Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Просування навчального курсу: вклали 215 тисяч, виручили 1,23 млн

 1. Вихідні дані
 2. ланцюжок торкань
 3. просування
 4. 1. Контент-план
 5. 2. Хештег
 6. 3. Брендування
 7. 4. таргетовану рекламу
 8. 5. Що отримали
 9. 6. Посіви
 10. 7. Конкурс
 11. Наші висновки
 12. Результат в числах
 13. Що далі

Всім привіт! Мене звуть Денис, і я інтернет-маркетолог. Ділюся історією тестового запуску власного продукту. Виявляється, він все-таки працює. Цифри, звичайно, не такі великі, а для кого-то і зовсім смішні, до того ж, ми все-таки використовували додаткові інструменти просування, але на загальному обсязі трафіку це майже не позначилося. Але це був цікавий досвід створення навчального продукту з нуля і його цілеспрямованого просування через соціальні мережі і, в принципі, експеримент можна вважати успішним.

Вихідні дані

# Smmспецназ - навчальний курс по роботі з соціальними мережами. 16 живих занять, кілька запрошених спікерів і безліч ноу-хау, говорю не реклами заради, а констатую факт. Наприклад, ми можемо накласти санкції, а то і викинути з курсу ледарів, які не виконують домашні завдання, знаходимо для студентів перших клієнтів і доводимо їх до результату. Три пакета участі із середнім чеком 8990 ₽. Завдання: з мінімальними вкладеннями протестувати попит на продукт.

Крім того, в нашому повному розпорядженні був паблік під «ВКонтакте» і сайт Conversion , Який ми розвиваємо як агрегатор новин, кейсів і аналітики по інтернет- і партнерської маркетингу.

До моменту запуску експерименту у сторінки було 5 тисяч передплатників, відвідуваність на сайті - раз в сто менше, так що його в розрахунок не беремо. Ми використовували любовно зібрану за 5 місяців роботи базу email-передплатників - всього трохи більше тисячі активних читачів. Ах так, ще у нас є YouTube-канал на 700 передплатників. Так що так, ми трошки Чітери, так як тест проводився на своєму теплому трафіку, але основним джерелом був «ВКонтакте».

ланцюжок торкань

По-хорошому, при запуску щодо дорогого освітнього продукту потрібно відразу інтегрувати так звані автоматичні воронки продажів.

Користувач потрапляє на сторінку з лід-магнітом, на якій ми пропонуємо йому безкоштовний продукт. Це і є «жерло» нашої автоворонкі. Після активації підписки він отримує серію листів з корисним контентом і пропозиція придбати недорогий продукт TripWire.

Мета такого продажу - конвертувати передплатника в покупця і додатково «прогріти» перед нашим основним офферу. Звучить так само просто, як двічі два. На ділі - це досить складний процес з безліччю етапів, кроків і відгалужень. Ми повинні враховувати, як передплатник взаємодіє з кожним конкретним листом: відкриває чи ні, клацає чи ні, і, відповідно до поведінкою, перенаправляти його на все нові і нові відгалуження воронки. Очевидно, що це хороший інструмент для генерації автоматичного потоку продажів для Інфобізнес і багатьох послуг, але через трудомісткості процесу ми залишили його на другий етап. Перед нами все-таки стояла задача швидкого тесту.

Тому ми запустили купірувати версію воронки, причому відмовилися від автоматизації. Користувач потрапляв на посадкову сторінку з докладним описом курсу, але без вказівки пакетів і вартості. Йому пропонувалося залишити контакти, адреса електронної пошти та id профілю «ВКонтакте» для того, щоб менеджери курсу могли особисто зв'язатися з ним. Після заявки ми відправляли йому серію корисних завдань, які повинні були підготувати майбутнього студента до суворих буднів навчання без поблажок.

Після заявки ми відправляли йому серію корисних завдань, які повинні були підготувати майбутнього студента до суворих буднів навчання без поблажок

просування

Ми вирішили використовувати зв'язку: корисний контент, так чи інакше пов'язаний з темою курсу, і отримання додаткового охоплення за рахунок таргетированной реклами у «ВКонтакте». Погнали!

1. Контент-план

Без нього - нікуди. Корисні статті повинні були виходити кожні 1-2 дня.

Умовно ми розділили контент на кілька типів:

Навчальний. Велика частина постів була навчальною. Особливо добре показав себе кейс одного з учнів, який вийшов на 1000 конверсій в день в ігровій тематиці (вартість однієї конверсії - 15-30 рублів) ще під час першого пробного курсу (урізана версія # smmспецназ, присвячена тільки роботі з «ВКонтакте»). У кейсі учень розповів про те, як вибирав Шофер (програму, з якою він буде працювати), як створював рекламні оголошення і проводив тестування, тобто пройшов по всіх етапах запуску рекламної кампанії.

Іміджевий. В першу чергу це відгуки на наш пробний курс і безкоштовні навчальні уроки. Так, деякі писали, що ми даємо безкоштовно то, за що інші просять чималі гроші і, звичайно, це працювало нам на користь.

Продає. Ми розгорнуто описували деякі фішки навчання, такі як «роби ДЗ або помри» (читай - позбулися бонусів), доступи до платних сервісів, розіграш Apple Watch серед кращих учнів, сертифікати та клубні карти Conversion, які дають власникам доступ до найбільш «смачним» проектам , знижки та інші преференції.

Обмін репоста. Взаімопіар з дружніми спільнотами, так чи інакше присвяченими інтернет-маркетингу і SMM.

2. Хештег

З самого початку ми планували випускати всі пости під хештегом # smmспецназ. Сам тег і орієнтація на соціальні мережі навіть закладені в назву курсу. Привабливість у тому, що користувач вводить в пошуку «# smmспецназ» і отримує вибірку постів, причому не тільки від імені спільноти Conversion або авторів, а й UGC - контент, згенерований простими користувачами.

Вийшов такий собі Social Proof, соціальні докази, які відмінно закривають біль «а раптом це шахраї?». На жаль, ринок онлайн-навчання в рунеті випалений неякісними послугами, тренінговими центрами, які існують кілька днів, і відверто слабкими викладачами. Особливо це стосується саме нашої ніші, і в сфері SMM, арбітражу трафіку, інтернет-маркетингу постійно вирує негатив. Відповідно, зняти цей біль і показати і довести, що ми не «інфоцигане», а хлопці з досвідом і кейсами, - стало однією з головних завдань під час просування. Втім, завдяки якісному безкоштовного контенту, ми з цим впоралися.

3. Брендування

Соцмережі, сайт і навіть контент постів був брендований під # smmспецназ. Яскрава обкладинка, аватар і банери в «тілі» статей привертали увагу.

4. таргетовану рекламу

Практично кожен з продавців і іміджевих постів отримав додатковий охоплення за рахунок таргета. Крім того, ми лили трафік на посадкову сторінку замовлення і, напередодні запуску курсу, на повноцінний Лендінгем з зазначеними цінами.

Причому в обох випадках вартість конверсії в залежності від креативів і підібраних аудиторій виявлялася від комфортної до шикарної. Заявка на передзамовлення в середньому обходилася в 200-300 рублів, що, в общем-то, комфортно, з огляду на конверсію в покупку в районі 20-30%. За кілька днів до запуску курсу ми все кинули і стали лити на посадкову сторінку з формою оплати - як то кажуть, продавати в лоб. Конверсія передбачувано впала в рази, але кілька оплат ми отримали при ціні до 2-3 тисяч рублів за замовлення, причому люди відразу купували дорогі пакети по 15 тисяч рублів.

Конверсія передбачувано впала в рази, але кілька оплат ми отримали при ціні до 2-3 тисяч рублів за замовлення, причому люди відразу купували дорогі пакети по 15 тисяч рублів

5. Що отримали

Ми протестували кілька десятків аудиторій, сегментувати їх за різними ознаками: від бізнес-вумен до «манимейкеров», від інфобізнесменов до прямих або непрямих конкурентів. Звичайно, пости та тизери створювалися з урахуванням болів кожної аудиторії - наприклад, тим же коуч і інфопредпрінімателям ми розповідали, що вони самі зможуть збирати трафік на свої навчальні продукти. Передбачувано, найкраще себе показали аудиторії з активними передплатниками конкурентів.

Результат з урахуванням витрат на перший і другий потоки

6. Посіви

Було замовлено кілька рекламних постів в околотематіческіх спільнотах з кількістю передплатників понад 100 тисяч. Відчутних результатів рекламний канал не приніс, та й які можуть бути результати, коли активність і залученість в нашому крихітному паблік часто вище, ніж у важкоатлетів. До того ж, одне з останніх оновлень таргетированной реклами дозволяє відображати рекламний пост і в стрічці новин спільноти. Є підозра, що розміщення в паблік потихеньку зживає себе, так що тепер ми відмовимося від розміщення в паблік безпосередньо.

7. Конкурс

Один зі способів отримати горезвісний UGC. Ми запропонували передплатникам можливість безкоштовно пройти навчання за самий проникливий пост на тему «Чому я хочу потрапити в # smmспецназ». Учасників було небагато, але кожен з них дав незначний приріст охоплення і додав записів в стрічку під нашим хештегом.

Наші висновки

В цілому тест ми вважаємо успішним, хоча, звичайно, не обійшлося без недоліків.

По-перше, ми використовували практично тільки один рекламний канал - «ВКонтакте». Очевидно, що наша аудиторія є і в Facebook, і в Instagram, шукає інформацію в «Яндексі» і Google.

По-друге, інструменти ретаргетінга і ремаркетингу за всіма джерелами могли стати вкрай ефективними, і ми, звичайно, протестуємо і їх, а не тільки ретаргетінг у «ВКонтакте».

Дуже не вистачало наскрізний аналітики. Хтось «закривався» відразу ж, хтось - після декількох торкань. Крім того, ми не були готові до шаленого ажіотажу перед самим запуском курсу - заявки приходили і приходили, а менеджери не встигали їх обробляти. У підсумку коли постав вибір між «заробити ще» або «провести ідеальний запуск без косяків», я вирішив закрити продажу за пару днів до старту.

Втім, спочатку було необхідно протестувати MVP - мінімально життєздатний продукт (в контексті просування, звичайно, а не навчання). З цим завданням ми впоралися успішно.

До запуску другого потоку ми впровадили CRM, яка дозволяє вважати ROI по кожному рекламному каналу. Розширили купірувати версію автоворонкі: коли користувачі реєструвалися на передзамовлення курсу, то протягом декількох днів вони отримували серію листів з корисним контентом і простими домашніми завданнями, які, з одного боку, заздалегідь залучали навчання, а з іншого - дозволяли новачкам хоча б частково пройти « початкову школу »інтернет-маркетингу (наприклад, в першому листі ми відправляли глосарій з базовими термінами).

Перед запуском другого потоку ми сконцентрувалися на таргетированной рекламі (потрібно було запускатися швидко, а наша існуюча аудиторія частково вигоріла, до того ж хотілося чіткого прогнозованого результату): 80% трафіку на передзамовлення ми отримали з «ВКонтакте», ще 10% - з Facebook. Крім того, ми підключили рекламну мережу «Яндекса» і зібрали пару безкоштовних майстер-класів. Ми розповідали відвідувачам про побудову стратегії в соціальних мережах, а в кінці анонсували повноцінний тримісячний «спецназівських» курс. Це принесло ще два десятка лидов.

Результат в числах

Два потоку. 153 людини. Вкладення 215 тисяч рублів: трафік, оплата роботи фрілансерів і трафік-менеджерів, CRM і софт.
Виручка посилання - 1 млн 230 тисяч рублів.

Що далі

На двох потоках # smmспецназ показав свою ефективність. Ті, хто хотів домогтися результату, - його домоглися, а перед нами стоїть непочатий край роботи. Ми приступаємо до вибудовування повноцінної автоматичної воронки продажів - починаючи з декількох лід-магнітів, орієнтованих на різну аудиторію: початківці фрілансери, власники малого бізнесу і т.д., закінчуючи серією торкань: будуть задіяні не тільки листи, але і розсилки в тому ж « ВКонтакте »і push-повідомлення браузера.

Крім того, ми вирішили зайти ще з іншого боку і зібрати масштабну SMM-движуху всередині «ВКонтакте». Швидше за все, це буде триденний або п'ятиденний тренінг, де не буде «води» від слова взагалі. Завдання - дати максимальну цінність і збудувати довірчі відносини. Суцільний win-win. Це теж новий і цікавий для нас досвід.

Справа в тому, що «ВКонтакте» будує повноцінну екосистему, і багато хто відмовляється від класичних ланцюжків торкань через поштові розсилки та безкоштовні вебінари на користь «ВКонтакте». Ми теж впевнені, що за новими інструментами майбутнє, і плануємо провести тестування по повній. Але це вже зовсім інша історія, яку ми обов'язково поділимося в наступному кейсі, якщо, звичайно, мій сьогоднішня розповідь викличе відгук.

Залишайте питання в коментарях.

Думка редакції може не збігатися з думкою автора. Ваші статті надсилайте нам на [email protected] . А наші вимоги до них - ось тут .

Вийшов такий собі Social Proof, соціальні докази, які відмінно закривають біль «а раптом це шахраї?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: