Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Просування інтернет магазину в Україні

 1. 1. SEO + SEA = SEM
 2. 1.1. SEO
 3. 1.2. SEA
 4. 2. SMM
 5. 3. SERM
 6. 4. Реклама в Інтернеті
 7. 6. Email-розсилка
 8. 7. Блог
 9. Бонусний восьмий: Аналізуємо!

Число сайтів в Інтернеті вже перевалило за мільярд. І з кожним днем ​​цифра неухильно зростає і поширюється. Людству знадобилося 20 років, щоб з десятка зробити мільярд. І з них - півтора мільйона інтернет-магазинів. У кожному регіоні їх рентабельність і прибутковість різниться. У Росії, наприклад, це практично 50 тисяч онлайн-магазинів, 40% з яких зосереджені в Москві. І як в такій конкуренції ви маєте намір просувати свій сайт ?

просувати свій сайт

Даний матеріал підготовлений для тих, хто хоче швидко і ефективно просунути свій інтернет-магазин. Ми підібрали 7 безпрограшних варіантів, які будуть залучати цільовий трафік на проект і підвищувати рентабельність бізнесу. У комплексі.

1. SEO + SEA = SEM

SEM (в оригіналі - Search Engine Marketing ) - маркетинг в пошукових системах. Комплекс заходів для просування ресурсу вгору пошукової видачі. Тобто користувач вводить в рядок пошуку в браузері свій запит і відповіді на нього - це і є та сама пошукова видача. Чим ближче до верхніх рядках першої сторінки ваш магазин по цільових запитах, тим більше відвідувачів і замовлень за день пройде через ваш кошик.

1.1. SEO

Найефективніший серед всіх доступних інструментів розкрутки бізнесу в Інтернеті - SEO. Search Engine Optimization - оптимізація сайту під пошукові системи, ремесло не нове і стрімко розвивається в усіх напрямках і регіонах світу. Всі комерційні проекти, для ефективності бізнесу у Всесвітній Павутині, рано чи пізно приходять до оптимізації сайту. І чим раніше починається робота по поліпшенню показників, тим швидше вдасться створити конкурентоспроможний проект.

В процес SEO-просування входять:

 1. Внутрішня оптимізація.
 • збір семантики, внесення метатегов на цільові сторінки;
 • створення актуальною структури;
 • наповнення оптимізованим контентом сторінки;
 • робота з помилками (усунення битих сторінок / посилань, створення ПП-урлов, створення внутрішніх доків, як robots, sitemap і т.д.);
 • настройка внутрішньої перелинковки;
 • реєстрація на різних сервісах і в веб-майстрів, для збору статистики, відслідковування помилок, налаштування параметрів ресурсу і стеження за прогресом (Google і Яндекс вебмастера, Analytics, Метрика і т.д.).
 • Зовнішня оптимізація.
 • За другим пунктом список робіт порядком менше, але вони об'ємні, далекоглядні і дуже впливають на просування ресурсу по ключам. Нарощування маси - це розміщення посилань на ресурс з інших проектів. Так пошуковики вирішують, що якщо інші сайти посилаються на ваш - значить, є на його сторінках значимий і корисний контент. І чим вагомішою обраний ресурс для розміщення посилання - то більша буде бонус для вас.

  Створення текстів і посилань, що підвищують репутацію в пошукових системах - це ціла наука, яка розвивається і періодично зазнає змін.

  Але перш, ніж братися за SEO-просування, належить провести аналіз і скласти план розкрутки. Комерційний і сео-аудити, оцінка конкурентів дозволяють створити ефективну стратегію розкрутки в Мережі.

  Ще один дуже важливий нюанс - аналіз результатів. Має бути завжди тримати «руку на пульсі» позицій і найменших змін в пошуковій видачі. Однаково хороші і погані результати рекомендовано оцінювати і коригувати подальшу стратегію сео-просування.

  1.2. SEA

  Search Engine Advertising - реклама в пошукових системах. Іншими словами - контекстна реклама, яка періодично з'являється на сайтах в спеціально відведеному для цього блоці. Раніше вона була і в пошуковій видачі у вигляді банерних оголошень, але «Яндекс» і Google відійшли від такого рішення, розміщуючи оголошення на сайтах-партнерах.

  Керувати рекламними кампаніями такого типажу можна за допомогою Google Adwords і « Яндекс.Директ ». Вони ефективно залучають цільову аудиторію на сайт. На сьогодні до сих пір точаться суперечки про те, чи допомагає цей вид реклами SEO-просуванню, але одне можна сказати точно - не заважає. Правильно налаштована кампанія буде приводити мотивованих покупців на сайт. І чим довше часу на сторінках вони проведуть і здійснять цільове дію - тим більший ефект це матиме для СЕО.

  І чим довше часу на сторінках вони проведуть і здійснять цільове дію - тим більший ефект це матиме для СЕО

  Працює реклама за відомим вам принципом: варто тільки прогугліть «Купити годинник» або телефон з точним зазначенням моделі і оголошення «купити його за найвигіднішою ціною» починають переслідувати вас практично на всіх сайтах. Так працює таргетинг.

  2. SMM

  До SEM відносять і просування в соціальних мережах (далі СС), а також таргетовану і інші види реклами на соціальних майданчик. VK, FB, Instagramm передбачили комерційну основу для реклами і дозволяють ефективно, за помірні гроші, крутити оголошення для цільової аудиторії. При цьому широкий ряд можливостей настройки показу оголошень. Можна вибирати групу за такими критеріями:

  • віком;
  • підлозі;
  • регіону;
  • інтересам і т.д.

  Сторінка магазину в СС - це відмінною промоушен і додаткове джерело продажу товарів. Якщо у вас є інтернет-магазин - у вас повинна бути і відповідна сторінка. Залежно від тематики пропонованих товарів, спрямованості на аудиторію і т.д. слід вибирати і соцмережа. В ідеалі мати сторінку у всіх популярних на сьогодні СС. Але якщо не вистачає часу і коштів - краще робити упор на одну з, в залежності від вашої цільової аудиторії.

  Наприклад, VK - сама глобальна мережа в РФ і СНД. Нею користуються переважно жінки і чоловіки у віці від 18 і до 35 років. При цьому жінки набагато лояльніше йдуть на вчинення правочинів в групах і через сторінки.

  FB - міжнаціональна мережу, в якій всі глобальні корпорації і світові лідери ринку мають свої сторінки. Але для регіонального продавця ефективності від просування може бути менше, ніж від інших СММ-майданчиків.

  Своя сторінка в соціальних мережах - це:

  • зворотний зв'язок з цільовою аудиторією;
  • напрацювання відгуків;
  • оповіщення про новини компанії;
  • проведення акцій і конкурсів для збільшення передплатників і впізнаваності бренду / компанії;
  • ефективна реклама на сайт;
  • підтримання інтересу цільовою аудиторією;
  • збільшення числа повторних замовлень.

  І багато іншого, як відео-огляди, відео-відгуки, коментарі та т.д.

  Правда, не всім підійде такий типаж розкрутки: для оптових компаній, що займаються реалізацією будматеріалів або продажем оптом сільгосппродукції, непросто буде шукати свою цільову аудиторію в СС. Не завжди знайдуться актуальні новини, які підходять теми для постів і фоточки для інстр.

  3. SERM

  Search Engine Reputation Management - управління репутацією в мережі. Підпільна кличка - крауд-маркетинг . Біч сучасних користувачів і благо для комерційних проектів типажу ІМ. Вже з назви стає зрозуміло, що мова піде про створення позитивної репутації в Мережі. А що створює репутацію в Інтернеті для магазинів і товарів? - правильно, відгуки.

  На кожному сайті, де є вітрини і товари, вони просто зобов'язані бути. На жаль, покупці не завжди налаштовані залишити відгук через пару днів після отримання замовлення. Тому призначені для цього блоки можуть бути порожніми. І сьогодні багато магазинів наповнюють їх фейковий коментарями.

  Далі - майданчики-отзовікі, типажу iRecommend, форуми, спільноти і т.д. Для того, щоб вони теж приносили вам прибуток і потрібні лаври в скарбничку репутації - належить плідна і ювелірна робота:

  1. Необхідно моніторити на наявність негативних відгуків.
  2. Наповнювати нейтральними і позитивними відгуками. Тут головне не перестаратися, інакше можуть забанити і акаунти, і сторінки проекту.

  Багато сервісів в Мережі навіть пропонують накрутку відгуків. Чи не безкоштовно, звичайно, але воно того варте. Обов'язкова умова - відповідність позитивної репутації якість товарів. Інакше негатив все одно перекриє все те хороше, за що ви заплатили.

  Але, хоч як крути, справжній відгук краще фейковий. І на сьогодні у інтернет-магазинів чимало можливостей їх отримати: різні акції і знижки можна пообіцяти за залишення коментаря. А багато відправляють продукцію і товари блогерам, які потім роблять відео-огляд, відписуються на сторінках в СС чи інакше описують свої враження від отриманої безкоштовно продукції.

  4. Реклама в Інтернеті

  Ми вже згадували контекстну рекламу в статті - це найпотужніший рекламний інструмент в Інтернеті. Звичайно, якщо вам вдасться створити гучний фейк або вірусне відео та фото - це буде навіть ефективніше. Але не будь-яку продукцію вийде так завірусіть. Та й це справа випадку - важко передбачити, наскільки контент стане масовим.

  Крім контекстної реклами, яка на сьогодні царює в Інтернеті, ще є:

  • тізерна, реклама на інформаційних порталах;
  • і реклама на Ютубі.

  Перший варіант - стара добра картинка з інтригуючою заголовком. Найчастіше використовується для просування сумнівних сайтів і продукції. Ви точно не раз помічали її на сторінках різних ресурсів.

  На інформаційних порталах, де мешкає ваша цільова аудиторія, ви можете розміщувати рекламні пости, а так же запрошувати взяти участь в акції або купити товари зі знижкою. Зручно ловити своїх клієнтів, чи не так?

  Ютуб також не варто забувати. Якщо ви не готові вести свій аккаунт з постійно поповнюється відео-контентом - ви завжди можете купити рекламну площу у вигляді кнопки на інших роликах. І тут діють практично ті ж принципи реклами, що і в SMM.

  6. Email-розсилка

  Багато хто відносить її до одного з видів реклами в Інтернеті, що по суті, їй і є. Але розсилка, як окремий вид залучення і утримання клієнтів, заслуговує свого унікального пункту.

  Якщо раніше ця «машина спаму» працювала безглуздо практично у всіх маленьких і великих онлайн-проектах, то сьогодні все рідше вдаються до задіяння даної сфери промоушена. І дарма.

  Звичайно, це чимала праця:

  • зібрати контактну клієнтську базу;
  • оформити розсилку;
  • врахувати всі нюанси і особливості розсилки, щоб не попасти в бан і спам;
  • підключити сервіси аналітики;
  • простежити за ефективністю, врахувати помилки, зробити краще і повторити.

  Великі компанії, як турфірми, магазини одягу, товарів для будинку і т.д. постійно використовують розсилку. І якщо вже їм попався ваш імеіл - ви так просто не відбудетеся від цих нав'язливих пропозицій. Однак врахуйте і те, що створення імеіл-розсилки - справа тонка. І від заголовка, перших рядків і графічного супроводу буде залежати те, чи клюне ваш клієнт чи ні. Тому без маркетолога в команді можна «пролетіти повз».

  7. Блог

  Не дивуйтеся, так треба. Блог - це унікальний контент, при правильній коригування якого ви отримаєте потрібний трафік в свій ІМ. Звичайно, щоб створити воістину працює денно і нощно блог доведеться докласти чимало зусиль:

  • моніторити актуальні теми;
  • писати унікальні статті;
  • вставляти ключі;
  • використовувати внутрішню перелинковку;
  • наповнювати цікавим і корисним контентом.

  Правильно складена стратегія розвитку і використання блога дозволить:

  1. Наростити трафік.
  2. Привести цільових відвідувачів.
  3. Підтримувати інтерес постійної аудиторії.
  4. Збільшити число повторних замовлень.
  5. Скласти правильну базу інформаційних статей (як використовувати, як вибрати і т.д.)
  6. Наростити позиції для сайту.

  Чи не правда, вигідне вкладення часу, сил і грошей?

  Правильно складена стратегія розвитку і використання блога дозволить:

  1. Наростити трафік.
  2. Привести цільових відвідувачів.
  3. Підтримувати інтерес постійної аудиторії.
  4. Збільшити число повторних замовлень.
  5. Скласти правильну базу інформаційних статей (як використовувати, як вибрати і т.д.)
  6. Наростити позиції для сайту.

  Чи не правда, вигідне вкладення часу, сил і грошей?

  Бонусний восьмий: Аналізуємо!

  1-7 пункти не дадуть вам бажаного ефекту без постійного аналізу результатів, що досягаються. Ви повинні бути в курсі всього:

  • наскільки правильно підібрані ключі;
  • який трафік приходить;
  • звідки заходять;
  • яке джерело реклами більш прибутковий.

  Якщо спостерігається тенденція на спад - знову аналізуємо, виявляємо причини, коригуємо стратегію просування.

  Ви повинні використовувати максимум платформ і сервісів, які будуть давати вичерпну інформацію про стан і позиціях сайту. Чим більше сторінок, чим старіше ресурс - тим більше часу на аналіз і коригування доведеться виділяти.

  До того ж комплексні рішення дають більший результат. Вкладаючи гроші в правильну онлайн-рекламу, актуальне SEO-просування і джерела промоушена ви дуже скоро отримаєте гідну віддачу.

  А що створює репутацію в Інтернеті для магазинів і товарів?
  Зручно ловити своїх клієнтів, чи не так?
  Чи не правда, вигідне вкладення часу, сил і грошей?
  Чи не правда, вигідне вкладення часу, сил і грошей?
  Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: