Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Програмні способи зниження шуму

 1. Автоматичне управління вентиляторами в BIOS
 2. Управління вентиляторами CPU і корпусу - ASUS AI Suite II
 3. Управління вентиляторами відеокарти - MSI Afterburner

Перший крок у справі створення тихого ПК обійдеться зовсім недорого. У багатьох випадках ви можете істотно знизити рівень шуму комп'ютера за допомогою програмного забезпечення. Як правило, якісні материнські плати мають вбудований контроллер, який дозволяє гнучко управляти вентиляторами CPU і корпусу. Цим контролером можна керувати за допомогою налаштувань BIOS, також і через утиліти під операційною системою. У деяких випадках материнська плата може взяти управління вентиляторами на себе, позбавляючи від необхідності покупки окремого контролера вентиляторів. Навіть в разі відеокарти управління через утиліту має сенс. Багато виробників відеокарт пропонують утиліти моніторингу і управління вентиляторами для своїх моделей. Іноді ці утиліти підходять і для управління відеокартами інших виробників. Наприклад, та ж MSI Afterburner.

Автоматичне управління вентиляторами в BIOS

Більшість материнських плат дозволяють управляти не тільки вентилятором CPU, але і вентиляторами корпусу. Навіть найдешевші моделі оснащені декількома роз'ємами для підключення вентиляторів корпусу. Але тонкі настройки швидкості обертання доступні далеко не завжди - як правило, можливості вибору обмежені декількома профілями. У дорогих материнських плат можливостей вже більше.

У дорогих материнських плат можливостей вже більше

В BIOS материнської плати ASUS Crosshair V Formula можна вибрати профілі роботи вентиляторів, а також виставити граничну швидкість роботи. Для швидкого регулювання швидкості обертання вентиляторів BIOS можна назвати першим кроком.

Управління вентиляторами CPU і корпусу - ASUS AI Suite II

Багато материнських плат ASUS пропонують систему управління вентиляторами, в тому числі, і через програмний пакет AI Suite. Ми розглянули його як приклад, але інші виробники також пропонують схожі рішення. Останні материнські плати поставляються з оновленою версією AI Suite II, але для Crosshair V пакет AI Suite II можна скачати з сайту виробника. До складу пакету входить велика кількість корисних функцій, для управління вентиляторами нас цікавить Fan Xpert. За допомогою даної утиліти можна окремо управляти вентиляторами CPU і корпусу.

За допомогою даної утиліти можна окремо управляти вентиляторами CPU і корпусу

Варіантів два. Найпростіший спосіб полягає у виборі готового профілю. Профіль "Quiet" відразу ж знижує швидкості обертання вентиляторів, після чого швидкість обертання збільшується тільки при підвищенні температури компонентів. Але ви можете змінити криву роботи вентиляторів і вручну. У програмі можна вказувати, з якого температурного порога буде включатися певна в процентах швидкість вентилятора.

Fan Xpert пропонує істотно більше можливостей у порівнянні з простими способами регулювання в BIOS. Але у програмного забезпечення є свої обмеження. Ви не зможете знизити швидкість обертання менше 20 відсотків, а вентилятори корпусу можна регулювати по-окремо, тільки разом. Так що для більш точного регулювання вентиляторів не обійтися без окремого апаратного рішення, тобто контролера вентиляторів.

Управління вентиляторами відеокарти - MSI Afterburner

ASUS пропонує утиліту SmartDoctor для управління вентиляторами відеокарти, але ми вирішили взяти утиліту MSI Afterburner, яка також забезпечує управління вентиляторами, але сумісна з продуктами кількох виробників.

ASUS пропонує утиліту SmartDoctor для управління вентиляторами відеокарти, але ми вирішили взяти утиліту MSI Afterburner, яка також забезпечує управління вентиляторами, але сумісна з продуктами кількох виробників

Як і в разі пакета AI Suite II для вентиляторів CPU і корпусу, в Afterburner пропонується крива залежності швидкості обертання від температури. Але виробники відеокарт виставляють ще жорсткіші обмеження. Наприклад, в разі вентилятора нашої відеокарти ASUS Radeon HD 6950 DirectCU II ми не змогли виставити швидкість нижче 20 відсотків. В ігровому комп'ютері шум відеокарти не так привертає до себе увагу, але в тихій системі вона нерідко є найгучнішим компонентом.

Ми привели деякі програмні рішення, які дозволяють практично безкоштовно управляти вентиляторами, знижувати їх швидкість і, таким чином, знижувати рівень шуму комп'ютера. Автоматична система управління вентиляторами працює в тлі цілком комфортно. Однак деякі вентилятори не уповільнює досить сильно, щоб рівень шуму був мінімальним - ми впираємося в обмеження програмного забезпечення або різні пороги виробника відеокарти. Крім того, в нашій тестовій конфігурації програмне забезпечення не змогло компенсувати недоліки "заліза". Наприклад, в режимі бездіяльності вентилятор "коробкового" кулера CPU працював тихо. Але під навантаженням вентилятор починав працювати зі значно більшою швидкістю і рівнем шуму. Також програмне забезпечення не може вплинути на такі джерела шуму, як вентилятор блоку живлення і жорсткі диски.

На відеоролику нижче ми продемонстрували роботу з програмними утилітами. На наступній сторінці ми перейдемо до вибору тихих комплектуючих.


Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: