Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Просування сайту в Google: актуальність, нюанси, відмінності від Яндекса

 1. Актуальність розкрутки сайту в Google
 2. Нюанси просування в Google: 12 принципів, як треба робити
 3. Внутрішнє просування: 7 головних параметрів
 4. 5 кроків зовнішнього просування
 5. Основні відмінності від Яндекса

У Рунеті використовується 4 пошукові системи:

 • Google;
 • Яндекс;
 • Mail.ua;
 • Рамблер.

ua;  Рамблер

В середньому 85% припадає на Google і Яндекс. Ці дві пошукові системи мають практично рівну популярність але Google захоплює все більше ринку.

Для країн Європи Google - лідер пошукового ринку, на частку якого припадає 95 +% пошукового трафіку.

Дана статистика - головна умова, при виборі пошукових систем для просування на кожній сторінці. Розкручуєте проект під Рунет? - вам буде потрібно просування під Гугл і Яндекс. Розвиваєте сайт в буржунете - вливати 99% зусиль має бути в Google.

У даній статті ми розберемо особливості просування в «російською» Гугл. Так як «зарубіжний» має як багато спільного, так і різні принципи дії факторів ранжирування. І про них ми розповімо іншим разом.

Актуальність розкрутки сайту в Google

За рейтингом пошукових систем Росії за липень 2018 року на частку Google довелося 53% пошукових запитів, в той час як Яндекс отримав 42%.

Якщо порівнювати тематику запитів, то Google є більш авторитетним для інформаційних і IT-напрямків: блоги, інфо-портали, авторитетні статті і т.д. У той час як Яндекс використовують в переважній більшості для комерційних запитів з ключами: «купити», «замовити» і т.д.

Звичайно, при виборі пошукової системи для просування на кожній сторінці слід досліджувати ринок і напрямок бізнесу, але в рідкісному випадку приймається рішення про оптимізацію під Росію тільки під Яндекс або тільки під Google. Остання система - все ще актуальний ресурс для залучення одного з основних потоків клієнтів, замовлень і окупності бізнесу в Інтернеті.

Нюанси просування в Google: 12 принципів, як треба робити

Плануючи самостійно зайнятися просуванням сайту або бажаючи оцінити роботу своїх фахівців, орієнтуйтеся на 10 принципів оптимізації.

Весь процес просування умовно ділитися на внутрішній і зовнішній. Для кожного етапу характерні свої особливості:

Внутрішнє просування: 7 головних параметрів

1. Посторінкова оптимізація. У Google кожна сторінка має свій авторитет - Page Rank (PR). Для зростання всього сайту потрібна окрема робота з кожної комерційної сторінкою: наповнення унікальним контентом, збір семантичного ядра по групах запитів, створення унікальних метатегов і т.д.

2. Наголос на метатеги. Це другий після контенту рушійний фактор внутрішньої оптимізації. Складання Title і Description це, свого роду, мистецтво. В Інтернеті є сотні статей і коментарів під ними про те, як правильно складати робочі метатеги. Однак єдино вірної відповіді, як треба робити - немає. Тут все залежить від тематики, семантичного ядра, роботи маркетолога і сео-спеціаліста. Однак два принципи формування метатегов є: тільки унікальні (щодо вашого сайту) і релевантні контенту, на сторінку якого ведуть.

3. Внутрішня перелінковка. Це своєрідна можливість передати авторитетність однієї сторінки інший шляхом ссиланія на неї. Робиться це для поліпшення ранжирування і популярності комерційних розділів або якщо релевантність сторінок не відповідає підібраним ключам.

4.Скорость завантаження. Також важливий фактор, який не тільки враховується при ранжируванні, а й впливає не поведінкові показники і конверсію. Нормальним вважається час завантаження не більш 1-2 секунд. На цей показник впливає вага сторінки (кількість анімацій, відео та зображень), розташування хостингу, швидкість передачі і обробки інформації на ньому, а також масштаб самого ресурсу і кількість активних користувачів.

5. Унікальні інформативні тексти. Чим корисніше для користувачів контент на сайті - тим вище ймовірність просунутися в пошукових системах. Текстовий контент грає одну з першорядних ролей у визначенні успішності проекту. Інформаційні блоки повинні бути читабельними, нести корисну інформацію для користувачів, містити ключі і бути релевантними загальним змістом сторінки. І найголовніше - 100% унікальність. Плагіат Гуглом карається серйозними фільтрами і штрафами.

6. 404 Помилки і биті посилання. Їх не повинно бути. Спеціальними сервісами (як Screaming Frog) потрібно систематично скані сайт і усувати ці проблеми. Інакше вони засмічують видачу, призводять до відмов, заводять пошукових роботів в глухий кут і «знімають» бали популярності сайту в цілому.

7. Mobile first. Також пошукова система враховує, наскільки ресурс пристосований до мобільних пристроїв. Це відноситься не тільки до структури сторінок, які повинні бути зручними для користувачів з меншим екранів, але і часу завантаження. Для цього сайту необхідний адаптивний дизайн (дизайн автоматично підлаштовується під розширення екрану), або мобільна версія (окремий піддомен, куди перенаправляються смартфони).

5 кроків зовнішнього просування

5 кроків зовнішнього просування

1. Купівля посилань. Це головний фактор зовнішнього просування і один з основних у всьому SEO-процесі. Без систематичного отримання зовнішніх посилань проект стане неконкурентоспроможним і буде повільно просуватися в пошуковій видачі. Якщо взагалі буде. У високо конкурентних темах без нарощування посилальної маси шанси вибитися в топ пошукової видачі по Гуглу вкрай малі. Якщо ви хочете перевірити роботу своїх фахівців - використовуйте сервіси аналізу зовнішніх посилань, як, наприклад, Ahrefs. Наші фахівці систематично надають звіт, в якому вказані всі отримані беклінки для оцінки якості, кількості, тематичність і трастовості.

2. Активність у соціальних мережах. Просування в соціальних мережах таких як VK, fb, Instagram і т.д. позитивно позначаються на зростанні сайту і бізнесу. Це обумовлено поведінковими чинниками. SEO-фахівці все ще сперечаються про те, чи є це прямим фактором ранжирування Google чи ні. Так як співробітники компанії дану інформацію не підтверджували, але й не спростовували. Однак досвід компанії Elit-web в одночасному просуванні проектів в пошукових системах і соціальних мережах говорить про позитивний вплив останніх на швидкість і якість зростання позицій.

3. Поведінкові чинники. Те, як реальні користувачі поводяться на сторінках вашого сайту. Тут оцінюється час сеансу (скільки провів на сторінці / сайті), як багато переглянув сторінок, чи виконав цільове дію, як швидко покинув або, навпаки, наскільки затрималися на сайті. Дані показники відслідковуються спеціальним сервісом: Google Analytics. Якщо ви почуєте фразу: «На поведінкові фактори впливати не можна» - не вірте. Необхідний глибокий аналіз наявних показників і складання стратегії їх поліпшення. Аж до часткового або повного редизайну проекту.

4. Реєстрація сайту в каталогах і рейтингах. Чим авторитетніше - тим краще. Google Бізнес - обов'язково для реєстрації.

5. Ведення крауд-маркетингу. Створення позитивної репутації про компанію на просторах Інтернету. Тут використовуються як автоматизовані процеси, так і ручної кропітка праця. Напрямок досить молоде в сфері просування, але має вже хороші показники по поліпшенню репутації і позицій по ключам.

Просування під Гугл має бути поетапним: спочатку сайт потрібно підготувати - це внутрішня оптимізація. Після чого починати поступове нарощування маси. Наявність технічних помилок, неякісний контент, погано або не працюючий функціонал і т.д. - все це зробить зовнішню оптимізацію безглуздою і мало ефективною.

Основні відмінності від Яндекса

Яндекс - більш відкрита для спілкування компанія. Вони охочіше, хоча і не завжди, попереджають про оновлення, виходах нових алгоритмів і підтримують спілкування з веб-розробниками. У той час як Google намагається зберегти завісу таємниці над факторами ранжування. Тому на сьогодні можна говорити про 800+ факторів ранжирування для Яндекса і близько 200 від Google. Та й ті зібрали сеошникі на особистому досвіді.

Принципи просування відрізняються. Безперечно, є загальні чинники, але при цьому існують свої особливості, які слід враховувати при розкручуванні під Гугл:

 • свої фільтри: хоч обидва пошукача мають типові за своїми функціями фільтри, вони все ж мають відмінності в факторах аналізу і виписування бана;
 • довжина тайтла: Гугл враховує в середньому 8-10 слів, решту він не читає, Яндекс ж сприймає більше 12 слів;
 • alt картинок впливає на пошукову видачу Google, в Яндекс - немає;
 • регіональність визначається по-різному: Google більше звертає увагу на домен (.ua, .ua, .com.ua), в Яндексі можна привласнити конкретний регіон через панель вебмайстрів;
 • вимоги до контенту, особливо російськомовному, у Google нижче: перевірка здійснюється по шинглів з 7 слів, в Яндексі ж по трехсловному, що частіше дозволяє відсіяти неякісний рерайт;
 • багато фахівців стверджують, що період пісочниці в гуглі триває довше ніж у Яндекса.

Наприклад у Гугла це: Analytics, Maps, Adwords, Бізнес, YouTube та інші. У Яндекса свої сервіси, як Метрика, Wordstat, Каталог, Маркет і т.д. Так що при спільній оптимізації належить враховувати всі фактори, знаходити між ними зв'язки і реєструватися у всіх каталогах і сервісах.

Ще одним важливим аспектом є використання в Гугл Rank Brain, штучної самонавчальної системи, яка також є частиною алгоритму ранжирування, що в перспективі дозволяє видавати найбільш релевантні відповіді на будь-який запит.

Про відмінності в просуванні під Google і Яндекс ми підготуємо окрему статтю, де докладніше розпишемо всі відомі відмінності в просуванні між двома пошуковими системами.

Розкручуєте проект під Рунет?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: