 1. Програми для злому Wi Fi
 2. 2. AirSnort
 3. 3. Kismet
 4. 4. Fern Wi-Fi Wireless Cracker
 5. 5. CoWPAtty
 6. 6. Airjack
 7. 7. WepAttack
 8. 8. Wifiphisher
 9. 9. Reaver
 10. 10. Wifite
 11. 11. WepDecrypt
 12. 12. Pyrit
 13. 13. Infernal Twin
 14. 14. Pixiewps
 15. 15. Crunch
 16. висновки

У наш час бездротові мережі використовуються буквально всюди. Це швидко, зручно, надійно, не вимагає розміщувати безліч кабелів по будинку і дає свободу пересування при використанні пристрою. Технологія Wi-Fi розроблялася, як безпечна мережа, до якої можуть отримати доступ тільки ті учасники, у яких є пароль. Але з часом люди знаходили уразливості в самому протоколі і в його реалізаціях, через що мережі ставали небезпечними.

Відповідно, випускалися нові версії протоколу, що закривають старі проблеми. Так, спочатку з'явився алгоритм шифрування WEP, потім WPA і WPA2. Останній є самим надійним на даний момент. За час існування цього типу бездротового зв'язку було створено безліч інструментів для тестування безпеки Wi-Fi і злому. Якщо ви хочете бути впевненими, що ваша мережа в безпеці, вам краще знати, ніж можуть користуватися зловмисники для атаки на неї. У цій статті ми зібрали найпопулярніші програми для злому Wi Fi.

Зміст статті:

Програми для злому Wi Fi

1. Aircrack

Aircrack

Перший в нашому списку - Aircrack або Aircrack-ng. Це найкраща програма для злому WiFi, і найпопулярніший інструмент для тестування безпеки бездротових мереж. По суті, це набір інструментів, які можуть практично все, але працюють тільки з командного рядка. Кожен інструмент з набору виконує чітко одну свою функцію. Ось основні з них: пошук доступних мереж і перегляд докладної інформації про них (airodump), захоплення мережевих пакетів і їх фільтрація (airodump), настройка мережевого інтерфейсу для роботи в режимі монітора (airmon), відправка пакетів в мережу (aireplay), перебір паролів за допомогою алгоритмів або словника (aircrack), розшифровка трафіку (airdecap).

Принцип дії досить простий: спочатку зловмисник повинен переключити карту в режим монітора, потім знайти вашу мережу і почати збирати з неї пакети або інші дані. Як тільки він отримає те, що йому потрібно, перейде до перебору пароля. У разі c WEP буде досить тільки великої кількості пакетів і пароль буде знайдений з вірогідністю 100%. Для WPA потрібно перехопити рукостискання, яке передається в момент, коли ви підключаєтеся до Мережі. А далі його можна перебирати по словнику. Чим простіше пароль, тим швидше він буде обчислений. Програма кроссплатформенная і може працювати в Windows і в Linux.

2. AirSnort

AirSnort

AirSnort - це ще одна популярна утиліта для отримання пароля від Wi-Fi-мережі. Тільки працює вона лише з WEP-мережами. Пароль перебирається за допомогою спеціальних алгоритмів. Програма моніторить всі передані в мережі дані і, коли перехопить достатню кількість пакетів, розшифровує з них пароль. Доступна для Linux і Windows, а також дуже проста у використанні. Останній раз програма оновлювалася три роки тому, але вона все ще актуальна і працює.

3. Kismet

Kismet

Kismet - програма іншого типу. Це аналізатор бездротових мереж Wi-Fi 802.11a / b / g / n і система виявлення вторгнень. Дуже часто цей інструмент використовується для вирішення проблем з мережами Wi-Fi. Kismet відмінно працює з усіма Wi-Fi-картами, які підтримують режим монітора. Працює в Windows, Linux, MacOS і BSD. Програма дозволяє перехоплювати пакети різних протоколів: a / b / g / n -, а також виявляти приховані мережі. Якщо до комп'ютера підключений GPS, то програма може зберігати місце, де була знайдена мережу, на карту.

4. Fern Wi-Fi Wireless Cracker

Fern Wi-Fi Wireless Cracker

Ще один непоганий інструмент, який допоможе поліпшити безпеку бездротових мереж. Він дозволяє переглядати передані пакети в реальному часі, а також виявляти пристрої, підключені до мережі. Програма була розроблена для виявлення недоліків в протоколах мереж і їх усунення. Працює на Linux, Windows, MacOS.

Програма може відновлювати ключі WEP / WPA так само, як це робить Aircrack, а також ключі WPS методом перебору. Може використовуватися для тестування мереж Ethernet. Для злому ключів WPA / WPA2 використовується перебір по словнику, а для WEP доступні такі алгоритми: Chop-Chop, Caffe-Latte, Hirte, ARP Request Replay. Інструмент активно розробляється і постійно отримує нові функції.

5. CoWPAtty

CoWPAtty

CoWPAtty - програма для злому Wi Fi на ПК методом перебору паролів WPA / WPA2 з використанням райдужних таблиць. Це варіант атаки по словнику, який працює трохи швидше звичайного перебору. Утиліта не вміє перехоплювати рукостискання. Їй потрібно передати вже перехоплені пакети. Працює все в інтерфейсі командного рядка. Якщо пароль є в списку, то програма його знайде. Але швидкість роботи програми дуже сильно залежить від складності паролів і їх кількості.

Для позначення імені SSID використовується SHA1, а це означає, що для різних точок доступу доведеться створювати нову райдужну таблицю. У свіжих версіях розробники спробували збільшити швидкість за допомогою використання файлу хеш, який містить 172000 записів і понад 1000 найпопулярніших SSID.

6. Airjack

Airjack виконує функції, схожі з aireplay. Це утиліта для відправки пакетів в бездротову мережу. Вона може використовуватися для виконання атак відмови в обслуговуванні і MITM атак. Це може бути корисно при створенні фейковий точки доступу, коли вам потрібно заглушити основну.

7. WepAttack

WepAttack

Ще один простий інструмент для злому паролів для мереж WEP. Як і попередні подібні інструменти в списку, він дозволяє відновлювати пароль з деякої кількості перехоплених пакетів. Але для роботи програми потрібна карта з підтримкою режиму монітора.

8. Wifiphisher

Wifiphisher

Робота цього інструменту дуже сильно відрізняється від того, що ми бачили раніше. Якщо всі описані вище інструменти націлені на технічні уразливості протоколу, то тут використовується соціальний інжиніринг. Утиліта отримує пароль від WPA / WPA2-мережі методом фішингу. Вона відключає користувача від його мережі і підключає до своєї. А потім видає в браузері повідомлення, що користувач повинен ввести пароль від Wi-Fi для установки оновлень. Потім пароль передається зломщикові, а користувач продовжує користуватися інтернетом, не підозрюючи, що сталося.

9. Reaver

Reaver

Reaver - це програма для злому пароля WiFi, яка дозволяє отримувати шифр від мереж WPS шляхом прямого перебору. Робота утиліти заснована на тому, що PIN WPS можна пробувати необмежену кількість разів. Обновасьлялся останній раз 4 роки тому і більшість роутерів вже отримали захист від уразливості, але не всі.

10. Wifite

Wifite

Wifite - інструмент, схожий на Reaver, теж написаний на Python і теж призначений для злому мереж WPS. Діє аналогічним методом перебору, але новіший і має кілька додаткових функцій. Працює тільки в Linux.

11. WepDecrypt

WepDecrypt - інструмент для злому WEP-мереж, написаний на Сі. Підтримуються кілька методів злому ключів, починаючи від атаки по словнику і закінчуючи алгоритмами аналізу. Для роботи програми потрібні деякі системні бібліотеки.

12. Pyrit

Pyrit

Pyrit - відмінний інструмент для виконання атак перебору по словнику на протоколи WPA / WPA2. Написаний на Python і може працювати на FreeBSD, Linux, Windows і MacOS. Утиліта підтримує паралельні обчислення з допомогою відеокарти, використовуючи Cuda або OpenCL, а значить, може бути дуже ефективною. Але це все ще атака за словником, а значить, чим складніше пароль, тим він безпечніший.

13. Infernal Twin

Infernal Twin

Evil twin (злий двійник) - це інструмент для створення фейковий точки доступаWi-Fi. Користувач підключається до підробленої мережі і передає їй свої дані. Вона може використовуватися для крадіжки паролів, перехоплення трафіку, фішингу та багато чого іншого.

14. Pixiewps

Pixiewps

Pixiewps - це новий інструмент для підбору PIN'ов до WPS, написаний на Сі. Підтримується перебір PIN офлайн, без підключення до мережі, пошук вразливих мереж і використання атаки Pixie Dust. Для роботи потрібна модифікована версія Wifite або Reaver.

15. Crunch

Проста утиліта, яку можна використовувати для генерації списків слів і словників на основі певних послідовностей.

висновки

У цій статті ми розглянули кращі програми для злому Wi Fi, які ви можете застосовувати для тестування безпеки своїх мереж. Але велика кількість людей цікавляться, не як захистити свою мережу, а як отримати паролі від чужих і безкоштовний доступ до Інтернету. Але таке несанкціоноване вторгнення може бути незаконним у вашій країні. Будьте обережні при використанні цих інструментів і застосовуйте їх тільки в законних цілях. Наприклад, тепер ви знаєте, що ні в якому разі не можна використовувати шифрування WEP, тому що його можна зламати за кілька хвилин.

Багато з цих інструментів використовуються мережевими адміністраторами і програмістами для вирішення проблем з бездротовими мережами. Вони дійсно можуть допомогти при проблемах з підключенням системи до мережі. Ми постаралися зібрати всі кращі програми для злому пароля вай фай, але дещо могло бути втрачено. Якщо ви знаєте інші інструменти, напишіть в коментарях!

Оцініть статтю:

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: