Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Просування блогу і сайту в пошукових системах

 1. Принцип сео просування будь-якого веб-ресурсу
 2. Поняття сайту і блогу з точки зору seo
 3. Сео просування сайту
 4. СЕО просування блогу

Добрий день друзі Добрий день друзі! Продовжимо наш практичний кейс і поговоримо сьогодні на дуже важливу тему для будь-якого блогера, який розкручує свій ресурс в пошукових системах. Тема нашого поста - основні принципи сео просування сайтів і блогів в пошукових системах, їх індивідуальні особливості і головні відмінності. У цій статті я розповім про найважливіші відмінності, які докорінно змінюють весь процес розкрутки. Так скажімо, прийшов час розкрити всі карти і показати суть пошукового просування блогу і чим воно відрізняється від сео оптимізації сайту.

Принцип сео просування будь-якого веб-ресурсу

Перед тим, як ми почнемо з Вами розбиратися у всіх тонкощах пошукового просування блогу і розглядати його відмінні риси від розкрутки сайту, поговоримо коротко про сам сео. Отже, що ж ми розуміємо під просуванням свого веб-ресурсу в пошукових системах? На наступній картинці я зобразив загальну схему цього процесу:

Як бачимо, користувачі задають свої запити в пошукові системи, які шукають для них відповідні відповіді з різних джерел. Цими джерелами можуть бути сайти, блоги, форуми, каталоги і багато інших веб-ресурси, які прописані в індексі пошукових систем. Більш докладно про цей процес я розповідав в статті, де пояснював основний принцип роботи пошукової системи Яндекс . Раджу прочитати цей цікавий пост і Ви тоді будете знати основи індексування, обробки і побудови інформації, що відбуваються в сучасному пошуковику.

Завдання сео просування будь-якого ресурсу полягає в тому, щоб за допомогою спеціальних методик сподобатися пошуковим системам, зробити свої сторінки найбільш релевантними , Які можуть дати відповідь на пошуковий запит користувача. Ці методики однакові як для розкрутки сайту, так і для блогу. Вони базуються на загальних поняттях і вимагають від веб-майстри строго слідувати всім етапам сео оптимізації. Давайте розглянемо ці важливі етапи, без яких не можна просунути сайт або блог в пошуку:

 • Підготовчий етап. На цій стадії веб-Местер (блогер) готує свій ресурс до просування - змінює структуру, оптимізує шаблон, працює над дизайном, створює правила індексування, викорінює html-косяки, збільшують швидкість завантаження свого сайту і багато іншого. Як для сайту, так і для блогу він є першорядним, але зазвичай багато авторів своїх блогів не завжди приділяють цьому етапу належну увагу. В основному це пов'язано з тим, що хороша підготовка часто вимагає матеріальних витрат. Наприклад, для оптимізації шаблону блогу багато фахівців (фрілансери) вимагають за свою роботу мінімум 30-50 $. Тому багато блогери або роблять все самостійно, або пропускають цей етап, або виконують його вимоги частково.
 • Збір семантичного ядра веб-ресурсу. Для пошукового просування процес підбору ключових слів дуже важливий, тому що семантичне ядро ​​сайту, який просувається є фундаментом успішного seo. Без нього звичайно можна просунути свій сайт в топ-10, але віддача буде мінімальна - пошуковий трафік в більшості випадків буде мізерним в порівнянні з трафіком, отриманим завдяки знайденим ключовим словом. Адже процес збору ядра дозволяє блогеру і веб-майстру дізнатися найякісніші та ефективні пошукові запити, які є актуальними серед користувачів пошукових систем. На жаль, далеко не всі блогери розуміють значимість правильно складеної семантики для свого блогу і тим самим руйнують свій seo фундамент.
 • Внутрішня оптимізація сторінок. На цьому етапі власник веб-ресурсу впроваджує отримані ключові слова в уже створені ним сторінки з контентом. Тут він за допомогою різних правил, заснованих на найважливіших чинниках ранжирування , Створює seo-текст. Його він форматує, проводить оптимізацію зображень і відео, робить його привабливим для користувачів з пошуку. Плюс він спеціальним чином оптимізує сторінку. Як показує практика, цей етап знають багато блогери і успішно його реалізують.
 • Перелінковка веб-ресурсу. Після оптимізації сторінок, веб-майстер створює для свого сайту спеціальну мережу внутрішніх переходів, які дозволяють читачам краще познайомитися з контентом, а пошуковим системам простіше індексувати нові і старі документи. завдяки процесу правильної внутрішньої лінковки , Окремі сторінки без особливих зусиль починають займати ласі позиції в топ-10. Але це справедливо тільки для тих документів, які просуваються не по конкурентним словами. На жаль, багато блогери не заморочуються на цьому етапі - вони його чи ігнорують, або використовують автоматичну перелинковку за допомогою різних плагінів і розширень. Підсумок зазвичай в такому випадку сумний.
 • Зовнішнє просування. Для закріплення отриманих позицій або для їх поліпшення використовують закупівлю зовнішніх посилань з різних сайтів. Зазвичай веб-майстер це робить за допомогою спеціалізованих автоматизованих сервісів (наприклад, сучасний агрегатор SeoPult Pro ). Але це вимагає як серйозних матеріальних витрат, так і необхідних знань для відбору донорів (сайтів, на яких будуть розміщуватися куплені посилання). Для блогера цей етап є важкодоступним на увазі брак коштів. Але його можна легко виключити з сео просування блогу (про це далі в статті).

Більш докладно всі етапи розвитку і розкручування інформаційного сайту (блогу) описані в наступних інструкціях:

Як бачите, етапи пошукового просування вимагають багатьох витрат - як розумових і тимчасових, так і матеріальних. Тому багато блогери пасив перед seo. Але насправді не все так страшно, тому що розкрутка блогу в пошукових системах на порядок легше і простіше. Але щоб це зрозуміти, потрібно знати відмінності між сайтом і блогом.

до меню ↑

Поняття сайту і блогу з точки зору seo

до меню ↑

Сео просування сайту

Коли з'явилися перші пошукові системи, в мережі Інтернет були різні сайти, портали та форуми. В основному це були комерційні структури, новинні сайти, інтернет-магазини і т.д. Майже всі ці ресурси мали однакову структуру, підхід до дизайну у них був теж схожим:

На малюнку я зобразив загальну схему структури будь-якого сайту. Як бачимо, вона складалася з кількох сторінок, яких в основному зазвичай було небагато. Такі сайти розкривали одну або дві теми - будь то продаж якоїсь послуги, доступ до якихось важливих документів або спеціальний рекламний або інформаційний ресурс. Багато кампанії мали такі сайти, як правило в яких з головною можна було потрапити відразу на всі сторінки.

Тому, коли з'явилася можливість просування веб-ресурсів в пошукових системах, власники сайтів йшли по одному і тому ж шляху сео розкручування. Принцип сео просування був для них однаковим - підготовка сайту, збір ядра, внутрішня оптимізація і масова закупівля посилань. У той час навіть лівий сайт можна було легко просунути в топ-10, закупивши море зовнішніх посилань на оптимізовані сторінки. Схема просування тоді була такою:

Схема просування тоді була такою:

Для сайту підбиралось семантичне ядро, в якому ключові слова підбиралися в першу чергу з точки зору максимальної частотності. Конкуренція була не важлива - головне, щоб ключове слово, за яким був оптимізований контент на яку просуває сторінці, було найпопулярнішим серед користувачів пошуку. Тому семантичні ядра для сайтів зазвичай були невеликі, в основному включають в себе ВЧ і СЧ пошукові запити (познайомитися з класифікацією пошукових запитів можна в цьому пості ).

З точки зору внутрішньої оптимізації обнародувано сторінки містили невеликий контент, з текстом до 3000 знаків на кожній. Тому ключове слово для кожного документа вибиралося одне (іноді два). Найважливіші ключові слова підбиралися для головної сторінки і для рубрик сайту, тому що вони приносили найбільший пошуковий трафік. Саме вони були найвагомішими, саме вони мали найбільший Page Rank. Це робилося за допомогою певної схеми для перелинковки ресурсу, коли всі сторінки посилалися на рубрики і головну.

Просування на високі позиції здійснювалося завдяки масову закупівлю посилань з зовнішніх донорів. В такому випадку чим більше був бюджет на розкрутку, тим краще була позиція веб-ресруса в результатах видачі.

до меню ↑

СЕО просування блогу

Пізніше, коли користувачі мережі Інтернет почали ділитися своєю інформацією з колегами за допомогою різних форумів і асек, з'явилося поняття «живого журналу». Тоді це був одностранічнік великого сервісу, в якому власник розміщував свою особисту іфнормацію, свої думки. Пізніше, такі журнали стали рости, їх структура стала доповнюватися і іншими сторінками. Їх власники стали писати різні статті не тільки про себе і про своє світогляді, але й давати корисну інформацію на різні теми діяльності людини.

Згодом, коли апетити власників журналів росли, а ними створювані документи не вміщалися в просту структуру, з'явилося поняття автономного блогу. Тобто веб-ресурсу, який мав своє унікальне доменне ім'я. Давайте ж подивимося схему типового блогу:

Давайте ж подивимося схему типового блогу:

Як бачимо, вона дуже схожа на схему сайту - такий же варіант структури, починаючи з головної і закінчуючи окремими сторінками. Але є ряд істотних відмінностей. На документах сайту зазвичай міститься невеликий контент, а на постах блогу майже завжди кількість знаків перевищує 3000. Також число постів в рази більше, ніж кількість сторінок сайту. Це пов'язано з тим, що блогер при розкритті багатьох тем (ще одна відмінність!) Дає багато різної інформації, яка не може бути розташована згруповано на одній-двох сторінках. Правило для блогу одне - для кожної теми поста своя сторінка. А так як зазвичай люди в основному пишуть свої блоги на актуальні теми, постів в однорічному ресурсі, наприклад, зазвичай більше 100. А що вже говорити про блогерів-старожилів, де число документів може перевищувати і 1000.

Тому, завдяки цим важливим відмінностям, типове пошукове просування не зовсім підходить для блогів. Воно для них зовсім інше:

 • по-перше, більшість блогерів ведуть свої ресурси без будь-якої підтримки, самостійно. Вони не володіють тими бюджетами, які потрібні для сео розкручування сайту. Їм не потрібно закуповувати величезну кількість зовнішніх посилань. Тільки зрідка, для просування актуальних трафікових або значущих посад (наприклад, для послуг або продає сторінки інфопродуктов або партнерок) блогер може витратитися на закупівлю, щоб максимально наблизитися до першого місця;
 • по-друге, у зв'язку з величезним числом унікальних і індивідуальних публікуються тим на блозі, ключові слова для сайтів не використовуються. Для блогу потрібно шукати своє семантичне ядро, збирати свої ключові слова. В цьому випадку актуальність семантичного ядра зростає в рази, тому що тимчасових витрат ставати більше. З одного боку для кожного поста вже можна брати кілька ключових слів, а з іншого боку просуваються сторінок на блозі ставати на порядок більше. Зростає увага на пошук саме якісних пошукових запитів;
 • по-третє, посилюється вплив внутрішніх посилань. Від правильної і грамотної перелінковки залежить не тільки поведінкові фактори блогу, а й найголовніше - зростання позицій просуваються постів в пошуку. Як і для просування сайту, найкращим варіантом буде саме ручний варіант компонування сторінок блогу;
 • по-четверте, змінено принцип джерел отримання пошукового трафіку - головними просуваються сторінками для блогу є пости, а не головна і рубрики (дивіться малюнок). І чим їх більше, тим сильніше йде одержуваний трафік з пошукових систем:

І чим їх більше, тим сильніше йде одержуваний трафік з пошукових систем:

Як бачимо, відмінності дійсно серйозні. Не враховуючи особливість сео просування сайтів і блогів, блогер може не тільки не отримати якісний і цільової пошуковий трафік, але і витратитися на непотрібну закупівлю посилань. Тому при сео розкручування свого веб-ресурсу, необхідно враховувати всі перелічені відмінності.

Сподіваюся, цей пост допоміг Вам зрозуміти сутність пошукового просування блогу. Якщо хтось із читачів не зовсім знає чи розуміє, яким чином враховувати всі ці відмінності і що потрібно робити для успішної сео розкручування, рекомендую краще вивчити мій веб-ресурс, познайомитися з моїми seo-шпаргалками і звичайно прочитати книгу «Пошуковий трафік на службі у блогера ».

З повагою, Ваш Максим Довженко

Отже, що ж ми розуміємо під просуванням свого веб-ресурсу в пошукових системах?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: