Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Програми для бухгалтерського обліку

 1. Програми для бухгалтерського обліку ТОВ в сегменті «великий бізнес»

Відкриття власної справи автоматично створює для підприємця необхідність здавати бухгалтерську і податкову звітність. Слідом виникає логічне запитання: яка бухгалтерська програма краще? На що звернути увагу, вибираючи програми для ведення бухгалтерського обліку ТОВ або ІП? Як зробити так, щоб через кілька місяців не довелося міняти сервіс на інший? На ці та багато інших питань відповідаємо в сьогоднішній статті. Поїхали!

Краща програма для бухгалтерського обліку - це всім відома 1С. У 99% випадків, коли організації або ІП потрібна «класична» бухгалтерія, зі стандартним обліком і подачею звітів до податкової та фонди, використовують 1С: Бухгалтерію. Фактично в Росії знання 1С - неписаний ПРОФСТАНДАРТ для бухгалтерів, а це багато про що говорить.

У той же час не можна сказати, що інші бухгалтерські програми, крім 1С, зовсім відсутні на ринку. Вони є! Зазвичай їх використання виправдане в декількох ситуаціях: коли компанія зовсім маленька або, навпаки, дуже велика.

Відкриття власної справи автоматично створює для підприємця необхідність здавати бухгалтерську і податкову звітність

Програми для бухгалтерського обліку в невеликих компаніях

Припустимо, у вас умовно «все просто»: ви відкрили ІП на спрощеній системі, у вас немає працівників або є буквально 1-2 людини в штаті, ви надаєте послуги або торгуєте чимось стандартним. У вас немає операцій з валютами, імпорту, експорту, складів, виробництва і так далі. У цьому випадку крім 1С можна розглянути такі програми для ведення бухгалтерського обліку ІП, як:

  • «Контур-Ельба»;
 • Сервіси банків «Тінькофф» і «Точка».

Плюси цих програм - це простота і наочність. Бізнесмену вони зрозуміліше, ніж наворочена і не найпростіша у використанні 1С. Тобто, якщо підхід «Я не хочу у все це вникати, мені треба здати звіти державі натисканням на дві кнопки, щоб від мене всі відстали» - це про вас, то 1С вам не сподобається. Вибирайте щось інше.

Але майте на увазі, що проста бухгалтерська програма для ІП має і свої мінуси. Головний з них - це обмежена функціональність. Як тільки виникає необхідність провести якусь нестандартну операцію, краща бухгалтерська програма моментально перестає бути кращою, не дозволяючи вам зробити те, що потрібно.

Таким чином, простий інтерфейс має сенс ставити на чільне місце при виборі бухгалтерських програм для ІП тільки в тому випадку, якщо ви впевнені, що в доступному для огляду майбутньому складні бухгалтерські операції вам не знадобляться.

Дізнатися, як вибрати систему оподаткування

Програми для бухгалтерського обліку ТОВ в сегменті «великий бізнес»

Коли компанія виростає, і кількість користувачів програми перевалює за 1000 чоловік, технічних можливостей 1С в базовій комплектації стає недостатньо. В цьому випадку можна піти двома шляхами:

  • Доопрацювати 1С під себе. Благо кількість 1С-програмістів в Росії дуже багато. Велика їх частина працює в IT-відділах в штаті середніх і великих фірм. Це, мабуть, найяскравіший показник затребуваності таких послуг.
 • З'ясувати, які є бухгалтерські програми, крім 1С, для великого бізнесу і перейти на них. Головний гравець на ринку бухгалтерських програм для ТОВ великого масштабу - це іноземна розробка SAP. Також є російські альтернативи «Галактика» і «Парус», які поширені значно менше.

Швидкість і простота доопрацювання 1С під потреби конкретної компанії набагато вище, ніж у інших програм, при цьому вартість таких операцій нижче.

Дуже великим бізнесам, крім бухгалтерії і обліку, бувають потрібні потужні аналітичні звіти і управлінський функціонал. Кращі бухгалтерські програми для вирішення таких завдань розробляють за кордоном.

Яку вибрати бухгалтерську програму підприємцю

Якщо ви тільки відкриваєте свій бізнес, і в перший час плануєте здавати звітність самостійно, зверніть увагу на такі рішення, як:

  • 1С: Підприємець;
  • 1С: БізнесСтарт;
 • 1С: Управління нашою фірмою.

Вони адаптовані для потреб малого бізнесу, прості у використанні і закривають всі потреби невеликих фірм зі стандартними бухгалтерськими операціями.

Шукаєте кращі безкоштовні бухгалтерські програми? 1С: нулевкой дозволить безкоштовно здати звітність тим, хто зареєстрував ТОВ або ІП, але поки не веде діяльність. Також 1С пропонує безкоштовне мобільний додаток для підприємців з системою оподаткування УСН-доходи. Додаток працює на Андроїд, айФоні і Windows-смартфонах.

Отже, як вибрати бухгалтерську програму, яка буде відповідати вашим вимогам?

  1. Приймайте до уваги специфіку власного бізнесу. Гнатися за простотою використання - не завжди виправдано.
  1. Проаналізуйте, яка бухгалтерська програма для ІП або ТОВ зараз найбільш затребувана серед підприємців вашого рівня. Можливо, нові розробки будуть цікавіше старих пропозицій.
 1. Плануйте стратегічно. Якщо зараз вам підійде найпростіша бухгалтерська програма для малого бізнесу, то чи буде зручно змінювати програму через рік або два, коли потреби виростуть? Оцінюйте ризики.

Тепер для вас не секрет, яка бухгалтерська програма для ТОВ або ІП буде вигідна і зручна в тому чи іншому випадку. Вибирайте з розумом, будуйте прибутковий бізнес, а ми вам у цьому допоможемо.

Якщо Вас цікавить підприємництво, спробуйте свої сили в 10-денний бізнес-грі «Твій Старт», в якій Ви почнете заробляти на своїй справі, використовуючи свої таланти і сильні сторони!

Слідом виникає логічне запитання: яка бухгалтерська програма краще?
На що звернути увагу, вибираючи програми для ведення бухгалтерського обліку ТОВ або ІП?
Як зробити так, щоб через кілька місяців не довелося міняти сервіс на інший?
Шукаєте кращі безкоштовні бухгалтерські програми?
Отже, як вибрати бухгалтерську програму, яка буде відповідати вашим вимогам?
Якщо зараз вам підійде найпростіша бухгалтерська програма для малого бізнесу, то чи буде зручно змінювати програму через рік або два, коли потреби виростуть?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: